♥♥♥♥♥Best Of Volleyball♥♥♥♥♥

بهترین والیبال!㋡

سلـــــــــــــــــــــام همگی!!!!!!!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نگاهی به نخستین روز تمرینات تیم های الف و ب ایران

نخستین روز اردوی اصلی تیم های ملی الف و ب والیبال کشورمان با حضور 34 بازیکن دعوت شده از ساعت هشت بامداد امروز دوشنبه 14 فروردین در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این تمرینات در دو گروه الف و ب برگزار شد که بازیکنان گروه ب تمرینات خود را با صحبت های ابتدایی "خوان سيچلو" سرمربی این تیم آغاز کردند. خولیو ولاسکو هم که بر تمرینات تیم ب سخت نظارت دارد، در طول تمرین این سرپا ایستاده بود و کلیه حرکات بازکنان را کاملا زیر نظر داشت.

همچنین تمرینات تیم ملی الف نیز از ساعت 10:30 آغاز شد که در ابتدا "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص نوع تمرینات و نیازهای بازیکنان صحبت هایی را با ملی پوشان و مربیان حاضر در اردو داشت.
انجام حرکات ورزشی برای گرم کردن به مدت 20 دقیقه، کار با وزنه در سالن بدن سازی، انجام تمرینات تکنیکی برای تغییر اشتباهات بازیکنان، افزایش هماهنگی بازیکنان، کار بر روی حرکات پا به نحوی که به سرعت خود را به توپ برسانند، تمرین دریافت، سرویس و دفاع بر روی تور از جمله مهمترین محورهای تمرینات روز نخست اردوی تیم های ملی الف و ب کشورمان بود.

بر اساس برنامه اردوی آمادگی بازیکنان سه روز تمرین و یک روز استراحت خواهد داشت. در روز نخست بازیکنان هر گروه به دو گروه تقسیم می شوند که یک گروه کار با وزنه در سالن بدن سازی را انجام می دهند و گروه دوم نیز با استفاده از دستگاه سرویس زن تمرین دریافت را انجام می دهند.
گفتنی است که در روز دوم جای بازیکنان بدن سازی و بازیکنان تمرین دریافت و سرویس عوض می شود و روز سوم نیز برنامه تلفیقی از دو روز قبل خواهد بود که زدن سرویس پرشی و موجی نیز در آن قرار دارد.

تمرین عصر ها نیز بیشتر بر محور اصلاح تاکتیک ها و رفع نقاط ضعف کلی بازیکنان است که گروه ب از ساعت 15 و گروه الف از ساعت 17:30 این تمرینات را برگزار می کنند.  در این تمرینات بازیکنان شیوه های مختلف حمله، دفاع و توپ گیری را تمرین می کنند.
يكي از مربیان حاضر در اردوي تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه این تمرینات در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال در باره ویژگی های تمرینات سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: ولاسکو به تمامی جزئیات توجه دارد. در صورتی که این رفتارها و تمرینات مشکل داشته باشد، برای برطرف کردن آنها تاکید می کند.

"رضا ابراهیمی " خاطر نشان کرد: سرمربی تیم ملی والیبال به بازیکنان می آموزد که چگونه از فکرشان برای پیشرفت بازی خود استفاده کنند. آنان باید از موقعیت های به دست آمده بهترین بهره برداری را انجام دهند.  
وی با بیان اینکه حضور در تمرینات تیم ملی والیبال تجربه خوبی برای مربیان کشور نیز خواهد بود، افزود: آشنایی با آخرین روش های تمرین والیبال فرصت خوبی برای ما خواهد بود تا در نهایت منجر به افزایش سطح والیبال ایران شود.
مربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص سطح بازیکنان تیم ملی الف و ب کشورمان نیز گفت: برخی بازیکنان که تجربه حضور در مسابقات جام جهانی و آسیایی را دارند از سطح بالایی برخودارند و اردوهای مقدماتی تیم ملی والیبال نیز برای رساندن سایر بازیکنان به سطح آنان بود.گزارش تصويري از نخستين اردوي تيم ملي واليبال در سال 91

اردوي آمادگي تيم الف ايران /عكس

فدراسیون والیبال با درخواست پاکستان موافقت کرد


فدراسیون والیبال کشورمان با درخواست فدراسیون والیبال پاکستان مبنی بر برگزاری کمپ تمرینی در ایران و انجام پنج دیدار تدارکاتی و دوستانه در تهران موافقت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون والیبال پاکستان با ارسال نامه اي خواستار برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال پاکستان در تهران و برگزاری پنج دیدار تدارکاتی با تيم هاي والیبال ایران شد.
فدراسیون والیبال ايران ضمن موافقت با این درخواست مقرر کرد در اين كمپ تمريني تيم ملي پاكستان سه ديدار دوستانه با تيم ب ايران و دو دو ديدار دوستانه با تيم هاي پايه ايران(نوجوانان جوانان) داشته باشد.

بر اساس اعلام كميته روابط بين الملل فدراسيون زمان حضور كاروان والیبال پاکستان در ایران 26 اردیبهشت تا پنجم خردادماه پیشنهاد شده است و همچنین با توجه به اینکه تیم ملی والیبال پاکستان 19 خردادماه در رم ايتاليا در مسابقات زير گروه انتخابي المپيك شركت مي كند، 10 روز قبل از این مسابقات مي تواند جهت برگزاري اين كمپ تمريني به ايران بيايد.


و اینم  عکس!!!!!!!!!

آقای مـــــعــــــ4ـــــــروف

آقای کشــــ14ـــاورزی

آقایان غفور و حسینیClick here to get avatars like this!


نظر یادتون نره!

بای بای

[ سه شنبه پانزدهم فروردین 1391 ] [ 17:36 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

ســـــــــــــلام همـــــــــگی!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چ خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبل از شروع اخبار:

امیدوارم فردا 13بدرتون خوش بگذره!

ساقی گل و سبزه بس طربناک شده ست / دریاب که هفته‌ی دگر خاک شده ست

می نوش و گلی بچین که تا در نگری / گل خاک شده ست و سبزه خاشاک شده ست

(با آرزوی روزی شاد در کنار طبیعت)
ولاسكو انتخاب كرد

خوليو ولاسكو اسامي دعوت شدگان به اولين اردوي آمادگي تيم ملي واليبال كشورمان براي شركت در رقابت هاي انتخابي المپيك را اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال پس از پايان اردوهاي مقدماتي تيم ملي كه با دعوت از پديده هاي ليگ برگزار شد، خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان اسامي 34 بازيكن را براي شركت در اولين مرحله اردوي آمادگي تيم هاي الف و ب كشورمان كه از 14 فروردين آغاز مي شود را اعلام كرد:

تيم الف ايران:1- عليرضا نادي
2- سيد محمد موسوي
3- مير سعيد معروف
4- مهدي مهدوي
5- امير غفور
6- فرهاد پيروت پور
7- حمزه زريني
8- پويا فياضي
9- فرهاد قائمي
10- مجتبي ميرزاجانپور
11- سعيد مصطفي وند
12- عليرضا جديدي
13- فرهاد ظريف
14- مجتبي يوسفي

تيم ب ايران:1- آرش كشاورزي
2- فرهاد سال افزون
3- فرزاد ملا بهرامي
4- محمدطاهر وادي
5- عليرضا سليماني
6- شهرام محمودي
7- رضا قرا
8- محمد حسن صنوبري
9- آرمين تشكري
10- سامان فائزي
11- مسعود غلامي
12- پيمان كريمي
13- عليرضا مباشري
14- عارف باقرزاده
15- محمدرضا حسيني پويا
16- مجتبي قليزاده
17- مهدي كريمي
18- ناصر رحيمي
19- ياشار شاهيني
20-  حامد تاروردي (در صورت موافقت پزشك به جمع اردو نشينان اضافه مي شود)

تمرينات تيم الف به سرمربيگري خوليو ولاسكو و تمرينات تيم ب به سرمربيگيري خوان سيچلو، تحت نظر خوليو ولاسكو هر روز در نوبت صبح و عصر برگزار مي شود. همچنين ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدي به عنوان مترجم، عليرضا پيشياره به عنوان ماساژور و رضا ابراهيمي، جهانگير سيد عباسي، ناصر شهنازي، مسعود آرمات و محمد وكيلي، غلامرضا مومني مقدم به عنوان مربيان داوطلب در اردوي تيم ملي در اين تمرينات حضور خواهند داشت كه اردو به صورت سه روز تمرين و يك روز استراحت برگزار مي شود.


مردان واليبال ايران 23 آوریل برابر با سوم اردیبهشت برای برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی عازم کشورهای اسلوونی و صربستان خواهد شد. تیم ملی والیبال در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت با تیم ملی اسلوونی و روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت با تیم ملی والیبال صربستان دو دیدار دوستانه برگزار مي كند.
در صورت نهايي شدن اقدامات انجام شده جهت صدور رواديد و ويزا، ملي پوشان كشورمان پس از صربستان جهت برگزار چند ديدار دوستانه به پورتوريكو سفر خواهند كرد و در نهايت چند روز مانده به آغاز رقابت هاي انتخابي المپيك دو ديدار دوستانه در شانگهاي چين با تيم ملي اين كشور برگزار مي كنند.

لازم به ذكر است اين مرحله از اردوي آمادگي تا مسابقات انتخابي المپيك كه خرداد ماه سال جاري در توكيو ژاپن برگزار مي شود، ادامه دارد تا در پايان اين اردو از بين اين 34 بازيكن، 14 نفر براي شركت در رفابت هاي مذكور انتخاب شوند.


هشت بازيكن از تيم ب به تيم الف اضافه شدندانعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال

فدراسيون جهاني واليبال منتشر كرد: "كاله قهرماني ايران را مهر و موم كرد".
به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، سايت FIVB با انتشار مطلبي با عنوان "كاله قهرماني ايران را مهر و موم كرد" بر روي صفحه اصلي وب سايت خود از قهرماني تيم واليبال كاله مازندران در ليگ برتر واليبال ايران كه با برگزاري 192 مسابقه به پايان رسيد، گزارش داد. در اين مطلب آمده كه تيم واليبال كاله مازندران پس از پنج سال حضور در ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي ايران براي اولين بار به مقام قهرماني اين رقابت ها رسيد تا در سال 2012  به عنوان نماينده ايران در رقابت هاي قهرماني باشگاههاي مردان آسيا در شانگهاي چين شركت كند.


لینک اصلی:

Kaleh seal Iranian title
انعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال 1

انعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال 2منوچهر پورحسن  در حاشیه سفر نوروزی به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: لیگ برتر والیبال در سال 1391 از نیمه اول مهر ماه کار خود را آغاز می‌کند و در روز چهارشنبه هر هفته تیم‌ها با یکدیگر روبرو می‌شوند.

وی افزود: مگر اینکه در برخی موارد اتفاقات خاصی بیافتد که مجبور شویم دو بازی در طول یک هفته برگزار کنیم.

پورحسن با اعلام اینکه هم‌اکنون برنامه لیگ برتر آینده والیبال باشگاه‌های کشور با یک بازی در هفته مدون شده است، تصریح کرد: در سال 1391 لیگ برتر با حضور 14 تیم برگزار می‌شود که در آن چهار تیم به لیگ دسته یک سقوط می‌کنند و دو تیم دسته یکی لیگ برتری می‌شوند.

برگزاری لیگ برتر والیبال در سال 92 با حضور 12 تیم

رئیس سازمان لیگ برتر فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در سال 1392 لیگ برتر والیبال کشورمان با 12 تیم برگزار می‌شود، اذعان داشت: تمام تلاش ما برای افزایش سطح کیفی رقابت‌های لیگ برتر است.

وی درباره فشردگی لیگ برتر والیبال در سال 90 یاداور شد: برنامه‌ریزی لیگ برتر گذشته برای مسئولان سازمان لیگ بسیار مشکل بود؛ به‌خاطر مسابقات آسیایی والیبال لیگ برتر با تاخیر آغاز شد و بازی‌ها با اعزام تیم ملی به رقابت‌های جهانی با تعطیلی 36 روزه مواجه بود.

پورحسن ادامه داد: با این وجود مجبور شدیم تا دو بازی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار کنیم چون باید قبل سال جدید و تعطیلات نوروزی بازیکنان ملی‌پوش را به تیم ملی و خولیو ولاسکو سرمربی آن تحویل می‌دادیم تا ملی‌پوشان خودشان را برای رقابت‌های گزینشی المپیک 2012 لندن آماده کنند.


نگاهی به تمرینات روز دهم فروردین تیم ملی والیبال در اردوی مقدماتی

بازیکنان دعوت شده به اردوی مقدماتي تیم ملی والیبال کشورمان روز پنج شنبه دهم فروردین یکی روز دیگر از تمرینات خود را در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این تمرینات در دو گروه الف و ب برگزار شد که گروه ب از ساعت هشت صبح با صحبت های ابتدایی  "خوان سيچلو" سرمربی تیم ملی ب والیبال و گروه الف نیز از ساعت 10:30 با سفارش های ابتدای خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال آغاز شد.

سپس بازیکنان حاضر در اردو به مدت 20 دقیقه با انجام حرکات ورزشی نسبت به گرم کردن خود اقدام کردند که حرکات نرمشی و کششی از مهمترین اصول این قسمت از تمرینات بود.

بعد از گرم کردن، بازیکنان تیم ملی ب کشورمان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه کار با وزنه در سالن بدن سازی را آغاز کردند و گروه دوم نیز که بیشتر بازیکنان دفاع وسط و پشت خط زن بودند با استفاده از دستگاه سرویس زن تمرین دریافت را تمرين كردند.

گفتنی است بر اساس برنامه تمرینات سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان، تمرینات بازیکنان سه روز تمرین و یک روز استراحت است که در روز دوم جای بازیکنان بدن سازی و بازیکنان تمرین دریافت و سرویس عوض می شود و روز سوم نیز برنامه تلفیقی از دو روز قبل خواهد بود که زدن سرویس پرشی و موجی نیز در آن قرار دارد.

تمرین عصر ها نیز بیشتر بر محور اصلاح تاکتیک ها و برنامه های تمرینی ویژه سرمربی تیم ملی والیبال است که رفع نقاط ضعف کلی بازیکنان از جمله محورهای مهم تمرینات عصر بازیکنان است که گروه ب از ساعت 15 و گروه ب از ساعت 17:30 آغاز می شود.

يكي از مربیان حاضر در اردوي مقدماتي تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه این تمرینات در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال گفت: در مجموع می توان گفت که تمرینات صبح بازیکنان به صورت انفرادی است و  تمرینات عصر به شکل گروهی برگزار می شود.

"محمد وکیلی" در خصوص اسامی بازیکنان تیم های ملی الف و ب والیبال نیز گفت: به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تعدادی بازیکن به اردو دعوت شدند که نمی توان دقیقا گفت که کدام بازیکنان در تیم الف هستند و کدام بازیکنان در تیم ملی ب، زیرا با توجه به شرایط امکان جابجایی وجود دارد.

وی تاکید کرد که بر اساس استانداردهای تمرینات، امکان تمرین بیشتر از 20 بازیکن در هر مرحله تمرین وجود ندارد و به همین دلیل بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند تا علاوه بر انتخاب بهترین ها برای تیم ملی الف، یک تیم کامل و آماده دیگر نیز پرورش یابند.

مربی تیم ملی والیبال کشورمان تاکید کرد: به طور یقین بازیکنان شایسته و آماده در تیم ملی الف حضور خواهند داشت.    

جمعه یازدهم فروردین ماه آخرین روز تمرینات دور مقدماتی تیم های ملی الف و ب والیبال است که از پنجم فرودین ماه آغاز شده بود. بازیکنان دو روز استراحت خواهند داشت و از ساعت هشت صبح روز دوشنبه 14 فروردین ماه تمرینات اصلی بازیکنان با حضور تمامی دعوت شدگان آغاز خواهد شد.

گفتنی است رضا ابراهيمي، جهانگير سيد عباسي، ناصر شهنازي، مسعود آرمات و محمد وكيلي، غلامرضا مومني مقدم به عنوان مربي ، ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدي به عنوان مترجم و عليرضا پيشياره به عنوان ماساژور در اين تمرينات حضور دارند.

تیم ملی والیبال کشورمان خود را برای حضور در بازی های انتخابی المپیک 2012 لندن که خردادماه در کشور ژاپن برگزار می شود، آماده می کند. (ایشالا میریم المپـــــــــــــــــیک)

دعوت پورتوريكو از تيم ملي ايرانعکس:

آرش کشاورزی

با تشکر از فامــــــــــــــــیل جونم!

(بازی کاله و پیکان ک برق سالن قطع شده بود)


بازی های ژاپن

♥♥♥

حالا بخش اصلی عکس های این آپــــــــــــــــــــــــــــ

قدیم قدیما!!!!!!!!!!!!!

ب عکس ها دقت کنید میبینید بازیکنای گلــــــــــــمون چقد تغییر کردن!!!!!!!بـــــــــــــــــــای

[ شنبه دوازدهم فروردین 1391 ] [ 11:11 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]


سلام به همه ی دوستای گلم!!!!!!!!!!!!!!!

خوبیییییییییییییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالاخره فینالیست دیگه ی لیگ برتر والیبال 90 معلوم شد!اونم تیم کاااااااااله هست!

ركورد شكني كاله در خانه

تیم والیبال کاله مازندران با شکست پیکان قهرمان 11 دوره لیگ برتر والیبال برای نخستین بار در تاريخ واليبال كشور راهی دیدار نهایی این رقابت ها شد تا در بازي پاياني حریف سایپا البرز  در این بازی شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های کاله مازندران و پیکان تهران كه  در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله پلي آف لیگ برتر والیبال به تساوی یک بریک رسیده بودند،  یکشنبه 21 اسفند در آمل در سومین نبرد پياپي خود به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم والیبال کاله مازندران در این دیدار به رغم واگذاری نتیجه بازي در ست نخست با امتیاز 25 بر 22، در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیاز های 25 بر 23، 25 بر 19 و 25 بر 23 از سد پیکان پرافتخارترین تیم والیبال قاره آسیا و ايران گذشت.
این پیروزی در حالی برای نماینده مازندران به دست آمد که تا کنون تنها دو مقام سومی در سال های 1388 و 1389 در لیگ برتر والیبال به دست آورده است و برای نخستین بار راهی دیدار نهایی می شود.
اما از سوی دیگر تیم والیبال پیکان نیز که علاوه بر 11 قهرمانی در لیگ برتر والیبال عنوان سومی جهان را نیز یدک می کشد، باید برای کسب مقام سومی به مصاف شهرداری ارومیه رود.
شکست پیکان و صعود تیم کاله مازندران به دیدارنهایی، شايد بتوان دومین شگفتی لیگ برتر والیبال امسال دانست. چرا كه نخستین شگفتی  ليگ حضور تیم شهرداری ارومیه در جمع چهار تیم برتر این مسابقات بود كه سايپاي البرز با توانست اين تيم را در حتي در سالن غدير شهر اروميه شكست دهد و با قتدار پا به فينال ليگ برتر واليبال مردان در سال 90 گذارد.

گفتنی است، جدال تماشایی دو تیم کاله و پیکان علاوه بر تماشاگران خونگرم آملی سه تماشاگر ویژه داشت که "محمدرضا داورزنی" رییس فدراسیون والیبال، "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان و "آندره زورزی " خبرنگار و تحلیل گر فدراسیون جهانی والیبال FIVB  از نزديك نظاره گر اين مسابقه بودند.
قطع برق سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل نیز یکی از حاشیه های این بازی بود.

بدین ترتیب تیم های سایپا و کاله مازندران چهارشنبه 24 اسفندماه برای مقام قهرمانی در کرج و تیم های پیکان و شهرداری ارومیه نیز برای کسب مقام سومی در تهران به مصاف هم خواهند رفت.

كاله مازندران

-

پيكان

3  - 1

22  - 25

25  - 23

25  - 19

25  - 23

 حاشیه های بازی:

ساعت 14 ظرفیت سالن پر شده بود و مسئولین تلاش زیادی کردند تا جائیکه می توانند از تمام ظرفیت های سالن استفاده کنند تا شرمنده هواداران کاله نشوند.


http://myup.ir/images/18643485346084498608.jpg*** ساعت 16 حدود 2500 هودار آملی پشت درهای بسته ماندند و به علت ظرفیت تکمیل ورزشگاه نتوانستند وارد سالن شوند.


*** مأموران برای متفرق کردن مردم تلاش زیادی از خود به خرج می دادند ولی ازدحام جمعیت و فشار بی امان آنها باعث شد تا ماموران در یکی دو صحنه مجبور به استفاده از شوکر و گاز اشک آور شوند!!   مطمئنأ مسئولان باشگاه کاله و اداره ورزش و جوانان آمل باید هر چه سریعتر خود را برای احداث یک سالن حداقل 6 هزار نفری آماده کنند تا جوابگوی خیل عظیم هواداران محبوب ترین تیم والیبال ایران باشد.


*** یک ساعت قبل از بازی داورزنی(رئیس فدراسیون والیبال)، خولیو ولاسکو(سرمربی تیم ملی والیبال) ، عباس قاسمیان(بازیکن مازنی سابق تیم ملی) و محمد محمدکاظم خود را به سالن مسابقه رساندند.


*** در حالی که مسئولان زیادی از تهران خود را برای این مسابقه به آمل رسانده بودند، از اداره کل ورزش و جوانان استان تنها آقای خرسند، پرسنل واحد حراست این اداره حضور داشت!!!


http://myup.ir/images/08925853415789106143.jpg*** تشویق هواداران کاله از ساعت 16 آغاز شد .هواداران کاله مازندران یک ساعت قبل از شروع بازی چنان جوی در ورزشگاه به راه انداختند که تعجب ولاسکو و سایر مدعوین را به دنبال داشت. ولاسکو در اکثردقایق قبل از بازی با لبخند نظاره گر حرکات هواداران کاله بود.


*** بازیکنان کاله ساعت 16:10 دقیقه وارد سالن شدند و مورد تشویق شدید و بی حدوحصر هواداران خود قرار گرفتند.


*** چند دقیقه بعد پیکانی ها وارد سالن شدند تا سوت های ممتد و وحشتناک آملی ها را به دنبال داشته باشد.


*** هواداران کاله طبق روال هر بازی شروع به تشویق تک تک بازیکنان خود می کردند تا پاسخ بازیکنان این تیم به ابراز احساسات هواداران را شاهد باشیم.


*** سعید درخشنده دبیركل فدراسیون والیبال به عنوان ناظر این بازی به علت حساسیت بسیار زیاد این دیدار سختگیری های زیادی اعمال می کرد. مطمئنأ حضور داورزنی در این مسابقه نیز کم تاثیر نبوده است.


http://myup.ir/images/63086843854821001753.jpg*** بهمن سلیمانی،مدیرعامل باشگاه کاله مازندران در سالن حضور پیدا کرد و مورد تشویق شدید هواداران کاله قرار گرفت.


*** هنگام گرم کردن بازیکنان دو تیم هواداران کاله با شعار بهروز امپراطور ، سرمربی تیم خود را شدیدأ مورد تشویق خود قرار دادند.


*** زورزی ،فوق ستاره سالهای دور تیم ملی والیبال ایتالیا در سالن حضور داشت و مات و مبهوت نظاره گر حرکات هواداران کاله بود. او به اطرافیان خود می گفت: در کشورهای زیادی والیبال بازی کردم ولی همچین جوی را در هیچ جای جهان ندیدم.


*** سالن پیامبر اعظم به قدری مملو از تماشاگر شده است که حتی روی پله های ورودی و خروجی نیز جا برای نشستن نیست. هواداران کاله حتی لابلای نرده های سالن نیز به تسخیر خود در آورده اند.


*** به محض شروع بازی خولیو ولاسکو از جای خود بلند شد تا به صورت ایستاده نظاره گر این بازی باشد.


*** هنوز ثانیه هایی از شروع بازی نگذشته بود که برق سالن به یکباره قطع شد. اما این مشکل بعد از 5 دقیقه برطرف شد.ولی هواداران کاله از این خاموشی نهایت استفاده را بردند و با چراغ موبایل های خود صحنه های بسیار زیبایی را در ورزشگاه پیامبر اعظم شهر آمل خلق کردند.


http://myup.ir/images/69247501260235555946.jpg*** خانم معصومه قلی زاده،رئیس هیأت والیبال مازندران نیز خود را به سالن مسابقات رساند تا این دیدار را از نزدیک نظاره گر باشد.


*** داوری ضعیف این دیدار در گیم اول اعتراض شدید هواداران کاله را به دنبال داشت.


*** در اواسط گیم دوم باز هم شاهد قطع برق بودیم تا چراغ موبایل آملی ها دوباره به کار بیفتد.


*** در اواسط گیم دوم در یک صحنه داور این دیدار امتیاز را به پیکانی ها داد ولی با اعتراض کادر فنی کاله همراه شد تا مشورت دو داور اول و دوم را شاهد بودیم . بالاخره رأی به سود کاله ای ها عوض شود . تیم کاله معتقد به خطای چهار ضرب تیم پیکان بود.


*** تیم کاله گیم سوم را طوفانی آغاز کرد. جائی که حمزه زرینی با سرویس های پرشی و شلاقی خود چهار امتیاز روحیه بخش و حساس برای کاله گرفت تا سالن پیامبر اعظم (ص) امل به مرز انفجار برسد.


*** هواداران کاله هنگام زدن سرویس توسط حمزه زرینی شعار جالب و مازندرانی  (( حمزه هِوای سر)) را به کار می برند و پس از آن سکوت مطلقی برسالن حکم فرما می شود تا آتشبار تیم کاله به کار بیفتد.

http://myup.ir/images/21158876971947271030.jpg

*** عملکرد ضعیف پیکان در گیم سوم باعث می شود تا شعار (( پیکان قراضه باید ببازه)) در سالن طنین انداز شود.


*** در اکثر اوقات این دیدار ، تشویق های هواداران کاله به رهبری فریدون اندرخور ، لیدر مورد علاقه آملی ها بسیار دیدنی بود.


*** تصویر رضا رقیمی ، عکاس سایت مازندلیگ و محسن بابائی خبرنگار این سایت چندین بار از سوی تصویربرداران شبکه طبرستان روی آنتن رفت.


*** در گیم چهارم شاهد عملکرد فوق العاده  تیم کاله در دفاع روی تور بودیم . این مسئله باعث اختلاف امتیاز زیاد بین دو تیم در ابتدای این گیم شده بود.


*** در اواخر گیم چهارم در حالی که تیم کاله با نتیجه 24 بر 20 پیش بود میرزاجانپور والیبالیست مازنی پیکان با سرویس های پرشی و سرعتی خود بهت وحیرت را در ورزشگاه حکم فرما کرد تا راهیابی کاله به فینال رفابت ها چند ثانیه ای به تاخیر بیافتد.


*** مهدی جعفری ،خبرنگار آملی مازندلیگ پس از هر پوئنی که تیم کاله دشت می کرد سر از پا نمی شناخت. پس از برد تیم کاله در این دیدار چهره این خبرنگار دوست داشتنی و با اخلاق  و اشک شادی او واقعأ دیدنی بود.


http://myup.ir/images/63991701811103709770.jpg*** میراجانپور قبل از زدن سرویس آخر با گذاشتن دست روی بینی خود هواداران کاله را با تمسخر به سکوت دعوت کرد . این مسئله اعتراض شدید هواداران را به دنبال داشت تا این اعتراض ها روی تمرکز این بازیکن تاثیر بگذارد و سرویس آخر خود را به تور بکوبد و کاله را به فینال رقابت های لیگ برتر رهنمون کند.


