♥♥♥♥♥Best Of Volleyball♥♥♥♥♥

بهترین والیبال!㋡

سلام همه عزیزانــــــــــــــــــ♥!

لیگ والیبال 91 هم امروز تموم شد.....خیلی زود گذشت........خیلی........!

از الان دلم برای همشون تنگ شده......!

البته........

آخه..........

فینال لیگ والیبال جنجالی شد؛
کتک‌کاری بازیکنان ورامین و بازداشت یک ملی‌پوش/ دوربین‌ها ضبط شد!
در پایان دیدار دوم فینال لیگ برتر والیبال درگیری شدیدی بین بازیکنان متین ورامین با ماموران حاضر در سالن رخ داد.

به گزارش خبرنگار مهر، بلافاصله بعد از پایان دیدار شامگاه امروز جمعه تیم‌های کاله آمل و متین ورامین در فینال لیگ برتر والیبال که با برتری 3 بر صفر کاله و قهرمانی این تیم همراه شد درگیری شدیدی در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران رخ داد.

بر این اساس میرزاجانپور بازیکن تیم متین ورامین هنگام بازگشت به رختکن با یکی از ماموران امنیتی درگیری فیزیکی پیدا کرد که بعد از آن چند بازیکن متین برای جدا کردن آنها وارد عمل شدند ولی به ناگاه درگیری شدیدتری بین مصطفی شریفات و فرهاد سال افزون با دیگر ماموران حاضر در صحنه رخ داد. در همین حال شهرام محمودی بازیکن ملی‌پوش تیم کاله آمل نیز در گوشه‌ای دیگر توسط ماموران امنیتی بازداشت شد.


این درگیری‌ها با ورود نیروهای یگان ویژه به داخل سالن و وساطت افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال و کادر فنی تیم متین ورامین فروکش پیدا کرد. ماموران حاضر در صحنه نیز دوربین یکی از شبکه‌های تلویزیونی را ضبط کردند.

از ی منبع دیگ :

در حالی که تیم والیبال کاله کاپ قهرمانی را بالای سر می‌برد، بازیکنان و کادر فنی متین ورامین با نیروهای امنیتی و یگان ویژه درگیر شدند.

به گزارش ایسنا، در مراسم اهدای کاپ و مدال تیم‌های اول تا سوم لیگ برتر والیبال، پس از پایان بازی کاله و متین ورامین، تیم کاله به عنوان قهرمان مدال و جام طلا و تیم‌های متین ورامین و پیکان به ترتیب نقره و برنز گرفتند، اما در حالی که کاله‌ای‌ها جشن قهرمانی خود را برگزار می‌کردند و در حال عکس گرفتن بودند تیم متین ورامین به سمت رختکن می رفت که در این بین مجتبی میرزا جانپور با نیروهای امنیتی و یگان ویژه درگیر شد و پس از درگیری لفظی نیروهای یگان ویژه وی را کشان کشان بازداشت کردند.

به دنبال این موضوع برخی از بازیکنان متین ورامین از جمله فرهاد سال افزون و مصطفی شریفات برای دفاع از میرزا جانپور به سوی نیروهای ویگان ویژه رفتند، اما در نهایت آنها نیز توسط نیروهای امنیتی و یگان ویژه بازداشت شدند و به فاصله چند ثانیه کادر فنی تیم متین ورامین هم وارد درگیری شد. مصطفی کارخانه و داود آهنگری سعی می‌کردند تا نیروهای امنیتی را مجاب کنند تا بازیکنانشان را بازداشت نکنند، اما نیروها مجاب نشدند.

در این میان دوربین خبرنگار صدا و سیما هم ضبط شد. تعداد قابل توجهی یگان ویژه به داخل زمین والیبال آمدند تا نظم سالن را برقرار کنند. در گیری در حالی تشدید شد که محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال و دادگو مدیر سالن ورزشی هم نتوانستند قائله را ختم به خیر کنند. سرانجام تعدادی از بازیکنان متین ورامین بازداشت شدند و سایر بازیکنان متین به رختکن رفتند.

داورزنی سعی کرد با رایزنی با مسئولان حراست فضا را آرام کند.

در حالی که تقریبا زمین مسابقه خالی شده بود، نیروهای یگان ویژه به سوی رختکن کاله رفتند و شهرام محمودی را تحت الحفظ به زمین برگرداندند، در حالی که وی دخالتی در این میان نداشت و مشخص نشد چرا او را گرفته بودند. بهنام محمودی هم برای رها کردن برادرش به داخل زمین آمد اما موفق نشد کاری کند.

در حالی که قرار بود اختتامیه لیگ برتر والیبال تمرینی برای برگزاری مسابقات لیگ جهانی باشد تشدید فضای امنیتی توسط یگان ویژه کار را کاملا به حاشیه برد.

محمدرضا داورزنی که در جایگاه VIP نشسته بود، دستش را بر سرش گذاشته بود و اتفاقات را تماشا می‌کرد.

چرا ..............؟

تیم والیبال کاله برای دومین بار قهرمان شد........! به طرفداران این تیم تبریک میگم.......

کاله مازندران 3- صفر متین ورامین
(27-25، 32-30،25-23)

ولی انصافا بازی خیلی قشنگی بود..........(با تشکر از صداسیما......:دی البته بازی پیکان -سایپارو ک ندادن ولی بازم........اما جالب ترین بخش بازی امروز اون جلوه های ویژه بود ک کارگردان محترم صداسیما میرفت...... :دی وای ک چقد خنده دار بود........با برنامه کودک فک کنم اشتباه گرفته بود........)

بازی سایپا و پیکانم همونطور ک گفتم پخش نشد .....پیکان سوم شد.......!مثل لیگ پارسال!

پیکان 3 – 2 سایپا
(26-24، 21-25، 23-25، 25-21، 15-13)

رده بندی تیما بعد از 142 بازی:

1-      کاله مازندران
2-      متین ورامین
3-      پیکان تهران
4-      سایپا البرز
5-      شهرداری ارومیه
6-      پیشگامان کویر یزد
7-      میزان خراسان
8-      باریج اسانس کاشان
9-      آلومینیوم المهدی بندرعباس
10-  شهرداری تبریز
11-  نوین کشاورز
12-  بازرگانی جواهری گنبد

اخبار آخرین روزلیگ و غیره:

 • افشاردوست: کاله شایسته قهرمانی بود
 • مهرانپور: جوانان سایپا انگیزه بالایی داشتند
 • پایان اردوی نوجوانان با پیروزی مقابل ترکیه
 • مراسم اهدای جوایز/عکس2
 • فینال2 / متین - کاله /عکس3
 • قهرمانی تیم کاله آمل در لیگ برتر والیبال کشور

 • فینال2 / مراسم اهدای جوایز
 • فینال2 / متین - کاله /عکس2
 • کاله برای دومین سال پیاپی قهرمان شد
 • دومین پیروزی نوجوانان ایران مقابل ترکیه
 • رده بندی 2/ پیکان - سایپا /عکس4
 • رده بندی 2/ پیکان - سایپا /عکس3
 • رده بندی 2/ پیکان - سایپا /عکس2
 • پیکان به مقام سوم لیگ برتر دست یافت
 • نتیجه همزمان فینال لیگ برتر والیبال - 17:00
 • نتیجه همزمان رده بندی لیگ برتر والیبال - 14:45
 • رده بندی 2/ پیکان - سایپا /عکس1
 • فینال2 / متین - کاله /عکس1
 • مهرانپور: بازی خودروسازان بار فنی نداشت
 • افشاردوست: بازی فینال کیفیت خوبی داشت
 • جلسه هماهنگی فینالیست ها با سازمان لیگ برگزار شد
 • پیروزی نوجوانان ایران بر ترکیه در اولین بازی تدارکاتی

 • سرمربی تیم والیبال سایپا:
  توانایی ما همین بود/ مجبور بودیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم

 • سرمربی تیم والیبال پیکان:
  از جایگاه سومی پیکان رضایت ندارم/ می‌توانستیم فینالیست شویم

 • بهروز عطایی:
  کاله کیفیت واقعی خود را نشان داد/ خودمان را به متین ورامین تحمیل کردیم

 • سرمربی کاله: قهرمان واقعی تماشاگران بودند

 • جام قهرمانی در آمل باقی ماند / باز هم درگیری، این بار در فینال لیگ برتر والیبال!
 • پیکان به مقام سوم لیگ برتر دست یافت / معدني در جايگاه خبرنگاران

 • بگذریم از هرچی اخبار حاشیه ای لیگه ک هرروز داره بیشتر میشه ......... بعضی از والیبالیستا هم ک هرروز بداخلاق تر..........!

  یک خبر خیلی قشنگ و خوب دارم........و قدیمی!

  این خبر مربوط میشه به پاسور گلمون!!!!!!!!آقای سعید معروف........!

  برای خوندن خبر برید ادامه مطلب

  بای
  ادامه مطلب

  [ جمعه بیست و پنجم اسفند 1391 ] [ 21:47 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلامــــــــــــــــ

  فقط اومدم بگمــــــــ :

  سعیـــــــــــــــد معـــــــــروفــــــــــ28 مهرـــــــــــــــــ  

                                                               و

                                                                حـــــــــــــــــــــمزه زرینــــــــــــ26 مهرـــــــــــــــــی

  عزیــــــــــــــــــــــــز

  تولدتــــــــــــــــــــــون مباکـــــــــــــــــــــــ!

  و دوستای عزیز مراسم جشن تولد این دو والیبالیست عزیز جمعه(این هفته) یا  شنبه (هفته بعد)یا شاید زودتر !به همراه ماهنامه بهترین والیبال!

  فعلااااااااااااااااااااااااااا


  [ جمعه بیست و هشتم مهر 1391 ] [ 21:46 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]


  سلام همگیــــــــــــــــــــــــ  کاله با 15 بازیکن به مسابقات باشگاه‎های آسیا می‌رود/ جذب یار خارجی منتفی شد
  سرمربی تیم والیبال کاله با بیان اینکه این تیم تمام بازیکنانش را برای شرکت در رقابت‌های باشگاه‎های آسیا در اختیار خواهد داشت، گفت: اعزام تیم به محل برگزاری مسابقات با حضور 15 بازیکن انجام می‎شود.

  بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه با توجه به ناکامی تیم ملی والیبال در کسب سهمیه المپیک، تیم کاله می‎تواند تمام بازیکنان ملی‎پوش خود را جهت شرکت در رقابت‎های باشگاه‏های آسیا در اختیار داشته باشد، اظهارداشت: البته ترجیح می‏دادم والیبال ایران صاحب سهمیه شود تا اینکه شرایط برای تیم کاله به این صورت فراهم آید.

  وی ادامه داد: اگر هم تیم ملی ایران صاحب سهمیه بازی‏های المپیک می‎شد، حتما فدراسیون و کادر فنی تیم ملی با ما همکاری می‎کردند و می‎توانستیم بازیکنان خود را به طور کامل در اختیار داشته باشیم. به هر حال تیم ملی و تیم‎های باشگاهی که مسابقات بین‎المللی را در پیش دارند، در جهت منافع ملی تلاش می‌کنند.

  سرمربی تیم والیبال کاله که با قهرمان کردن این تیم در رقابت‎های لیگ برتر سهمیه حضور در مسابقات باشگاه‎های آسیا را به دست آورد، خاطرنشان کرد: درهر صورت با توجه به شرایطی فعلی برای استفاده از بازیکنان فهرست 19 نفره‌ای که نام آنها را به کنفدراسیون آسیا اعلام کردیم، هیچ مشکلی نداریم و می‎توانیم با ترکیب کامل بازیکنان خود در لیگ برتر در اختیار داشتیم، در این رقابت‎ها شرکت کنیم.

  عطایی تصریح کرد: البته بازیکنانی که همراه با تیم ملی در رقابت‎های گزینشی المپیک شرکت داشتند و نام آنها در فهرست ما هم لحاظ شد، پس از پنج، شش روز استراحت به تمرینات کاله ملحق می‎شوند. آنها در رقابت‎های ژاپن بازی‏های سنگینی انجام دادند و نیاز به استراحت کافی دارند تا بتوانند در ترکیب کاله کارایی لازم را داشته باشند.

  "کاله پیش از این با یک بازیکن خارجی برای حضور در مسابقات باشگاه‎های آسیا به توافق رسیده بودید. با توجه به اینکه حالا ملی‎پوشان خود را در اختیار دارید، آیا بازیکن خارجی مورد نظر بازهم به ترکیب تیم ملحق می‎شود؟"، پاسخ سرمربی تیم کاله به این پرسش خبرنگار مهر منفی بود.

  وی گفت: بازیکن خارجی موردنظر ما در قطر پاسور کار می‎کرد اما حالا برای استفاده از بازیکنان ایرانی خودمان در این پست یعنی محمودی و قرا هیچ مشکلی نداریم. بنابراین با ترکیب کاملا ایرانی در مسابقات باشگاه‎های آسیا شرکت می‎کنیم.

  سرمربی تیم والیبال کاله با یادآوری اینکه این تیم چند روز زودتر از آغاز مسابقات والیبال جام باشگاه‎های آسیا به محل برگزاری این رقابت‌ها اعزام می‎شود، اظهارداشت: اعزام تیم به چین با 15 بازیکن انجام می‎شود و پیش از آغاز مسابقات ترکیب 12 نفره را تعیین می‌کنیم. این کار را برای این انجام می‎دهیم که تمام بازیکنان ما در شرایط مسابقات قرار بگیرند.

  عطایی با یادآوری اینکه پیکان سال گذشته عنوان قهرمانی مسابقات باشگاه‎های آسیا را از آن خود کرد، گفت: کاله هم می‌خواهد از حقانیت والیبال ایران دفاع کند به خصوص اینکه پتانسیل آن را داریم اما در ورزش هیچ گاه 2x2، چهار نمی‎شود. پس بایدی هم در قهرمانی ما نیست اما برای آن تلاش می‏کنیم.

  سرمربی تیم والیبال کاله در پایان با یادآوری اینکه نمایندگان کشورهای ازبکستان، قطر و میانمار حریفان این تیم در گروه اول مرحله مقدماتی مسابقات باشگاه‏های آسیا هستند، خاطرنشان کرد: قطر همیشه با ترکیب تیم ملی خود در مسابقات شرکت کرده است اما دو حریف دیگرمان هیچ اطلاعی نداریم.

  به گزارش خبرنگار مهر، بیست و سومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا 10 تا 18 تیرماه در شانگهای چین برگزار می‌شود.
  در گفت‌وگو با فارس
  معروف: موفقیتم تلخ بود/ دلیلی برای عدم صعود ایران به المپیک وجود ندارد!

  خبرگزاری فارس: پاسور تیم ملی والیبال گفت: در مسابقات انتخابی المپیک به عنوان بهترین پاسور انتخاب شدم که موفقیت تلخی برای من بود.

  خبرگزاری فارس: معروف: موفقیتم تلخ بود/ دلیلی برای عدم صعود ایران به المپیک وجود ندارد!

  سعید معروف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص عدم راهیابی تیم ملی والیبال به رقابت‌های انتخابی المپیک اظهار داشت: این موضوع را می‌توان فقط بدشانسی دانشت چرا که بازی‌های خوبی انجام دادیم. دلیلی برای نرفتن ایران به المپیک وجود ندارد! بازی را به استرالیا واگذار کردیم و استرالیا هم برابر ژاپن بازنده شد. شاید اگر 3 بر 2 به استرالیا باخته بودیم، حالا شرایط فرق می‌‌کرد و همه از ما تعریف و تمجید می‌کردند.

  پاسور تیم ملی والیبال عنوان کرد: هر کس هر چه در توان داشت رو کرد و مردم هم این را بدانند تنها بدشانسی موجب شد تا المپیکی نشویم. تمام بازیکنان در پست‌های خود نمره قبولی از کادر فنی گرفتند.

  معروف گفت: مهم رفتن به المپیک بود که محقق نشد و با این شرایط خستگی به تن بازیکنان ماند. امیدوارم دیگر از این بدشانسی‌ها سراغ ایران نیاید تا بتوانیم در تورنمنت‌های معتبری مانند لیگ جهانی حضور پیدا کنیم.

  وی خاطرنشان کرد: والیبال ایران از آسیا عبور کرده و باید در مسابقات بزرگتری شرکت کند تا جهانی شود. اگر نسل ما نشد، نسل پس از ما این پتانسیل را دارد تا در سطح اول والیبال دنیا قرار بگیرد.

  پاسور تیم ملی گفت: اصلا فکر نمی‌کردم که جوانان بتوانند خیلی زود با شرایط تورنمنت بزرگی مانند انتخابی المپیک هماهنگ شوند. بهترین پاسور شدم، اما واقعا خوشحال نشدم و نام این اتفاق را موفقیت تلخ می‌گذارم!  شاید استرالیایی‌ها بیشتر از ما زحمت کشیده بودند
  غفور: اگر بد بودم، مردم مرا ببخشند/ چه کسی را بهتر از ولاسکو می‌خواهیم بیاوریم؟

  خبرگزاری فارس: پشت‌خط زن تیم ملی والیبال گفت: در رقابت‌های انتخابی المپیک کمی مصدومیت داشتم و اگر بد بازی کردم، مردم مرا ببخشند.

  خبرگزاری فارس: غفور: اگر بد بودم، مردم مرا ببخشند/ چه کسی را بهتر از ولاسکو می‌خواهیم بیاوریم؟

  امیر غفور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص عدم راهیابی تیم ملی والیبال به مسابقات المپیک 2012 لندن گفت: بازیکنان هرچه در توان داشتند رو کردند، اما به دلیل بدشانسی نتوانستیم المپیکی شویم و شاید تقدیر اینگونه بود.

  وی ادامه داد: افسوس این موضوع را نمی‌خوریم که می‌توانستیم بهتر باشیم چراکه با تمام توان بازی کردیم.

  پشت‌خط زن تیم ملی والیبال گفت: استرالیا را دست کم نگرفتیم. گیم اول راحت پیروز شدیم، اما از گیم دوم انگار تیم دیگری وارد میدان شد! خیلی خوب بازی کردند و نتیجه زحمتشان را گرفتند.

  غفور با بیان اینکه استرالیایی‌ها 9 ماه اردو زده بودند اظهار داشت: شاید استرالیایی‌ها بیشتر از ما زحمت کشیده بودند و حالا مزد زحمتشان را گرفتند. برای دفعات بعد بیشتر تلاش خواهیم کرد تا به هدف خود برسیم.

  وی تصریح کرد: کمی مصدومیت داشتم و در مسابقات به زور دارو، وارد میدان می‌شدم و اگر بد بازی کردم مردم مرا ببخشند. والیبال یک ورزش تیمی است و همه خوب بازی کردند. همیشه به آینده امیدوار خواهیم بود و از حالا برای حضور در لیگ جهانی تلاش می‌کنیم. ولاسکو هم قطعا باید بماند و به کارش ادامه دهد، چه کسی بهتر از او را می‌خواهیم بیاوریم؟  از رفتن یا ماندن داورزنی خبر ندارم
  خوش‌خبر: المپیک در مشت‌مان بود/ ولاسکو باید بماند

  خبرگزاری فارس: سرپرست تیم ملی والیبال گفت: ولاسکو باید بماند و به کارش ادامه دهد، اما نظر نهایی را ریاست فدراسیون خواهد داد.

  خبرگزاری فارس: خوش‌خبر: المپیک در مشت‌مان بود/ ولاسکو باید بماند

  امیر خوش‌خبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درخ صوص عدم صعود تیم ملی والیبال به رقابت‌های المپیک عنوان کرد: همه، همه چیز را دیدند؛ تنها یک گیم اختلاف کم آوردیم تا المپیکی نشویم.

  وی ادامه داد: المپیک در مشت‌مان بود، اما نتوانستیم آن را حفظ کنیم و از دستمان رفت. علت را نمی‌دانم. همه چیز آماده بود و حتی مسئولان برگزار کننده هم پیش از شروع مسابقات به ما تبریک می‌گفتند و ما را شانس اول صعود می‌دانستند.

  سرپرست تیم ملی والیبال اظهار داشت: همیشه همان تیمی که کسی انتظارش را ندارد کار را برای ایران خراب می‌کند. اعتماد به نفس بالای بازیکنان می‌تواند یکی از علل عدم صعود ایران به المپیک باشد.

  خوش خبر گفت: ولاسکو علاقمند است بماند و نظر نهایی را ریاست فدراسیون خواهد داد. ولاسکو می‌گوید تیم در شرایط خوبی قرار دارد و باید همین جا بماند. باید نوسان تیم را کم کرد تا به نتایج خوبی برسیم. ولاسکو باید بماند و به کارش ادامه دهد.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا داورزنی قصد ترک فدراسیون والیبال را دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: از ماندن یا رفتن داورزنی خبر ندارم. شاید با تغییر تحول داورزنی هم راحت شود و بتواند کمی استراحت کند.
  امیدواریم با صعود به لیگ جهانی، این ناکامی را جبران می‌کنیم
  قائمی: بازی چین و استرالیا غیرطبیعی بود/ استرس داشتیم

  خبرگزاری فارس: دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال اعتقاد دارد دیدار چین و استرالیا غیرطبیعی بود.