*** در دقایق آخر این دیدار شاهد حضور ماموران امنیتی گرداگرد سالن بودیم تا اتفاق خاصی روی ندهد ولی با این حال نیز تعدادی از هواداران کاله از روی نرده به داخل زمین رفتند و بازیکنان تیم محبوب خود را روی دوش خود گرفتند و بوسه باران کردند.


*** هواداران کاله در خیابان های اطراف ورزشگاه به جشن و پایکوبی پرداختند و دسته دسته به سمت میادین اصلی شهر حرکت کردند. صدای بوق ماشین در خیابان های آمل یک لحظه قطع نمی شود.


*** بهمن سلیمانی مدیرعامل تیم کاله به نشانه تشکر از هوادار متعصب تیمش ، با گماردن یک دستگاه کامیون جلوی درب ورزشگاه از هواداران تیمش با بستنی و دلستر پذیرائی کرد.

 

مجید بابائی،خبرنگار اعزامی مازندلیگ به ورزشگاه پیامبر اعظم آمل  عکس های بازی: 

كاله مازندران - پيكان تهران /عكس

كاله مازندران - پيكان تهران /عكس2

كاله مازندران - پيكان تهران /عكس1

خب یادم رفته بود بگم که آقای به ایران اومدن واسه همین چندتا عکش از ایشون میذارم براتون!(امیدوارم دوست داشته باشید)


آقای ولاسکو


برای دیدن عکس به ادامه مطلب برید!

 راستی دوستای گلم فردا که میرید 4شنبه سوری مواظب خودتون باشید!!!!!!!!

بای
ادامه مطلب

[ دوشنبه بیست و دوم اسفند 1390 ] [ 16:8 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلام همگی!!!!!!!!!!!

سايپا به لطف كاله صدرنشين ماند

امروز چهارشنبه دهم اسفند با برگزاری شش دیدار از بازی های معوقه هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال تیم های پنجم تا چهاردهم مشخص شدند و چهار تيم برتر براي كسب عنوان قهرماني به پلي آف راه يافتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مهمترین دیدار این هفته در آمل برگزار شد و تیم کاله مازندارن سه بر صفر مهمان خود پیکان را از پیش رو برداشت.
کاله با کسب سه امتیاز این بازی به جایگاه دوم جدول بازگشت و امتیازات خود رابه عدد 63 رساند. پیکان نیز با پذیرش این شکست 62 امتیازه ماند و یک پله سقوط در هفته پایانی دور برگشت را به جان خرید.
کاله و پیکان با کسب مقام های دوم و سوم جدول حریف یکدیگر در مرحله پلی آف شدند و یکشنبه 14 اسفندماه مجددا در آمل باید به مصاف یکدیگر بروند.

پیروزی کاله بر پیکان بیشتر از همه به نفع سایپا البرز شذ، زیرا این تیم که با عنوان صدرنشین این رقابت ها به مصاف پیشگامان رفته بود در یزد سومین شکست خود در این دوره از مسابقات با حساب سه بر صفر تجربه کرد.
تیم والیبال سایپا با همان 64 امتیاز قبل از این بازی و به لطف شکست پیکان در برابر کاله صدرنشین ماند تا در مرحله پلی آف رقیب شهرداری ارومیه شود.
پیشگامان نیز با این پیروزی سه امتیاز به دست آورد و 45 امتیازه شد، اما جایگاهش در جدول بازی ها تغییری نکرد و لیگ برتر والیبال را با عنوان ششمی به پایان رساند.
سومین دیدار معوقه هفته سوم دور رفت لیگ برتر والیبال را دو تیم گیتی پسند و نوین کشاورز در اصفهان برگزار کردند که میزبان سه بر صفر از سد نوین کشاورز گذشت تا عنوان پنجمی این رقابت ها را با 46 امیتاز برای خود قطعی کند.
نوین کشاورز نیز با همان 28 امتیاز قبلی در مکان دهم جدول قرار گرفت تا این دوره از مسابقات را با 9 پیروزی و 17 شکست به پایان برساند.

باریج اسانس تیم چهارم لیگ برتر سال گذشته نیز امروز  در آخرین بازی خود در ليگ امسال با نماینده کرمان دیدار داشت که سه بر صفر بر این تیم غلبه کرد و با 39 امتیاز در رتبه هشتم جدول لیگ برتر والیبال قرار گرفت.
نماینده کرمان نیز با پذیرش بیست و سومین شکست خود با 11 امتیاز در مکان سیزدهم ماند و راهی لیگ دسته یک والیبال کشور شد.

اما در پنجمین بازی هفته آخر دور مقدماتی لیگ برتر والیبال میزان خراسان رضوی در مشهد در برابر هاوش صف آرایی کرد، اما به رغم امتیاز میزبانی سه بر یک مغلوب مهمان خود شد.
بدین ترتیب تیم های هاوش گنبد با 43 امتياز رتبه هفتمی لیگ برتر را از آن خود کرد و میزان خراسان رضوی نیز با 25 امتیاز در مکان یازدهمی ایستاد.

شهرداری تبریز در آخرین بازی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال در اهواز به مصاف تیم انتهای جدولی مناطق نفت خیز جنوب رفت و سه بر یک این تیم را از پیش رو برداشت تا با خاطره خوش لیگ برتر والیبال را به پایان برساند.
هر چند که این پیروزی برایش ارمغان خاصی در جدول نداشت و با 39 امتیاز در رتبه نهم جدول باقی ماند. مناطق نفت خیز جنوب نیز با یک پیروزی و 25 شکست و کسب هشت امتیاز به عنوان قهر نشین جدول راهی لیگ دسته یک ایران شد.

دو تیم شهرداری ارومیه و آلومینیوم المهدی بندرعباس نیز قرار بود امروز در ارومیه به مصاف یکدیگر بروند که با مخالفت شورای تامین استان این بازی برگزار نشد. با توجه به اینکه برگزاری این دیدار تاثیری نیز در جایگاه این دو تیم نداشت نماینده بندرعباس با همان 17 امتیاز و رتبه دوازدهمی لیگ برتر والیبال را به پایان رساند.
شهرداری ارومیه هم با 53 امتیاز قبلی به عنوان تیم چهارم جدول راهی مرحله پلی آف شد و روز یکشنبه در کرج به مصاف سایپای البرز خواهد رفت.

لیگ برتر والیبال از هفته آینده در مرحله پلی آف پیگیری خواهد شد و تیم های سایپا با شهرداری ارومیه و کاله مازندان با پیکان برای مقام های اول تا چهارم به رقابت خواهند پرداخت.
آنان در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا در نهایت تيم هاي برنده برای قهرمانی با هم روبرو شوند و بازنده ها نیز برای کسب مقام سومی رقابت می کنند.

در پايان اين هفته تيم هاي گيتي پسند، پيشگامان كوير، هاوش گنبد، باريج اسانس، شهرداري تبريز، نوين كشاورز، ميزان خراسان، آلومينيوم المهدي، كرمان و مناطق نفت خيز به ترتيب در مكان هاي پنجم تا چهاردهم جدول رده بندي مسابقات ليگ برتر واليبال مردان در سال 90 ايستادند تا تيم هاي كرمان و مناطق نفت خيز جنوب در سال آينده در ليگ دسته واليبال مردان حضور پيدا كنند.

نتایج بازی‌های امروز به این شرح است:

مناطق نفت خیز یک - شهرداری تبریز 3

پیشگامان کویر ۳ - سایپا البرز صفر

میزان خراسان یک - هاوش گنبد ۳

کرمان صفر - باریج اسانس ۳

گیتی پسند ۳ - نوین کشاورز صفر

کاله مازندران ۳ - پیکان تهران صفر

عکس:

گزارش تصويري شماره يك: كاله مازندران3 - پيكان 0

گزارش تصويري شماره دو: كاله مازندران3 - پيكان 0

ادامه عکس های بازی:

برای دیدن بقیه عکس ها ب سایت زیر برید

http://www.kalleh-sports.com/Gallery.aspx

بعدش لیگ برترو انتخاب کنید بعدش بازی کاله و پیکاندوستای گلم ببخشید ویلاگاتون نیومدم!

بای
ادامه مطلب

[ چهارشنبه دهم اسفند 1390 ] [ 23:50 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلام همگی!!!!!!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سرنوشت صدرنشيني به هفته آخر كشيده شد

هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال عصر  يكشنبه هفتم اسفند ماه با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که پیروزی سایپا در خانه کاله، صعود يك پله اي پیکان و گیتی پسند مهمترین نتایج بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در مهمترين ديدار هفته سیزدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال در آمل سایپا  البرز در یک بازی نفس گير سه بر دو بر کاله مازندان غلبه کرد تا علاوه بر تداوم بر صدرنشینی خود، شکست دور رفت كند.  تیم والیبال سایپا با این پیروزی ارزشمند 64 امتیازه شد اما هنوز نمی توان صدرنشینی این تیم در دور مقدماتي لیگ برتر والیبال را مسجل شده عنوان کرد.
از سوی دیگر کاله مازندان با پذیرش این شکست، به علت پيروزي پيكان مقابل نوين كشاور یک پله سقوط در جدول را پذیرفت و با 60 امتیاز به رتبه سوم آمد.

تیم والیبال پیکان نیز در این هفته به مصاف نوین کشاورز رفت که 3 بر یک به پیروزی رسید تا سه امتیاز کامل این بازی را به اندوخته های خود بیافزاید و به امتیاز 62 برسد.
پیکان با امتیاز این بازی و به لطف برد سایپا در آمل به رتبه دوم جدول صعود کرد تا در هفته پایانی لیگ برتر والیبال (معوقه) تنها تهدید برای صدرنشینی سایپا باشد.
تیم والیبال نوین کشاورزی نیز با همان 28 امتیاز داشته قبلی همچنان در رتبه دهم جدول لیگ برتر باقی ماند.
در دیگر بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال تیم گیتی پسند به مصاف تیم انتهای جدولی مناطق نفت خیز رفت و این تیم را سه بر صفر شکست داد تا با 43 امتیاز یک پله صعود در جدول مسابقات را ره آورد این بازی بداند.
گیتی پسند با احتساب اين پيروزي در حال حاضر رتبه پنجم جدول را به دست آورده كه بهترین عنوان متصور برای این تیم در لیگ امسال نیز همین عنوان است. چرا كه با تیم چهارم جدول 10 امتیاز فاصله دارد.

هاوش گنبد نیز در تبریز به مصاف شهرداری این شهر رفت که سه بر صفر مغلوب میزبان خود شد تا همچنان با 40 امتیاز در رتبه هفتم جدول این رقابت ها باقی بماند. شهرداری تبریز نیز 36 امتیازه شد اما جایگاهش در جدول مسابقات تغییری نکرد و همان رتبه نهمی را در اختیار دارد.
تیم والیبال پیشگامان کویز یزد نیز در این هفته در کاشان مهمان باریج اسانس بود که سه بر صفر بازی را واگذار کرد تا با 42 امتیاز یک رتبه نزول در جدول رده بندي داشته باشد.

نماینده کاشان نیز 36 امتياز شد تا جایگاه هشتمی را در این دوره از مسابقات بهترین جایگاه متصور برای خود بداند. چرا كه  این تیم نیز با جایگاه هفتمی در یک هفته مانده به پایان رقابت ها چهار امتیاز فاصله دارد.

اما شهرداری ارومیه که رتبه چهارم جدول رده بندي را در اختیار دارد، امروز در کرمان به مصاف تیم 11 امتیازی این شهر رفت و شکست سه بر یک این تیم را به عنوان یک پیروزی دیگر در پرونده خود ثبت کرد. نماینده کرمان نیز كه ديگر اميدي براي ليگ برتري ماندن ندارد بیست و دومین شکست خود را تجربه کرد.
دو تیم میزان خراسان و آلومینیوم المهدی بندرعباس در آخرین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال در مشهد مقدس به مصاف یکدیگر رفتند که میزبان سه بر صفر المهدی را از پیش رو برداشت تا 25 امتیازه شود.

لیگ برتر والیبال مردان در سال 90 چهارشنبه این هفته با برگزاری دیدارهای معوقه هفته سوم دور برگشت در شرایطی به پایان می رسد که سایپا در صورت كسب دو ست، فارغ از نتيجه بازي پيكان و كاله با توجه به بيشتر بودن تعداد برد نسبت به پيكان به عنوان صدرنشین نهایی مرحله مقدماتی معرفی مي شود.  چرا كه در طرف مقابل پيكان برابر كاله مازندران به ميدان خواهد رفت و خودرو سازان تهراني تنها با پيروزي شكست 3 بر يك يا سه بر صفر مقابل كاله مازندران  و در صورت شكست سايپا با همين نتيجه مقابل پيشگامان كوير يزد مي توانند با يك امتياز بيشترنسبت به سايپا صدرنشين دور مقدماتي شوند.
لازم به ذكر است در صورت برابر شدن امتيازات پيكان و سايپا، اين ساپيايي ها هستند كه به علت داشتن تعداد برد بيشتر در رده اول قرار مي گيرند.


برنامه آخرين هفته دور مقدماتي ليگ برتر


آخرين هفته دور مقدماتي مسابقات ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور چهارشنبه با برگزاري هفت ديدار پي گيري مي شود.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال سومین هفته معوقه دور برگشت اين رقابت ها  10 اسفند ماه با برگزاري 7 ديدار در 7 شهر برگزار مي شود كه بر اساس اعلام سازمان ليگ برنامه و اسامي داوان و ناظران به قرار زير است:
 
چهارشنبه 10 اسفند
 
آمل – ساعت 17:00
کاله مازندران (سبز) – پیکان (سرمه ای)
ناظر :  سعید درخشنده   
داور اول : محمد شاهمیری      
داور دوم : بهرام سلیمانی      
 
اصفهان – ساعت 17:00
گیتی پسند (قرمز)–  نوین کشاورز (سفید)
ناظر : عباس جلایر  
داور اول : مسعود یزدان پناه     
داور دوم : علیرضا قریب       
 
کرمان - ساعت  17:00
کرمان (مشکی) – باریج اسانس کاشان (سفید)
ناظر: یونس حسن زاده  
داور اول : کیوان عابدزاده    
داور دوم : وحید پورکاشیان
 
مشهد – ساعت  17:00
میزان خراسان رضوی (سبز) – هاوش گنبد (سفید)
ناظر : محمود کشفی  
داور اول : حسین پورکاشیان  
داور دوم : محمدرضا درفش کاویان     
 
اهواز – ساعت  17:00
مناطق نفت خیز جنوب (آبی)– شهرداری تبریز (قرمز)
ناظر : امیدوار حاتمی  
داور اول : محمد ابراهیم زاده
داور دوم : منصور مجاهدنیا  
 
ارومیه – ساعت  17:00
شهرداری ارومیه (قرمز)– آلومینیوم المهدی بندرعباس (زرد)
ناظر : محمود حداد  
داور اول : حمید راهجردیان       
داور دوم : مرتضی اکرمی    
 
 
یزد – ساعت 16:00
پیشگامان کویر یزد (سرمه ای) – سایپا (نارنجی)
ناظر: حمید حق بین  
داور اول : محمد حسین شفقی   
داور دوم : محسن ترابی   
 
 لازم به ذكر است در پايان اين هفته از رقابت ها، دور مقدماتي ليگ برتر به اتمام مي رسد و تيم هاي اول تا چهارم براي كسب مقام قهرماني در مرحله پلي آف به صورت رفت و برگشت با هم رقابت مي كنند كه اين مرحله از رقابت ها  از يكشنبه 14 اسفند ماه آغاز مي شود.

عکس:

کاله و سایپا


آراي جلسات امروز كميته انضباطي صادر شد

 

كميته انضباطي فدراسيون واليبال صبح امروز دوشنبه 8 اسفند در فدراسيون واليبال تشكيل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال جلسات كميته انضباطي امروز با حضور اعضا برگزار شد كه آراي صادره به قرار زير است:

مسعود آرمات سرمربي تيم نوين كشاورز به علت رفتار ناشايست در بازي مقابل پيكان تهران:  پانصد هزار تومان جريمه نقدي به همراه تذكر كتبي در پرونده

محمد شريعتي بازيكن تيم كاله مازندران به علت دريافت كارت قرمز در بازي مقابل هاوش گنبد: يك ميليون تومان جريمه نقدي

سعيد معروف بازيكن تيم كاله مازندران به علت رفتار ناشايست در بازي مقال گيتي پسند پنج ميليون تومان جريمه نقدي به همراه يك جلسه محروميت تعليقي

محمد موسوي بازيكن تيم گيتي پسند به علت رفتار ناشايست در بازي مقابل سايپا پنج ميليون تومان جريمه نقدي به همراه يك جلسه محروميت تعليقي

عبدالرضا عليزاده بازيكن تيم كاله مازندران به علت رفتار ناشايست در بازي مقابل گيتي پسند: يك ميليون تومان جريمه نقدي

قاسم تاجري و يوسف قوام مربي و سرپرست تيم شهرداري تبريز به علت رفتار ناشايست در بازي مقابل سايپا: يك ميليون تومان جريمه نقدي به همراه يك جلسه محروميت از همراهي تيم

 همچنين اين كميته از تماشاگران نيروزي انتظامي آمل و مسئولين برگزاري مسابقه ديروز كاله و سايپا به علت همكاري و رفتار شايسته در حين برگزاري مسابقه رسما تقدير و تشكر كرد


دوتا عکس از آقای معروف
bye
[ دوشنبه هشتم اسفند 1390 ] [ 21:7 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلام همه ی دوستای گلم!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشیدمن دیر آپ میکنم!!!!!!!!!

قبل از شروع اخبار هفته 19ام یک مصاحبه ........

مصاحبه آقای  سعید معروف با تشکر از وب سحر عزیز

این یک عکس از ایشون ک تاحالا نذاشته بودم بفرمایید!(البته اصلیشو بعدا میذارم)

سعيد معروف  اگر چه به دلايلي در دوره ولاسكو از تيم ملي واليبال دور مانده اما در جند سال اخير به طور متوالي عنوان بهترين پاسور آسيا را كسب كرده و بي ترديد شايسته اين عنوان بوده است.

سعيد معروف خودش را معرفي كند:

من متولد 28 مهر ماه سال 64 هستم. اروميه دنيا اومدم. 9 سال تمام است كه در همه رده هاي ملي توپ ميزنم. مجرد هستم و از نظر تحصيلي هم دانشجو.

مثل همه اروميه اي ها واليبال اولويت اول شما بود؟

قبل از من دايي ام واليبال بازي ميكرد. اين قضيه روي من خيلي تاثير گذاشته بود. البته شهر ما هم جوري است كه همه به واليبال علاقه دارند و من هم رفتم سراغ اين رشته.

فكر ميكردي روزي بهترين پاسور آسيا شوي؟

اوايل اصلا به اين قضيه فكر نميكردم ولي بعدا ديدم استعدادش را دارم. من وقتي كاري را شروع مكنم تا آخرش ميروم.

دلت براي تيم ملي تنگ نشده؟

نمي خواهم راجع به تيم ملي صحبت كنيم!

كدام پاسور را به عنوان يك الگو در ذهن داري؟

من الگوي خاصي نداشتم. ولي اگر بخواهم از كسي بگويم كه كارش را دوست دارم بايد از محمد عمده غياثي كه هنوز هم در تيم شهرداري تبريز بازي ميكند ياد كنم. پاسور قبلي تيم ملي برزيل هم خيلي خوب بود.

روزانه چند ساعت براي تمرين وقت ميگذاري؟

6 ساعت ، خيلي سخت است. يك جاهايي هم اذيت ميشوم ولي فكر كنم به سختي اش مي ارزد.

اهل مطالعه هستي؟

اگر وقت آزاد داشته باشم دوست دارم كتاب بخوانم. من كتابهاي فلسفي را دوست دارم.

با سينما و تلوزيون هم ميانه داري؟

خيلي اهل سينما نيستم. تلوزيون هم كه ميبينم. البته اگر برنامه ورزشي باشد كه حتما ميبينم. غير از واليبال رشته هاي تنيس، شنا، بسكتبال و فوتبال را هم ميبينم. البته فوتبال فقط بارسلونا!

روزانه چقدر به سايتهاي اينترنتي سرك ميكشي؟

علاقه دارم ولي سرعت كه پائين باشد اذيت ميشوم.

علايق شخصي سعيد معروف بيشتر در چه زمينه هايي است؟

در اين چند سال ديگر همه علاقه هايمان را فراموش كرديم. هر هفته يكشنبه و چهارشنبه بازي داريم. بقيه روزها هم كه صبح و عصر تمرين. ديگر وقتي نمي ماند كه به چيزي فكر كنيم.

رفيق باز نيستي؟

خيلي نه، دوستهاي خوبي دارم ولي خيلي رفيق بازي نمي كنم.

تا چه زماني به واليبال ادامه ميدهي؟

تا زماني كه سنم جواب بدهد من هم هستم. البته اگر تغيير پست ندهم! شوخي كردم من پاسوري را دوست دارم.

مربي كه هميشه در ذهن سعيد معروف مي ماند؟

زوران گاييچ


ليگ از ايستگاه نوزدهم گذشت

شگفتي سازي گنبد در روز پيشتازي خودروسازان

 

حساس ترين مسابقه هفته ششم از دوربرگشت ليگ برتر واليبال را عصر ( 12 بهمن)  پيکان تهران سه بر يک از گيتي پسند برد و به صدرنشيني خود در ليگ ادامه داد.

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، خانه واليبال از ساعت 15:15 مسابقه اي را به خود ديد که هر دوسويش ملي پوشاني حضور داشتند که براي زيبا کردن يک مسابقه واليبال توانايي لازم را داشتند.اين بازي هرچند قرار بود پخش مستقيم شود و زمان آن هم به همين دليل تغيير کرده بود اما با تغيير برنامه صدا و سيما اين کار انجام نشد و بسياري تماشاي اين مسابقه جذاب را به همين دليل از دست دادند.

 پيکان مسابقه را با قدرت آغاز کرد و در روزي که پرويز پزشکي و مجتبي ميرزاجانپور ايده آل مسابقه دادند دو ست نخست رابرد. گيتي پسند در ست سوم عملکرد بهتري داشت و با تعويض هاي به موقع خوآن سيچلوآرژانتيني ست سوم را گرفت و در ست چهارم هم پا به پاي پيکان پيش رفت اما تمام کننده اي چون ميرزاجانپور کار را در ست چهارم يکسره کرد.

 

ديگر مدعي ليگ يعني سايپا هم با و جودمصدوميت هاي بازيکنانش کار سختي برابر کرمان نداشت و اين تيم را سه بر صفر برد.

 نارنجي پوشان سايه به سايه پيکان را تعقيب مي کنند و به نظر رقابت مثلث پيکان، سايپا و کاله تا پايان ليگ ادامه خواهد داشت.

 

کاله اين هفته در شهر خود آمل،پيشگامان کوير يزد را برد. آملي ها از نواسانات خود در ابتداي فصل کاسته​ اند واين ثبات به بالانشيني آن ها کمک زيادي کرده است.

 

عنوان شگفتي ساز هفته را اما بايدبه هاوش گنبد داد؛ همچون هفته هاي قبل که در گنبد پيکان و کاله زمين گير شدند اين بار نوبت شهرداري اروميه تيم چهارم جدول بود که قافيه را به راحتي و سه بر صفر به هاوش واگذار کند.

 هاوش با امتيازهاي بالا شهرداري اروميه را برد و بالاتر از گيتي پسند پر مهره در جايگاه پنجم جدول قرار گرفت.

اين هفته دو مسابقه ديگر هم برگزارشد که نتايج سه بر صفر به همراه داشت؛ در کاشان باريج اسانس اين شهر در مسابقه بدون تماشاگر خود آلومينيوم المهدي را برد و ميزان خراسان هم با همين نتيجه از سدمناطق نفت خيز جنوب گذشت.

 

با اتمام مسابقات اين هفته جدالهاي نزديک در بالاي جدول و همچنين ميانه هاي جدول ادامه يافت و هفته هاي آتي هم تنور ليگ داغ خواهد بود.

ليگ از ايستگاه نوزدهم گذشت 1

* پیکان تهران 3 - گیتی پسند اصفهان یک 
(25 بر 21)، (25 بر 18)، (23 بر 25)، (25 بر 23)

* شهرداری تبریز3 - نوین کشاورز صفر
(25 بر 19)، (25 بر 21)، (25 بر 23)

* میزان خراسان 3 - مناطق نفت خیز جنوب صفر
(25 بر 22)، (25 بر 10)، (28 بر 26)

* باریج اسانس کاشان 3 - آلومینیوم المهدی بندرعباس صفر
(25 بر20)، (30 بر 28)، (25 بر 20)

* کاله آمل 3 - پیشگامان کویر یزد صفر
(25 بر 19)، (25 بر 23)، (25 بر 21)

* کرمان صفر - سایپای البرز 3
(17 بر 25)، (20 بر 25)، (14 بر 25)

* هاوش گنبد 3 - شهرداری ارومیه صفر
(25 بر 22)، (25 بر 16)، (25 بر 20)


عکس:


هاوش گنبد 3 - شهرداري اروميه0

شماره سه: پيكان3 - گيتي پسند1

شماره دو: پيكان3 - گيتي پسند1

شماره يك: پيكان3 - گيتي پسند1


کاله و پیشگامان کویر


اخبار:

لیگ برتر والیبال:پیشگامان کویر یزد_کاله آمل
سرمربی تیم والیبال کاله آمل: نظم تیمی را به هم می زنیم

تیم والیبال کاله آمل در هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر والیبال میزبان تیم پیشگامان کویر یزدی است که در نیم فصل دوم نتایج قابل قبولی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بهروز عطایی ، سرمربی تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: نظم تیمی موجود میان بازیکنان پیشگامان کویر یزد حاکی از تمرینات منسجم و منظم آنهاست برای رسیدن به برد نظم تیمی آنها را در اتخاذ برنامه های تاکتیکی خاص بهم می زنیم.

وی یادآور شد: ما از این پس فقط به دنبال کسب امتیاز و ارتقاي جایگاهمان در جدول رده بندی هستیم برای رسیدن به این هدف نباید مقابل حریفان امتیاز از دست دهیم و در برابر آنها با قدرت کامل بازی کنیم.

وی یادآور شد: به مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ هشدار می دهم که فشردگی مسابقات لیگ برتر دارای تبعات خاصی است و احتمال آسیب دیدگی بازیکنان استثنایی والیبال ایران رو به افزایش است و این امر والیبال ملی را به خطر می اندازد

................

كمالوند برای معالجه به ایتالیا می رود
تهران – بازیكن ملی پوش تیم والیبال سایپا برای معالجه مصدومیتش به ایتالیا سفر می كند.به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، پس از مصدومیت زانوی آرش كمالوند در بازی سایپا مقابل شهرداری ارومیه، فدراسیون والیبال با همكاری باشگاه سایپا و هماهنگی خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی برای درمان این بازیكن وارد عمل شد.

با مذاكرات و هماهنگی های انجام شده قرار شد گزارشات پزشكی و MRI زانوی كمالوند برای چند متخصص فیزیوتراپی ورزشی در ایتالیا ارسال شود تا این بازیكن بعد از انجام عمل جراحی در ایران برای پشت سر گذاشتن دوران معالجات و فیزیوتراپی به ایتالیا برود
(ایشالا زودتر خوب بشن)


برای دیدن عکس های بازی کاله و میزان خراسان به ادامه مطلب برید!