  خبرگزاری فارس: قائمی: بازی چین و استرالیا غیرطبیعی بود/ استرس داشتیم

  فرهاد قائمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، اظهار داشت: رقابت‌های انتخابی المپیک در سطح بسیار بالایی برگزار شد، با این وجود برابر چین، ژاپن و کره‌جنوبی بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتیم، اما در مصاف با استرالیا حریف بهتر از ما بود و پیروز شد.

  وی ادامه داد: تمام شرایط برای صعود ایران به المپیک فراهم بود، اما با بدشانسی نتوانستیم به هدف خود دست پیدا کنیم. فشار روانی بالایی روی بازیکنان بود، اما با این شرایط بازیکنان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

  قائمی گفت: بازی چین و استرالیا کمی غیر طبیعی بود و اگر چینی‌ها مانند همیشه بازی می‌کردند حالا شرایط متفاوت بود و شاید ایران المپیکی می‌شد.

  دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال عنوان کرد: هدف و وظیفه ما صعود به المپیک بود که متاسفانه محقق نشد، اما حالا امیدواریم با صعود به لیگ جهانی این ناکامی را جبران کنیم.


  تماشاگران و کری‌خوانی بازیکنان ژاپن ما را تحریک کرد
  ظریف: برابر حریفان ضعیف انگیزه کمتری داشتیم/به شانس اعتقاد دارم، بدشانس بودیم

  خبرگزاری فارس: لیبروی تیم ملی والیبال گفت: به شانس اعتقاد دارم و تنها عامل عدم صعود ایران به المپیک بدشانسی بود.

  خبرگزاری فارس: ظریف: برابر حریفان ضعیف انگیزه کمتری داشتیم/به شانس اعتقاد دارم، بدشانس بودیم

  فرهاد ظریف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، اظهار داشت: در رقابت‌های انتخابی المپیک فراتر از حد انتظار ظاهر شدیم و هر چند بازیکنان جوان زیادی در ترکیب خود داشتیم، اما توانستیم خوب بازی کنیم.

  وی با اشاره به بازی برابر صربستان تصریح کرد: در جدال برابر قهرمان اروپا هم عملکرد بسیار خوبی داشتیم، اما متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم. به شانس اعتقاد دارم و تنها عاملی که موجب شد تیم ملی به المپیک راه پیدا نکند، بدشانسی بود.

  ظریف خاطرنشان کرد: برابر تیم‌هایی مانند کره‌جنوبی و چین انگیزه بسیار بالایی برای پیروزی داشتیم و تمام تمرکزمان روی ارائه یک بازی منطقی بود، اما برابر حریفان ضعیف‌تر انگیزه کمتری داشتیم و همین موضوع موجب می‌شد بازیکنان با تمام توان خود بازی نکنند.

  وی با بیان اینکه والیبالیست‌های ایران در برخی مسابقات احساسی بازی کردند گفت: پیش از آغاز مسابقات بازیکنان بیشتر به صربستان، چین و ژاپن فکر می‌کردند. در جدال با استرالیا همه چیز برای پیروزی ایران فراهم بود و حتی گیم نخست را هم با پیروزی پشت‌سر گذاشتیم، اما پس از آن جریان بازی تغییر پیدا کرد و در نهایت استرالیا پیروز شد.

  لیبروی تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: وقتی متوجه نتیجه بازی چین و استرالیا شدیم و فهمیدیم شانسی برای صعود نداریم بسیار ناراحت شدیم و فضای سنگینی بر اردو حاکم شد، اما حضور تماشاگران ژاپنی و کری‌خوانی برخی از بازیکنان ژاپن ما را تحریک کرد تا بازی خوبی انجام دهیم، هرچند که کمتر کسی پیش بینی این نتیجه را می‌کرد. بازی بدون استرسی از خود به نمایش گذاشتیم و مزد آن را گرفتیم.


  چندتا مطلب از تیم کاله برید به لینک های زیر با تشکر از وبلاگ طرفدارای رضا قرا

  مصاحبه بابهروز عطایی

  کاله با 15 بازیکن به مسابقات باشگاه‎های آسیا می‌رود...


  زورزی: والیبال در ایران رشته ای حاشیه ای نیست

  زورزی: ولاسکو یک چهره محبوب در ایران

  واسه دیدن یک سری عکس برید ادامه مطلب  بای بای


  ادامه مطلب

  [ شنبه بیست و هفتم خرداد 1391 ] [ 12:11 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!!!

  قبل از خبر بچه ها سرعت وبلاگ به خاطر این که سرعت persiangig کم شده .کم شده!!!!!!به زودی درست میشه×!

  خب امروز والیبالیست های گلمون اومدن ایران!!!!!!!!!!!!

  خوش اومدین!!!!!!!!!!

  البته واقعا جای تاسف داره!!!!!عجب .....!!!!!بخونید متنو!!!!!!!

  بازگشت تیم ملی در غیاب ولاسکو/ هیچکس برای استقبال نرفت!(یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجابودن؟؟؟؟؟چرا واسه فوتبال یا هرچی دیگه میرن اما واسه والیبال نه؟؟؟؟؟؟؟)

  خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال ایران پس از کسب عنوان سومی در مسابقات انتخابی المپیک ظهر امروز وارد ایران شد.(البته واسه ما که همیشه اولن)

  خبرگزاری فارس: بازگشت تیم ملی در غیاب ولاسکو/ هیچکس برای استقبال نرفت!

  به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تیم ملی والیبال ایران پس از کسب مقام سومی در مسابقات انتخابی المپیک و عدم راه‌یابی به المپیک لندن ظهر امروز در حالی وارد ایران شد که هیچکدام مسئولان ورزش از کاروان ملی‌پوشان استقبال نکرده بود(؟؟؟؟؟) (من اگه کلاس و کنکور نداشتم میرفتم)و تنها نمایندگانی از سوی حمید سجادی، معاون وزیر ورزش و جوانان در فرودگاه امام حاضر شدند.  

  کاروان والیبال در حالی پای به ایران گذاشت که سرمربی خود را نیز به همراه نداشت. ولاسکو پس از اتمام مسابقات از ژاپن راهی ایتالیا شد تا در کشورش استراحت کند. سرمربی تیم ملی هر بار پس از برگزاری مسابقات به جای بازگشت به ایران راهی کشورش می‌شود و مدتی را در آنجا به استراحت می‌پردازد. 

  سیچلو، مربی و پائولو، آنالیزور نیز به کشور خود رفتند و همراه تیم به ایران بازنگشتند.

  گزارش تصویری شبکه سه سیما از بازگشت تیم ملی

  بازگشت تیم ملی والیبال به تهران

  بازگشت تیم ملی والیبال از ژاپن


  بازگشت تيم ملي ايران به كشور /عكس1


  بازگشت تيم ملي ايران به كشور /عكس2


  امیدهای زیر 23 سال کشور به مصاف هم می روند

  درخشنده رئيس كميته فني مسابقات واليبال باشگاههاي آسيا شد

  محشون: عملكرد تيم ملي واليبال درس بزرگي براي ورزش ايران بود

  کمیته انضباطی 30 خردادماه تشکیل جلسه می دهد


  بچه ها دانلود اجرای آقای قبادی در جشن کاله در آمل 

  لینک دانلود:

  bestofvolleyball.persiangig.com/video/Lig/90/kalleh/jashn kalleh.wmv
  کاریکاتور/ ولاسکو و حسرت المپیک!

  کاریکاتور - با وجود عدم صعود تیم ملی والیبال کشورمان به المپیک لندن بازیکنان تیم معتقدند ولاسکو باید به فعالیت خود بعنوان مربی تیم ملی ادامه دهد.


  بهترين پاسور رقابت هاي انتخابي المپيك لندن؛

  سعيد معروف: رفتن به المپيك بهتر از مقام انفرادي است

  سعيد معروف در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران افزود: تيم ملي واليبال ايران در  اكثر پست ها توانست در جايگاه اول يا دوم بايستد ولي اين مسئله اندازه صعود به المپيك خوشحال كننده نيست و هميشه براي المپيك رفتن بيشتر مانور داده مي شود تا كسب بهترين پاسور يا چيزي ديگري كه براي من هم حضور در المپيك شايسته تر بود.

  وي ادامه داد: در بازي هاي ژاپن خيلي سردتر از ساير تيم ها بوديم و حق مان حضور در الميپيك بود ولي در بازي با صربستان نيز با تجربه بالاي صرب ها از المپيك جاي مانديم.

  معروف تاكيد كرد: اميدوارم با اين استعدادهاي زياد در واليبال ايران ، سال هاي آينده با قدرت و شادابي تيم ملي واليبال ايران به المپيك برود و با بازيكنان خوبي كه خود را در اين دوره نشان دادند در سال هاي آينده مقام هاي بهتري را كسب كنيم
  عليرضا نادي:

  در عين شايستگي به المپيك نرفتيم


  عليرضا نادي در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران افزود: در اين مدت كه تيم ملي واليبال خود را براي بازي هاي مقدماتي المپيك 2012 در تورنمنت ژاپن آماده مي كرد تمام مسئولان، فدراسيون و كادر فني زحمت كشيدند و بازيكنان سختي هاي زيادي را در مدت آماده سازي متحمل شدند و در عين شايستگي تيم ملي به المپيك نرفت.


  وي ادامه داد: پيشرفت خيلي خوبي را در سال هاي اخير داشتيم كه حق مان حضور در المپيك بود و انتظارات را بالا برده بوديم كه به خاطر عدم حضور در المپيك لندن از مردم ايران عذرخواهي مي كنم.

  نادي خاطرنشان كرد: در سال هاي آينده اين بازيکنان افتخارات زيادي براي واليبال ايران به ارمغان خواهند آورد و جوانان ايران چهار سال ديگر در المپيك آينده حضور خواهند داشت.

  وي در مورد بازي چين و استراليا گفت: اصلا فكر نمي كردم كه چين و استراليا چنين نتيجه اي را رقم بزنند و هميشه در راه صعود نبايد دنبال اما و اگر باشيم.
  بای بای


  آپلود سنتر عکس رایگان

  [ سه شنبه بیست و سوم خرداد 1391 ] [ 15:6 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  ســـــلام به همه ی دوستایــــــ♥ـــــــــ گلـــــــــم!امیدوارم حالتون خوب خوبـــــــــــــ باشه!و دوستای محصل هم امتحانارو خوب داده باشن!

  قبل از آپ بگم ک بچه ها 14 و 23 این ماه دوتا تولد خیلی بزرگ داریم!!!!!!!!!ک اولیش خیلی خیلی خیلی بزرگتره!!!!!!!!!!!!!!!ایشالا ک برگزار میکنم!همگی دعوتید!!!!!!(البته بی جنبه ها نه!)

  خب  آپ:


  ولاسكو 12 سرباز ايران را براي صعود به المپيك انتخاب كرد

  خوليو ولاسكو اسامي 12 بازيكن را براي شركت در رقابت هاي انتخابي المپيك اعلام كرد.
  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، عصر  پنج شنبه 4 خرداد خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان پس از پايان تمرين بعد از ظهر، در حالي كه تا لحظات آخر رقابت نزديك و نفس گيري براي قرار گرفتن در فهرست نهايي بين بازيكنان وجود داشت، اسامي دوازده بازيكن را براي شركت در رقابت هاي انتخابي المپيك 2012 اعلام كرد:
  1- عليرضا نادي
  2- سيد محمد موسوي عراقي
  3- سعيد معروف
  4- سعيد مصطفي وند
  5- مهدي مهدوي
  6- حمزه زريني
  7- فرهاد قائمي
  8- پوريا فياضي
  9- عليرضا مباشري
  10- امير غفور
  11- رضا قرا
  12- فرهاد ظريف

  لازم به ذكر است اين رقابت ها از 12 تا 21 خرداد ماه در توكيوي ژاپن برگزار مي شود.

  برنامه رقابت هاي انتخابي المپيك به وقت تهران

  صفحه ويژه مسابقات انتخابي المپيك بارگذاري شد

  به امید پیروزیشون!

  شانریت از امکانات میزبانی اصفهان بازدید کرد

  پائولو دست پر آمد

  زمانبدي مسابقات تيم  ايران در رقابت هاي انتخابي المپيك_شیره ایراننننننننننننننننننن


  زمان دقيق بازي هاي تيم ملي واليبال كشورمان در رقابت هاي انتخابي المپيك اعلام شد.
  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال بر اساس اعلام سايت فدراسيون واليبال ژاپن برنامه مسابقات ايران در رقابت هاي انتخابي المپيك در توكيوي ژاپن به وقت محلي(توكيو) به شرح زير است:

  12 خرداد – ساعت 16: ايران – كره جنوبي

  13 خرداد – ساعت 13:30: ايران – چين

  14 و 15 خرداد استراحت(چقدر خوب!!!!! اتفاقا من روز اولشو خونه نبودم  !!!!!!عالیه)

  16  خرداد – ساعت 13:30: ايران – استراليا

  17  خرداد – ساعت11: ایران – پورتوريكو 

  18 خرداد – ساعت 11: ايران –  ونزوئلا

  19 خرداد استراحت

  20 خرداد – ساعت11: ايران – صربستان

  21 خرداد – ساعت 11: ايران – ژاپن

  ایشالا میریم المپیک !!!!!!!!!همگی حتما دعا کنید!من ک همش به همه میگم!!!!و خودمم دعا میکنم براشون!!!!!!!!مخصوصا فردا شب دعا کنید!ک شب آرزوهاست!!!!!!!و خدا هم بی حساب به همه میبخشه!اگه باورداشته باشید حتما حتما به آرزوتون میرسید!!!!!

  بازم نگاه حسرت، به سمت آسموناست

  به چشمک ستاره، تو شهر کهکشوناست

  پرنده های خسته، امشبو بی قرارن

  واسه دلای عاشق، شب، شب آرزوهاست

  امشبو هر جا هستی، بیا و مهربون باش

  با پیچکای زخمی ، یه ذره همزبون باش

  واسه چشای قرمز، از ته دل دعا کن

  رو برگ غم گرفته، ببار و آسمون باش

  امشبو تا سپیده، بغضو نذار بمیره

  اشکاتو غیر مهتاب، هیچکی نذار ببینه

  اگه ستاره هارو، رو گونه هات میبینی

  امشبو مطمئن باش، بارون میخواد بگیره

  به فکر آدمای، خسته و آسمون جل

  به یاد بچه های، یتیم و بی تحمل

  به خاطر کسی که، قبری هنوز نداره

  با شاخه های دستات، بزن به آسمون پل

  امشبو تا همیشه، منتظرش می مونیم

  واسه طلوع سبزش، شعر خدا میخونیم

  تو آسمون کرکس، مشکله زنده بودن

  تا شهر صبح رفتن، سخته ولی می تونیم

  بازم نگاه پیرم، به سمت آسموناست

  دستای پینه بسته، مثل همیشه بالاست

  هوای قلبم ابری، دلم گرفته امشب

  وای که چه بیقرارم، شب، شب آرزوهاست


  17 شهريور ، آغاز ليگ برتر واليبال

  ساری/ واحد مرکزی خبر / ورزشی فصل جدید رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور شهریور آغاز می شود . دبیر سازمان لیگ فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار ما ، زمان آغاز فصل جدید این رقابت ها را 17 شهریور اعلام کرد . خلیل یگانه مجد با بیان اینکه فصل جدید رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور مانند فصل گذشته با شرکت 14 تیم بصورت رفت و برگشت برگزار می شود افزود : 12 تیمی شدن مسابقات لیگ در این فصل اجرا نخواهد شد . او همچنین با اشاره به برگزاری نشست هماهنگی مدیران باشگاهها برای بررسی نحوه برگزاری مسابقات و تدوین آیین نامه جدید 27 خرداد در محل فدراسیون والیبال گفت : فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک والیبال مردان 15 شهریور با حضور 14 تیم برگزار می شود . به گفته یگانه مجد مسابقات زیر گروههای والیبال باشگاههای کشور نیز از 15 آبان آغاز خواهد شد . در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور تیم والیبال کاله مازندران قهرمان شد و این تیم بعنوان نماینده ایران در رقابتهای جام باشگاههای آسیا شرکت می کند .

  اخبار از والیبال نوجوانانمون!

  شانریت: ارومیه مناسب میزبانی مسابقات جهانی است

  شانریت رييس كميته مسابقات كنفدراسيون واليبال آسيا گفت: امکانات و تجهیزات شهر ارومیه حتی برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان نیز مناسب است.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شانریت که به همراه سعید درخشنده دبیرکل فدراسیون والیبال برای بازدید از تجهیزات و امکانات شهر ارومیه به مرکز استان آذربایجان غربی رفته است، افزود: این شهر از نظر امکانات برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا هیچ چیزی کم ندارد و می تواند میزبانی خاطر انگیز در این رقابت ها داشته باشد.
  وی با اشاره به دو سالن والیبال که برای برگزاری مسابقات آماده شده است، گفت: دو سالن شش هزار نفری و سه هزار نفری ارومیه آماده رقابت جوانان آسیا است و سالن های تمرین نیز از شرايط خوبي برخوردارند.

  عضو كميته مسابقات فدراسيون جهاني واليبال در خصوص محل اسکان تیم ها نیز گفت: چهار هتل برای اسکان تیم ها و کادر اجرایی و داوران در نظر گرفته شده و از این نظر نیز مشکلی وجود ندارد.
  شانریت به علاقمندی مسئولین استانی این شهر برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا اشاره کرد و گفت: انگیزه آنان قابل تحسین است.

  شانریت ارومیه مناسب میزبانی مسابقات جهانی است 1

  تنديس پرشين گلف در دستان نماينده كنفدراسيون واليبال آسيا

  جوانان ايران حریفان آسیایی خود را شناختند

  تیم ملی والیبال نوجوانان حریفان آسیایی خود را شناخت

  لوگوی مسابقات والیبال جوانان آسیا رونمایی شد

  مراسم قرعه كشي نوجوانان و جوانان آسيا


  بقیه اخبار:

  بدون پرداخت جریمه؛ تیم والیبال کاله بازیکن خارجی خود را به AVC معرفی کرد

  نشست سازمان لیگ والیبال با مدیران باشگاه‎ها/ لطفا نمایندگان تام الاختیار نیایند!

  عطایی در گفتگو با مهر: ترکیب ایرانی را به داشتن یار خارجی ترجیح می‌دهم/ مجبور بودم بازیکن خارجی بگیرم

  كهكشاني هاي واليبال اصفهان كم فروغ مي شوند

  تبرك حاملي مالي مردان واليبال ايران در رقابت هاي انتخابي المپيك

  امیر غفور تمرینات خود را آغاز کرد

  ششمين جلسه اتاق فكر واليبال ايران

  چهارمين نشست خبري خوليو ولاسكو

  ولاسکو: قهرمانی در ژاپن سورپرایز من برای ایرانیان

  مراسم توديع حسين توسلي در اتاق فكر واليبال ايران

  ششمین جلسه اتاق فکر والیبال ايران برگزار شد

  دو پرونده بر روي ميز کمیته انضباطي


  عکس از تمرین تیم ملی:

  کاپیتان عزیز!

  آقای ولاسکو عزیز!

  آقای ولاسکو و همسر محترمشون

  آقایان ب ترتیب از راست به چپ:

  نوید مشجری(انالیزور)

  سیامک افروزی

  در این عکس همه در حال خندیدن هستن!

  آقای معروف هم ک شماره 15 رو پوشیده!سرتمرین هرکی هرلباسی بخواد میتونه بپوشه!(پس شمارشون همون 4 هست)

  آقای غفور هم شکر خداتمرینارو شروع کردن!

  نکات کلیدی!

  خب برای دیدن بقیه عکس ها برید به لینک زیر:

  تمرين روز يكشنبه مردان واليبال ايران


  بعد از بسکتبال، واليبال را حمايت مي کنيم

  واليبال مهرام قزوين تا سال 1383 در مسابقات ليگ دسته يک باشگاه هاي کشور حضور فعال داشته است اما پس از آن به دليل برخي مسائل مالي مسئولان اين باشگاه اقدام به انتخاب کرده و حمايت از بسکتبال را به واليبال ترجيح دادند

  گنجي: با توجه به محدوديت بودجه در زماني که آخرين سال دوران رياست محمدرضا يزداني خرم در فدراسيون واليبال بود، حمايت از بسکتبال و ماندن در ليگ برتر را به حضور در ليگ يک واليبال ترجيح داديم.

  وي تصريح کرد: با توجه به آنکه مقر اصلي شرکت مهرام در قزوين که يکي از قطب هاي واليبال خيز ايران محسوب مي شود، ما از نظر پتانسيل تيمداري در واليبال مشکلي نداريم اما اگر مسائل مالي مان در حمايت از واليبال باشد و هيئت رئيسه موافق با اين تصميم باشد به طور قطع پس از بسکتبال ورزش بعدي باشگاه مهرام واليبال است.