فعلا عزیزان!


ادامه مطلب

[ پنجشنبه سیزدهم بهمن 1390 ] [ 18:54 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلام به همه ی عزیزان!خوبین؟دلم تنگ شده بود!

ببخشید من این چند وقت نبودم!نمیدونین سرم چقدر شلوغه!!!!!!!!!امروز یکم وقت پیدا کردم بیام آپ کنم!

ببخشید ب نظراتتون رسیدگی نشد!ایشالا در اولین فرصت رسیدگی میشه!!!!!!!!!

قبل از هر چی !

ی خبر از والیبال  شهر خودم قزوین!

تیم آینده سازان

آینده‌سازان قزوین صدرنشین لیگ دسته اول والیبال جوانان کشور شد(به افتخارشون!!!!!)


دومین روز برگزاری مسابقات مرحله‌ی نهایی لیگ دسته اول جوانان کشور با برگزاری سه دیدار در سالن ورزشی شهید سرلشگر بابایی پیگیری شد که در مهم‌ترین مسابقه، آینده‌سازان میزبان این رقابت‌ها مقابل هلال‌احمر قم به برتری 3 بر صفر دست پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی تربیت‌بدنی، در پایان دومین روز از این مسابقات تیم والیبال آینده‌سازان قزوین با دو پیروزی 3 بر صفر در صدر جدول قرار گرفت و کاله‌ی مازندارن با دو برد و راه ترابری اصفهان نیز با یک پیروزی و شکست به ترتیب در جای دوم و سوم قرار گرفتند.
در دو بازی دیگر نیز تیم جیحون اگزوز آق‌قلا 3 بر 2 شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی را از پیش رو برداشت و کاله‌ی مازندران نیز 3 بر یک از سد راه و ترابری اصفهان گذشت.
در حساس‌ترین بازی این مسابقات روز یکشنبه آینده‌سازان قزوین و کاله‌ی مازندران مقابل هم قرار گرفتند و تیم‌های شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی با راه و ترابری اصفهان و جیحون اگزوز آق‌قلا با هلال‌احمر قم دیدار ‌کردند.
رقابت‌های مرحله‌ی نهایی لیگ دسته‌ی اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور که از روز جمعه با حضور شش تیم به طور متمرکز در قزوین آغاز شده است، سه‌شنبه (11 بهمن) با معرفی تیم قهرمان و مشخص شدن رده‌بندی مسابقات به پایان خواهد رسید.هفته پنجم


جنگ خودروسازان در صدرنشيني ليگ برتر واليبال

 

 سرانجام پس از هفته‌ها، سايپا صدرنشيني ليگ برتر واليبال را به ديگر خودرو ساز پايتخت يعني پيكان تعارف زد و پيكاني‌ها با برد ميزان خراسان رضوي صدرنشين ليگ شدند.
 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، رقابت‌هاي اين هفته ليگ برتر واليبال يكشنبه(9 بهمن) با انجام دو مسابقه حساس در پايتخت همراه بود و درحالي كه در مسابقه اول سايپاي صدرنشين دو ست نخست را از نوين كشاورز برده بود با تغيير پاسور اين تيم و درخشش علوي پشت‌خط زن اين تيم به يك باره بازي برگشت و نارنجي‌پوشان مسابقه را  سه بر دو به تيم قعرنشين نوين كشاورز باخت.
 

تيم فرهاد نفرزاده اين مسابقه را در شبي باخت كه پوريا فياضي و  آرش كمالوند را به دليل مصدويت در اختيار نداشت و حتي بازيكناني مثل وحيد والي هم در تركيب اين تيم نبودند؛ اين مصدوميت ‌ها  سبب شده بود كه سايپا با تركيبي از جوانان به اين مسابقه بيايد. به نظر مي‌رسد اين مصدوميت‌ها در هفته ‌هاي آتي هم خودروسازان كه اميد زيادي به قهرماني در اين فصل دارند را با مشكل مواجه كند.


در ديگر بازي پايتخت كه با يك ساعت تاخير در ساعت 18 آغاز شد، پيكان در مسابقه‌ اي نسبتا ساده ميزان را سه بر يك برد و جايگزين سايپا در صدر جدول ليگ برتر واليبال شد.
گيتي‌پسند اصفهان هم از ناكامان بزرگ هفته پنجم دور برگشت بود و در شهر خود برابر تيم جوان باريج اسانس سه بر دو مغلوب شد. به نظر مي‌رسد باريج اسانس با آمدن حسين معدني متحول شده و در هفته‌هاي اخير توانسته دو پله جايگاه خود را در جدول بهبود بخشد و احتمالا در جمع تيم‌هاي پلي‌ آف هم خواهد بود.
در تبريز و مسابقه شهرداري اين شهر برابر شهرداري اروميه هم اتفاق خاصي نيافتاد و تبريزي‌ ها با ادامه روند نزولي خود ديدار را سه بر صفر واگذار كردند. شهرداري با باخت‌هاي هفته‌هاي اخير تا رده هشتم پايين آمده و در صوت ادامه باخت‌ها جايگاه پايين تري انتظار اين تيم را مي‌كشد.


پيشگامان كوير يزد را شايد بايد ديگر شگفتي ساز هفته دانست؛ تيم سخت‌كوش يزد از كم‌ نوسان ترين تيم‌هاي ليگ بوده كه اين هفته توانست هاوش گنبد را شكست دهد. نماينده گنبد در هفته‌هاي اخير غول كوش لقب گرفته بود و با بازيكنان بومي خود توانسته‌ بود قدرت‌هايي مثل كاله و پيكان را شكست دهد.


يزدي‌ها با برد سه بر دو برابر هاوش با گيتي‌پسند پر مهره هم‌امتياز شدند. عباسعلي ميرحسيني پس از اين برد توانايي‌هاي بازيكنانش را ستود و از تماشاگران يزدي تشكر كرد.
اين هفته همچنين كرمان پس از ماه ها به پيروزي رسيد و توانست آلومينيوم المهدي را سه بر يك شكست دهد و كاله مازندران هم به راحتي سه بر صفر مناطق نفت‌خيز را برد.

جنگ خودروسازان در صدرنشيني ليگ برتر واليبال 2


وضعيت جسماني محمد موسوي عراقي در هاله اي از ابهام
دفاع وسط تيم واليبال گيتي پسند اصفهان كه از ناحيه كتف دچار مصدوميت كهنه بود به طور مجدد دچار مشكل شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران ، محمد موسوي عراقي دفاع وسط تيم ملي واليبال كشورمان در طول بازي شب گذشته مقابل تيم باريج اسانس كاشان از ناحيه كتف احساس درد شديد كرد و اين امر باعث شد تا وي در تمرينات صبح امروز حضور نداشته و تحت نظارت پزشك متخصص و فيزيوتراپ باشد.

فشردگي مسابقات ليگ برتر واليبال و حساسيت بازيها عامل اصلي حادترشدن مصدوميت محمد موسوي عراقي است و هنوز وضعيت دقيق حضورش در هفته ششم دور برگشت مشخص نيست
(امیدوارم زودتر مصدومیتشون بهبود پیدا کنه)

....................

مربي تيم واليبال شهرداري اروميه:
بدون موتور اصلي تيم برديم
مربي واليبال شهرداري اروميه گفت: در اين ديدار از حضور علي بهبودي پاسور اصلي و ميكس تيم محروم بوديم.

مجيد ساداتي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: بازي هفته پنجم ما يك بازي حساس و سنگين بود و با توجه به انكه علي بهبودي از ناحيه زانو در بازي مقابل سايپا مصدوم شده بود در اين ديدار در تركيب تيم حضور نداشت و ما از پاسور دوم تيم يعني علي تقي نژاد در تركيب استفاده كرديم كه خوشبختانه وي توانست در حد انتظارات تيم را تغذيه كند.

وي يادآور شد:بازي هاي دور برگشت هدفمند و متمركز است با اجراي اين نوع تاكتيك دريافت حريف را متزلزل كرده و موفق به كسب امتياز از آنها شديم.

وي يادآور شد: با وجود آنكه نتيجه بازي تيم هاي شهرداري اروميه و تبريز سه بر صفر به پايان رسيد اما بازي بسيار حساس و نزديك بود‌، مصدوميت پشت خط زن تيم شهرداري تبريز باعث شده بود تا انها از اين نقطه دچار مشكل شده و ما از اين ضعف نهايت استفاده را كرديم

.......................

سرمربي تيم واليبال نوين كشاورز:با ترس از نام صدرنشين بازي را شروع كرديم
تيم واليبال نوين كشاورز توانست در هفته پنجم دور برگشت ليگ برتر تيم واليبال سايپا را در خانه واليبال با نتيجه سه بر 2 شكست دهد.

مسعود آرمات، سرمربي تيم واليبال بانك كشاورزي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: ما شب گذشته مقابل تيمي پرمهره بازي كرديم اگر چه كه بابك فياضي و آرش كمالوند 2 ملي پوش سايپا به دليل مصدوميت در ارنج تيم حضور نداشتند اما نفرات جايگزين آنها از آمادگي و قدرت بالايي برخوردار بودند.

وي تصريح كرد: شاگردانم 2 ست اول بازي را به نام تيم صدرنشين واگذار كردند، حريف از نقاط ضعف و قوت ما اطلاعات كاملي داشت به همين دليل از ستاسوم سعي كردم با بكارگيري بازيكنان نيمكت نشين سيستم بازي را به طو ركلي تغيير دهم.

وي يادآور شد: در برخي موارد اشتباهات داوري شيرازه تيم ما را بر هم مي زد اما برخلاف تصور برخي ها بازي گرم و حساس بود

و


پاداش 10 ميليون ريالي تيم واليبال نوين كشاورز
تيم واليبال نوين كشاورز توانست شب گذشته يكشنبه نهم بهمن پس از شكست تيم سايپا عنوان تيم شگفتي ساز هفته پنجم را به خود اختصاص دهد.


به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، مسئولان تيم واليبال نوين كشاورز پس از شكست سنگين تيم سايپا كه در صدر جدول رده‌بندي قرار داشت 2 امتياز بازي را به خود اختصاص دادند.
مسئولان باشگاه نوين كشاورز مبلغ 10 ميليون ريال را به عنوان پاداش به تمامي بازيكنان تيم نوين كشاورز اختصاص دادند

....................

سرمربي تيم واليبال كاله آمل: بازي تمريني خوبي داشتيم
تيم واليبال كاله آمل در ديدار هفته پنجم از دور برگشت ليگ برتر واليبال توانست مقابل تيم مناطق نفت خيز جنوب با نتيجه سه بر صفر در اهواز پيروز شود.

بهروز عطايي ، سرمربي تيم واليبال كاله آمل در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران افزود: خوشبختانه توانستيم فاصله خود را با صدر جدول رده بندي كاهش دهيم به طوري كه در حال حاضر با تيم دوم جدول 2 امتياز و با صدرنشين سه امتياز فاصله داريم اين امر در شرايطي است كه از نظر برد و باخت با تيم پيكان صدرنشيني برابريم.

وي در پاسخ به اين سوال كه حضور تيم هاي ضعيف عامل افت سطح كيفي مسابقات ليگ برتري شوند، گفت: ما براي تمام تيمهاي حاضر در اين مسابقات احترام خاصي قائل هستيم اما به طور كلي ظرفيت ليگ واليبال 12 تيم است و برگزاري مسابقات با تعداد بيشتر هم عامل فشردگي بازيها و هم افت سطح كيفي ليگ مي شود.

وي خاطرنشان كرد: در حال حاضر شاهديم به خاطر فشردگي مسابقات بسياري از بازيكنان ملي پوش دچار مصدوميت شده و يا در آستانه مصدوميت شديد هستند اين مقوله واليبال ملي ايران را تهديد مي كند.

وي تصريح كرد: شب گذشته مقابل تيم مناطق نفت خيز يك بازي تمريني خوب داشتيم و سعي كردم با بهره گيري از نيمكت نشينان تيم به نوعي به واليباليست هاي فيكس استراحت دادم

....................

سرمربی تیم والیبال پیکان:
در ست دوم به اشتباهات فردی باختیم
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ما در بازی شب گذشته مقابل تیم میزان خراسان یک بازی زیبا و کم نقص را به نمایش گذاشتیم.


پیمان اکبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: توانستیم ست اول بازی را با اختلاف پوئن بالا به نفع خود به پایان رسانیم این امر باعث شد تا شاگردانم در ست دوم حریف را دست کم گرفته و خراسانی ها از این موضوع نهایت استفاده را کرده و بازی را به نفع خود به پایان رسانند.

وی گفت: ما ست دوم را به اشتباهات فردی خود به حریف واگذار کردیم اما خوشبختانه در ست های سوم و چهارم بازیکنان با قدرت کامل در برابر حریف ظاهر شده و توانستیم سه امتیاز کامل دیدار را به خود اختصاص دهیم.

اکبری تصریح کرد: در این دیدار نقطه قوت ما در دفاع روی تور و توپ گیری ها بود اما حریف در دریافت اول مشکل و ضعف داشت

............

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: در هفته پنجم مقابل تیم مقتدر و صاحب تفکر حرفه ای پیکان با نتیجه سه بر یک شکست خوردیم.


جبار قوچان نژاد در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: انگیزه پیکانی ها را برای برد ما رسیدن به جایگاه صدر نشینی مضاعف کرده و آنها با قدرتی غیر قابل تصور مقابل ما ظاهر شدند.
وی تصریح کرد: شرایط تیم ما در مسابقات حساس به گونه تیم فوتبالی است که تا دروازه توپ را هدایت اما موفق به زدن گل نمی شود در بازی مقابل پیکان به اشتباهات فردی شاگردانم در پوئن های حساس نتیجه را واگذار کردیم.
وی خاطر نشان کرد: تفاوت تفکرات بازیکنان 2 تیم در پوئن های حساس و چگونگی زدن توپ ها محسوس بود و این امر عامل اصلی برد خودروسازان شد.

وی گفت: ما در ست های دوم و سوم تا حدودی موفق عمل کردیم اما در اواسط ست سوم اشتباه فاحش داور شیرازه تیم میزان را از هم پاشید البته نمی خواهم علت باخت را به داوری اختصاص دهم اما قضاوت در نتایج بی تاثیر نبود

............

سرمربي تيم واليبال باريج اسانس كاشان:
جبران باخت هاي دور رفت سخت است
سرمربي تيم واليبال باريج اسانس كاشان گفت: متاسفانه فاصله ما در جدول رده بندي با تيم هاي هفتم و هشتم بسيار زياد و علت آن باخت هاي نيم فصل اول است.

حسين معدني در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران افزود: در طول هفت هاي اخير تيم باريج اسانس كاشان از نظر كار گروهي و تيمي به شرايط مطلوبي رسيده البته در اجراي برخي سيستم هاي تاكتيكي نقطه ضعف داريم و در طول تمرينات در حال جبران آن هستيم اين امر مستلزم گذر زمان است.

وي تصريح كرد: ما در هفته پنجم دور برگشت مسابقات ليگ برتر موفق به شكست تيم گيتي پسند اصفهان شديم اصفهاني ها در اين ديدار آن گونه بازي كردند كه ما دوست داشتيم يعني آنها در اجراي تاكتيك هاي خود براساس آناليز انجام شده اقدام كردند و هيچ گونه تغييري در سيستم بازيشان بوجود نيامده بود.

وي در خصوص حضور سي چلو سرمربي آرژانتيني تيم گيتي پسند اصفهان اظهار داشت: حضور وي شوك بزرگي به اين تيم اصفهاني وارد كرده به طوري كه آنها در مقابل ما بسيار آماده تر از قبل ظاهر شدند اما سي چلو براي ايجاد تغيير در روند كار تيم گيتي پسند اصفهان نياز به زمان دارد

نتایح:

پیکان تهران 3-1 مشهدالرضا

گیتی پسند اصفهان 2 -3 باریج اسانس کاشان

آلومینیوم المهدی بندرعباس 1-3 کرمان

پیشگامان کویر یزد 3-1 هاوش گنبد

شهرداری ارومیه 3 -0 شهرداری تبریز

نوین کشاورز 3 -2 سایپا البرز


عکس:

پيكان 3 - ميزان خراسان1

نوين كشاورز3 -سايپا البرز2


برنامه ششمین هفته لیگ برتر مردان

ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور چهارشنبه با برگزاري هفت ديدار پي گيري مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال ششمین هفته دور برگشت اين رقابت ها  12 بهمن ماه با برگزاري 7 ديدار در 7 شهر برگزار مي شود كه بر اساس اعلام سازمان ليگ برنامه و اسامي داوان و ناظران به قرار زير است:
 

چهارشنبه 12 بهمن 90

 

تهران – ساعت 17:00

پیکان (سرمه ای) – گیتی پسند اصفهان (سفید)
ناظر : سعید درخشنده
داور اول : حسین پور کاشیان  
داور دوم : محمد عشق دوست
 

تبریز – ساعت 17:00
شهرداری تبریز (سفید)– شرکت گسترش فناوری نوین کشاورز(سبز)
ناظر : خلیل یگانه مجد   
داور اول : علی اصغر حاج کاظمی  
داور دوم : محسن ترابی  
 

مشهد - ساعت  17:00
میزان خراسان رضوی (سفید) – مناطق نفت خیز جنوب (زرد)
ناظر: حمید فاضلی
داور اول : مسعود یزادن پناه  
داور دوم : احمد سرمست  
 

کاشان – ساعت  17:00
باریج اسانس کاشان (سبز) – آلومینیوم المهدی بندرعباس (آبی)
ناظر : شهباز صدری   
داور اول : حمید راهجردیان   
داور دوم : علیرضا قریب   
 

آمل – ساعت  17:00
کاله مازندران (زرد)– پیشگامان کویر یزد (سرمه ای)
ناظر : حمید حق بین
داور اول : محمد شاهمیری
داور دوم : بهرام سلیمانی  
 

کرمان – ساعت  17:00
کرمان  (قرمز)– سایپا البرز (نارنجی)
ناظر : محمود حداد
داور اول : کیوان عابدزاده  
داور دوم : امید فولادی وندا   
 

گنبد – ساعت  17:00
هاوش گنبد (آبی)– شهرداری ارومیه (قرمز)
ناظر : امیدوار حاتمی  
داور اول : محمد حسین شفقی  
داور دوم : مسعود ذوقی


اخبار مربوط به هفته چهارم دور برگشت

عکس:

نگاهي به رقابت​هاي هفته هفدهم ليگ برتر

نتايج هفته چهارم دور برگشت

سايپا - شهرداري اروميهاخبار :

خوليو ولاسكو سرمربي آرژانتيني الاصل تيم ملي واليبال كشورمان امروز تهران را به مقصد ايتاليا ترك كرد.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان كه حدود 2 هفته پيش به تهران سفر كرده بود امروز به محل زندگيش در ايتاليا بازگشت .

اين موضوع در حاليست كه اين مربي آرژانتيني به تازگي از سفر بازگشته بود و بعد از حضور در انتخابات فدراسيون واليبال كه منجر به رياست مجدد داورزني شد مجددا ايران را به مفصد ايتاليا ترك كرده است .

ولاسكو در حالي ايران را ترك كرد كه شب گذشته در يكي از اظهارات خود در برنامه تلويزيوني اعلام كرده بود براي رسيدن به موفقيت نياز به كار زياد است و بايد بيش از بيش تمرين كنيم اين سفرهاي ولاسكو به شايعات موجود مبني بر خداحافظي اين مربي از تيم ملي واليبال بيشتر از گذشته دامن مي زند ، حال بايد منتظر بود و ديد كه رييس فدراسيون واليبال در دوره جديد رياست خود چگونه با اين مربي پروازي كنار خواهد آمد

..............

مجمع انتخابات رياست فدراسيون واليبال

در مجمع انتخاباتي فدراسيون واليبال چه گذشت؟

گزارش عملكرد محمدرضا داورزني در مجمع عمومي 90

ايران و ولاسكو در سرخط اخبار فدراسيون جهاني واليبال

محروميت براي كاشاني ها

مصوبه سازمان ليگ براي تيم هاي هم امتياز

سومين نشست خبري خوليو ولاسكو

سومين نشست خبري خوليو ولاسكو در ايران

ولاسكو و سرمربيان ليگ برتر

ولاسكو : بي واسطه به ايران آمدم

صلاحيت تمامي كانديداها تاييد شد

ولاسكو : بي واسطه به ايران آمدم

خوان سيچلو در گيتي پسند

گفتگوي خوليو ولاسكو با سرمربيان ليگ برترقبل از بای

امروز 10 بهمن 90 و یک سال از یکی از بهترین روزای عمرم میگذره!یعنی اولین بازی ک من رفتم برای دیدن والیبال!!!!!!!!!!!


برای دیدن عکسای قبل به لینک زیر برید:

آیا دفعه دیگری نیز وجود داره؟؟؟؟؟؟ do i have another chance?

یادش بخیر......

فعلا دوستای گلم![ دوشنبه دهم بهمن 1390 ] [ 23:50 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلامممممممممم همگی!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من ک بدک نیستم...........امروز اصلا حوصله آپ نداشتم چون از صبح یاد یکی از بدترین روزای زندگیم زمانی که خواهرم دوسال پیش در این روز فوت شد میوفتم  و حالم هی بد میشه ولی اومدم آپ کنم حالم عوض شه!!!!!!


خواهر عزیزم روحت شاد!!!!!

 نمیدونم امروز بازی کاله با هاوشو دیدین یا نه؟؟؟؟؟ولیییی..........(هیچی نمیگم!خودتون قضاوت کنید)

گرگان / واحد مرکزی خبر / ورزشی تصویر دارد تیم والیبال هاوش گنبد ، کاله آمل را مغلوب و روانه مازندران کرد . بازی این دو تیم عصر امروز در هفته پانزدهم ( هفته دوم دور برگشت ) مسابقات والیبال دسته برتر مردان با حضور بیش از 4 هزار تماشاچی در سالن المپیک گنبدکاووس برگزار شد .

در این بازی هاوشی ها توانستند با نتیجه ( 3 - 2 ) از کاله مازندران انتقام بگیرند .

هاوش گنبد در دور رفت با همین نتیجه مغلوب کاله مازندران شده بود .

کاله مازندران دو ست نخست را با نتیجه 25 - 19 و 25 - 14 از هاوش پیش افتاد اما برتری ست های سوم و چهارم با نتایج 25 - 20 و 26 - 24 به تیم هاوش تعلق گرفت .

لاجرم این تیم هاوش بود که در ست نفس گیر و پر هیجان پنجم ، 16- 14 از سد کاله گذشت تا نتیجه بازی ( 3-2 ) به سود گنبدی ها اعلام شود .

این نهمین پیروزی هاوش از 15 بازی در مسابقات والیبال دسته برتر مردان بود .

هاوش با این پیروزی 29 امتیازی شد و در رده پنجم به جای گیتی پسند نشست . کاله هم با این شکست 31 امتیازی شد و در رده سوم ماند . بازی هاوش و کاله در ست پنجم با حاشیه هایی نیز همراه بود . در این ست داور به سعید معروف پاسور تیم کاله کارت زرد داد که با اعتراض آقای شریعتی کمک مربی تیم کاله مواجه شد .

شریعتی در اعتراض به داور به زمین بازی آمد و پس از حدود 8 دقیقه وقفه در بازی با کارت قرمز از زمین و سالن بازی اخراج شد.

تداوم پیروزی های خاموش شهرداری/ مدعیان از خودروسازان جا ماندند

خبرگزاری فارس: پانزدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران با شکست خانگی گیتی پسند خاتمه پیدا کرد.

خبرگزاری فارس: تداوم پیروزی های خاموش شهرداری/ مدعیان از خودروسازان جا ماندند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته پازدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر امروز برگزار شد و طی آن تیم های مدعی گیتی پسند و کاله نتیجه را به حریفان خود واگذار کردند و خودروسازان موفق شدند با برتری برابر حریفان فاصله خود را با مدعیان قهرمانی بیشتر کنند.

در تهران و در خانه والیبال دو مسابقه برگزار شد؛ در نخستین دیدار تیم های نوین کشاورز و باریج اسانس به مصاف هم رفتند که حسین معدنی توانست در این دیدار دومین پیروزی خود را با کاشانی ها جشن بگیرد و از سد شاگردان مسعود آرمات عبور کند.

در دومین مسابقه هم تیم های مدعی قهرمانی و مدعی سقوط برابر هم قرار گرفتند و همانطور که پیش بینی شد شاگردان پیمان اکبری در تیم پیکان موفق شدند در 3 گیم متوالی از سد تیم بحران زده و ته جدولی کرمان عبور کنند و با توجه به نتیجه سایر مسابقات اختلافشان را با سایر مدعیان بیشتر کنند.
پیکانی ها با این پیروزی قاطع جمع امتیازهای خود را به عدد 37 رساندند و همچنان جدی ترین تعقیب کننده سایپایی ها محسوب می شوند.

تیم سایپا هم که این هفته به اهواز رفته بود بازی سختی نداشت و توانست با حساب 3 بر صفر از سد میزبان خود یعنی مناطق نفت خیز جنوب عبور کند تا همچنان به یکه تازی خود در صدر جدول ادامه دهد.

شاگردان رضا ابراهیمی در تیم جنوبی هم شرایطشان با تیم کرمان ته جدولی تفاوت زیادی ندارد. به هر حال شاگردان فرهاد نفرزاده با این پیروزی قاطع و خارج از خانه خود ثابت کردند که این فصل با جدیت به دنبال رسیدن به عنوان قهرمانی هستند.
نارنجی پوشان سایپا با این پیروزی 39 امتیازی شدند و همچنان صدرنشین لیگ برتر هستند؛ باید دید که این روند سایپایی ها تا پایان ادامه پیدا خواهد کرد یا اینکه اتفاق دیگری رخ می دهد؟

گیتی پسند هم که در خانه میزبان شهرداری ارومیه بود شکست تلخی را در خانه تجربه کرد و بازی را با حساب 3 بر صفر به میهمان خود واگذار کرد.

شاگردان مومنی مقدم که تعداد زیادی از آنها در تیم ملی عضویت دارند مقابل تماشاگران خودی بازنده شدند تا جایگاه آنها متزلزل تر از گذشته شود. پیش از این بازی کمتر کسی چینی نتیجه ای را برای این مسابقه پیش بینی می کرد، اما تیم شهرداری بازهم به روند پیروزی های خاموش خود ادامه داد تا همچنان یکی از مدعیان این فصل از مسابقات محسوب شود.
این تیم توانسته تا کنون بدون حاشیه به کار خود ادامه دهد، اما با نتایجی که کسب کرده از این پس قطعاً حریفان حساب ویژه ای روی آن باز خواهند کرد. شاگران وطن پرست با این پیروزی خارج از خانه 33 امتیازی شدند و در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

نتایج مسابقات هفته پانزدهم به این شرح است:
پیکان تهران 3 - کرمان صفر

هاوش گنبد 3 - کاله مازندران 2
شهرداری تبریز 3 - میزان خراسان یک
آلومینیوم المهدی صفر - پیشگامان کویر 3
گیتی پسند صفر - شهرداری ارومیه 3
سایپا البرز 3 - مناطق نفت خیز صفر
نوین کشاورز یک - باریج اسانس 3

عکس»

مسابقات لیگ برتر والیبال گیتی پسند - شهرداری ارومیه

کاله -هاوش 


سايپا البرز 3 - مناطق نفت خيز جنوب 0 (گزارش شماره يك)

سايپا البرز 3 - مناطق نفت خيز جنوب 0 (گزارش شماره دو)

شهرداري تبريز3 - ميزان خراسان 1نشست مشترک سرمربی تیم ملی والیبال با مربیان لیگ برتر

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی والیبال ایران روز دوشنبه در نشستی مشترک با حضور مربیان تیم‌های لیگ برتر حضور پیدا می‌کند.