  (من ک خیلی منتظرم ببینم آخرش چی میشه!)

  با تشکر از وب سحر عزیزم(دهکده والیبال)

  خب دوستای عزیزم!خب برای دیدن یک سری عکس برید ادامه ی مطلب!اصلا دلم نمیخواست رمز بذارم!اما یک سریا با نظراشون حوصله منو کاملا سر بردن!واسه همین برای این ک نیان نظر بذارن ک نسبت داریو از این بحثا  و وبلاگو ببرن ب حاشیه رمز گذاشتم!به زودی برش میدارم!اما بعد کنکور!فعلا حوصله این بحثارو ندارم !ببخشید!

  رمزو هم دوستای خوبم دارن اونم اینه 4 شماره ی آخر خط ایرانسل منو برعکس وارد کنید(فامیلای گلم توجه کنن ک کدومو باید واردکنن :D)!وبلاگ نویسای  والیبالی عزیزم خواستین بگین رمزو میدم بهتون!

  خواهشا ب بقیه هم ندیدن !هم رمزو هم عکسو!  آرزو میکنم همه به آرزو های زیباتون برسید!

  بای عزیزانـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  ادامه مطلب

  [ چهارشنبه سوم خرداد 1391 ] [ 13:55 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلـــــــــــــــــــــام همگی!!!!!!!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  نگاهی به نخستین روز تمرینات تیم های الف و ب ایران

  نخستین روز اردوی اصلی تیم های ملی الف و ب والیبال کشورمان با حضور 34 بازیکن دعوت شده از ساعت هشت بامداد امروز دوشنبه 14 فروردین در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این تمرینات در دو گروه الف و ب برگزار شد که بازیکنان گروه ب تمرینات خود را با صحبت های ابتدایی "خوان سيچلو" سرمربی این تیم آغاز کردند. خولیو ولاسکو هم که بر تمرینات تیم ب سخت نظارت دارد، در طول تمرین این سرپا ایستاده بود و کلیه حرکات بازکنان را کاملا زیر نظر داشت.

  همچنین تمرینات تیم ملی الف نیز از ساعت 10:30 آغاز شد که در ابتدا "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص نوع تمرینات و نیازهای بازیکنان صحبت هایی را با ملی پوشان و مربیان حاضر در اردو داشت.
  انجام حرکات ورزشی برای گرم کردن به مدت 20 دقیقه، کار با وزنه در سالن بدن سازی، انجام تمرینات تکنیکی برای تغییر اشتباهات بازیکنان، افزایش هماهنگی بازیکنان، کار بر روی حرکات پا به نحوی که به سرعت خود را به توپ برسانند، تمرین دریافت، سرویس و دفاع بر روی تور از جمله مهمترین محورهای تمرینات روز نخست اردوی تیم های ملی الف و ب کشورمان بود.

  بر اساس برنامه اردوی آمادگی بازیکنان سه روز تمرین و یک روز استراحت خواهد داشت. در روز نخست بازیکنان هر گروه به دو گروه تقسیم می شوند که یک گروه کار با وزنه در سالن بدن سازی را انجام می دهند و گروه دوم نیز با استفاده از دستگاه سرویس زن تمرین دریافت را انجام می دهند.
  گفتنی است که در روز دوم جای بازیکنان بدن سازی و بازیکنان تمرین دریافت و سرویس عوض می شود و روز سوم نیز برنامه تلفیقی از دو روز قبل خواهد بود که زدن سرویس پرشی و موجی نیز در آن قرار دارد.

  تمرین عصر ها نیز بیشتر بر محور اصلاح تاکتیک ها و رفع نقاط ضعف کلی بازیکنان است که گروه ب از ساعت 15 و گروه الف از ساعت 17:30 این تمرینات را برگزار می کنند.  در این تمرینات بازیکنان شیوه های مختلف حمله، دفاع و توپ گیری را تمرین می کنند.
  يكي از مربیان حاضر در اردوي تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه این تمرینات در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال در باره ویژگی های تمرینات سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: ولاسکو به تمامی جزئیات توجه دارد. در صورتی که این رفتارها و تمرینات مشکل داشته باشد، برای برطرف کردن آنها تاکید می کند.

  "رضا ابراهیمی " خاطر نشان کرد: سرمربی تیم ملی والیبال به بازیکنان می آموزد که چگونه از فکرشان برای پیشرفت بازی خود استفاده کنند. آنان باید از موقعیت های به دست آمده بهترین بهره برداری را انجام دهند.  
  وی با بیان اینکه حضور در تمرینات تیم ملی والیبال تجربه خوبی برای مربیان کشور نیز خواهد بود، افزود: آشنایی با آخرین روش های تمرین والیبال فرصت خوبی برای ما خواهد بود تا در نهایت منجر به افزایش سطح والیبال ایران شود.
  مربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص سطح بازیکنان تیم ملی الف و ب کشورمان نیز گفت: برخی بازیکنان که تجربه حضور در مسابقات جام جهانی و آسیایی را دارند از سطح بالایی برخودارند و اردوهای مقدماتی تیم ملی والیبال نیز برای رساندن سایر بازیکنان به سطح آنان بود.  گزارش تصويري از نخستين اردوي تيم ملي واليبال در سال 91

  اردوي آمادگي تيم الف ايران /عكس

  فدراسیون والیبال با درخواست پاکستان موافقت کرد


  فدراسیون والیبال کشورمان با درخواست فدراسیون والیبال پاکستان مبنی بر برگزاری کمپ تمرینی در ایران و انجام پنج دیدار تدارکاتی و دوستانه در تهران موافقت کرد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون والیبال پاکستان با ارسال نامه اي خواستار برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال پاکستان در تهران و برگزاری پنج دیدار تدارکاتی با تيم هاي والیبال ایران شد.
  فدراسیون والیبال ايران ضمن موافقت با این درخواست مقرر کرد در اين كمپ تمريني تيم ملي پاكستان سه ديدار دوستانه با تيم ب ايران و دو دو ديدار دوستانه با تيم هاي پايه ايران(نوجوانان جوانان) داشته باشد.

  بر اساس اعلام كميته روابط بين الملل فدراسيون زمان حضور كاروان والیبال پاکستان در ایران 26 اردیبهشت تا پنجم خردادماه پیشنهاد شده است و همچنین با توجه به اینکه تیم ملی والیبال پاکستان 19 خردادماه در رم ايتاليا در مسابقات زير گروه انتخابي المپيك شركت مي كند، 10 روز قبل از این مسابقات مي تواند جهت برگزاري اين كمپ تمريني به ايران بيايد.


  و اینم  عکس!!!!!!!!!

  آقای مـــــعــــــ4ـــــــروف

  آقای کشــــ14ـــاورزی

  آقایان غفور و حسینی  Click here to get avatars like this!


  نظر یادتون نره!

  بای بای

  [ سه شنبه پانزدهم فروردین 1391 ] [ 17:36 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  ســـــــــــــلام همـــــــــگی!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  چ خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  قبل از شروع اخبار:

  امیدوارم فردا 13بدرتون خوش بگذره!

  ساقی گل و سبزه بس طربناک شده ست / دریاب که هفته‌ی دگر خاک شده ست

  می نوش و گلی بچین که تا در نگری / گل خاک شده ست و سبزه خاشاک شده ست

  (با آرزوی روزی شاد در کنار طبیعت)
  ولاسكو انتخاب كرد

  خوليو ولاسكو اسامي دعوت شدگان به اولين اردوي آمادگي تيم ملي واليبال كشورمان براي شركت در رقابت هاي انتخابي المپيك را اعلام كرد.
  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال پس از پايان اردوهاي مقدماتي تيم ملي كه با دعوت از پديده هاي ليگ برگزار شد، خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان اسامي 34 بازيكن را براي شركت در اولين مرحله اردوي آمادگي تيم هاي الف و ب كشورمان كه از 14 فروردين آغاز مي شود را اعلام كرد:

  تيم الف ايران:1- عليرضا نادي
  2- سيد محمد موسوي
  3- مير سعيد معروف
  4- مهدي مهدوي
  5- امير غفور
  6- فرهاد پيروت پور
  7- حمزه زريني
  8- پويا فياضي
  9- فرهاد قائمي
  10- مجتبي ميرزاجانپور
  11- سعيد مصطفي وند
  12- عليرضا جديدي
  13- فرهاد ظريف
  14- مجتبي يوسفي

  تيم ب ايران:1- آرش كشاورزي
  2- فرهاد سال افزون
  3- فرزاد ملا بهرامي
  4- محمدطاهر وادي
  5- عليرضا سليماني
  6- شهرام محمودي
  7- رضا قرا
  8- محمد حسن صنوبري
  9- آرمين تشكري
  10- سامان فائزي
  11- مسعود غلامي
  12- پيمان كريمي
  13- عليرضا مباشري
  14- عارف باقرزاده
  15- محمدرضا حسيني پويا
  16- مجتبي قليزاده
  17- مهدي كريمي
  18- ناصر رحيمي
  19- ياشار شاهيني
  20-  حامد تاروردي (در صورت موافقت پزشك به جمع اردو نشينان اضافه مي شود)

  تمرينات تيم الف به سرمربيگري خوليو ولاسكو و تمرينات تيم ب به سرمربيگيري خوان سيچلو، تحت نظر خوليو ولاسكو هر روز در نوبت صبح و عصر برگزار مي شود. همچنين ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدي به عنوان مترجم، عليرضا پيشياره به عنوان ماساژور و رضا ابراهيمي، جهانگير سيد عباسي، ناصر شهنازي، مسعود آرمات و محمد وكيلي، غلامرضا مومني مقدم به عنوان مربيان داوطلب در اردوي تيم ملي در اين تمرينات حضور خواهند داشت كه اردو به صورت سه روز تمرين و يك روز استراحت برگزار مي شود.


  مردان واليبال ايران 23 آوریل برابر با سوم اردیبهشت برای برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی عازم کشورهای اسلوونی و صربستان خواهد شد. تیم ملی والیبال در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت با تیم ملی اسلوونی و روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت با تیم ملی والیبال صربستان دو دیدار دوستانه برگزار مي كند.
  در صورت نهايي شدن اقدامات انجام شده جهت صدور رواديد و ويزا، ملي پوشان كشورمان پس از صربستان جهت برگزار چند ديدار دوستانه به پورتوريكو سفر خواهند كرد و در نهايت چند روز مانده به آغاز رقابت هاي انتخابي المپيك دو ديدار دوستانه در شانگهاي چين با تيم ملي اين كشور برگزار مي كنند.

  لازم به ذكر است اين مرحله از اردوي آمادگي تا مسابقات انتخابي المپيك كه خرداد ماه سال جاري در توكيو ژاپن برگزار مي شود، ادامه دارد تا در پايان اين اردو از بين اين 34 بازيكن، 14 نفر براي شركت در رفابت هاي مذكور انتخاب شوند.


  هشت بازيكن از تيم ب به تيم الف اضافه شدند  انعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال

  فدراسيون جهاني واليبال منتشر كرد: "كاله قهرماني ايران را مهر و موم كرد".
  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، سايت FIVB با انتشار مطلبي با عنوان "كاله قهرماني ايران را مهر و موم كرد" بر روي صفحه اصلي وب سايت خود از قهرماني تيم واليبال كاله مازندران در ليگ برتر واليبال ايران كه با برگزاري 192 مسابقه به پايان رسيد، گزارش داد. در اين مطلب آمده كه تيم واليبال كاله مازندران پس از پنج سال حضور در ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي ايران براي اولين بار به مقام قهرماني اين رقابت ها رسيد تا در سال 2012  به عنوان نماينده ايران در رقابت هاي قهرماني باشگاههاي مردان آسيا در شانگهاي چين شركت كند.


  لینک اصلی:

  Kaleh seal Iranian title
  انعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال 1

  انعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال 2  منوچهر پورحسن  در حاشیه سفر نوروزی به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: لیگ برتر والیبال در سال 1391 از نیمه اول مهر ماه کار خود را آغاز می‌کند و در روز چهارشنبه هر هفته تیم‌ها با یکدیگر روبرو می‌شوند.

  وی افزود: مگر اینکه در برخی موارد اتفاقات خاصی بیافتد که مجبور شویم دو بازی در طول یک هفته برگزار کنیم.

  پورحسن با اعلام اینکه هم‌اکنون برنامه لیگ برتر آینده والیبال باشگاه‌های کشور با یک بازی در هفته مدون شده است، تصریح کرد: در سال 1391 لیگ برتر با حضور 14 تیم برگزار می‌شود که در آن چهار تیم به لیگ دسته یک سقوط می‌کنند و دو تیم دسته یکی لیگ برتری می‌شوند.

  برگزاری لیگ برتر والیبال در سال 92 با حضور 12 تیم

  رئیس سازمان لیگ برتر فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در سال 1392 لیگ برتر والیبال کشورمان با 12 تیم برگزار می‌شود، اذعان داشت: تمام تلاش ما برای افزایش سطح کیفی رقابت‌های لیگ برتر است.

  وی درباره فشردگی لیگ برتر والیبال در سال 90 یاداور شد: برنامه‌ریزی لیگ برتر گذشته برای مسئولان سازمان لیگ بسیار مشکل بود؛ به‌خاطر مسابقات آسیایی والیبال لیگ برتر با تاخیر آغاز شد و بازی‌ها با اعزام تیم ملی به رقابت‌های جهانی با تعطیلی 36 روزه مواجه بود.

  پورحسن ادامه داد: با این وجود مجبور شدیم تا دو بازی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار کنیم چون باید قبل سال جدید و تعطیلات نوروزی بازیکنان ملی‌پوش را به تیم ملی و خولیو ولاسکو سرمربی آن تحویل می‌دادیم تا ملی‌پوشان خودشان را برای رقابت‌های گزینشی المپیک 2012 لندن آماده کنند.


  نگاهی به تمرینات روز دهم فروردین تیم ملی والیبال در اردوی مقدماتی

  بازیکنان دعوت شده به اردوی مقدماتي تیم ملی والیبال کشورمان روز پنج شنبه دهم فروردین یکی روز دیگر از تمرینات خود را در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران پشت سر گذاشتند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این تمرینات در دو گروه الف و ب برگزار شد که گروه ب از ساعت هشت صبح با صحبت های ابتدایی  "خوان سيچلو" سرمربی تیم ملی ب والیبال و گروه الف نیز از ساعت 10:30 با سفارش های ابتدای خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال آغاز شد.

  سپس بازیکنان حاضر در اردو به مدت 20 دقیقه با انجام حرکات ورزشی نسبت به گرم کردن خود اقدام کردند که حرکات نرمشی و کششی از مهمترین اصول این قسمت از تمرینات بود.

  بعد از گرم کردن، بازیکنان تیم ملی ب کشورمان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه کار با وزنه در سالن بدن سازی را آغاز کردند و گروه دوم نیز که بیشتر بازیکنان دفاع وسط و پشت خط زن بودند با استفاده از دستگاه سرویس زن تمرین دریافت را تمرين كردند.

  گفتنی است بر اساس برنامه تمرینات سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان، تمرینات بازیکنان سه روز تمرین و یک روز استراحت است که در روز دوم جای بازیکنان بدن سازی و بازیکنان تمرین دریافت و سرویس عوض می شود و روز سوم نیز برنامه تلفیقی از دو روز قبل خواهد بود که زدن سرویس پرشی و موجی نیز در آن قرار دارد.

  تمرین عصر ها نیز بیشتر بر محور اصلاح تاکتیک ها و برنامه های تمرینی ویژه سرمربی تیم ملی والیبال است که رفع نقاط ضعف کلی بازیکنان از جمله محورهای مهم تمرینات عصر بازیکنان است که گروه ب از ساعت 15 و گروه ب از ساعت 17:30 آغاز می شود.

  يكي از مربیان حاضر در اردوي مقدماتي تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه این تمرینات در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال گفت: در مجموع می توان گفت که تمرینات صبح بازیکنان به صورت انفرادی است و  تمرینات عصر به شکل گروهی برگزار می شود.

  "محمد وکیلی" در خصوص اسامی بازیکنان تیم های ملی الف و ب والیبال نیز گفت: به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تعدادی بازیکن به اردو دعوت شدند که نمی توان دقیقا گفت که کدام بازیکنان در تیم الف هستند و کدام بازیکنان در تیم ملی ب، زیرا با توجه به شرایط امکان جابجایی وجود دارد.

  وی تاکید کرد که بر اساس استانداردهای تمرینات، امکان تمرین بیشتر از 20 بازیکن در هر مرحله تمرین وجود ندارد و به همین دلیل بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند تا علاوه بر انتخاب بهترین ها برای تیم ملی الف، یک تیم کامل و آماده دیگر نیز پرورش یابند.

  مربی تیم ملی والیبال کشورمان تاکید کرد: به طور یقین بازیکنان شایسته و آماده در تیم ملی الف حضور خواهند داشت.    

  جمعه یازدهم فروردین ماه آخرین روز تمرینات دور مقدماتی تیم های ملی الف و ب والیبال است که از پنجم فرودین ماه آغاز شده بود. بازیکنان دو روز استراحت خواهند داشت و از ساعت هشت صبح روز دوشنبه 14 فروردین ماه تمرینات اصلی بازیکنان با حضور تمامی دعوت شدگان آغاز خواهد شد.

  گفتنی است رضا ابراهيمي، جهانگير سيد عباسي، ناصر شهنازي، مسعود آرمات و محمد وكيلي، غلامرضا مومني مقدم به عنوان مربي ، ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدي به عنوان مترجم و عليرضا پيشياره به عنوان ماساژور در اين تمرينات حضور دارند.

  تیم ملی والیبال کشورمان خود را برای حضور در بازی های انتخابی المپیک 2012 لندن که خردادماه در کشور ژاپن برگزار می شود، آماده می کند. (ایشالا میریم المپـــــــــــــــــیک)

  دعوت پورتوريكو از تيم ملي ايران  عکس:

  آرش کشاورزی

  با تشکر از فامــــــــــــــــیل جونم!

  (بازی کاله و پیکان ک برق سالن قطع شده بود)


  بازی های ژاپن

  ♥♥♥

  حالا بخش اصلی عکس های این آپــــــــــــــــــــــــــــ

  قدیم قدیما!!!!!!!!!!!!!

  ب عکس ها دقت کنید میبینید بازیکنای گلــــــــــــمون چقد تغییر کردن!!!!!!!  بـــــــــــــــــــای

  [ شنبه دوازدهم فروردین 1391 ] [ 11:11 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  سرنوشت صدرنشيني به هفته آخر كشيده شد

  هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال عصر  يكشنبه هفتم اسفند ماه با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که پیروزی سایپا در خانه کاله، صعود يك پله اي پیکان و گیتی پسند مهمترین نتایج بود.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در مهمترين ديدار هفته سیزدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال در آمل سایپا  البرز در یک بازی نفس گير سه بر دو بر کاله مازندان غلبه کرد تا علاوه بر تداوم بر صدرنشینی خود، شکست دور رفت كند.  تیم والیبال سایپا با این پیروزی ارزشمند 64 امتیازه شد اما هنوز نمی توان صدرنشینی این تیم در دور مقدماتي لیگ برتر والیبال را مسجل شده عنوان کرد.
  از سوی دیگر کاله مازندان با پذیرش این شکست، به علت پيروزي پيكان مقابل نوين كشاور یک پله سقوط در جدول را پذیرفت و با 60 امتیاز به رتبه سوم آمد.

  تیم والیبال پیکان نیز در این هفته به مصاف نوین کشاورز رفت که 3 بر یک به پیروزی رسید تا سه امتیاز کامل این بازی را به اندوخته های خود بیافزاید و به امتیاز 62 برسد.
  پیکان با امتیاز این بازی و به لطف برد سایپا در آمل به رتبه دوم جدول صعود کرد تا در هفته پایانی لیگ برتر والیبال (معوقه) تنها تهدید برای صدرنشینی سایپا باشد.
  تیم والیبال نوین کشاورزی نیز با همان 28 امتیاز داشته قبلی همچنان در رتبه دهم جدول لیگ برتر باقی ماند.
  در دیگر بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال تیم گیتی پسند به مصاف تیم انتهای جدولی مناطق نفت خیز رفت و این تیم را سه بر صفر شکست داد تا با 43 امتیاز یک پله صعود در جدول مسابقات را ره آورد این بازی بداند.
  گیتی پسند با احتساب اين پيروزي در حال حاضر رتبه پنجم جدول را به دست آورده كه بهترین عنوان متصور برای این تیم در لیگ امسال نیز همین عنوان است. چرا كه با تیم چهارم جدول 10 امتیاز فاصله دارد.