خبرگزاری فارس: نشست مشترک سرمربی تیم ملی والیبال با مربیان لیگ برتر

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران که روز گذشته وارد ایران شده است، دوشنبه هفته آینده در نشستی با سرمربیان تیم‌های لیگ برتری و نیز مربیان بدنساز تیم‌ها به بحث و گفت‌وگو درباره شرایط لیگ می‌پردازد.


برای حضور در این جلسه از تمام سرمربیان تیم‌های حاضر در لیگ برتر والیبال و مربیان بدنساز این‌تیم‌ها دعوت شده است.


این نخستین‌بار است که ولاسکو در نشستی مشترک با حضور تمام سرمربیان‌ تیم‌های لیگ برتری حضور می‌یابد و با آنها درباره چگونگی پیشبرد لیگ و نیز تمرینات تیم ملی به گفت‌وگو می‌نشیند.


این نشست ساعت 10 صبح روز دوشنبه، 3 بهمن در محل فدراسیون والیبال برگزار می‌شود.راستی یک شنبه بازی نیست!

بای


[ چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390 ] [ 22:19 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلام همگی!!!!!!!!!!!!

خووووووووووبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب امروز هم یم فصل دوم شروع شد......

هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال
شب بی ستاره کهکشانی‌ها در کویر/پیکان از سایپا عقب ماند

خبرگزاری فارس: هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر امروز با برگزاری 7 مسابقه پیگیری شد.

خبرگزاری فارس: شب بی ستاره کهکشانی‌ها در کویر/پیکان از سایپا عقب ماند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، چهاردهمین هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران و نیم فصل دوم این پیکارها عصر امروز با برگزاری 7 مسابقه و برتری تیم های هاوش، سایپا، پیشگامان، نوین کشاورز، باریج اسانس، کاله و آلومینیوم المهدی خاتمه پیدا کرد.

در یکی از جذاب
ترین مسابقات این هفته تیم های پیکان و هاوش در گنبد برابر هم قرار گرفتند که در این مسابقه شاگردان پیمان اکبری تنها موفق به کسب یک امتیاز شدند و بازی را به حریف خود واگذار کردند تا با توجه به پیروزی سایپا برابر حریفش این تیم یک گام از نارنجی پوشان عقب بیفتد.

خودروسازان که پس از تعطیلات نیم فصل خود را آماده کرده بودند تا به رقیب دیرینه خود یعنی سایپا برسند در گنبد بازی را با نتیجه 3 بر 2 به حواشی ها و تماشاگران پرشورش واگذار کردند تا منتظر هفته های آینده و جبران این شکست باشند. گنبدی ها هم با این پیروزی موفق شدند خود را یک گام به جمع مدعیان نزدیک کنند.


نارنجی پوشان سایپا هم در این هفته میهمان میزان خراسان بودند و توانستند پیروزی با ارزشی را برابر شاگردان جبار قوچان نژاد کسب کنند. پیروزیی که اختلاف آنها با پیکان را به عدد 2 رساند. سایپایی ها دست پر مشهد را ترک کردند تا با خیال راحت و به تنهایی صدرنشین لیگ برتر لقب بگیرند. خراسانی ها هم که در نیمه پایینی جدول قرار داشتند با این شکست صعودی نکردند و باید منتظر برگزاری بازی های هفته های آینده باشند. شاگردان فرهاد
نفرزاده هرچند که مقابل تماشاگران خراسانی بازی می کردند، اما با استفاده از تجربه بازیکنان ملی پوش خود توانستند با حساب 3 بر یک حریف خود را شکست دهند.

گیتی پسند اصفهان هم که در این هفته از رقابت ها به کویر سفر کرده بود شب بی ستاره ای را سپری کرد
ونتیجه را به حریفش واگذار کرد. شاگردان مومنی مقدم که میهمان پیشگامان کویر یزد بودند در این بازی با نتیجه 3 بر یک بازنده شدند تا سایر تیم های پایین تر به آنها در جدول رده بندی نزدیک شوند.
یزدی ها با حمایت تماشاگران خود و با استفاده از نقاط ضعف حریف موفق شدند پیروزی با ارزشی را رقم بزنند تا کمی شرایط خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشند.

آملی ها هم در خانه میزبان شهرداری تبریز بودند، جدالی تماشایی که تماشاگران از دیدن آن لذت بردند. شاگردان بهروز عطایی در تیم
کاله آمل موفق شدند نیم فصل دوم مسابقات را با پیروزی پشت سر بگذارند و با حساب 3 بر یک حریف تبریزی خود را شکست دهند. شاگردان بهروز عطایی با کسب 3 امتیاز این مسابقه جمع امتیازات خود را به 33 رساندند و با توجه به شکست شهرداری ارومیه یک پله د جدول رده بندی صعود کردند.

حسین معدنی هم با تیم جدید خود نتیجه بسیار خوبی کسب کرد و در خانه موفق شد تیم سوم جدول رده بندی یعنی شهرداری ارومیه را متوقف کند. جدال تیم های باریج اسانس کاشان و شهرداری ارومیه با حساب 3 بر یک به سود کاشانی ها خاتمه پیدا کرد تا حسین معدنی در سومین تجربه مربیگری خود با تیم باریج اسانس، دومین پیروزی خود را جشن بگیرد.


* نتایج هفته چهاردهم به این شرح است:
هاوش گنبد 3 - پیکان تهران 2

نوین کشاورز 3 - کرمان 2
پیشگامان کویر 3 - گیتی پسند یک
میزان خراسان یک - سایپا البرز 3
باریج اسانس 3 - شهرداری ارومیه یک
کاله مازندران 3 - شهرداری تبریز یک
مناطق نفت خیز صفر آلومینیوم المهدی3

جدول رده بندی لیگ برتر:

1 - سایپا 36 امتیاز

2 - پیكان 34 امتیاز

3 - كاله 33 امتیاز

4 - شهرداری ارومیه 30 امتیاز

5 - گیتی پسند اصفهان 27 امتیاز

6 - هاوش گنبدكاووس 27 امتیاز

7 - پیشگامان كویر یزد 23 امتیاز

8 - شهرداری تبریز 19 امتیاز

9 - باریج اسانس كاشان 15 امتیاز

10 - میزان خراسان رضوی 14 امتیاز

11 - آلومینیوم المهدی بندرعباس 13 امتیاز

12 - نوین كشاورز 13 امتیاز

13 - مناطق نفت خیز جنوب 6 امتیاز

14 - كرمان 3 امتیاز


محمد رضا سلیمانی نارنجی پوش شد

کادر فنی تیم والیبال سایپا به منظور تقویت تیم والیبال خود برای حضور در مسابقات دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور با محمد رضا سلیمانی قرارداد همکاری بست.

امید هاشمی، سرپرست تیم والیبال سایپا درگفتگو با خبر نگار باشگاه خبرنگاران افزود: طبق نظر فرهاد نفرزاده سرمربی تیم والیبال سایپا و
موافقت مسئولان باشگاه به منظور ادامه حضور قدرتمندانه در نیم فصل دوم لیگ برتر با محمد رضا سلیمانی والیبالیست پست قطر پاسور قرارداد همکاری منعقد کردیم.

وی گفت: سلیمانی در دور رفت لیگ با هیچ تیمی قرارداد نبسته بود و ما بهعنوان بازیکن آزاد با وی وارد مذاکره شدیم.

گفتنی است: محمد رضا سلیمانی در لیگ برتر والیبال باشگاههای سال 1389 به عنوان بازیکن تیم پیشگامان کویر یزد در مسابقات شرکت کرده بود.


bye[ یکشنبه بیست و پنجم دی 1390 ] [ 21:16 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام همگییییییییی!خوبیننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب دوستای گلم همون جور که گفته بودم عکسای بازی کاله و سایپارو  براتون بعد از امتحانام میذارم!!!!!!!!

بالاخره امروز تموم شد

خب اینم از عکس ها:

 

 

 


چندتا عکس با تشکر از وبلاگ طرفداران رضا قرا


اخبار:

مجمع انتخابات فدراسيون واليبال 6 بهمن برگزار مي شود 

نيم‌فصل نخست ليگ برتر واليبال چگونه گذشت؟

داورزنی: به هشتمی جهان هم راضی نیستم

گناه ملي پوشان چيست؟ / تاوانش فحاشي است

نگراني ولاسكو از نحو تمرينات بازيكنان و اجراي تاكتيك ها در ليگ

هشدار سازمان ليگ فدراسيون به بازيكنان و باشگاه ها

برنامه دور برگشت و پلي آف ليگ برتر اعلام شد

خوليو ولاسكو هفته آينده در تهران


 

ByE bYe


برچسب‌ها: والیبال

[ چهارشنبه بیست و یکم دی 1390 ] [ 12:48 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلام همگی!!!!!!!!!!!!!!!!


هفته هفتم لیگ برتر والیبال
سایپا قهرمان نیم فصل شد/ تعقیب و گریز خودروسازان ادامه دارد

خبرگزاری فارس: مسابقات عقب افتاده هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز برگزار شد و با قهرمانی سایپا خاتمه پیدا کرد.

خبرگزاری فارس: سایپا قهرمان نیم فصل شد/ تعقیب و گریز خودروسازان ادامه دارد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران که به تعویق افتاده بود امروز با برگزار هفت مسابقه پیگیری شد که در پایان نارنجی‌پوشان سایپا توانستند با غلبه بر حریف خود قهرمانی نیم فصل اول را به خود اختصاص دهند.

شاگردان فرهاد نفرزاده که در کرج میزبان باریج اسانس کاشان بودند موفق شدند با حمایت هواداران خودی تیم حسین معدنی را با حساب ۳ بر صفر شکست دهند و عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کنند. در این مسابقه بازیکنان جوان باریج اسانس نمایش خوبی از خود نشان دادند، اما تجربه سایپایی‌ها بیشتر بود موفق شدند حریف خود را مغلوب کنند. نارنجی‌پوشان سایپا توانستند تنها با یک شکست آن هم برابر کاله عنوان قهرمانی نیم فصل را به خود اختصاص دهند و بالاتر از حریف دیرینه خود یعنی پیکان قرار بگیرند.

در دیگر مسابقه این هفته پیکانی‌ها موفق شدند در خانه مناطق نفت خیز جنوب را شکست دهند تا همچنان جدی‌ترین تعقیب کننده سایپایی‌ها باشند.
در این مسابقه شاگردان پیمان اکبری موفق شدند با حساب ۳ بر صفر تیم بحران زده نفت را از پیش‌رو بردارند تا مشکلات رضا ابراهیمی در ادامه مسابقات بیش از پیش شود و مسئولان این تیم اهوازی دنبال راه چاره‌ای برای ادامه راه باشند.
نفتی‌ها تنها در گیم دوم توانستند کمی پیکان را تحت فشار قرار دهند که این گیم هم با حساب ۲۶ بر ۲۴ به سود خودروسازان خاتمه پیدا کرد.

گیتی‌پسندی‌ که همگان آن را از مدعیان جدی‌ قهرمانی می‌دانستند در آخرین مسابقه خود در نیم فصل اول مسابقات توانست به سختی و با حساب ۳ بر ۲ در بندرعباس از سد آلومینیوم المهدی عبور کند.
شاگردان مومنی‌مقدم می‌دانند که انتظارات از آنها بسیار بالا است و بدون شک برای ادامه مسابقات دنبال تدابیر خاصی خواهند بود تا بتوانند خود را حداقل به پلی‌آف مسابقات برسانند.

دیدار کاله آمل و شهرداری ارومیه هم عصر امروز در آمل برگزار شد و تیم کاله با نتیجه ۳ بر ۲ از سد شهرداری گذشت.
شاگردان بهروز عطایی در ست‌های اول، سوم و پنجم با نتایج ۲۵-۲۱، ۲۵-۲۲ و ۱۵-۱۰ به پیروزی رسیدند، اما ست دوم و چهارم را با نتایج ۲۵-۲۰ و ۲۵-۱۸ واگذار کردند تا تیم پرستاره کاله هم با این پیروزی به کار خود در نیم فصل اول مسابقات خاتمه دهد.

* نتایج بازی‌های امروز به این شرح است:
پیکان ۳ – مناطق نفت خیز جنوب صفر
آلومینیوم الهمدی بندرعباس ۲ – گیتی‌پسند ۳
سایپا البرز ۳ – باریج اسانس صفر
کاله مازندران ۳ – شهرداری ارومیه ۲
شهرداری تبریز ۳ – کرمان صفر
هاوش گنبد ۳ – نوین کشاورز صفر
میزان خراسان ۲ – کویر یزد ۳

* جدول‌رده‌بندی تا پایان نیم فصل اول مسابقات:
1- سایپا البرز 33 امتیاز
2- پیکان 33 امتیاز
3- شهرداری ارومیه 30 امتیاز
4- کاله مازندران 30 امتیاز
5- گیتی پسند 27 امتیاز
6- هاوش گنبد 25 امتیاز
7- پیشگامان کویر 20 امتیاز
8- شهرداری تبریز 19 امتیاز
9- میزان خراسان 14 امتیاز
10- باریج اسانس 12 امتیاز
11- نوین کشاورز 11 امتیاز
12- آلومینیوم المهدی 10 امتیاز
13- مناطق نفت خیز 6 امتیاز
14- کرمان 3 امتیاز


عکس:

پیکان3 - مناطق نفت خيز جنوب0

سايپا3 -باريج اسانس0

کاله . شهرداری ارومیه  

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال،  FIVB آخرين رده بندي تيم هاي ملي واليبال دنيا را اعلام كرد كه تيم ملي واليبال مردان جمهوري اسلامي ايران كه پيش از اين در رده سيزدهم جهان قرار داشت ، با يك پله صعود در رده دوازدهم ايستاد. مردان واليبال ايران با 50.25 امتياز بالاتر از تيم هايي چون آلمان و ژاپن ( پرافتخار ترين تيم آسيا) و با 4.75 امتياز كمتر پايين تر از مصر قهرمان قاره افريقا قرار گرفتند.

اين در حاليست كه تيم هاي برزيل، روسيه و ايتاليا در رده هاي اول تا سوم قرار گرفته اند:

1- برزيل

2- روسيه

3- ايتاليا

4- لهستان

5-كوبا

6-امريكا

7-صربستان

8-آرژانتين

9- بلغارستان

10-چين

11- مصر

12-ايران

13-آلمان

14-كامروان

15- ژاپنبای

[ یکشنبه هجدهم دی 1390 ] [ 20:48 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام
خوبیننننننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب دوستای گلم مرسی به خاطر تبریکاتون!!!!!!!!!!!!!!!

خب دیروز هفته 13 ام لیگ بود!که منم برای دیدن بازی بسیار قشنگ کاله و سایپا رفتم!که کاله برد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شیره!

قبل از هر چی تو آپ بعدی(شاید بعد از تموم شدن امتحانام) بازیو تعریف میکنم و عکساشو میذارم!!!!!!!!!خب...........


هفته سيزدهم ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور عصر چهارشنبه 14 ديماه با برگزاري هفت ديدار پي گيري شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال در اولين ديدار اين هفته در يزد تيم باريج اسانس كاشان با حسين معدني سرمربي جديد خود موفق به شكست 3 بر 2 پيشگامان كوير يزد ميزبان شد. در اهواز نيز تيم گيتي پسند با غلامرضا مومني مقدم به پيروزي هاي خود ادامه داد و مناطق نفت خيز جنوب را در سه ست پياپي شكست داد. در خانه واليبال تهران هم شاگردان پيمان اكبري نوين كشاورز را سه بر صفر مغلوب كردند.
در مهمترين ديدار هفته سيزدهم كاله مازندران تيم سايپاي صدر نشين و بدون باخت را سه بر يك مغلوب كرد. در گنبد هم تيم هاوش اين شهر شهرداري تبريز را در سه ست پياپي از پيشرو برداشت.
در اروميه نيز تيم شهرداري اين شهر نماينده كرمان را در حضور سه هزار تماشاگر آذري سه بر صفر شكست داد و بالاخره در طولاني ترين بازي اين هفته در بندر عباس ميزان خراسان رضوي سه بر دو مقابل آلومينيوم المهدي به پيروزي رسيد.

نتايج مسابقه‌هاي هفته سيزدهم ليگ برتر واليبال:

آلومينيوم بندرعباس 2 ـ ميزان خراسان 3

سايپا يك ـ كاله 3

هاوش گنبد 3 ـ شهرداري تبريز صفر

نوين كشاورز صفر ـ پيكان تهران 3

شهرداري اروميه 3 ـ كرمان صفر

مناطق نفت‌خيز صفر ـ گيتي‌پسند 3

پيشگامان كوير 2 ـ باريج اسانس 3

سايپا البرز1 - كاله مازندرانمناطق نفت خيز0 - گيتي پسند 3


پرونده دور رفت يكشنبه بسته مي شود

آخرين هفته جا مانده از دور رفت رقابت هاي ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور عصر روز يكشنبه 18 ديماه با انجام هفت ديدار برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال هفته هفتم لیگ برتر که به علت تاخير در بازگشت تيم ملي واليبال كشورمان از رقابتهاي جام جهاني 2011 ژاپن به تعويق افتاد، از ساعت 17 يكشنبه 18 ديماه با انجام هفت ديدار برگزار مي شود تا پرونده ليگ برتر در دور رفت  بسته شود. بر اساس اعلام سازمان ليگ فدراسيون واليبال برنامه و اسامی داوران و ناظرین اين بازیهای معوقه به شرح زیر است:

یکشنبه18  دی 1390


تهران – ساعت 17:00
پیکان ( سفید) – مناطق نفت خیز جنوب (آبی )
ناظر: محمود کشفی
داور اول : بهروز جعفری
داور دوم : محمد نیک سرشت

بندرعباس – ساعت 17:00
آلومینیوم المهدی بندرعباس (زرد) – گیتی پسند اصفهان (قرمز)
ناظر: محمد حسن خوشدل
داور اول : مسعود ذوقی
داور دوم : وحید پور کاشیان

مشهد – ساعت 17:00
میزان خراسان رضوی(سبز) – پیشگامان کویر یزد (نارنجی)
ناظر : اسماعیل صباغ
داور اول : مسعود یزدان پناه
داور دوم : علی فولادی وندا

کرج – ساعت 17:00
سایپا (سفید) – باریج اسانس (سبز)
ناظر : محمود حداد
داور اول : محمد شاهمیری
داور دوم : محمد عشق دوست

آمل – ساعت 17:00
کاله مازندران (سبز) – شهرداری ارومیه (سفید)
ناظر : امیدوار حاتمی
داور اول : حمید راهجردیان
داور دوم : علیرضا قریب

تبریز – ساعت 17:00
شهرداری تبریز (قرمز) – کرمان (مشکی)
ناظر : عباس جلایر 
داور اول : حسین پور کاشیان
داور دوم : بهرام سلیمانی

گنبد – ساعت 17:00
هاوش گنبد (سفید) – گسترش فناوری نوین (سبز)
ناظر : احمد بندری
داور اول : محمد حسین شفقی
داور دوم : محسن ترابی

 


bye


[ پنجشنبه پانزدهم دی 1390 ] [ 23:44 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلللللللللللللللللللللللللللللللام همگی!!!!!!!!!!!!!!!

خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبل  از شروع اخبار هفته 12 ام!!!!!!!!!


عکس هایی که دوستای گلم گفته بودن بذارم و امیدوارم درست متوجه شده باشم و گذاشته باشم!!!!!!(اگه نه بگین دوباره)

هههه

........

دوتا عکس قدیمی از اون زمانی که تو تیم ملی خیلیا بودن!!!!!!!!لینک دانلود حاشیه بازی کاله و گیتی پسند

لینک 1

لینک 2

لینک 3خب پیش به سوی هفته 12 ام

هفته دوازدهم لیگ‌برتر والیبال
صدرنشین از شکست پیروزی ساخت/ برتری مدعیان قهرمانی

خبرگزاری فارس: هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال با برتری دشوار صدرنشین به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: صدرنشین از شکست پیروزی ساخت/ برتری مدعیان قهرمانی

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال از ساعت 17 به طور همزمان 5 دیدار آغاز شد که در مهمترین بازی سایپای صدرنشین در گنبد میزبان هاوش این شهر بود.
سایپایی‌ها که 2 گیم اول را به حریف واگذار کرده‌ بودند در گیم‌‌های سوم و چهارم عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشتند و حساب کار را 2 بر 2 مساوی کردند تا برنده این دیدار در گیم پنجم مشخص شود.
در گیم پنجم بازی پایاپای پیش رفت و سایپایی‌ها با حساب 15 بر 12 به برتری رسیدند و در پایان 3 بر 2 برنده بازی شدند.

در سایر بازی های مهم پیکان تیم دوم جدول در تبریز موفق شد شهرداری این شهر را 3 بر صفر از پیش رو بردارد و کاله مازندران که هفته گذشته در خانه 3 بر صفر مغلوب گیتی‌پسند شده بود، برابر آلومینیوم المهدی هرمزگان به برتری 3 بر صفر دست یافت.


نتایج کامل هفته دوازدهم:

گیتی‌پسند 3 - میزبان خراسان‌رضوی یک
شهرداری تبریز صفر - پیکان 3
شهرداری ارومیه 3 - نوین کشاورز یک
هاوش گنبد 2 - سایپا البرز 3
کرمان یک - پیشگامان کویر یزد 3
کاله مازندران 3 - آلومینیوم المهدی صفر
باریج اسانس کاشان یک - مناطق نفت خیز جنوب 3

رده بندي تيم ها تا پايان هفته دوازدهم به شرح زير است :

 

رده

تيم

امتياز

معدل ست

1

سايپا البرز

3.66

1.10

2

پيكان

2.07

1.09

3

شهرداري اروميه

2.23

1.10

4

كاله مازندران

2.07

1.03

5

گيتي پسند

1.64

1.18

6

هاوش گنبد

1.25

1.04

7

پيشگامان كوير

1.10

0.98

8

شهرداري تبريز

0.90

1.01

9

ميزان خراسان

0.68

0.93

10

نوين كشاورز

0.64

0.94

11

باريج اسانس

0.66

0.95

12

آلومينيوم المهدي

0.44

0.90

13

مناطق نفت خيز

0.35

0.87

14

كرمان

0.25

0.83


 • كرمان - پيشگامان كوير يزد
 • گيتي پسند اصفهان - ميزان خراسان رضوي
 • عکس بازی کاله

  bye


  [ چهارشنبه هفتم دی 1390 ] [ 20:26 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  یلدا یعنی یادمان باشد که زندگی آنقدر کوتاه است که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را
  باید جشن گرفت
  هفته دهم لیگ برتر والیبال
  شوک کارخانه جواب داد، گیتی پسند برد/شجاعی به وعده‌اش عمل کرد

  خبرگزاری فارس: هفته دهم لیگ برتر والیبال با برتری گیتی‌پسند در گنبد و رقم خوردن نخستین شکست کاله در کاشان برگزار شد.

  خبرگزاری فارس: شوک کارخانه جواب داد، گیتی پسند برد/شجاعی به وعده‌اش عمل کرد

  به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته دهم لیگ برتر والیبال عصر امروز با برگزاری 2 دیدار به صورت همزمان از ساعت 15:15آغاز شد که در این دو مسابقه که زودتر از سایر مسابقات انجام شد تیم‌های سایپا و آلومینیوم المهدی حریفان خود را شکست دادند.

  در اولین دیدار این هفته سایپا به مصاف پیکان تهران رفت و در 3 گیم پیاپی و با نتایج 25-22، 25-21 و 25-23 به برتری رسید و با 26 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم کرد.
  در دیگر دیدار تیم آلومینیوم المهدی با نتیجه 3 بر یک و با نتایج 25-23، 25-23 و 25-17 در مقابل 25-10 برابر شهرداری تبریز به برتری رسید.

  سایر مسابقات این هفته از ساعت 17 آغاز شد که طی آن گیتی‌پسندی‌ها که با جدایی کارخانه شوک جدیدی به آنها وارد شده بود به گنبد رفتند و دست پر برگشتند تا جدایی کارخانه تاثیر خود  را در روند نتیجه‌گیری این تیم نشان دهد. اصفهانی‌ها هرچند که دو گیم به تیم رشته‌دار گنبد واگذار کردند، اما ۳ گیم دیگر را بردند تا پیروز میدان لقب بگیرند.
   
  کاله آمل که یکی دیگر از تیم‌های بدون شکست این فصل بود نخستین شکست را در کاشان تجربه کرد. پیش از بازی مصطفی شجاعی، سرمربی باریج اسانس اعلام کرده بود که نخستین شکست کاله را رقم خواهیم زد و به وعده‌اش هم عمل کرد و تیم پرستاره کاله را با حساب ۳ بر ۲ از پیش‌رو برداشت.
   
  * نتایج هفته دهم به این شرح است:
  شهرداری ارومیه 3 – پیشگامان کویر یزد یک
  هاوش گنبد 2 – گیتی‌پسند اصفهان 3
  کرمان یک – میزان خراسان رضوی 3
  باریج اسانس 3 – کاله مازندران 2
  گسترش فناوری نوین کشاورز  3 – مناطق نفت خیز جنوب صفر


  سایپا3- پیکان0


  همه لحظه های پایانی پاییزت ، پر از خش خش آرزوهای قشنگ ..

  یلدا مبارک

  بای

  [ چهارشنبه سی ام آذر 1390 ] [ 19:58 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!


  سايپا در پايان هفته نهم همچنان صدر نشين ماند

   هفته نهم ليگ برتر دقايقي پيش با پيروزي هاوش درگنبدبه پايان رسيد.

  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال اين هفته از رقابت ها با پيروزي سه بر صفرسايپا آغاز شد تا نماينده استان البرز با كسب سه امتياز ديگرهمچنان صدرنشين ليگ برتر واليبال مردان بماند. ميزان خراسان هم در مشهد نوين كشاورز را سه بر صفر شكست داد و كاله مازندران با همين نتيجه مهمان خود كرمان را از پيشرو برداشت تا با 21 امتياز در سايه سايپاي صدرنشين 23 امتيازي در رده دوم جدول رده بندي قرار گيرد.  در ديگر بازي اين هفته گيتي پسند اصفهان مقابل مهمان خود شهرداري تبريز 3 بر يك مغلوب شد و پيكان تهران علي رغم واگذار كردن ست اول به ميزبان خود پيشگامان كوير يزد، 3 بر يك پيروز ميدان شد. در اهواز نيز اروميه 3 بر يك ميزبان خود مناطق نفت خيز جنوب را شكست داد و در آخرين ديدار اين هفته در گنبد،هاوش اين شهر مقابل باريج اسانس كاشان سه بر يك پيروز شد.

  با اين حساب در پايان اين هفته از رقابت ها تيم هاي سايپا، كاله و پيكان در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.