  هاوش گنبد نیز در تبریز به مصاف شهرداری این شهر رفت که سه بر صفر مغلوب میزبان خود شد تا همچنان با 40 امتیاز در رتبه هفتم جدول این رقابت ها باقی بماند. شهرداری تبریز نیز 36 امتیازه شد اما جایگاهش در جدول مسابقات تغییری نکرد و همان رتبه نهمی را در اختیار دارد.
  تیم والیبال پیشگامان کویز یزد نیز در این هفته در کاشان مهمان باریج اسانس بود که سه بر صفر بازی را واگذار کرد تا با 42 امتیاز یک رتبه نزول در جدول رده بندي داشته باشد.

  نماینده کاشان نیز 36 امتياز شد تا جایگاه هشتمی را در این دوره از مسابقات بهترین جایگاه متصور برای خود بداند. چرا كه  این تیم نیز با جایگاه هفتمی در یک هفته مانده به پایان رقابت ها چهار امتیاز فاصله دارد.

  اما شهرداری ارومیه که رتبه چهارم جدول رده بندي را در اختیار دارد، امروز در کرمان به مصاف تیم 11 امتیازی این شهر رفت و شکست سه بر یک این تیم را به عنوان یک پیروزی دیگر در پرونده خود ثبت کرد. نماینده کرمان نیز كه ديگر اميدي براي ليگ برتري ماندن ندارد بیست و دومین شکست خود را تجربه کرد.
  دو تیم میزان خراسان و آلومینیوم المهدی بندرعباس در آخرین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال در مشهد مقدس به مصاف یکدیگر رفتند که میزبان سه بر صفر المهدی را از پیش رو برداشت تا 25 امتیازه شود.

  لیگ برتر والیبال مردان در سال 90 چهارشنبه این هفته با برگزاری دیدارهای معوقه هفته سوم دور برگشت در شرایطی به پایان می رسد که سایپا در صورت كسب دو ست، فارغ از نتيجه بازي پيكان و كاله با توجه به بيشتر بودن تعداد برد نسبت به پيكان به عنوان صدرنشین نهایی مرحله مقدماتی معرفی مي شود.  چرا كه در طرف مقابل پيكان برابر كاله مازندران به ميدان خواهد رفت و خودرو سازان تهراني تنها با پيروزي شكست 3 بر يك يا سه بر صفر مقابل كاله مازندران  و در صورت شكست سايپا با همين نتيجه مقابل پيشگامان كوير يزد مي توانند با يك امتياز بيشترنسبت به سايپا صدرنشين دور مقدماتي شوند.
  لازم به ذكر است در صورت برابر شدن امتيازات پيكان و سايپا، اين ساپيايي ها هستند كه به علت داشتن تعداد برد بيشتر در رده اول قرار مي گيرند.


  برنامه آخرين هفته دور مقدماتي ليگ برتر


  آخرين هفته دور مقدماتي مسابقات ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور چهارشنبه با برگزاري هفت ديدار پي گيري مي شود.


  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال سومین هفته معوقه دور برگشت اين رقابت ها  10 اسفند ماه با برگزاري 7 ديدار در 7 شهر برگزار مي شود كه بر اساس اعلام سازمان ليگ برنامه و اسامي داوان و ناظران به قرار زير است:
   
  چهارشنبه 10 اسفند
   
  آمل – ساعت 17:00
  کاله مازندران (سبز) – پیکان (سرمه ای)
  ناظر :  سعید درخشنده   
  داور اول : محمد شاهمیری      
  داور دوم : بهرام سلیمانی      
   
  اصفهان – ساعت 17:00
  گیتی پسند (قرمز)–  نوین کشاورز (سفید)
  ناظر : عباس جلایر  
  داور اول : مسعود یزدان پناه     
  داور دوم : علیرضا قریب       
   
  کرمان - ساعت  17:00
  کرمان (مشکی) – باریج اسانس کاشان (سفید)
  ناظر: یونس حسن زاده  
  داور اول : کیوان عابدزاده    
  داور دوم : وحید پورکاشیان
   
  مشهد – ساعت  17:00
  میزان خراسان رضوی (سبز) – هاوش گنبد (سفید)
  ناظر : محمود کشفی  
  داور اول : حسین پورکاشیان  
  داور دوم : محمدرضا درفش کاویان     
   
  اهواز – ساعت  17:00
  مناطق نفت خیز جنوب (آبی)– شهرداری تبریز (قرمز)
  ناظر : امیدوار حاتمی  
  داور اول : محمد ابراهیم زاده
  داور دوم : منصور مجاهدنیا  
   
  ارومیه – ساعت  17:00
  شهرداری ارومیه (قرمز)– آلومینیوم المهدی بندرعباس (زرد)
  ناظر : محمود حداد  
  داور اول : حمید راهجردیان       
  داور دوم : مرتضی اکرمی    
   
   
  یزد – ساعت 16:00
  پیشگامان کویر یزد (سرمه ای) – سایپا (نارنجی)
  ناظر: حمید حق بین  
  داور اول : محمد حسین شفقی   
  داور دوم : محسن ترابی   
   
   لازم به ذكر است در پايان اين هفته از رقابت ها، دور مقدماتي ليگ برتر به اتمام مي رسد و تيم هاي اول تا چهارم براي كسب مقام قهرماني در مرحله پلي آف به صورت رفت و برگشت با هم رقابت مي كنند كه اين مرحله از رقابت ها  از يكشنبه 14 اسفند ماه آغاز مي شود.

  عکس:

  کاله و سایپا


  آراي جلسات امروز كميته انضباطي صادر شد

   

  كميته انضباطي فدراسيون واليبال صبح امروز دوشنبه 8 اسفند در فدراسيون واليبال تشكيل جلسه داد.

  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال جلسات كميته انضباطي امروز با حضور اعضا برگزار شد كه آراي صادره به قرار زير است:

  مسعود آرمات سرمربي تيم نوين كشاورز به علت رفتار ناشايست در بازي مقابل پيكان تهران:  پانصد هزار تومان جريمه نقدي به همراه تذكر كتبي در پرونده

  محمد شريعتي بازيكن تيم كاله مازندران به علت دريافت كارت قرمز در بازي مقابل هاوش گنبد: يك ميليون تومان جريمه نقدي

  سعيد معروف بازيكن تيم كاله مازندران به علت رفتار ناشايست در بازي مقال گيتي پسند پنج ميليون تومان جريمه نقدي به همراه يك جلسه محروميت تعليقي

  محمد موسوي بازيكن تيم گيتي پسند به علت رفتار ناشايست در بازي مقابل سايپا پنج ميليون تومان جريمه نقدي به همراه يك جلسه محروميت تعليقي

  عبدالرضا عليزاده بازيكن تيم كاله مازندران به علت رفتار ناشايست در بازي مقابل گيتي پسند: يك ميليون تومان جريمه نقدي

  قاسم تاجري و يوسف قوام مربي و سرپرست تيم شهرداري تبريز به علت رفتار ناشايست در بازي مقابل سايپا: يك ميليون تومان جريمه نقدي به همراه يك جلسه محروميت از همراهي تيم

   همچنين اين كميته از تماشاگران نيروزي انتظامي آمل و مسئولين برگزاري مسابقه ديروز كاله و سايپا به علت همكاري و رفتار شايسته در حين برگزاري مسابقه رسما تقدير و تشكر كرد


  دوتا عکس از آقای معروف
  bye
  [ دوشنبه هشتم اسفند 1390 ] [ 21:7 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همه ی دوستای گلم!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ببخشیدمن دیر آپ میکنم!!!!!!!!!

  قبل از شروع اخبار هفته 19ام یک مصاحبه ........

  مصاحبه آقای  سعید معروف با تشکر از وب سحر عزیز

  این یک عکس از ایشون ک تاحالا نذاشته بودم بفرمایید!(البته اصلیشو بعدا میذارم)

  سعيد معروف  اگر چه به دلايلي در دوره ولاسكو از تيم ملي واليبال دور مانده اما در جند سال اخير به طور متوالي عنوان بهترين پاسور آسيا را كسب كرده و بي ترديد شايسته اين عنوان بوده است.

  سعيد معروف خودش را معرفي كند:

  من متولد 28 مهر ماه سال 64 هستم. اروميه دنيا اومدم. 9 سال تمام است كه در همه رده هاي ملي توپ ميزنم. مجرد هستم و از نظر تحصيلي هم دانشجو.

  مثل همه اروميه اي ها واليبال اولويت اول شما بود؟

  قبل از من دايي ام واليبال بازي ميكرد. اين قضيه روي من خيلي تاثير گذاشته بود. البته شهر ما هم جوري است كه همه به واليبال علاقه دارند و من هم رفتم سراغ اين رشته.

  فكر ميكردي روزي بهترين پاسور آسيا شوي؟

  اوايل اصلا به اين قضيه فكر نميكردم ولي بعدا ديدم استعدادش را دارم. من وقتي كاري را شروع مكنم تا آخرش ميروم.

  دلت براي تيم ملي تنگ نشده؟

  نمي خواهم راجع به تيم ملي صحبت كنيم!

  كدام پاسور را به عنوان يك الگو در ذهن داري؟

  من الگوي خاصي نداشتم. ولي اگر بخواهم از كسي بگويم كه كارش را دوست دارم بايد از محمد عمده غياثي كه هنوز هم در تيم شهرداري تبريز بازي ميكند ياد كنم. پاسور قبلي تيم ملي برزيل هم خيلي خوب بود.

  روزانه چند ساعت براي تمرين وقت ميگذاري؟

  6 ساعت ، خيلي سخت است. يك جاهايي هم اذيت ميشوم ولي فكر كنم به سختي اش مي ارزد.

  اهل مطالعه هستي؟

  اگر وقت آزاد داشته باشم دوست دارم كتاب بخوانم. من كتابهاي فلسفي را دوست دارم.

  با سينما و تلوزيون هم ميانه داري؟

  خيلي اهل سينما نيستم. تلوزيون هم كه ميبينم. البته اگر برنامه ورزشي باشد كه حتما ميبينم. غير از واليبال رشته هاي تنيس، شنا، بسكتبال و فوتبال را هم ميبينم. البته فوتبال فقط بارسلونا!

  روزانه چقدر به سايتهاي اينترنتي سرك ميكشي؟

  علاقه دارم ولي سرعت كه پائين باشد اذيت ميشوم.

  علايق شخصي سعيد معروف بيشتر در چه زمينه هايي است؟

  در اين چند سال ديگر همه علاقه هايمان را فراموش كرديم. هر هفته يكشنبه و چهارشنبه بازي داريم. بقيه روزها هم كه صبح و عصر تمرين. ديگر وقتي نمي ماند كه به چيزي فكر كنيم.

  رفيق باز نيستي؟

  خيلي نه، دوستهاي خوبي دارم ولي خيلي رفيق بازي نمي كنم.