  در پايان هفته نهم ليگ برتر واليبال مردان باشگاه هاي كشور رده بندي تيم ها به قرار زير است:

  رده

  تيم ها

  امتياز

  معدل ست

  معدل پوئن

  1

  سايپا البرز

  23

  4.80

  1.14

  2

  كاله مازندران

  21

  3.00

  1.12

  3

  پيكان

  21

  2.30

  1.11

  4

  شهرداري اروميه

  20

  2.75

  1.11

  5

  شهرداري تبريز

  15

  1.30

  1.05

  6

  گيتي پسند

  14

  1.35

  1.11

  7

  هاوش گنبد

  14

  1.28

  1.03

  8

  پيشگامان كوير

  11

  1.00

  0.93

  9

  باريج اسانس

  8

  0.68

  0.95

  10

  نوين كشاورز

  8

  0.57

  0.93

  11

  ميزان خراسان

  5

  0.50

  0.92

  12

  آلومينيوم المهدي

  5

  0.45

  0.93

  13

  مناطق نفت خيز

  2

  0.25

  0.85

  14

  كرمان

  1

  0.12

  0.78


  سرمربي تيم واليبال كاله گفت: مربي تيم ملي بايد همه بازي‌هاي ليگ برتر را از نزديك مشاهده كند، البته اين نظر شخصي من است و بايد ديد توافق فدراسيون چگونه با ولاسكو توافق كرده است.

  بهروز عطايي پس از پيروزي تيم كاله مقابل نوين كشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) گفت: ما حدود 35 روز بازيكنان ملي‌پوش خود را در اختيار نداشتيم. سه ملي‌پوش كاله بازي‌هاي سنگيني را در رقابت‌هاي جام جهاني پشت سر گذاشتند و در بازي‌هاي ليگ بسيار خسته بودند. با اين وجود به دليل تعلق خاطري كه به باشگاه كاله داشتند به گونه‌اي كار كردند كه تيم نتيجه گرفت. البته كيفيت بازي ما در برابر حريف خيلي خوب نبود اما كاله تيم پرقدرتي است و بار ما روي شانه‌هاي حريف سنگيني ‌كرد و توانستيم نوين كشاورز را شكست دهيم. كار گروهي تيم ما خيلي خوب بود و نياز به فرد نداشتيم. بازيكناني چون نادي، زريني و نظري افشار خوب بودند اما در ادامه مي‌توانند بهتر از اين هم كار كنند.

  وي تعطيلي هفته هفتم ليگ را به نفع ملي‌پوشان ارزيابي كرد و خاطرنشان كرد: من از مسئولان فدراسيون به دليل اين كه فرصت ريكاوري را در اختيار ملي پوشان قرار دادند سپاسگزاري مي‌كنم. به دليل اينكه بازيكنان عصر روز 17 آذر وارد تهران شدند و اين در حالي بود كه از روز 20 آذر بايد بازي‌هاي ليگ برتر برگزارمي‌شد. اين موضوع موجب مي‌شد تا آسيب ديدگي‌ها زياد شود و كار براي همه سخت‌تر شود. به هر حال يك‌هفته تعطيلي بيشتر به نفع همه ملي‌پوشان تمام شد.

  سرمربي تيم واليبال كاله در پاسخ به سوالي درباره لزوم مشاهده بازي‌هاي ليگ برتر توسط كادر فني تيم ملي خاطر نشان كرد: درست است كه تيم ما سه بازيكن ملي‌پوش دارد اما مي‌تواند پنج ملي‌پوش داشته باشد. من فكر مي‌كنم كه مربي تيم ملي بايد همه بازي‌هاي ليگ برتر را از نزديك مشاهده كند. به هر حال اين نظر شخصي من است و بايد ديد توافق فدراسيون و ولاسكو چگونه است. من دوست ندارم در مورد اين موضوع زياد اظهار نظر كنم. ولي به هر حال مربي تيم ملي اگر از داخل ليگ بازيكنان را انتخاب كند بهتر است.

  وي افزود: من باور دارم كه تيم ملي در جام جهاني بهتر از مسابقات قهرماني مردان آسيا در تهران بازي كرد. بازيكنان تيم ملي در باشگاه خوب تمرين داشتند. در ده روز اردوي تيم ملي قبل از جام جهاني، بازيكن نمي‌تواند خيلي تغيير كند. ولاسكو بايد نسبت تيم‌هاي ايراني و مربيان ايراني اعتقاد بيشتري داشته باشد و فكر مي‌كنم در اين صورت تيم ملي بهتر نتيجه خواهد گرفت.

  عطايي با اشاره به گفته‌هاي ولاسكو درباره حضور نداشتن مربي‌هاي ايراني در كنار تمرين‌ها و مسابقه‌هاي تيم ملي گفت: من بازي‌هاي قهرماني آسيا را از تلويزيون ديدم و بازي‌هاي نيمه نهايي و فينال مسابقات قهرماني مردان آسيا را هم از نزديك ديدم. اين توجيه درستي نيست كه اگر مربي تيم باشگاهي سر تمرين تيم ملي نرود من هم بازي‌هاي ليگ را نمي‌بينم. چرا كه مربي تيم ملي بايد از تيم باشگاهي بازيكن بگيرد. از طرفي زماني كه من هدايت تيم ملي نوجوانان را برعهده داشتم معمولا از نزديك شاهد تمرين‌هاي تيم ملي بودم. • سايپا البرز - آلومينيوم المهدي بندرعباس
 • پيشگامان كوير يزد - پيكان
 • کاله-کرمان

  .


  ------

  .


  ----------


  ----


  ----------

  .


  -----------


  ---

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .


  برنامه دهمين هفته ليگ برتر واليبال مردان


  هفته دهم مسابقات ليگ برتر واليبال مردان چهارشنبه 30 آذر با برگزاري هفت ديدار در شش شهر برگزار مي شود.


  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال در اين هفته از رقابت ها كه تا كنون هشت هفته آن برگزار و يك هفته آن (هفته هشتم) به تعويق افتاده به جز ديدار هاي تهران بقيه ديدار ها از ساعت 17 آغاز مي شود. برنامه مسابقات به شرح زير است:

  تهران – ساعت16:
  گسترش فناوري نوين كشاورز – مناطق نفت خيز جنوب

  تهران – ساعت18:
  پيكان – سايپا

  اروميه – ساعت17:
  شهرداري اروميه – پيشگامان كوير يزد

  بندرعباس – شاعت17:
  آلومينيوم المهدي بندرعباس – شهرداري تبريز

  گنبد – ساعت17:
  هاوش گنبد – گيتي پسند

  كرمان – ساعت17:
  كرمان – ميزان خراسان رضوي

  كاشان – ساعت 17:
  باريج اسانس – كاله مازندران


  عکس :

  تمرین تیم کاله!

  عرشیا

  تیم ملی:

  دیگران:

  هههه  بای بای

  [ یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390 ] [ 20:20 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!خوبین؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب دیروز من به همراه مامان و بابام تهران برای بازی کاله و گسترش نوین رفتیم!!!!!!

  بازی خوبی بود و خیلی خوش گذشت!و منم دوستای گلمو دیدم!!!!!!!!!و عالی بوددددددددددددددد!!!!!!!!!!مخصوصا بعد از بازی!!!!!!!!!!دیگه از تعریف بازی میگذرم!


  بازی تیم های کاله آمل و گسترش نوین کشاورزی که غروب چهارشنبه 23 آذرماه در خانه والیبال تهران برگزار شد، با برتری 3 بر صفر نماینده شایسته مازندران همراه بود. گزارش تصویری این دیدار را در زیر مشاهده می کنید:

   


  http://myup.ir/images/72703379719434492801.jpg  http://myup.ir/images/24382486811185847021.jpg  http://myup.ir/images/80457586921308913959.jpg  http://myup.ir/images/92394747575440333094.jpg
  http://myup.ir/images/66712229688284365349.jpg
  http://myup.ir/images/12964870664891043162.jpg
  http://myup.ir/images/50341126372593692818.jpg  http://myup.ir/images/68708400832716713366.jpg  http://myup.ir/images/41942502593780406157.jpg
  http://myup.ir/images/40927227689548313035.jpg
  http://myup.ir/images/23151712196362027614.jpg
  http://myup.ir/images/59147962454767112415.jpg
  http://myup.ir/images/78949940532638090901.jpg
  http://myup.ir/images/65591580340394774174.jpg
  http://myup.ir/images/10080520410389116189.jpg  http://myup.ir/images/07298078235550047558.jpg

  آخی

  برای دیدن یک سری عکس دیگه از بازی برید به لینک زیر و بعدش روی لیگ برتر والیبال کلیک کنید بعدش بازی رو که میخواید رو انتخاب کنید!

  لینک

  اینم عکسایی که خودم و دوسته عزیزم هانیه گرفتیم!باتشکر از هانیه!

  بعد از بازی

  آقای معروف!!!

  آقای نظری افشار

  بقیه عکس ها رو بعدا میذارم!

  عبور خودروسازان از کهکشان اصفهان/ سایپا و کاله همچنان بدون شکست

  خبرگزاری فارس: هفته هشتم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر امروز با برگزاری 7 مسابقه و برتری سایپا برابر گیتی پسند خاتمه پیدا کرد.

  خبرگزاری فارس: عبور خودروسازان از کهکشان اصفهان/ سایپا و کاله همچنان بدون شکست

  به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هشتمین هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر امروز با برگزاری 7 مسابقه در تهران و شهرستان ها خاتمه پیدا کرد.

  در تهران تیم های پیکان و آلومینیوم بندرعباس برابر هم قرار گرفتند که در این مسابقه شاگردان پیمان اکبری موفق شدند حریف خود را شکست دهند و با کسب 3 امتیاز این مسابقه همچنان در جمع مدعیان قرار بگیرند.

  در ادامه مسابقات این هفته و در اصفهان تیم های مدعی سایپا و گیتی پسند به مصاف هم رفتند که در این مسابقه شاگردان فرهاد نفرزاده موفق شدند دست به کار بزرگی بزنند و تیم پرستاره گیتی پسند را مقابل چشم هوادارانش شکست دهد تا ثابت کنند که این فصل به صورت جدی دنبال قهرمانی هستند. سایپایی ها با این پیروزی و کسب 3 امتیاز همچنان صدرنشین لیگ برتر هستند.

  آملی ها هم که به تهران آمده بودند دست پر تهران را ترک کردند و موفق شدند تیم شاگردان مسعود آرمات یعنی نوین کشاورز را مغلوب کنند تا در کنار سایپا تنها تیم های بدون شکست این فصل لقب بگیرند. عطایی در تیم کاله به همراه شاگردانش هر هفته منتظر لغزش نارنجی پوشان سایپا است تا بتواند به صدرجدول برسند.

  شکست تیم کرمان در خانه برابر هاوش گنبد و باریج اسانس مقابل شهرداری تبریز هم از نتایج جالب توجه این هفته از مسابقات بود.

  * نتایج بازی های هفته هشتم به این شرح است:
  گیتی پسند یک - سایپا البرز 3
  25 - 13
  22 - 25
  24 - 26
  23 - 25

  پیشگامان کویر 3 - مناطق نفت خیز صفر
  25 - 18
  25 - 19
  29 - 27

  نوین کشاورز صفر - کاله مازندران 3
  23 - 25
  18 - 25
  14 - 25

  پیکان 3 - آلومینیوم المهدی یک
  25 - 21
  25 - 19
  23 - 25
  25 - 18

  شهرداری ارومیه 3 - میزان خراسان صفر
  25 - 17
  25 - 20
  26 - 24

  باریج اسانس صفر - شهرداری تبریز 3
  25 - 27
  17 - 25
  24 - 26

  کرمان صفر - هاوش گنبد 3
  19 - 25
  15 - 25
  21 - 25

  * جدول رده‌بندی تا پایان هفته هشتم:
  1- سایپا البرز 20 امتیاز
  2- کاله مازندران 18 امتیاز
  3- پیکان 18 امتیاز
  4- شهرداری ارومیه 17 امتیاز
  5- گیتی‌پسند 14 امتیاز
  6- شهرداری تبریز 12 امتیاز
  7- پیشگامان کویر 11 امتیاز
  8- هاوش گنبد 11 امتیاز
  9- باریج اسانس 8 امتیاز
  10- نوین کشاورز 8 امتیاز
  11- آلومینیوم المهدی 5 امتیاز
  12- میزان خراسان 2 امتیاز
  13- مناطق نفت‌خیز 2 امتیاز
  14- کرمان یک امتیاز


  گيتي پسند اصفهان - سايپاي البرز

  پيكان تهران - آلومينيوم المهدي بندرعباس     


  بای بای


  [ پنجشنبه بیست و چهارم آذر 1390 ] [ 21:51 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام به همگی!!!!!!!!!!

  چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوش میگذره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب بازیکنای عزیزمون هم که 4 شنبه از ژاپن برگشتن!اما من چون درسام خیلی بود نت نشد بیام!!!!واسه همین با تاخیز عکسای ورودشون به ایرانو میذارم!!!!!!!!!!!از سه سایت مختلف!

  چهارشنبه 16 آذر ماه 1390

  فرود گاه بين المللي امام خميني (ره)  بازگشت تيم ملي واليبال از جام جهاني


  /گزارش تصويري/ بازگشت تيم ملي واليبال ايران به كشور

  بازگشت تیم ملی والیبال از مسابقات جهانی


  در پي بازگشت تيم ملي واليبال بدون سكاندار ، ولاسكو نوه دار شد تيم ملي واليبال مردان كشورمان روز گذشته چهارشنبه 16 آذر در شرايطي به كشور بازگشت كه خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي غائب بود.(مبارکه)
  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، خوليو ولاسكو سرمربي آرژانتيني الاصل تيم ملي واليبال كشورمان پس از پايان مسابقات جام جهاني ژاپن توكيو را به مقصد كشور ايتاليا ترك كرد و به تهران بازنگشت.
  علت غيبت خوليو ولاسكو در كاروان تيم ملي تولد نوه وي است و ولاسكو كه به تازگي پدر بزرگ شده براي ديدن نوه اش به ايتاليا سفر كرده و به زودي به تهران باز مي‌گردد


  Button Graphics
  پس از پايان مسابقات جام جهاني 2011 ژاپن فدراسيون جهاني واليبال لحظاتي پيش رده بندي جهاني تيم هاي واليبال دنيا را اعلام كرد كه تيم ملي واليبال جمهوري اسلامي ايران كه پيش از اين در رده  چهاردم قرار داشت، با كسب پنج امتياز ديگر مجموعا با 55.5 امتياز در رده سيزدهم جهان ايستاد.

  لازم به ذكر است در رده بندي مذكور تنها تيم ملي چين بالاتر از ايران قرار دارد و ديگر رقباي آسيايي ايران مانند ژاپن كه پرافتخار ترين تيم آسيا هم است، در رده هاي شانزدهم به بعد قرار دارند. رده بندي بيست تيم اول به شرح زير است:

  1-      برزيل

  2-      روسيه

  3-      ايتاليا

  4-      لهستان

  5-      امريكا

  6-      كوبا

  7-      صربستان

  8-      آرژانتين

  9-      بلغارستان

  10-  چين

  11-  مصر

  12-  آلمان

  13-  ايران

  14-  كامرون

  15-  ونزئلا

  16-  ژاپن

  17-  پرتوريكو

  18-  فرانسه

  19-  كانادا

  20-  تونس

   


  خب یکی از دوستان خواسته بود از همسر آقای فیاضی مطلب بذارم!

  بفرمایید!

  نام تيم گاز تهران
  نام مهتا
  نام خانوادگي محمدی
  سن (تولد) 21    (1369/01/01)


  M.MOHAMADI 1369/01/01 170 64 275 270 گاز تهران


  گاز تهران - ذوب آهن 16گاز تهران - بانوان شهر تهران 1گاز تهران - بانوان شهر تهران 24گاز تهران – بانوان فارس 6گاز تهران – بانوان فارس 16گاز تهران – بانوان فارس 22
  گاز تهران - ذوب آهن 19
  خب این یک مصاحبه ازشون هست!


  گريه همسر پوريا فياضي پس از درخشش خيره کننده او

  90: درخشش پوريا فياضي در رقابت‌هاي جام‌جهاني واليبال و پيروزي تاريخي ايران مقابل قهرمان اروپا شايد براي هيچكس به اندازه مهتا محمدي، شيرين و دلچسب نباشد.


  : درخشش پوريا فياضي در رقابت‌هاي جام‌جهاني واليبال و پيروزي تاريخي ايران مقابل قهرمان اروپا شايد براي هيچكس به اندازه مهتا محمدي، شيرين و دلچسب نباشد.

  وي در اولين بازي همسرش در جام‌جهاني واليبال مقابل كوبا ساعت 30/5 صبح با زنگ ساعتش از خواب پريد و به همراه پدربزرگش با استرس و نگراني عجيبي دكمه جعبه جادويي را فشار داد و به آن خيره شد.

  لحظاتي دلهره‌آور و شيرين كه با هر دريافت پوريا به وجد مي‌آمد و برايش دعا مي‌كرد. مهتا كه خود نيز عضو تيم‌ملي واليبال بانوان است و اتفاقا مثل همسرش در پست دريافت كننده بازي مي‌كند، در پايان بازي و درخشش پوريا از فرط خوشحالي گريست، گوشي تلفن را برداشت و اين موفقيت بزرگ را به وي تبريك گفت. فياضي نيز كه از فرط خوشحالي همسرش انرژي گرفته بود، عروسكش را به او هديه داد.

  خواندن لحظات شاد و دلهره‌آور همسر تاثيرگذارترين بازيكن ايران در مسابقه مقابل صربستان جالب و خواندني است، ما نيز گفت‌وگوي كوتاهي با مهتا محمدي انجام داديم تا شما خوانندگان عزيز بخوانيد:

  90: لحظات پراسترسي را پشت‌سرگذاشتيد؟

  بله، خيلي استرس داشتم، ساعت را روي 30/5 صبح كوك كردم تا بازي را تماشا كنم. باورتان نمي‌شود از فرط خوشحالي خيلي گريه كردم.

  90: چه احساسي داشتي؟

  احساس خيلي قشنگي بود. بابك براي اولين بار در اين مسابقات بازي مي‌كرد. عملكرد او خيلي باارزش بود. اين بازي به خاطر بازي بابك قشنگ بود.

  90: بابك؟

  منظورم پورياست.

  90: بعد از بازي چه كار كردي؟

  به او زنگ زدم، خيلي خوشحال شد و گفت: از شادي شما خوشحالم.

  90: هديه خوبي بود؟

  بله، اما فقط عروسكش را به من هديه داد. (شليك خنده)

  90: بازي را با چه كسي ديدي؟

  با پدربزرگم. هر صبح با من بيدار مي‌شود و بازي‌ها را نگاه مي‌كند. او خيلي مقاومت كرد تا جلوي احساساتش را بگيرد، اما من شادي را در چشم‌هايش ديدم.

  90: تيم‌ملي در مقابل كوبا خيلي خوب بازي نكرد، نظر شما چيست؟

  در آن بازي بابك بازي نكرد و در جايگاه تماشاچيان بود. كوبا تيم خيلي خوبي بود و ايران بازي خودش را نشان نداد و از لحاظ روحي افت شديدي داشت، به او گفتم كوبايي‌ها با اسپك‌هايشان كتكتان زدند. راستش شرايط بازيكنان ايراني در آن لحظه شبيه تيم خانم‌ها بود.

  90: چطور؟

  آن لحظه ياد خانم‌هاي ايراني افتادم كه برابر چين و ژاپن حرفي براي گفتن نداشتند و بهت‌زده مي‌شدند.

  90: بازي با لهستان را پيش‌بيني مي‌كني؟

  ايران در بازي دوستانه اين تيم را شكست داده و با شكست قهرمان اروپا جرقه خوبي زده و روحيه و انگيزه بالايي گرفته است. ان شاءا... ايران را روي سكو ببينيم.

  90: شما هم در پست دريافت‌كننده بازي مي‌كنيد؟

  بله، كپي بابك هستم. (باخنده)

  90: شما هم عنوان بهترين دريافت‌كننده را در مسابقات رسمي كسب كرده‌ايد؟

  بله، در مسابقات آسيايي و در بازي مقابل قزاقستان.

  90: همديگر را از قبل مي‌شناختيد؟

  نه. ازدواجمان كاملا تصادفي بود.

  90: واليبال را از چه زماني شروع كردي؟

  14 سالگي، 4 سال در تيم نفت بازي كردم، از دو سال گذشته نيز عضو تيم گاز با سرمربيگري سيما صديقي هستم. از سه سال قبل نيز پيراهن تيم‌ملي بزرگسالان را به تن كرده‌ام.

  90: زندگي مشترك چه تاثيري در زندگي ورزشي‌تان داشته است؟

  اثر مثبتي داشته، هرگاه به مشكلي برمي‌خوردم به من كمك مي‌كند، اما سختي‌هاي خاص خودش را هم دارد.

  90: چه سختي‌هايي؟

  به دليل اردوهاي تيم‌ملي همديگر را كمتر مي بينيم، اما او انگيزه بزرگي براي خانواده است.

  90: حرف آخر؟

  براي تيم‌ملي آرزوي موفقيت مي‌كنم چون خيلي خوب ظاهر شده است
  اموزش قوانين داوري واليبال به ليدرها مسئولان فدراسيون واليبال و كميته داوران در نظر دارند به منظور رفع مشكلات حاشيه اي در مسابقات باشگاهي اقدام به تشكيل كلاس هاي آموزش قوانين ويژه ليدرهاي تيم ها كنند.

   به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، مسئولان كميته داوران فدراسيون واليبال طي ارسال فراخواني به تمامي باشگاه ها اعلام كردند كه آمادگي برگزاري كلاس آموزشي قوانين و مقررات واليبال را بنا به درخواست هر يك از اين باشگاه ها دارند. طبق هماهنگي انجام شده اين كلاس آموزشي ويژه ليدرهاي باشگاه ها، ‌مربيان،‌ بازيكنان و حتي تماشاگران علاقمند خواهد بود.

  گفتني است: تاكنون فقط مجموعه ورزشي سايپا به منظور برگزاري اين كلاس در كرج درخواستش به كميته داوران فدراسيون واليبال ارسال كرده است.

  گفتني است: اين كلاس روز يكشنبه 20 آذر برگزار مي شود.

  سرپرست تيم واليبال گيتي پسند اصفهان: اخبار مربوط به انحلال را تكذيب مي كنم/ با قدرت به كارمان ادامه مي دهيم در خروجي برخي پايگاه هاي اطلاع رساني و روزنامه ها درج شده بود كه مسئولان تيم واليبال گيتي پسند اصفهان در صدد انحلال تيم واليبال هستند كه مسئولان باشگاه گيتي پسند اين خبر را تكذيب كردند.

  امين كريميان، سرپرست تيم واليبال گيتي پسند اصفهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: متاسفانه برخي از دوستان سعي دارند با انتشار چنين شايعاتي به نوعي عملكرد تيم و شرايط روحي رواني بازيكنان را متزلزل كنند.

  وي گفت: طي جلسه اي كه ميان مصطفي كارخانه سرمربي تيم و علي طاهري مدير عامل باشگاه گيتي پسند اصفهان برگزار شد قول حمايت همه جانبه از تيم واليبال طبق روال قبل داده شد و ما با قدرت كامل در ليگ برتر حضورمان را ادامه مي دهيم.

  وي يادآور شد، طبق قراردادي كه با بازيكنان بسته ايم 30 درصد از مبلغ قرارداد آنها بر اساس تاريخ اعلام شده پرداخت شده است.

  سرپرست تيم ملي واليبال: نگاه حريفان به ما، فراتر از آسيايي ها بود سرپرست تيم ملي واليبال كشورمان گفت: شروع خوب تيم ملي ايران در مسابقات جام جهاني باعث شد تا آناليز تيم هاي بزرگ نسبت به ايران دقيق تر صورت گيرد.

  امير خوش خبر در گفتگتو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: نتايج خوب و درخشان تيم ملي در مسابقات جام جهاني باعث شد تا تيم هاي بزرگ با نگاهي فراتر از يك تيم آسيايي نسبت به وضعيت تيم ايران برنامه ريزي كنند و به عنوان يك حريف جدي مقابل ما صف آرايي كنند البته اين امر عامل اصلي ترقي تيم ايران شد.

  وي گفت: طبق نظر ولاسكو ما بايد فراتر از نتايج آسيايي فكر كنيم بازي با آسيايي ها نتيجه مطلوب فني براي ما در پي نخواهد داشت.

  خوش خبر يادآور شد: فشردگي زمان مسابقات و انجام بازي ها در شهرهاي مختلف باعث اعتراض تمامي تيم ها شد حتي ولاسكو هم اعلام كرد كه بحث صعود به المپيك در اين دوره مسابقات جام جهاني مطرح است و بايد شرايط براي تمامي تيم هاي شركت كننده يكسان باشد

  اميرحسيني: انجام 11 بازي در 14 روز كار سختي بود پاسور تيم ملي واليبال گفت: اين دوره از مسابقات جام جهاني بسيار سنگين و سخت بود.

  اميرحسيني در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: انجام 11 مسابقه سطح بالا در طول 14 روز خيلي مشكل و فشرده بود اين امر در حالي است كه ما پيش از حضور در مسابقات جام جهاني درگير رقابت هاي ليگ برتر بوديم.

  وي تصريح كرد: وضعيت قرعه كشي و برنامه ريزي ژاپني ها به ضرر ما بود ميزبان نهايت تلاش خود را بكار برده بود تا با قرار دادن ايران در شرايط سخت مقابل تيم ما پيروز شود كه اين امر صورت نگرفت.

  وي يادآور شد: ما روزهاي ابتدايي مسابقات از نظر بدني در شرايط مطلوبي قرار داشتيم اما اواخر مسابقات از نظر جسماني تحليل رفتيم به طور قطع در مسابقات زير گروه المپيك بهتر از اينها ظاهر خواهيم شد..


  سرپرست فدراسیون والیبال: به تجربه شکست مقابل چین نیازمندیم/80 هزار دلار در جیب ژاپنی ها ریختیم رئیس فدراسیون والیبال گفت: تیم ملی والیبال ایران در طول این دوره از مسابقات جام جهانی ژاپن در بین شرکت کنندگان آسیایی و آفریقایی بهترین نتیجه را کسب کرد.

  محمد رضا داورزنی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: تیم ملی ایران توانست در مسابقات جام جهانی با کسب پنج برد و شش باخت با تیم های آرژانتین و صربستان که جزو مدعیان محسوب می شدند از نظر نتیجه در وضعیت برابر قرار گیرد.
  وی یادآور شد: پیش بینی ما پیش از اعزام به مسابقات جام جهانی شکست تیم های ژاپن، مصر و چین و هم چنین ارائه فقط بازیهای خوب مقابل حریفان اروپایی بود اما شاهدیم که ملی پوشان فراتر از تصور ظاهر شدند.
  وی در خصوص شکست تیم ملی مقابل تیم چین گفت: ما به تجربه شکست مقابل والیبالیست های چینی احتیاج داشتیم زیرا اگر این تجربه را خرداد و در مسابقات زیر گروه المپیک کسب می کردیم به طور قطع المپیک 2012 لندن را از دست می دادیم.
  در حال حاضر ملی پوشان به شرایطی رسیده اند که می دانند با توجه به داشتن توان شکست تیم های قدرتمند اروپایی احتمال مغلوب شدن در برابر چین را دارند.
  وی گفت: والیبالیست های ایرانی در شرایط مقابل قدرتمندان اروپایی و آفریقایی صف آرایی کردند که متوسط تجربه آنها در خصوص حضور در میادین بین المللی فقط چهار بازی ولی دیگر حریفان حداقل به بیش از 130 بازی می رسید و با این احتساب ایران بی تجربه ترین و شگفت آورترین تیم حاضر در مسابقات جام جهانی محسوب می شد.
  وی تصریح کرد: طبق گزارشات ارائه شده از سوی فدراسیون جهانی که با عنوان مرجع والیبال دنیا محسوب می شود ایران تیمی است که مراحل رسیدن به رشد را در حال طی کردن است.
  داورزنی در خصوص اعتراض به زمان برگزاری مسابقات اظهار داشت: شرایط انتخاب و زمان نامناسب برای برگزاری مسابقات فقط شامل حال تیم ایران نمی شد بلکه این امر برای تیم های کوبا و روسیه نیز حکمفرما بود، اعتراض ما بر این موضوع بود که چرا باید یک تیم آخرین بازی شب قبل مسابقات و اولین دیدار روز بعد بازیها را برگزار کند، اعتراضات به این مباحث در جلسه ای که با حضور اعضای کمیته فدراسیون جهانی برگزار می شود مطرح خواهد شد.
  وی یادآور شد: ژاپن بنا به دلایلی خاص از جمله پول زیادی که از سوی برخی حامیان مالی به خصوص شرکت میکاسا به فدراسیون جهانی واریز می شود هر چهار سال یک بار به عنوان میزبان مسابقات جام جهانی معرفی می شود این امر در حالی است که ژاپن در امر میزبانی والیبال گرانترین کشور دنیاست طبق چهار چوب کمیته مسابقات فدراسیون جهانی فدراسیون ها برای افراد اضافه که همراه تیمها به مسابقات جهانی اعزام می کنند باید مبلغ 100 دلار پرداخت کنند ولی ژاپنی ها از تمام تیمها 400 الی 500 دلار در خصوص هر نفر دریافت کردند، به طور کلی ما مجموع 80 هزار دلار به عنوان هزینه حضور در مسابقات جام جهانی به ژاپنی ها پرداخت کردیم.
  وی تصریح کرد: قرار است سعید درخشنده به عنوان عضو کمیته مسابقات فدراسیون جهانی این مشکل را در مجمع فدراسیون جهانی منعکس کند، هدف و تلاش ما بر این است که در مسابقات آینده قدرتمندانه تر ظاهر شویم و با قدرت خود حقمان را بگیریم.


  تمديد قرارداد واليبالي ها با ولاسكو مسئولان فدراسيون واليبال پس از كسب نتايج مطلوب تيم ملي مردان كشورمان در مسابقات جام جهاني اقدام به تمديد قرارداد با خوليو ولاسكو كردند.

  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، پيش از اين مهلت قرارداد خوليو ولاسكو در خصوص همكاري با  تيم ملي كشورمان تا پايان مسابقات المپيك 2012 لندن بود اما مسئولان فدراسيون با استناد به نتايج قابل قبول تيم ملي در مسابقات جام جهاني اقدام به تمديد مهلت قرارداد وي كردند.
  براين اساس، قرارداد خوليو ولاسكو تا المپيك 2016 برزيل تمديد شد


  درخواست ایران به منظور پذیرش میزبانی لیگ جهانی مسئولان فدراسیون والیبال کشورمان درخواست پذیرفتن میزبانی دور نهایی مسابقات لیگ جهانی والیبال را به فدراسیون جهانی FIVB ارسال کردند.(یعنی میشه؟؟؟؟؟؟)

  سعید درخشنده، دبیر فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: دور نهایی مسابقات لیگ جهانی در هر سال بنا به درخواست کشورها بر عهده یک کشور است و این میزبانی هیچ گونه ارتباطی به حضور آن کشورها در لیگ جهانی  ندارد
  وی گفت: در صورتی که مسئولان فدراسیون جهانی با برگزاری دور نهایی مسابقات لیگ جهانی در ایران موافقت کنند این امر می تواند یک امتياز مثبت و حرفه ای برای ما محسوب شود


  محمد محمد کاظم: منتظر بازگشتم در نیم فصل دوم باشید قطر پاسور اسبق تیم ملی کشورمان به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه کتف، نیم فصل نخست لیگ برتر امسال را از دست داد.

  محمد محمد کاظم در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: برای رسیدن به بهبودی کامل مراحل درمانم را در کشور قطر که دارای کلینیک های فوق تخصصی و با امکانات مدرن بود انجام دادم و آخرین مرحله درمانم را نیز در ماه جاری پیگیری خواهم کرد.

  وی گفت: خوشبختانه طبق نظر پزشک متخصص تمرینات نیمه حرفه ای خود را به صورت توپی و بدنسازی آغاز کرده ام و هم اکنون با توجه به چگونگی اجرای برنامه ها به آمادگی مطلوبی رسیده ام.

  محمد كاظم تصریح کرد: طبق هماهنگی که با کادر فنی تیم پیکان داشتم برنامه های تمریناتم را در کنار بازیکنان این تیم انجام می دهم.

  وی یاد آور شد: در صورتی که بتوانم همانند گذشته والیبال بازی کنم به طور قطع در نیم فصل دوم لیگ برتر به عنوان بازیکن یکی از تیم های شرکت کننده حضور خواهم داشت

  لیگ هم که از 23 ام شروع میشه!!!!!(دست)

  پيكان - آلومينيوم المهدي 1390/09/23 4:00 ب.ظتهرانخانه والیبال
  51 نوين كشاورز - كاله مازندران 1390/09/23 6:00 ب.ظتهرانخانه والیبال
  52 پيشگامان كوير - مناطق نفت خيز 1390/09/23 5:00 ب.ظیزدشهید صدوقی
  53 گيتي پسند - سايپا البرز 1390/09/23 5:00 ب.ظاصفهانشهدای مخابرات
  54 شهرداري اروميه - ميزان خراسان 1390/09/23 5:00 ب.ظارومیهغدیر
  55 باريج اسانس - شهرداري تبريز 1390/09/23 5:00 ب.ظکاشانتختی
  56 كرمان - هاوش گنبد 1390/09/23 5:00 ب.ظکرمانتربیت
  Polaroid Graphics  بای

  [ جمعه هجدهم آذر 1390 ] [ 22:19 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی !خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب امروز تیم ملی بازی داشت ولی.....

  ششمين ديدار: ايران0 - ايالات متحده3

   

  تيم ملي واليبال ايران در ششمين ديدار خود در جام جهاني 2011 ژاپن امروز ازساعت 5:30 به وقت تهران به مصاف ايالات متحده رفت. در اين ديدار خوليو ولاسكو تيم كشورمان را با تركيب امير حسيني، محمد موسوي، حمزه زريني، فرهاد ظريف، مهدي بازار گردو آرش كمالوند به ميدان فرستاد و ايالات متحده كه در كارنامه خود چندين قهرماني ونايب قهرماني دربازيهاي المپيك، جام جهاني و ليگ جهاني واليبال را داراست موفق شد در سه ست با امتيازات 25 بر 15، 27 بر 25 و 25 بر 14 سه امتياز اين ديدار را از آن خود كند.


  ايران - ايالات متحده : مصاحبه مطبوعاتي

  نادي: ما به قهرمان المپيك باختيم

  كنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي ايران – ايالات متحده:

  آلن نایپ، سرمربی ايالات متحده: ما متمرکز و آماده وارد میدان شدیم. آنها فرصت های زیادی را از دست دادند و برایمان نیز فرصت سازی کردند. کلایتون با سرویسها و آبشارهایش سهم زیادی در پیروزی امروز دارد. خوشحالم از اینکه سه امتیاز بازی را بدست آوردیم.


  خولیو ولاسکو، سرمربی ايران: ايالات متحد بازی خوبی را به نمایش گذاشت.سرویس، دریافت و مانع آنها از ما بهتر بود. برای شکست ما تاکتیک های خوبی را بکار گرفتند. همه نقاط ضعف ما را مورد هدف قرار دادند و سپس به آن حمله ور شدند. استانلی بازیکن فوق العاده ای است.

  کلایتون استانلی، کاپیتان ايالات متحد: تیم ایران برنامه ریزی درستی را پیاده کردند اما فشار ما بر روی آنان زیاد بود. اشتباهاتمان را کم کردیم و فشارها را زیاد.

  علیرضا نادی، کاپیتان ایران: ما به قهرمان المپیک باختیم. ايالات متحد تیم قدرتمندی است. تمام تلاشمان را کردیم ولی امروز آنها بهتر از ما بودند.

  گزارش تصویری:

  ايران - ايالات متحده : گزارش شماره يك

  ايران - ايالات متحده : گزارش شماره دو

  رقابت هاي جام جهاني واليبال؛ سرپرست فدراسيون واليبال: رشد پيكاني ها حاكي از برنامه اي پنج ساله است /رفع ريزه كاري ها، رشد را به همراه داشت مسابقات جام جهاني واليبال در حالي در كشور ژاپن دنبال مي شود كه تيم ملي ايران در شش بازي برگزار شده خود موفق به كسب چهار برد درخشان و سه باخت شده است.

  محمد رضا داورزني، سرپرست فدراسيون واليبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ا فزود: مسابقات جام جهاني واليبال با حضور 12 كشور برتر قاره هاي مختلف در حال برگزاري است تيم ملي كشورمان نيز به عنوان قهرمان قاره آسيا در اين بازي ها شركت كرده است خوشحاليم كه برنامه ريزي پنج سال اخير ما در واليبال با روند رو به رشدي همراه بوده است طبق برنامه ريزي انجام شده صعود ما پله پله و تدريجي است به طوري كه هم اكنون ادعا مي كنيم فراتر از آسيا هستيم و يكي از تيم هاي شگفتي ساز شركت در مسابقات جام جهاني پس از 20 سال دوري از اين سطح ايده آل، به زعم مسئولان فدراسيون جهاني واليبال(fivb) و برگزار كننده محسوب مي شويم.
  وي گفت: مسئولان تيم هاي شركت كننده، برگزار كننده و جهاني باور نمي كردند كه واليبال ايران تا حدي رشد كرده است كه بتواند خود را در مسابقات جام جهاني خوب نشان دهد يك نكته حائز اهميت كه برخي افراد در اظهارات خود مطرح كرده بودند اين است كه آنها گفته اند ولاسكو نقش كليدي و اصلي در كسب نتايج جهاني داشته است، بايد بگويم ضمن آنكه  نقش  و اهميت ولاسكو در اين مسابقات را قبول دارم ولي بايد دانست كه ظرفيت و پتانسيل واليبال كشور ما در حدي بود كه ولاسكو هدايت آن را برعهده گرفت زيرا وي پيش از عقد قرار داد با ايران وضعيت كشورهاي اسپانيا و فرانسه را نيز مورد بررسي قرار داده بود.
  داورزني تصريح كرد: ولاسكو در مذاكراتي كه با ما داشت اظهار كرد: پس از بررسي  وضعيت كشورهاي مختلف متوجه شدم كه ايران از ظرفيت قابل قبولي برخوردار است و شانس آن كه من با واليبال ايران به المپيك بروم بيش از ديگر كشورهاست به نظر وي واليبال ايران نياز به اندكي ريزه كاري براي المپيكي شدن دارد كه بايد برطرف شود البته تغيير ديدگاه ها را نيز در دستور كار خود قرار داده بود، به طوري كه در طول 8-9 ماه اخير اين تغيير نگرش محسوس است.
  وي گفت: نبايد زحمات مربيان داخلي در تمامي رده هاي سني مختلف از جمله نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در نتايج درخشان جهاني ناديده گرفت اين بازيكنان در طول شش ماه به اين حد نرسيده اند چندين سال زحمت كشيده شده تا كلكسيوني از بهترين ها در سطح آسيا تربيت شوند در مسابقات جام جهاني مديريت خوب ولاسكو، به ويژه مديريت رواني وي از اهميت بالايي برخوردار است.

  *آرامش ولاسكو به ملي پوشان منتقل مي شود

  داور زني اظهار داشت: زماني كه با مسئولان فدراسيون جهاني (fivb) براي جذب مربي مذاكره كرديم آ‌نها مربيان بزرگي چون پرندي آناستازي و ولاسكو را معرفي كرده و مي گفتند كه ولاسكو در بحث مسائل روحي و رواني عملكردي بسيار عالي دارد وي حتي در ميان مربيان حال حاضر در مسابقات جام جهاني نيز استرس كمتري دارد رفتار آرام وي براي همگان مثال زدني است آرامش ولاسكو حتي در زماني كه در يك ست 10 پوئن از حريف عقب تر است به بازيكنان منتقل شده و آنها شگفتي ساز مي شوند.

  * جواب اعتماد به جوانان را گرفتيم

  سرپرست فدراسيون واليبال يادآور شد: نقش رواني ولاسكو باعث شده تا بازيكنان جواني چون امير غنور و پوريا فياضي كه نخستين تجربه خود در مسابقات جام جهاني را دنبال مي كنند وقتي در پشت خط سرويس مي روند عملكردي عالي از خود نشان مي دهند و در نهايت يك واليباليست 18 ساله عنوان بهترين بازيكن را به خود اختصاص مي دهد.
  اعتماد به نفس ولاسكو به امير غنور تا حدي است كه وي در پوئن 24 اقدام به زدن سرويس پرش مي كند.

  * رقابت ملي پوشان در اوج رفاقت

  داورزني گفت: سرمربي تيم ملي ايران واليبال  كشور ما را درك كرده و متناسب با روحيات بازيكنان تدابيري خاص را اتخاد مي كند تا هر بازيكن در پست خود عملكردي درخشان را داشته باشد درحال حاضر 14 بازيكن در تيم ملي ايران و مسابقات جام جهاني ژاپن حضور دارند تركيبي كه سرمربي استفاده مي كند به گونه اي است كه تيم ملي تبديل شده به ميدان رقابت براي بازيكنان و بازي به بازي متناسب با تيم ملي و بر اساس ظرفيت حريف و نقاط قوت بازيكنان در تركيب قرار مي گيرند، در حال حاضر واليباليست ها در اوج رفاقت با هم رقابت مي كنند كه بتوانند در ليست 12 نفره قرار گرفته و جزو شش نفر فيكس زمين باشند هر بازيكني كه در هر بازي تعويض مي شود تا حدي خوب كار مي كند كه در زمين بماند .

  *شرايط مسابقات جهاني همگاني است

  وي در پاسخ به آنكه چرا ساعت بازي ايران و كوبا مناسب نبود گفت: تعيين جدول و ساعت بازي ها بر عهده كشور برگزار كننده است اين شرايط براي تمامي تيم هاي شركت كننده حاكم است بازيكنان ما بايد به اين وضعيت عادت كنند و آمادگي خود را هميشه و همواره براي اين سطح بازي ها حفظ كنند در همين راستا ليگ برتر داخلي را به گونه اي برنامه ريزي كرديم كه هر هفته دو بازي انجام شود اين امر در حالي است كه بسياري از مربيان و مسئولان تيم ها به نحوه انجام ليگ برتر معترض هستند در صورتي كه آنها بايد شرايط روحي و رواني بازيكنان را به اين موضوع عادت دهند واليباليست ها بايد در شرايط سخت و تحت و فشار قرار بگيرند تااگر در سطح مسابقات بزرگ و يا جهاني قرار گرفتند بتوانند بدون مشكل برنامه ها و بازي هاي خود را دنبال كنند.

  *فوت كوزه گري ولاسكو پايان كابوس مصدوميت هاي سنگين

  سرپرست فدراسيون واليبال يادآور شد: خوشبختانه واليبال ما روند رو به رشدي را دنبال مي كند ما همواره در مسابقات مختلف حتي بازي هاي آسيايي با وجوداينكه با مصدومان متعدد در تيم مواجه مي شديم يكي از نكات بارز ولاسكو شيوه بدنسازي است وي به گونه تيم را مديريت كرده كه ما در حال حاضر با كمترين مصدوميت ها مواجهيم اين ريزه كاري و يا فوت كوزه گري ولاسكوست؟
  وي در چگونگي وزنه زدن ملي پوشان با بهره گيري از داود ملكي، قهرمان و پيشكسوت وزنه برداري كشورمان تغيير و اصلاح ايجاد كرد در حال حاضر واليباليست ها ي ملي پوش با برخي مشكلات جزئي مواجه هستند .
  داورزني گفت: اگر نگاهي به عقب بياندازيم مي بينيم كه در يك برهه زماني هفت تا هشت بازيكن اصلي و ملي پوش ما مصدوم شدني خوشبختانه در حال حاضر اين مسئله كمرنگ شده است.

  *جام جهاني ژاپن و كلاس آموزشي سطح بالا

  مسابقات جهاني مي تواند يك كلاس آموزشي خوب براي بازيكنان و مربيان باشد آنها مي توانند حداكثر استفاده را در نحوه بازي كردن و چگونگي هدايت تيم چه از نظر فني و چه از نظر روحي رواني داشته باشند.

  * داور زني : مردم ما را شرمنده كردند

  محمدرضا داورزني گفت: بازيكنان ما نشان دادند كه ظرفيت ارائه بازي خوب و حرفه اي را دارند مردم با ارسال پيامك پست الكترونيكي و تماس هاي مكرر براي عرض تبريك و تشكر ما را شرمنده كرده اند آنها بدانند كه تمام انگيزه ملي پوشان شاد كردن مردم است طي تماسي كه پيرمرد 99 ساله اي با من داشت گفت: با ديدن بازي هاي تيم ملي ايران در ساعات اوليه صبح و پس از اقامه نماز و كسب نتايج خوب در اين سطح بازي ها احساس غرور و جواني مي كنم.

  *سفر به ديدار آفتاب سوزان
  داورزني در خصوص سفرش به ژاپن اظهار داشت: با توجه به صحبتي كه با امير خوش خبر، سرپرست تيم ملي داشتم چون ما در توكيو بازي ها سنگيني در پيش داريم حضورم تا حدودي مي تواند حال و هواي حاكم در تيم را تغيير دهد البته به دليل بردهاي اخير پاداشي را هم به بازيكنان اهدا خواهيم كرد اين پاداش در حد و ارزش برد هاي اخير نيست اما برگ سبزيست تحفه درويش.

  * ازحمايت هاي وزارت ورزش بهرمنديم

  سرپرست فدراسيون واليبال گفت: ما براي حضور موفق در اين مسابقات از حمايت مسئولان وزارت ورزش و جوانان از جمله عباسي، وزير ورزش  و سجادي، معاون ورزشي وزارت ورزش و جوانان بهره مند بوديم به طور قطع با توجه پيگيري هاي آنها پس از بازگشت ملي پوشان از ژاپن به بازيكنان و كادر فني پاداش تعلق مي گيرد اين پاداش شيريني و حلاوت بردها را افزايش مي دهد اميدوارم نتايج درخشان تيم ملي در بازي ها آينده نيز ادامه داشته باشد.


  مربي بين المللي واليبال: واليبال ايران در برزخ آسيا و اروپاست مربي بين المللي واليبال كشورمان گفت: نتايج كسب شده در مسابقات جام جهاني ما را به اين باور رساند كه از سطح واليبال قاره آسيا عبور كرده ايم.

  جهانگير سيد عباسي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: تيم ملي واليبال كشورمان علي رغم كسب باخت در بازي امروز مقابل آمريكا هنوز به عنوان تيم شگفتي ساز مسابقات جام جهاني محسوب مي شود در مجموع ما به اين باور رسيده ايم كه سطح واليبالمان از قاره آسيا عبور كرده است و اگر واقع بينانه به اين مقوله نگاه كنيم، واليبال ايران هنوز به تيم هاي سطح بالا و تاپ دنيا نرسيده است به بياني ديگر بايد بگويم كه ما در برزخ واليبال آسيا و  اروپا قرار گرفته ايم.

  وي يادآور شد: نتايج مسابقات جام جهاني اميدوار كننده است و از  اين پس مسئولان بايد به گونه اي برنامه ريزي كنند كه ملي پوشان كشورمان با حضور در مسابقات بزرگ و سطح بالا مثل ليگ جهاني بر تجارب بين المللي و جهاني خود بيافزايند و درصدد كاهش فاصله خود با تيم هاي صاحب نام جهان از نظر فني برآيند.

  وي يادآور شد: در مسابقات جام جهاني از نظر نمايش قدرت، واليبال ايران فقط با 70 درصد توان بالقوه خود در ژاپن شركت كرده ما 30 درصد توان و قدرت بالقوه در واليبال داريم كه به ژاپن اعزام نشده است بازيكناني كه اگر براي آنها سرمايه گذاري صحيح شود به طور قطع رشد آنها در سطح حرفه اي و جهاني خواهد بود.

  وي در خصوص ديدار تيم ملي مقابل آمريكا گفت: ما در بازي امروز در دريافت مشكل داشتيم امريكايي ها با زدن سرويس هاي متمركز و خوب خط دفاعي و دريافت ما را متزلزل كردند ولي اين باخت چيزي از ارزش بردهاي قبلي ما مقابل قدرت هاي مطرح اروپايي كم نمي كند.


  ايرانيان به دنبال انتقام گيري از مصريان تيم ملي واليبال كشورمان دومين ديدار از مرحله سوم مسابقات جام جهاني واليبال را فردا دوشنبه هفتم آذر در مصاف با تيم ملي مصر برگزار مي كند.

  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، نتيجه ديدار با تيم ملي مصر براي تيم ملي ايران از جنبه هاي مختلف حائز اهميت است زيرا ملي پوشان در بازي هاي اخيري كه مقابل مصر داشتند در شرايطي نامطلوب نتيجه را به آنها واگذار كردند.

  ايرانيان در آخرين رويارويي خود مقابل مصريان در مسابقات قهرماني جهان 2010 در ايتاليا در شرايطي شكست را پذيرفتند كه با خستگي مفرط جسماني در زمين مسابقه حاضر شدند كمتر از 24 ساعت از استقرار تيم ملي ايتاليا مي گذشت كه اولين بازي خود در اولين تجربه جهانيشان را در مصاف با مصر انجام داده و شكست خوردند و انگيزه و استرس ملي پوشان براي برد حريف در اين ديدار تا حدي بود كه آنها نتوانستند حتي 20 درصد از توانمندي خود را به نمايش بگذارند.

  در مسابقات انتخابي ليگ جهاني 2010 نيز تيم ايران در مصر و در 2 بازي مقابل قهرمان قاره آفريقا شكست را پذيرفت ميزبان براي انجام اين مسابقات در اوج ناجوانمردي و غير اخلاقي تيم ملي ايران را در شرايطي سخت و طاقت فرسا قرار دادند به طوري كه ملي پوشان پس از ورود مصر در فرودگاهي قديمي و كوچك حدود هشت ساعت معطل شده تا شرايط براي استقرار آنها از سوي كشور ميزبان فراهم نشود، سنگ اندازي مصريها در اين ديدارها به گونه اي بود كه تيم ملي ايران با شرايط روحي و رواني نامناسب به زمين رفت و نتيجه اي جز شكست را در پي نداشت.

  حال ياد اين رويدادها با كسب نتايج درخشان از جمله نايب قهرماني در گوانگجو، قهرماني در مسابقات مردان آسيا و غلبه بر حريفان مدعي اروپايي در جام جهاني ژاپن تا حدودي كم رنگ شده است و ملي پوشان و شگفت انگيزان كشورمان فردا بايد مقابل قهرمان قاره آفريقا به ميدان بروند آنها درصدد جبران و يا به نوعي انتقام گيري از مصريان هستند.

  اميدواريم غلبه بر واليبال مصريان باستان، برگ زريني بر نتايج درخشان اخير تيم ملي كشورمان باشد.

  مازندلیگ: مسئول کمیته اطلاع‌رسانی باشگاه کاله مازندران گفت: برای آمادگی هرچه بیشتر برای ادامه لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم کاله مازندران در دو دیدار تدارکاتی با هاوش گنبد و سایپای البرز روبرو می‌شود.


  نعمت قربانی اظهار داشت: تعطیلی یک ماهه لیگ برتر که به خاطر حضور تیم ملی والیبال بزرگسالان کشور در مسابقات جام جهانی 2011 کشور ژاپن ایجاد شد فرصت مناسبی است تا تیم‌ها به تحلیل یکدیگر پرداخته و نقاط ضعف خود را ترمیم کرده و به دنبال تقویت نقاط قوت باشند.


  وی درباره دو بازی تدارکاتی کاله مازندران با تیم‌های لیگ برتری بیان داشت: به همین منظور مسئولان این باشگاه با دیگر باشگاه‌های لیگ برتری برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی مذاکراتی داشتند تا آمادگی بیشتری برای ادامه لیگ برتر کسب کرده و از فرصت ایجاد شده به شایستگی استفاده کنند.

  * دیدار دوستانه کاله مازندران با هاوش عصر امروز در گنبد برگزار می‌شود
  قربانی با اعلام اینکه کاله مازندران برای دیدار تدارکاتی به استان گلستان سفر کرده است، گفت: عصر امروز در گنبد تنها نماینده مازندران در این دوره از رقابت‌ها با هاوش این شهرستان نخستین دیدار دوستانه خود را برگزار می‌کند.


  وی تصریح کرد: هاوش گنبد در هفته دومین لیگ برتر والیبال کشور در سالن 2 هزار نفری پیامبر اعظم(ص) آمل با نتیجه سه بر دو مغلوب کاله شد. 

  * در دومین دیدار تدارکاتی کاله نهم آذر به مصاف سایپا می‌رود.
  قربانی با اشاره به دیگر بازی دوستانه کاله مازندران در تعطیلات قبل نیم فصل اول لیگ برتر افزود: در روز چهارشنبه نهم آذر ماه نیز کاله مازندران دومین بازی تدارکاتی خود را با سایپای البرز انجام خواهد داد.


  مسئول کمیته اطلاع‌رسانی باشگاه کاله مازندران ادامه داد: کاله یکی از تیم‌های بدون شکست تا هفته ششم لیگ برتر امسال است که توانسته تیم‌های شهرداری تبریز، هاوش گنبدکاووس، پیکان تهران، مناطق نفت خیز جنوب، میزان خراسان رضوی و پیشگامان کویر یزد را شکست داده و بعد از سایپای صدرنشین در مکان دوم جدول این دوره از رقابت‌ها جای گیرد.


  به گزارش فارس، کاله مازندران در هفته هفتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، عصر 20 آذر ماه در شهرستان آمل میزبان شهرداری ارومیه است.  عکس:
  بای


  [ یکشنبه ششم آذر 1390 ] [ 15:25 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همه ی دوستای گلم!!!!!!!!!!!!!

  قبل از هر خبر................

  دسسسسسسسسسسسسسسست به افتخار تیم ملی والیبالمون!!!!!!!!!دستشوووووووون واقعا درد نکنه!گل کاشتن!!!!!!!!!

  خب امروز ساعت 9:30 به وقت تهران تیم ملی والیبالمون با تیم لهستان بازی داشت!!!!!!!!!!!

  لهستان هم در برابر ايران تعظيم كرد
  پيروزي مردان آريايي در برابر لهستان، تيم سوم ليگ جهاني

   

  تيم ملي واليبال كشورمان در چهارمين ديدار خود در دوازدهمين دوره رقابت هاي واليبال جام جهاني 2011 ژاپن به مصاف تيم ملي لهستان رفت.
  خوليو ولاسكو تيم ايران را با تركيب امير حسيني- مهدي بازارگرد – علي حسين- محمد موسوي – عليرضا نادي – آرش كمالوند وحمزه زريني به زمين فرستاد. ملي پوشان كشورمان در ديداري حساس و نفس گير موفق شدند 3 بر 2 حريف خود قدرتمند خود را كه ويتريني از افتخارات واليبال جهان و المپيك را به يدك مي كشد را شكست دهند. 
  مردان واليبال ايران در حالي كه ست اول را 25 بر 23 واگذار كردند، ست دوم را 28 – 26 از آن خود كردند و ست سوم را در عين ناباوري 25 بر 8 به حريف قدر خود واگذار كردند تا درست چهارم با بازي سنجيده و حساب شده خود شاگردان آناستازي را  26 بر 24 مغلوب كنند.
  در ست پنجم در حالي كه همه چيز برابر بود، مردان واليبال لهستان با كوله باري از افتخارات در برابر مردان واليبال ايران اولين شكست تلخ خود را در اين دوره از مسابقات تجربه كردندٰ و اين ست را 15 بر 11 به واليباليست هاي آريايي واگذار كردند تا ايران با كسب اين دو امتياز شيرين و باازش شگفتي ديگري را در رقابت هاي جام جهاني رقم زند.
  از جنبه اي ديگر اين ديدار رويارويي شاگرد و استاد بود. آناستاسي سرمربي تيم ملي لهستان كه در سالياني نه چندان دور شاگرد خوليو ولاسكو بودٰٰ در مقابل استاد خود شكست را پذيرا شد تا بار ديگر انديشه هاي خوليو ولاسكوي ايتاليايي يا آرژانتيني الاصل پيروزي تيم ايران را در برابر غول هاي واليبال دنيا به همراه داشته باشد.  رقابت هاي جام جهاني واليبال؛ ولاسكو: براي برد جنگيديم/ آناستازي: تمركزمان را از دست داديم ديدار تيم هاي واليبال لهستان و ايران در مسابقات جام جهاني ژاپن با نتيجه 3 بر 2 به نفع تيم ملي كشورمان به پايان رسيد.

  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، در نشست مطبوعاتي برگزار شده پس از پايان بازي خوليو ولاسكو مربي آرژانتيني تيم ملي ايران با ابراز خرسندي از برتري مقابل تيم لهستان گفت: ما از اين برد بسيار خوشحاليم زيرا تيمي قدرتمند را شكست داديم من پس از پيروزي مقابل صربستان به شاگردانم گفتم كه بايد در انتظار شگفتي و غافلگيري ديگري باشيم.
  وي افزود: واليباليست هاي ايراني بسيار عالي كار كردند ما از همه فرصتي كه به دست آورديم به خوبي استفاده كرديم به شاگردانم گفتم كه براي هر توپي كه به دست مي آورند مبارزه كنند آنها هم اجرا كردند سرويس ها و دفاع هاي ما همه چيز را تغيير داد.
  آندره آناستازي، سرمربي تيم ملي واليبال لهستان نيز در كنفرانس مطبوعاتي اعلام كرد كه امروز تيم ايران يك برد بزرگ را بدست آورد ما خوشحال نيستيم زيرا تمركز خود را در ست چهارم از دست داديم همينطور در سرويس ها و دريافت توپ ها اشتباهات زيادي داشتيم.
  وي بروز اين اتفاقات را طبيعي اعلام كرد و گفت: ما در ست چهارم به امتياز 11-16 رسيديم ولي به دليل از دست دادن تمركز نتيجه را واگذار كرديم اين يك فاجعه است ما اين فرصت را داشتيم تا بازي را ببريم.
  * علي نادي: براي راهيابي به المپيك مي جنگيم
  علي نادي، كاپيتان تيم ملي واليبال كشورمان در نشست خبري برگزار شده پس از بازي مقابل لهستان گفت: مي دانيم كه تيم ملي لهستان يكي از تيم هاي خوب اروپايي است اما همه تلاش خود را بكار گرفتيم تا در اين بازي موفق عمل كنيم.
  وي افزود: سرمربي تيم ملي با صحبت هاي خود اعتماد به نفس زيادي به ما داد ما مشتاقانه در انتظار راهيابي به بازي هاي المپيك 2012 لندن هستيم
  بازتاب درخشش واليبال ايران در جهان؛ سرمايه گذاري ايران روي ولاسكو شاهكار آفريد

  بعد از پيروزي تيم ملي واليبال ايران مقابل تيم ملي لهستان رسانه هاي خبري در ايتاليا اعلام كردند كه سرمايه گذاري ايران روي ولاسكو به ثمر نشسته و واليبال ايراني دچار تحول چشمگيري شده است.


  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، بعد از كسب پيروزي سه بر دوي تيم ملي واليبال ايران مقابل تيم ملي واليبال لهستان رسانه هاي خبري با انعكاس گسترده در ايتاليا اعلام كردند كه سرمايه گذاري ايران با در اختيار گرفتن خوليو ولاسكو به بار نشسته و اين تيم با مربيگري ولاسكو توانسته به اهداف مورد نظر خود در اين رشته ورزشي نزديك تر شود.
  رسانه هاي خبري ايتاليا اعلام كردند كه تيم ملي واليبال ايران در مقابل لهستان عملكرد خارق العاده اي داشت و توانست در حين بازي مقابل اين تيم وقفه اي عجيب براي حريف خود ايجاد كرده و تعجب لهستاني ها را در جريان بازي به همراه داشته باشد.
  در ادامه گزارش هاي منتشره هوش تيم ايراني مورد توجه قرار گرفته و عملكرد واليباليست هاي ايران در مقابل بلند قامتان لهستاني كه داراي ميانگين قدي دو متر و 10 سانتي متر بودند باعث شگفتي اعلام شد  دبير فدراسيون واليبال: بازي نايب قهرمان قاره ي آمريكاي جنوبي سرعتي است دبير فدراسيون وايبال گفت: فردا جمعه چهارم آذر مقابل تيم آرژانتين كه از بازي سرعتي تري نسبت به تيم لهستان برخوردار است به ميدان خواهيم رفت.
  سعيد درخشنده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: تيم آرژانتين به عنوان نايب قهرمان قاره آمريكاي جنوبي به مسابقات جام جهاني راه يافته و نوع اجراي تاكتيك هاي بازيكنان اين تيم همانند برزيلي ها تلفيقي از سرعت و قدرت است اما آنها نسبت به لهستاني ها از تركيب قدي كوتاهتر و سرعت بالاتري برخوردارند.
  وي تصريح كرد: پيش از شروع مسابقات جام جهاني پيش بيني مي شد كه ايران با آ‌رژانتين نبرد سخت و سنگيني خواهد داشت اما نتايج دو بازي اخير انتظارات را بالا برده و همگان به دنبال كسب نتايج مطلوب در مسابقات آينده هستند.
  وي تصريح كرد: يكي از عوامل اصلي موفقيت هاي ولاسكو در اين دوره از مسابقات تعويض هاي حرفه اي و فني وي بوده است وي با به خدمت گرفتن بازيكنان تاثير گذار تيم ايران را به پيروزي رساند.  رقابت هاي جام جهاني واليبال؛ مربي بين المللي واليبال: تيم ايران شخصيت جهاني پيدا كرد مربي بين المللي واليبال گفت: تيم ملي واليبال ايران در اين سري از مسابقات جام جهاني شخصيت جهاني پيدا كرده است.

  ايرج مظفري در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: واليبال ما در حال حاضر به يك خود باوري مطلوب رسيده و ما توانستيم زيباترين بردها را در 2 بازي اخير مقابل صربستان و لهستان كسب كنيم و در برد مقابل ژاپن هم به آسيايي ها ثابت كرديم كه از آنها بالاتريم.

  وي تصريح كرد: سالهاست كه مربيان واليبال صربستاني با استناد به قهرماني در المپيك سيدني در ايران به واليبال كشورمان فخر فروشي مي كردند اما در مسابقات جام جهاني به آنها ثابت شد كه ديگر مقابل ما حرفي براي گفتن ندارند.

  وي در خصوص ديدار مقابل تيم ملي آرژانتين گفت: آرژانتين تيمي سرعتي و با شخصيت جهاني است البته نبايد غافل شويم كه حريفان ايراني از اين پس با قدرت مضاعف مقابل تيم ملي كشورمان بازي خواهند كرد و اين امر كار را براي ما سخت تر مي كند براي تيم هاي خارجي از اين پس هر يك امتياز مهم و ضروري مي شود.

  وي گفت: برد لهستان در يك بازي پنج گيمه با وجود واگذاري گيم سوم با اختلاف پوئن بالا شاهكار بزرگ محسوب مي شود و اين امر يعني لمس لذت ورزش گروهي واليبال.  مربي سابق تيم ملي واليبال: كار بزرگ بازيكنان و كادر فني قابل تحسين است مربي سابق تيم ملي واليبال كشورمان گفت: تيم ايران توانست در اين دوره از مسابقات جام جهاني مقابل لهستان نتيجه اي قابل توجه و شگفتي آور را كسب كند.

  محمود افشار دوست در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: نتيجه كسب شده در اين بازي حساس حاكي از آن است كه ملي پوشان و كادر فني تيم كار بزرگي انجام داده اند از اعضاي تيم ملي حاضر در مسابقات جام جهاني اين توقع مي رود كه چنين بازي حرفه اي  در سطح بالايي را به نمايش بگذارند زيرا آنها چندسالي است كه تمريناتشان را بر اساس برنامه ريزي فدراسيون به طور مدون و حرفه اي انجام مي دهند.
  وي در پاسخ به اين سوال كه چرا ملي پوشان ست سوم را با اختلاف امتياز بالا مغلوب تيم لهستان شدند، گفت: مادر اين ديدار نبايد به نيمه خالي ليوان اشاره اي داشته باشيم نتيجه بازي به طور كلي حاكي از آن است كه ما تيم لهستان قدرتمند و صاحب سبك را شكست داديم وجود نوسان در تيم ملي ايران امري طبيعي است حتي ولاسكو سرمربي حرفه اي تيم ملي هم در ست سوم به دنبال علت باخت و طراحي تفكري جديد بوده است به طوري كه ما اين امر را در ست هاي چهارم و پنجم شاهد بوديم

  خب این هم عکس دست جمعی تیم!!!!!!بعد از برد!!!!!!

  هووووووورا!

  برای دیدن بقیه عکس ها به لینک زیر برید!

  لینک  برای این که از مجله راهنمای این مسابقات استفاده کنید(البته به زبان انگلیسی)روی عکس زیر کلیک کنید!

  بای بای!!!!!!!!!!!!!!


  [ پنجشنبه سوم آذر 1390 ] [ 16:44 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]  سلامممممممممممم!همگی!!!!!!!!!


  تیم ملی که با

   امیر حسینی – سید محمد موسوی – علی حسین – حمزه زرینی – فرهاد ظریف – علیرضا نادی – امیر غفور –فرهاد نظری افشار – مهدی مهدوی – آرش کشاورزی – حسام بخششی – سید مهدی بازارگرد – آرش کمالوند – پوريا فياضي

  به رقابت با 11 تيم برتر جهان رفته!

  و جالبه بدونید بعد از 21 ساعت بازیکنان  رسیدن!!!!!!!!(چقدر خسته شدن)

  ملی پوشان کشورمان که چهار و چهل دقیقه عصر چهارشنبه تهران را ترک کرده بودند ابتدا در ابوظبی توقفی سه ساعته داشتند و سپس از  آنجا به ناگویا پریدند که صبح امروز توقفی یک ساعته نیز در پکن داشتند و سرانجام ساعت چهار عصر پنجشنبه به فرودگاه ناگویا وارد شده و مورد استقبال نماینده فدراسیون ژاپن قرار گرفتند. دو ساعت پس از اسکان تیم ملی در هتل ناکاکو، از سوی خولیو ولاسکو، برنامه پیاده روی در شهر ناگویا برای اعضای تیم ملی در نظر گرفته شد و این پیاده روی با تمرین سبک کشش برای رفع خستگی و بازگشت بدن ملی پوشان به شرایط نرمال پس از یک پرواز طولانی به اتمام رسید. بازیکنان تیم ملی راس ساعت هشت شب پس از صرف شام به استراحت پرداختند تا از فردا تمرینات جدی خود را برای آغاز بازی هایشان در جام جهانی ژاپن پی بگیرند.
  دمای شهر ناگویا در روز تا پانزده درجه و در شب به پنج درجه سانتی گراد می رسد.
  اختلاف ساعت ژاپن با ایران نیز پنج ساعت و نیم است.

  لازم به ذكر است در اين رقابت ها علاوه بر ايران (قهرمان آسيا)،
  چين (نايب قهرمان آسيا)
  ژاپن (ميزبان)
  برزيل (قهرمان امريكاي جنوبي)
  صربستان (قهرمان اروپا)
  ايتاليا (نايب قهرمان اروپا)
  كوبا (قهرمان امریکای شمالی و مرکزی)
  امريكا ( نايب قهرمان شمالی و مرکزی)
  آرژانتين (نايب قهرمان امريكاي جنوبي)
  مصر (قهرمان افريقا)
  روسیه و لهستان (به انتخاب و تصمیم مشترک فدراسیون جهانی)
  حضور دارند و تيم كشورمان در مرحله  اول در شهر ناگويا به مصاف ژاپن، كوبا و صربستان مي رود و سپس در سه مرحله بعدي با ديگر تيم ها به صورت دوره اي مسابقه مي دهد و در آخر تيمي كه امتياز بيشتري داشته باشد قهرمان اين رقابت ها خواهد بود.


  خب این هم چندتا عکس ازشون در ژاپن!!!!!!!!!!

  اوووهSun Glasses Graphics
   


  تمرینات تیم کاله  بدون بازیکنان ملی پوش هم از دیروز شروع شده !  و

  محمود افشار دوست عضو كميته استعداد يابي فدراسيون واليبال در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون واليبال از شرايط ايداه آل اين اردو خبر داد و اظهار كرد:
  «ایده بسیار خوبی است که از جانب فدراسیون برنامه ریزی شده. در این میان ماموران فدراسیون به کشف نوجواناني كه از لحاظ فيزيكي و هوشي به معيارهاي ما نزديك هستند را انتخاب و به تیم ملی نوجوانان دعوت می كنند. من هم چندي پيش به رشت رفتم و  چند بازیکن را از اين شهر انتخاب كردم كه انشاءالله در تیم ملی از حضورشان استفاده خواهیم کرد. با اين شرايط فكر مي كنم اردوي اول مرحله دوم را با حضور 40 بازيكن منتخب آغاز كنيم.»

   

  شما به عنوان مربي تيم ملي سابق تيم ملي نوجوانان در رقابت هاي جهاني، علت عدم نتیجه گیری مطلوب تیم را چه ديد؟
  «با توجه به زماني که با تیم کار کردیم تيم عملكرد و پيشرفت خوبي داشت. چرا كه قهرمان آن دوره از رقابت ها را شکست داديم. اين نكته هم قابل تامل است كه ما با بد شانسی زيادي مواجه شدیم كه تیم موفق نشد  به مرحله بعد صعود کند. از آن گذشته ما در گروه قدري حضور داشتیم که دو تيم همگروه ما به فينال راه يافتند. نکته مهم و قابل توجه این بود که هدف فدراسيون پشتوانه سازي براي تيم ملي و اعزام یک تیم پاک به این مسابقات بود تا آن تیم پشتوانه خوبي باشد برای آینده والیبال ایران که خدا را شکر به اين هدف دست يافتيم.»


  شما از پشتوانه سازي در تيم ملي گفتيد. چطور مي توان به اين مهم دست يافت؟
  «به اعتقاد من پشتوانه سازی به دو بخش تقسیم می شود: اول فاکتورهای اصلي آموزش است که در كانون وهیات های معرفي و اجرا شود و دوم در تیم ملی.  تیم ملی والیبال به سه دسته تقسیم می شود که به صورت زنجیر این سه تیم به هم متصل هستند و با توجه به فاصله سنی کم، این اشخاص در تیم های بالا تر باید بیشتر مورد توجه قرار گيرند. در رده  نوجوانان اول از همه باید کانونهاي فعال داشته باشيم و به نتيجه هم زياد اهميت ندهيم. چون تیم ملي آينده از جوانان و نوجوانان امروز تشكيل مي شوند و تيم ملي نوجوانان از تيم هاي ميني واليبال ديروز. اگر ما در رده هاي پايه خوب پیشرفت کنیم حتما در تیمهای جوانان و بزرگسالان نتیجه بهینه و خوبی خواهیم گرفت. در كل در رده نوجوانان  هدف پشتوانه سازي براي تيم ملي بزرگسالان آينده است و از نتيجه گيري مهم تر است.»

  نظرتان در خصوص اتاق فکر والیبال چیست ؟
  «ایده بسیار خوبی است که از حضور عزیزان و بزرگانی که  در والیبال حضور داشتند درآن استفاده می شود که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی را  دارند.  در این میان چند عزیز بزرگ وبا تجربه هم هستند که سعی مي كنيم از نقطه نظرشان در زمینه های مختلف استفاده كنيم.»  اینم چندتا عکس

  جومونگ!


  بای بای


  Diamond Graphics

  [ پنجشنبه بیست و ششم آبان 1390 ] [ 20:21 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلــــــــــــــــــــــــــام ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام سلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام

  سلام ب همه دوسای عزیز دوردونه!!!! خوبیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد؟؟؟؟

  درس و مدرسه و زنگی خوبه؟؟ فکــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کنمـــــــــــــ...................

  سال تحصیلی جدید رو با ۲ ماه تاخیــــــــــــــــــــــــــــــــــر تبریک میگم!!!! مهم خلوص نیته!

  عیدسعید غدیر رو ب همه دوست جووونام تبریک میگم!!!!!!!

  یکشنبه هفته آینده هم ک مسابقات جهانی شروع میشه ووو.......................... ب امید درخشش تیم ملی در این مسابقات!!!!!!!


  ی خب توپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ...... و داغ  تنوری دارم ساعت ۱۶:۱۵ در خبر گزای ایرانا ب ثبت رسیده!!!!!!!!!!!

   

  خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی باحـــــــــــــــــــــــــاله!

  تمبر قهرمانی تیم ملی والیبال ایران منتشر می شود

  ((منم میخوامــــــــــــــــــــــــــــــ... .. .. . . . .     .            . .))

  تهران - تمبر قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جام ملت های آسیا در تهران منتشر می شود.

  به گزارش روز دوشنبه ایرنا، موضوع انتشار تمبر یاد

  بودی به مناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال كشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا، در جلسه روز 9 آبان ماه شواری عالی تمبر، بررسی و تصویب شد و پس از موافقت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار است تا یك ماه آینده این تمبر در تیراژ 250 هزار سری، چاپ و منتشر شود.

  گفتنی است، این تمبر مانند سایر تمبرهای منتشره به همه كشورهای عضو اتحادیه جهانی پست، آژانس ها، سایت ها و نشریات تخصصی تمبرشناسی ارسال می شود. ((اوه چ با شخصیت)

  لازم به ذكر است، تیم ملی والیبال كشورمان در هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جام ملت های آسیا كه مهر ماه امسال در تهران برگزار شد، برای نخستین بار بر سكوی قهرمانی آسیا قرار گرفت

                                       تمبر قهرمانی تیم ملی والیبال ایران منتشر می شود

  به به بسی لذت بردیمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.. . . . .  .  


  خوب عزیزان نظر یادتون نره!!!!!!

  متشکرم تا سلامی دوباره!

   

  [ دوشنبه بیست و سوم آبان 1390 ] [ 17:7 ] [ Yazmean ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!!!!!!


  اخبار:

  تنها ديدار عقب افتاده از هفته چهارم مسابقات  ليگ برتر واليبال مردان باشگاه هاي كشور عصر امروز از ساعت 17 در اهواز برگزار شد.در اين ديدار تيم هاوش گنبد موفق شد در سه ست پياپي با امتيازات 25 بر18، 25 بر 15 و 25 بر 17 ميزبان خود، مناطق نفت خيز جنوب را شكست دهد.

  نشست خبري خوليو ولاسكو پيش از جام جهاني ژاپن

  نشست خبري خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال ايران پس از قهرماني دررقابت هاي آسيايي و پيش از شركت در مسابقات جام  جهاني 2011 ژاپن، ساعت 14 روز شنبه 21 آبانماه در سالن آمفي تئاتر هتل آكادمي فوتبال برگزار مي شود.

  آدرس: جنب درب غربی مجموعه ورزشی آزادی، ورودی هتل المپیک، هتل آکادمی فوتبال

  نشست خبري خوليو ولاسكو پيش از جام جهاني ژاپن 1  اردوی تدارکاتی چین لغو شد
  والیبالیست های ایران مستقیم به ژاپن می روند

  خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال ایران برای حضور در جام جهانی مستقیم از تهران به ژاپن می رود.

  خبرگزاری فارس: والیبالیست های ایران مستقیم به ژاپن می روند

  به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تمرینات تیم ملی والیبال ایران از روز گذشته با حضور پوریا فیاضی، رضا صفایی، امیر حسینی، سید محمد موسوی، ساسان دژآرا، علی حسین، حمزه زرینی، فرهاد ظریف، علیرضا نادی، امیر غفور، حامد تاری وردی، فرهاد نظری افشار، مهدی مهدوی، آرش کشاورزی، حسام بخششی، سید مهدی بازارگرد، رسول نجفی، ولی نورمحمدی، آرش کمالوند و مجتبی میرزا جانپور برای حضوری موفق در جام جهانی والیبال آغار شد. 
  امیر خوش خبر، سرپرست تیم از برگزاری تمرینات در دو نوبت صبح و بعدازظهر خبر داد و در خصوص اعزام تیم ملی به چین گفت: دعوتنامه فدراسیون چین روز گذشته برای ما از طریق ایمیل و پست ارسال شده، اما اصل دعوتنامه هنوز به دست ما نرسیده است.
  وی ادامه داد: از طرفی چون سفارت ژاپن برای صدور ویزا حدود یک هفته کاری زمان نیاز دارد و هنوز پاسپورت اعضای تیم در سفارت ژاپن است، علی رغم تلاش و مکاتبات فراوان، با توجه به شرایط موجود نمی توانیم به چین سفر کنیم و 26 آبان مستقیم به ژاپن می رویم و تا آن تاریخ سه روز تمرین و یک روز استراحت خواهیم کرد.


  تمرین تیم ملی!!!!!!!


  برای دیدن بقیه عکس ها ب لینک زیر برید!
  سازمان ليگ فدراسيون واليبال اعلام كرد/مصطفي كارخانه مربي اخلاق هفته ششم

  به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند، بعد از دیدار حساس گیتی پسند و پیکان در هفته ششم لیگ برتر باشگاههای کشور سازمان لیگ برای اولین بار دست به انتخاب مربی اخلاق هفته زد. مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال گیتی پسند که در هفته ششم تیمش در خانه برابر پیکان تهران مغلوب شد عنوان مربی برتر اخلاق هفته ششم را به خود اختصاص داد.

  در گزارش فدراسیون آمده است:

  برابر گزارش رئیس سازمان لیگ و نظر به اینکه در مسابقه روز یکشنبه مورخ ۱۵ آبان كه بین تیمهای گیتی پسند اصفهان و پیکان تهران برگزارشد، مصطفی کارخانه سرمربی تیم گیتی پسند نهایت همکاری را با برگزارکنندگان مسابقه به عمل آورد و کلیه اصول حرفه ای، اخلاقی و رفتاری را رعایت نموده نامبرده به عنوان مربی برتر اخلاق در هفته ششم انتخاب می شود.

   


  بازتاب انتشار فصلنامه دنياي واليبال در FIVB و AVC

  سايت هاي  فدراسيون جهاني واليبال FIVB و كنفدراسيون واليبال آسيا AVC طي خبرهايي جداگانه خبر انتشار فصلنامه دنياي واليبال به همراه عكسي از جلد اين مجله را منتشر كردند و به ارائه توضيحاتي در اين باره پرداختند.

  بازتاب انتشار فصلنامه دنياي واليبال در FIVB و AVC 1

  سه تا عکس از بچه های بازیکنان!!!!!!!!

  این هم یک عکس دیگه!!!!!!!!


  بای  [ چهارشنبه هجدهم آبان 1390 ] [ 21:3 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]


  سلام!!!!!!!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب اول از همه از آسمان عزیز عذر میخوام به خاطر تاخیر!!!!!!!!!!این سه لینک برای دانلود مسابقه ای که آقای آرش کشاورزی گزارش کردن!

  ببخشید یادم رفته بود بذارم!!!!!!!!!

  1

  2

  3


  خب این 4 تا عکس مربوط به تمرین تیم کاله قبل از بازی با تیم مناطق نفت خیز هست!


  چندتا عکس:

  بای

  [ پنجشنبه دوازدهم آبان 1390 ] [ 21:57 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  یک سوال قبل از آپ: قالب جدید وبلاگم مشکل نداره؟؟؟؟؟؟؟(مثل چندتا قالب قبلی که مشکل داشت)

  خب آپو شروع میکنم:

  هفته پنجم ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور با برگزاري هفت ديدار در شهرستانها برگزار شد كه نتايج زير بدست آمد(نتایجو برعکس کنید):

   

  ميزبان


  مهمان

  نتيجه

  ست 1

  ست2

  ست3

  ست4

  ست5

  جمع پوئن

  تماشاگر

  ميزان خراسان

  -

  پيكان

  1  - 3

  23  - 25

  30  - 32

  26  - 24

  20  - 25

  0  - 0

  99  - 106

  1000

  باريج اسانس

  -

  گيتي پسند

  2  - 3

  17  - 25

  25  - 18

  14  - 25

  25  - 22

  11  - 15

  92  - 105

  1500

  كاله مازندران

  -

  مناطق نفت خيز

  3  - 1

  25  - 23

  25  - 20

  23  - 25

  25  - 16

  0  - 0

  98  - 84

  2500

  كرمان

  -

  آلومينيوم المهدي

  2  - 3

  25  - 17

  15  - 25

  21  - 25

  25  - 20

  11  - 15

  97  - 102

  150

  هاوش گنبد

  -

  پيشگامان كوير

  2  - 3

  25  - 21

  25  - 20

  23  - 25

  22  - 25

  16  - 18

  111  - 109

  3600

  سايپا البرز

  -

  گسترش نوين

  3  - 1

  26  - 28

  25  - 23

  29  - 27

  25  - 22

  0  - 0

  105  - 100

  500

  شهرداري تبريز

  -

  شهرداري اروميه

  0  - 3

  23  - 25

  14  - 25

  21  - 25

  0  - 0

  0  - 0

  58  - 75

  2000 

   

   

  رده بندي | مرحله رفت
  پوئن
  معدل باخته برده
  ست
  معدل باخته برده
  جزئيات نتايج
  0
  -
  3
  1
  -
  3
  2
  -
  3
  3
  -
  2
  3
  -
  1
  3
  -
  0
  مسابقات
  باخته برده بازي
  امتياز تيم رده
  1 سايپا البرز14550221   154 3.75 470414 1.13
  2 گيتي پسند13550212   155 3.00 459381 1.20
  3 پيكان1354113 1  146 2.33 479425 1.12
  4 كاله مازندران12550 23   158 1.87 515488 1.05
  5 شهرداري اروميه115323  2  136 2.16 441406 1.08
  6 پيشگامان كوير85322 1 11108 1.25 393421 0.93
  7 گسترش نوين752311 111910 0.90 443444 0.99
  8 شهرداري تبريز752311 1 2810 0.80 402393 1.02
  9 باريج اسانس65231 1111911 0.81 417440 0.94
  10 هاوش گنبد5413 1 21 810 0.80 399405 0.98
  11 آلومينيوم المهدي4523  2 12713 0.53 452470 0.96
  12 مناطق نفت خيز1404   112312 0.25 316377 0.83
  13 كرمان1505   113315 0.20 355426 0.83
  14 ميزان خراسان0505    41415 0.26 432483 0.8

   

   کاله- مناطق نفت خیز

  شهرداري تبريز-شهرداري اروميه

  سايپا - نوين كشاورز


   این لینک دانلود یک ویدیو هست که مربوط به زمانی میشه که آقای سعید معروف از تیم ملی کناره گیری کردن!

  که مربوط به برنامه نیمکت باشگاه خبرنگاران میشه و با چند نفر خبر گذار جوان مصاحبه کردن از جمله آقای معروف(میدونم این خبر برای چند ماه پیش هست اما زودتر وقت نکرده بودم بذارم براتون)

  دانلود

   

  خب 1 عکس!!!!!!!!!!!

  bye

  [ چهارشنبه یازدهم آبان 1390 ] [ 20:56 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  اخبار:


  هفته چهارم ليگ برتر واليبال مردان باشگاه هاي كشور امروز يكشنبه 8 آبان با برگزاري شش ديدار در تهران و شهرستانها برگزار شد:

   

  گسترش نوين

  -

  آلومينيوم المهدي

  3  - 1

  25  - 17

  20  - 25

  25  - 19

  25  - 23

  0  - 0

  95  - 84

  ميزان خراسان

  -

  كاله مازندران(شبکه خراسان رضوی نشون داد)

  1  - 3

  23  - 25

  25  - 21

  19  - 25

  25  - 27

  0  - 0

  92  - 98

  گيتي پسند

  -

  كرمان

  3  - 1

  25  - 19

  25  - 19

  22  - 25

  25  - 16

  0  - 0

  97  - 79

  پيشگامان كوير

  -

  شهرداري تبريز

  3  - 0

  25  - 21

  25  - 23

  25  - 20

  0  - 0

  0  - 0

  75  - 64

  شهرداري اروميه

  -

  سايپا البرز

  2  - 3

  21  - 25

  29  - 27

  18  - 25

  25  - 16

  18  - 20

  111  - 11


  گنبدي ها به اهواز نرسيدند

  عصر امروز طبق برنامه قرار بود دو تيم مناطق نفت خيز جنوب و هاوش گنبد در چهارچوب هفته چهارم ليگ برتر واليبال مردان از ساعت 17 در شهر اهواز به مصاف هم روند كه لغو پرواز تيم هاوش گنبد منجر به برگزار نشدن اين مسابقه شد.

  سازمان ليگ فدراسيون واليبال اعلام كرد به دليل لغو پرواز تيم واليبال هاوش گنبد، مسابقه تيم هاي مناطق نفت خيز جنوب و هاوش گنبد كه قرار بود ساعت 17 امروز در اهواز برگزار شود، انجام نمي شود و اين مسابقه در تاريخي ديگر كه متعاقبا اعلام مي شود، برگزار مي گردد.


  عکس:


  گسترش نوين – آلومينيوم المهدي بندرعباس


  بای  [ یکشنبه هشتم آبان 1390 ] [ 20:0 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!خوبین؟؟؟؟؟؟؟ببخشید آپ مربوط به هفته سوم لیگ دیر شد!چون  بیرون بودم و همین الان رسیدم خونه !!!!!!

  نتایج

  هفته سوم ليگ برتر واليبال مردان باشگاه هاي كشور چهارشنبه 4 آبان با برگزاري هفت ديدار در تهران و شهرستانها برگزار شد:

   

  15

  پيكان

  -

  كاله مازندران

  2  - 3

  15  - 25

  25  - 20

  25  - 22

  29  - 31

  9  - 15

  103  - 113

  2000

  16

  گسترش نوين

  -

  گيتي پسند

  0  - 3

  19  - 25

  24  - 26

  21  - 25

  0  - 0

  0  - 0

  64  - 76

  500

  17

  باريج اسانس

  -

  كرمان

  3  - 0

  25  - 23

  25  - 19

  25  - 14

  0  - 0

  0  - 0

  75  - 56

  800

  18

  هاوش گنبد

  -

  ميزان خراسان

  3  - 1

  29  - 31

  25  - 23

  25  - 18

  25  - 22

  0  - 0

  104  - 94

  5000

  19

  شهرداري تبريز

  -

  مناطق نفت خيز

  3  - 0

  25  - 21

  25  - 18

  25  - 13

  0  - 0

  0  - 0

  75  - 52

  3000

  20

  آلومينيوم المهدي

  -

  شهرداري اروميه

  0  - 3

  22  - 25

  24  - 26

  22  - 25

  0  - 0

  0  - 0

  68  - 76

  500

  21

  سايپا البرز

  -

  پيشگامان كوير

  3  - 1

  25  - 27

  25  - 15

  27  - 25

  25  - 20

  0  - 0

  102  - 87

  کاله -پیکان(عکسای دیگه)

  گسترش نوين – گيتي پسند

  پيكان تهران - كاله مازندران 

  سايپا – پيشگامان كوير يزد

  آلومينيوم المهدي – شهرداري اروميه  فعلا!

  [ پنجشنبه پنجم آبان 1390 ] [ 1:0 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  خبری قدیمی:

  همسر آقای ولاسکو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(برای بازیای آسیای هست)

  همسر ایتالیایی خولیو ولاسکو  در گفت و گویی  درباره قهرمانی تیم ایران گفت:« واقعا رقابت سختی بود. خیلی می ترسیدم و استرس داشتم. بازی در این جو و در حضور این همه جمعیت کار را برای هر تیمی سخت می کند. وقتی ست اول بازی با چین از دست رفت ، می ترسیدم و برای همین بود که این قدر هیجانی واکنش نشان می دادم.» او که در طول مسابقه مدام هیجان داشت در آخر بازی هم با چشمانش مدام خولیو را دنبال می کرد تا نگاهش کند؛« همیشه عادت دارد بعد از بازی به جایگاه نگاه می کند و برایم دست تکان می دهد. البته من در بازی با چین جایم عوض شده بود و فکر کنم نتوانست پیدایم کند ، کمی اولش دلخور شدم اما مهم این است که یک قهرمانی بزرگ به دست آمده. من می دانم که ایران تا قبل از این ، هیچگاه قهرمان آسیا نشده بود و این روز باشکوهی برای شماست. راستش همسر من تجربیات زیادی در قهرمانی با تیم های مختلف دارد اما این قهرمانی به دلیل جوی که در ورزشگاه می بینم ، یکی از زیبا ترین موفقیت های ماست. امیدوارم خولیو بتواند با تیمش به المپیک هم صعود کند.»همسر ولاسکو درپایان درباره مردم ایران هم گفت:« راستش من در اروپا هم هیچ وقت چنین جمعیتی را ندیدم که این طور پر هیجان به تماشای بازی والیبال بیایند. سالن جای خالی ندارد و صدا این قدر زیاد است که حرف های هم را خیلی سخت می شنویم. راستش در مدتی که اینجا بودم ، همه چیز برایم جالب بوده. مردم برخورد خیلی خوبی با ما دارند. خیلی گرم و دوست داشتنی هستند. راستش من که خیلی راضی هستم.»


  خب برنامه ی بازیا لیگ اعلام شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  دانلود برنامه با فرمت پي دي اف


  برنامه مسابقات ايران در جام جهاني

  برنامه مسابقات ايران در جام جهاني واليبال اعلام شد كه به شرح زير مي باشد:

  دور اول:
  29 آبان - شهر ناگويا: ايران – ژاپن
  30 آبان - شهر ناگويا : ايران – كوبا
  1 آذر – شهر ناگويا: ايران صربستان

  دور دوم:

  2 آذر استراحت ( نقل مكان به شهر اوزاكا)

  3 آذر – اوزاكا: ايران - لهستان
  4 آذر – اوزاكا:ايران - آرژانتين

  دور سوم:

  5 آذر استراحت (نقل مكان به شهر فوكواوكا)
  6 آذر – فوكواوكا: ايران – امريكا
  7 آذر – فوكواوكا: ايران - مصر
  8 آذر – فوكواوكا: ايران - چين

  دور چهارم:

  9 و 10  آذر استراحت – نقل مكان به توكيو:

  11 آذر – توكيو : ايران - برزيل
  12 آذر – توكيو: ايران - روسيه
  13 آذر – توكيو: ايران - ايتاليا

  گفتني است طبق فرمول مسابقات همه تيم ها طي چهار مرحله در چهار شهر با هم ديدار مي كنند.


  چندتا عکس از بازیکنای عزیزمون!!!!!!!!

   آرش کشاورزی

  یعکس اصلی این آپ!!!!!!!!!آقای محمد موسوی


  اینم لینک دانلود یک ویدیو که مربوط به تیم گیتی پسند میشه!!!!!!

  دانلود


  بای بای

  [ پنجشنبه چهاردهم مهر 1390 ] [ 20:17 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]


  سلام همگی!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب ابتدای آپ یک خبر که مربوط به حاشیه ی فینال مسابقات آسیایی میشه!!!!!!!!!

  عرشیا مهمان ویژه بازی

  در کنار آن همه مهمان ویژه که به سالن 12 هزار نفری امده بودند.پسر بچه ای سه یا چهار ساله هم حضور داشت که بیشتر از همهی انها در راه والیبال سختی کشیده بود.چرا که در روز هایی که به پدرش نیاز داشت او در اردوهای تیم ملی و مسابقات بین الملی بود.البته حواس عرشیا به بازی نبود و نگران ساعتش بود که خراب شده بود او نمیدانست پدرش به عنوان کاپیتان اولین کاپ قهرمانی ایران در مسابقات قهرمانی والیبال آسیا را بالای سر میبرد!


  اینم چندتا عکس!باز هم میذارم!!!!!!ببخشید دیر شد
  بهروز عطايي:بدنبال اثبات شايستگي هاي واليبال مازندران

  ازندليگ: سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: کاله مازندران در لیگ برتر آینده به دنبال اثبات شایستگی‌هایش در بین دیگر تیم‌های کشور است.
  بهروز عطایی امروز ادامه داد: هم‌اکنون تمرینات این تیم برای آمادگی هر چه بهتر در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور با نظم و انسجام خاصی در حال پیگیری است.

  وی با اشاره به اینکه امسال سعی داریم تا با انجام بازی‌های تماشاگرپسند و منطقی شایستگی‌های خود را در لیگ برتر والیبال به اثبات برسانیم، بیان داشت: هیچ وقت قول قهرمانی را به کسی نداده و نمی‌دهم، زیرا معتقدم دادن قول قهرمانی امری غیرمنطقی است ولی سعی داریم تا با برگزاری بازی‌های زیبا به لیاقت‌هایمان دست پیدا کنیم.


  عطایی که سرمربیگری تیم ملی والیبال نوجوانان ایران را برعهده دارد و چندی پیش به همراه ملی‌پوشان نوجوانان در مسابقات جهانی آرژانتین شرکت داشته، گفت: تمرینات کاله مازندران به طور رسمی از 20 مرداد ماه در سالن نشاط مجموعه ورزشی کاله آغاز شده است.


  وی ادامه داد: بیشتر تمرکز ما بر روی آمادگی جسمانی و انجام تمرینات بدن‌سازی بازیکنان است.


  وی با اشاره به اینکه تمرینات این تیم را در ابتدا با شش بازیکن آغاز کردیم، ابراز داشت: به تناوب بازیکنانی که در اختیار باشگاه‌های پیکان، نیروی مسلح، تیم ملی دانشجویان و جوانان بودند به کاله ملحق شدند و همچنین بازیکن ملی‌پوش بلغاری گایدارسکی به ترکیب تیم اضافه شد و با پیوستن میرسعید معروف به جمع بازیکنان تمرینات شکل بهتری به خود گرفته است.


  سرمربی تیم والیبال کاله مازندران یادآور شد: با افزوده شدن سه ملی‌پوش شایسته کشورمان حمزه زرینی، فرهاد نظری افشار در پست دریافت کننده و علیرضا نادی کاپیتان تیم ملی که در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به مقام قهرمانی و گردن‌آویز طلا دست پیدا کردند ترکیب تیمی‌مان کامل می‌شود.


  وی در مورد تمرینات آینده کاله مازندران خاطرنشان کرد: رفته رفته تمرینات‌مان را بیشتر به سوی کارهای تکنیکی، تکنیک‌های فردی و تاکتیک‌های گروهی پیش می‌بریم تا به آمادگی کامل در لیگ برتر دست پیدا کنیم./فارس
  والیبال ایران در رده‌بندی فدراسیون جهانی پنج پله صعود کرد
  والیبال ایران در تازه ترین رده بندی فدراسیون بین المللی والیبال پنج پله صعود کرده است.

  به گزارش خبرگزاری مهر، والیبال ایران روز پنج شنبه در شانزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. این قهرمانی که برای نخستین بار برای والیبال ایران روی داد باعث شد تا جایگاه این رشته در رده بندی فدراسیون جهانی با صعودی پنج پله ای همراه شود.

  با این اوصاف والیبال ایران در تازه ترین رده بندی فراسیون بین المللی والیبال با 5/50 امتیاز به رده چهاردهم صعود کرده است. ایران تا پیش از برگزاری این رقابت ها در جایگاه نوزدهم قرار داشت.

  رده بندی 20 تیم نخست جهان به این شرح است:
  1- برزیل174 امتیاز
  2- روسیه 170 امتیاز
  3- ایتالیا 156 امتیاز
  4- آمریکا 147 امتیاز
  5- صربستان 5/142 امتیاز
  6- - کوبا 5/133 امتیاز
  7- بلغارستان 5/112 امتیاز
  8- لهستان 5/109 امتیاز
  9- آرژانتین 5/102 امتیاز
  10- چین 5/68 امتیاز
  11- آلمان 5/61 امتیاز
  12- مصر 5/57 امتیاز
  13- کامرون 52 امتیاز
  14- ایران 5/50 امتیاز
  15- ونزوئلا 5/49 امتیاز
  16- پورتوریکو 5/45 امتیاز
  17- فرانسه 44 امتیاز
  18- ژاپن 5/43 امیتاز
  19- کانادا 5/42 امیتاز
  20- تونس 5/42 امتیاز


  خب اینم چندتا عکس از مراسمی که سایپا به آقایان مهدوی و کمالوند پراید هدیه کردن!


  ظریف:

  توقع نداشتم باشگاه سایپا از من تقدیر کند

  به گزارش روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ بهترین لیبرو آسیا در این خصوص گفت: توانایی مدیرعامل باشگاه سایپا در رشد و توسعه دو مقوله مهم فرهنگ و ورزش ثابت شده است.

  "فرهاد ظریف" افزود: من مدت سه سال با تیم والیبال باشگاه همکاری داشتم، کوشا با پیگیری های فراوانی خیلی از مشکلات باشگاه را برطرف کرد که منجر به ایجاد تغییرات خوبی شد...

  وی افزود: بعد از کسب عنوان قهرمانی تیم ملی در رقابتهای جام ملت های آسیا، اصلا توقع نداشتم که مدیر عامل باشگاه قبلی ام مرا به دفتر خود دعوت کرده از حضور نقش من در این قهرمانی قدردانی کند.

  ظریف که به دلیل بازی خوب در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا، به عنوان بهترین لیبرو این رقابت ها انتخاب شد، در خصوص شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا گفت: در مجموع همه عوامل شامل بازیکنان، مربیان ، کارشناسان و هوادارن خوب دست در دست هم دادند تا ایران قهرمان این رقابت ها شود.

  لیبرو تیم والیبال گیتی پسند افزود: قهرمانی تیم ملی والیبال در مسابقات آسیایی مردم را شاد کرده به گونه ای که آنان احساس غرور و نشاط دارند.


  ر آستانه برگزاری رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، باشگاه گیتی پسند با هدف آمادگی بیشتر خود تورنمنت چهارجانبه جام نقش جهان را برگزار می کند. 
   این رقابت ها از فردا با حضور چهار تیم لیگ برتری صنایع گیتی پسند اصفهان، بانک کشاورزی تهران، آلومینیوم المهدی هرمزگان و شهرداری تبریز در سالن تازه تاسیس شهدای مخابرات اصفهان واقع در اصفهان خیابان بزرگمهر انتهای خیابان بی سیم برگزار می شود.

   

  سه تیم میهمان حاضر در این مسابقات عصر امروز وارد اصفهان می شوند و از ساعت 17:30 الی 22:30 در سالن مخابرات آخرین تمرینات خود را برای حضور در این تورنمنت برگزار می کنند.

  برنامه مسابقات بدین شرح است

  چهارشنبه : 13/7/90 ساعت 17 بانک کشاورزی تهران - شهرداری تبریز

  چهارشنبه : 13/7/90 ساعت 19 صنایع گیتی پسند – آلومینیوم المهدی هرمزگان

  پنج شنبه : 14/7/90 ساعت 17 آلومینیوم المهدی هرمزگان – شهرداری تبریز

   پنج شنبه : 14/7/90 ساعت 19 صنایع گیتی پسند – بانک کشاورزی تهران

  جمعه : 15/7/90 ساعت 17 آلومینیوم المهدی هرمزگان – بانک کشاورزی تهران

  جمعه : 15/7/90 ساعت 19 صنایع گیتی پسند – شهرداری تبریز

     فعلا بای بایییی

  [ سه شنبه دوازدهم مهر 1390 ] [ 12:27 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام به همه ی دوستای گلم!!!!!!!!!!!!!

  تبریک میگم!!!!!!!!!!!!هووووووووووووووووووووووووووووووورا!!!!!!!!!!!!!!!!

  ایران قهرمان اسیا شد!!!!!!!!!در جام 16 ام!   1 ايران - چين   IRI - CHN 30

  این عکسو نگاه!!!!!!


  خب از اول داستان!!!!!!!!!!!

  از روز 6 مهر 90!!!!!!!!!!!!

  خب من پیروز  با خانوادم  برای دیدن بازیا ب تهران رفتیم!!و خیلی خوش گذشت!!!!!!!و هم چنین یکی از دوستای گلمو دیدم!!!!!!!

  اما از امروز......................واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

  7 مهر 90

  خب همونطور ک میدونید دیروز فینال بود!!!!!!!!!!(خبر تکراری نگو سایه)

  من تا 12 نیم مدرسه بودم سه راه افتادیم!و 5 رسیدیم آزادی چشمتون بد نبینه!!!!!!!!!!وای وقتی رسیدیم ترافیک ماشین بود ک نگین!!!!!!!!رفتیم جلو تر بابام ی جا پارک کرد و سریع من پیاده شدم اما در ها بسته بود!!!!!!!!بعدش من رفتم اونیکی سمت!(آخه دیدم مردم دارن از ی جا میرن تو)  یک سریا از روی ی صفحه آهنی میرفتن و دیدم از ی نرده ک کمی کج شده  هم میرن!!!!!!بد بابام گفت سایه ول کن!!!!!بیا برگردیم بازیو حداقل ببین!!!!!!!!!منم گفتم نخیر!!!!!!!!بعدش دوباره برگشتیم سمت در اصلی دیدم باز نمیذارن دوباره برگشتم پیش اونایی ک از نرده رد میشدن اما دیدم نمیشه رد شد!(خطر ریسک کردنش بالا بود)بعدش من برگشتم با حالت ناراختی ک مامان بلند گفت سایه بدو در باز شده!!!!!!!منم دویدم اصن یادم رفت مامانم اینا هم هستن و از بین دختر پسر رفتم داخل!(همه مسابقه دو داشتن)بعدش دوییدم سمت در اصلی!(آقای خوش خبر هم همون موقع داشتن میرفتن سمت سالن!!!!!!!) بعدش من دیدم در بستس!(چون جمعیت پر بود در ورودی سالن بسته بود)بعدش گفتم بابا بستس!!!!!!!و  ب بابام اومدم بگم ایشون آقای خوش خبرهستن !(نمیشناختشون)ک ی هو وسط حرفام در  باز شد من هم دوییدم رفتم گفتم مامان بدو !رفتیم تو حدود یک ربع له شدیم!بعدش آخر سر رفتیم پیش ی خانمی ک بهمون جا داد!!!!!!!!تو صحبتاش فهمیدم خواهر یکی از والیبالیست ها بودن و ایشون هم میگفت منم دیر کردم اما از شما زودتر اومدم!!!!!!!!با هم هر چند وقت حرف میزدیم!!!!!!!

  بازی هم شروع شد جای همه بهتر شد چون همه ایستادن!!!!!!و خیلی خیلی خیلی خوب بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (مختصر گفتم)

  من تا اونجایی ک شد عکس گرفتم بعدا میذارمشون!(شاید فردا الان خیلی خستم)


  اخبار والیبالی!!!!!!!!!!!!!!!

  والیبال ایران بر بام آسیا ایستاد


  تیم ملی والیبال ایران ایران با شکست چین در دیدار نهایی شانزهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا بر بام این قاره کهن ایستاد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های چین و ایران در آخرین بازی شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا از ساعت 18:30 ا در سالن 12 هزارنفری آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.
  ملی پوشان ایران دراین دیدار موفق به شکست 3 بر یک چین شدند. ایران در ست نخست با امتیاز 25 بر22 مغلوب چین شد، اما در ست های دوم تا چهارم  با امتیازهای 25 بر18، 25 بر 19 و 25 بر16 بر این تیم غلبه کرد تا قهرمان آسیا شود.
  تیم ملی والیبال ایران در این دوره از مسابقات با اقتدار و بدون شکست قهرمان شد. این تیم در هشت بازی خود تنها امتیاز دو ست را واگذار کرد و 24 ست را از آن خود کرد. 
  تیم ملی والیبال ایران که صعود به بازی های انتخابی لندن را نیز در این دوره از مسابقات به دست آورد، برای نخستین بار قهرمان قاره آسیا می شود. این تیم دو مقام دومی و سومی در پرونده کاری خود دارد.
  قهرمانی امروز ملی پوشان ایران را دكتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان، دكتر حمید سجادی معاون وی، علی اکبر جوانفکر مدير عامل خبرگزاري جمهوري اسلامي و مشاور رسانه ای رییس جمهور، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران و بسیاری از مهمانان دیگر از نزدیک شاهد بودند.
  "فهد اسماعیل" از قطر و "تونگ فونگ" از استرالیا به ترتیب به عنوان داور اول و دوم این مسابقه را قضاوت کردند.
  رتبه بندی نهایی شانزده تیم شرکت کننده در شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به قرارزیر است:
  1- ایران
  2- چین
  3- کره جنوبی
  4- استرالیا
  5- ژاپن
  6- هندوستان
  7- پاکستان
  8- سری لانکا
  9- قزاقستان
  10- تایلند

  11- اندونزی
  12- قطر
  13- چین تایپه
  14- ترکمنستان
  15- افغانستان
  16- ازبکستان

  عکس ها:

  (1) مراسم اختتاميه

  (2) مراسم اختتاميه (2)

  Closing Ceremony(3) مراسم اختتاميه (3) Closing Ceremony


  (1) ايران - چين IRI - CHN

  ......................

  بهترین های شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا معرفی شدند.به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفت بازیکن برتر شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا معرفی شدند که بازیکن تیم ملی کشورمان نیز در جمع آنان قرار دارند.فهرست بهترین ها به قرارزیر است:

  ارزشمندترين بازیکن: آرش کمالوند شماره 17 ايران

  امتیازآورترین بازیکن: جوئن کوانگ هان شماره 4 كره جنوبي

  بهترین زننده سرویس: کیم یوهان شماره 14 كره جنوبي

  بهترین آبشارزن: رابرتس ناتان شماره 3 استراليا

  بهترین دفاع : سیانگ جونگ لانگ شماره 6 چين

  بهترین پاسور: امیر حسینی شماره 3 ايران

  بهترین لیبرو: فرهاد ظریف شماره 8 ايران

   شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا امشب با قهرمانی تیم ملی ایران به پایان رسید.

  بهترین های جام شانزدهم 1

  یک دستگاه خودرو پاداش بازیکنان تیم ملی والیبال(به به)

  بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان به دلیل کسب مدال طلا در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا هر کدام یک دستگاه خوردو پاداش گرفتند.به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان امشب در مصاف با چین سه بر یک پیروز شد تا برای نخستین بار بر بام قاره کهن آسیا بایستد.به همین دلیل از سوی "محمد عباسی" وزیر ورزش و جوانان یک دستگاه خودروی برای هر یک از بازیکنان تیم ملی در نظر گرفته شد که قول آن درزمان اهدای کاپ قهرمانی به آنان داده شد.


  خب دوستان من اگه بتونم فردا میام عکسارو میذارم اگه نتونستم شرمنده بعدا میذارم!!!!!!درسام واقعا سنگین شده!!!کمتر میخوام بیام نت وقتمو زیاد میگیره!
   دوستای وبلاگ نویس هم ک نشد نظر بدم بازم عذر میخوام!
  اگه اومدم فردا ک خداحافظی میکنم اگه نه از الان خداحافظ!
  دلم برای همتون تنگ میشه!دوستون دارم!!!!!

  [ جمعه هشتم مهر 1390 ] [ 1:7 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!!!!

  ایران قاطعانه به مرحله نیمه نهایی صعود کرد/ دیدار با کره‌جنوبی برای فینال
  تیم ملی والیبال ایران با شکست سریلانکا بدون باخت حتی در یک گیم به جمع چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی مردان آسیا صعود کرد تا روز چهارشنبه در این مرحله به مصاف کره‌جنوبی برود.

  به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا امشب در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد که طی آن تیم ملی ایران در سه گیم متوالی و با نتایج (25 بر 16)، (25 بر 18) و (25 بر 15) سریلانکا را شکست داد و به جمع 4 تیم برتر این دوره از رقابت ها پیوست.

  قابل پیش‌بینی بودن پیروزی برابر سریلانکا باعث شده بود "خولیو ولاسکو" از ترتیب متفاوت نسبت به بازی‌های گذشته و به کارگیری نفراتی که معمولاً به عنوان یار ذخیره در دیدارهای گذشته شرکت داشتند برای آغاز بازی امشب استفاده کند اما ضعف سریلانکا به خصوص در دریافت و دفاع داخل میدان به قدری محسوس بود که تیم ایران با همین نفرات هم مشکلی برای ادامه روند بردهای متوالی و قاطعانه خود- بدون شکست حتی در یک گیم- پیدا نکرد. دفاع روی تور تیم ایران در بازی امشب کمتر موقعیتی برای سریلانکا ایجاد کرد تا بتواند امتیازات لازم برای رقابت پایاپای با حریفش را پیدا کند.

  پیش از دیدار ایران و سریلانکا تیم‌های استرالیا، چین و کره جنوبی به ترتیب با غلبه بر پاکستان، هند و ژاپن به مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی آسیا صعود کرده بودند.

  روز چهارشنبه در این مرحله از رقابت‌ها دو تیم استرالیا و چین به مصاف هم می‌روند و تیم کشورمان نیز مقابل کره جنوبی به میدان خواهد رفت. این دومین دیدار استرالیا و چین در این دوره از رقابت‌ها است. تیم ملی والیبال ایران دو سال پیش در مرحله نیمه نهایی مسابقات 2009 مانیل فیلیپین نیز برابر کره جنوبی به میدان رفت و با شکست این تیم موفق به صعود به دیدار نهایی شده بود.


  ببخشید آپم مختصر شد !!!!


  بای

  [ سه شنبه پنجم مهر 1390 ] [ 21:0 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  کد حرکت متن دنبال موس