  تا چه زماني به واليبال ادامه ميدهي؟

  تا زماني كه سنم جواب بدهد من هم هستم. البته اگر تغيير پست ندهم! شوخي كردم من پاسوري را دوست دارم.

  مربي كه هميشه در ذهن سعيد معروف مي ماند؟

  زوران گاييچ


  ليگ از ايستگاه نوزدهم گذشت

  شگفتي سازي گنبد در روز پيشتازي خودروسازان

   

  حساس ترين مسابقه هفته ششم از دوربرگشت ليگ برتر واليبال را عصر ( 12 بهمن)  پيکان تهران سه بر يک از گيتي پسند برد و به صدرنشيني خود در ليگ ادامه داد.

   

  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، خانه واليبال از ساعت 15:15 مسابقه اي را به خود ديد که هر دوسويش ملي پوشاني حضور داشتند که براي زيبا کردن يک مسابقه واليبال توانايي لازم را داشتند.اين بازي هرچند قرار بود پخش مستقيم شود و زمان آن هم به همين دليل تغيير کرده بود اما با تغيير برنامه صدا و سيما اين کار انجام نشد و بسياري تماشاي اين مسابقه جذاب را به همين دليل از دست دادند.

   پيکان مسابقه را با قدرت آغاز کرد و در روزي که پرويز پزشکي و مجتبي ميرزاجانپور ايده آل مسابقه دادند دو ست نخست رابرد. گيتي پسند در ست سوم عملکرد بهتري داشت و با تعويض هاي به موقع خوآن سيچلوآرژانتيني ست سوم را گرفت و در ست چهارم هم پا به پاي پيکان پيش رفت اما تمام کننده اي چون ميرزاجانپور کار را در ست چهارم يکسره کرد.

   

  ديگر مدعي ليگ يعني سايپا هم با و جودمصدوميت هاي بازيکنانش کار سختي برابر کرمان نداشت و اين تيم را سه بر صفر برد.

   نارنجي پوشان سايه به سايه پيکان را تعقيب مي کنند و به نظر رقابت مثلث پيکان، سايپا و کاله تا پايان ليگ ادامه خواهد داشت.

   

  کاله اين هفته در شهر خود آمل،پيشگامان کوير يزد را برد. آملي ها از نواسانات خود در ابتداي فصل کاسته​ اند واين ثبات به بالانشيني آن ها کمک زيادي کرده است.

   

  عنوان شگفتي ساز هفته را اما بايدبه هاوش گنبد داد؛ همچون هفته هاي قبل که در گنبد پيکان و کاله زمين گير شدند اين بار نوبت شهرداري اروميه تيم چهارم جدول بود که قافيه را به راحتي و سه بر صفر به هاوش واگذار کند.

   هاوش با امتيازهاي بالا شهرداري اروميه را برد و بالاتر از گيتي پسند پر مهره در جايگاه پنجم جدول قرار گرفت.

  اين هفته دو مسابقه ديگر هم برگزارشد که نتايج سه بر صفر به همراه داشت؛ در کاشان باريج اسانس اين شهر در مسابقه بدون تماشاگر خود آلومينيوم المهدي را برد و ميزان خراسان هم با همين نتيجه از سدمناطق نفت خيز جنوب گذشت.

   

  با اتمام مسابقات اين هفته جدالهاي نزديک در بالاي جدول و همچنين ميانه هاي جدول ادامه يافت و هفته هاي آتي هم تنور ليگ داغ خواهد بود.

  ليگ از ايستگاه نوزدهم گذشت 1

  * پیکان تهران 3 - گیتی پسند اصفهان یک 
  (25 بر 21)، (25 بر 18)، (23 بر 25)، (25 بر 23)

  * شهرداری تبریز3 - نوین کشاورز صفر
  (25 بر 19)، (25 بر 21)، (25 بر 23)

  * میزان خراسان 3 - مناطق نفت خیز جنوب صفر
  (25 بر 22)، (25 بر 10)، (28 بر 26)

  * باریج اسانس کاشان 3 - آلومینیوم المهدی بندرعباس صفر
  (25 بر20)، (30 بر 28)، (25 بر 20)

  * کاله آمل 3 - پیشگامان کویر یزد صفر
  (25 بر 19)، (25 بر 23)، (25 بر 21)

  * کرمان صفر - سایپای البرز 3
  (17 بر 25)، (20 بر 25)، (14 بر 25)

  * هاوش گنبد 3 - شهرداری ارومیه صفر
  (25 بر 22)، (25 بر 16)، (25 بر 20)


  عکس:


  هاوش گنبد 3 - شهرداري اروميه0

  شماره سه: پيكان3 - گيتي پسند1

  شماره دو: پيكان3 - گيتي پسند1

  شماره يك: پيكان3 - گيتي پسند1


  کاله و پیشگامان کویر


  اخبار:

  لیگ برتر والیبال:پیشگامان کویر یزد_کاله آمل
  سرمربی تیم والیبال کاله آمل: نظم تیمی را به هم می زنیم

  تیم والیبال کاله آمل در هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر والیبال میزبان تیم پیشگامان کویر یزدی است که در نیم فصل دوم نتایج قابل قبولی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

  بهروز عطایی ، سرمربی تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: نظم تیمی موجود میان بازیکنان پیشگامان کویر یزد حاکی از تمرینات منسجم و منظم آنهاست برای رسیدن به برد نظم تیمی آنها را در اتخاذ برنامه های تاکتیکی خاص بهم می زنیم.

  وی یادآور شد: ما از این پس فقط به دنبال کسب امتیاز و ارتقاي جایگاهمان در جدول رده بندی هستیم برای رسیدن به این هدف نباید مقابل حریفان امتیاز از دست دهیم و در برابر آنها با قدرت کامل بازی کنیم.

  وی یادآور شد: به مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ هشدار می دهم که فشردگی مسابقات لیگ برتر دارای تبعات خاصی است و احتمال آسیب دیدگی بازیکنان استثنایی والیبال ایران رو به افزایش است و این امر والیبال ملی را به خطر می اندازد

  ................

  كمالوند برای معالجه به ایتالیا می رود
  تهران – بازیكن ملی پوش تیم والیبال سایپا برای معالجه مصدومیتش به ایتالیا سفر می كند.  به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، پس از مصدومیت زانوی آرش كمالوند در بازی سایپا مقابل شهرداری ارومیه، فدراسیون والیبال با همكاری باشگاه سایپا و هماهنگی خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی برای درمان این بازیكن وارد عمل شد.

  با مذاكرات و هماهنگی های انجام شده قرار شد گزارشات پزشكی و MRI زانوی كمالوند برای چند متخصص فیزیوتراپی ورزشی در ایتالیا ارسال شود تا این بازیكن بعد از انجام عمل جراحی در ایران برای پشت سر گذاشتن دوران معالجات و فیزیوتراپی به ایتالیا برود
  (ایشالا زودتر خوب بشن)


  برای دیدن عکس های بازی کاله و میزان خراسان به ادامه مطلب برید!


  فعلا عزیزان!


  ادامه مطلب

  [ پنجشنبه سیزدهم بهمن 1390 ] [ 18:54 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام همگییییییییی!خوبیننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب دوستای گلم همون جور که گفته بودم عکسای بازی کاله و سایپارو  براتون بعد از امتحانام میذارم!!!!!!!!

  بالاخره امروز تموم شد

  خب اینم از عکس ها:

   

   

   


  چندتا عکس با تشکر از وبلاگ طرفداران رضا قرا


  اخبار:

  مجمع انتخابات فدراسيون واليبال 6 بهمن برگزار مي شود 

  نيم‌فصل نخست ليگ برتر واليبال چگونه گذشت؟

  داورزنی: به هشتمی جهان هم راضی نیستم

  گناه ملي پوشان چيست؟ / تاوانش فحاشي است

  نگراني ولاسكو از نحو تمرينات بازيكنان و اجراي تاكتيك ها در ليگ

  هشدار سازمان ليگ فدراسيون به بازيكنان و باشگاه ها

  برنامه دور برگشت و پلي آف ليگ برتر اعلام شد

  خوليو ولاسكو هفته آينده در تهران


   

  ByE bYe


  برچسب‌ها: والیبال

  [ چهارشنبه بیست و یکم دی 1390 ] [ 12:48 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلللللللللللللللللللللللللللللللام همگی!!!!!!!!!!!!!!!

  خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  قبل  از شروع اخبار هفته 12 ام!!!!!!!!!


  عکس هایی که دوستای گلم گفته بودن بذارم و امیدوارم درست متوجه شده باشم و گذاشته باشم!!!!!!(اگه نه بگین دوباره)

  هههه

  ........

  دوتا عکس قدیمی از اون زمانی که تو تیم ملی خیلیا بودن!!!!!!!!  لینک دانلود حاشیه بازی کاله و گیتی پسند

  لینک 1

  لینک 2

  لینک 3  خب پیش به سوی هفته 12 ام

  هفته دوازدهم لیگ‌برتر والیبال
  صدرنشین از شکست پیروزی ساخت/ برتری مدعیان قهرمانی

  خبرگزاری فارس: هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال با برتری دشوار صدرنشین به پایان رسید.

  خبرگزاری فارس: صدرنشین از شکست پیروزی ساخت/ برتری مدعیان قهرمانی

  به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال از ساعت 17 به طور همزمان 5 دیدار آغاز شد که در مهمترین بازی سایپای صدرنشین در گنبد میزبان هاوش این شهر بود.
  سایپایی‌ها که 2 گیم اول را به حریف واگذار کرده‌ بودند در گیم‌‌های سوم و چهارم عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشتند و حساب کار را 2 بر 2 مساوی کردند تا برنده این دیدار در گیم پنجم مشخص شود.
  در گیم پنجم بازی پایاپای پیش رفت و سایپایی‌ها با حساب 15 بر 12 به برتری رسیدند و در پایان 3 بر 2 برنده بازی شدند.

  در سایر بازی های مهم پیکان تیم دوم جدول در تبریز موفق شد شهرداری این شهر را 3 بر صفر از پیش رو بردارد و کاله مازندران که هفته گذشته در خانه 3 بر صفر مغلوب گیتی‌پسند شده بود، برابر آلومینیوم المهدی هرمزگان به برتری 3 بر صفر دست یافت.


  نتایج کامل هفته دوازدهم:

  گیتی‌پسند 3 - میزبان خراسان‌رضوی یک
  شهرداری تبریز صفر - پیکان 3
  شهرداری ارومیه 3 - نوین کشاورز یک
  هاوش گنبد 2 - سایپا البرز 3
  کرمان یک - پیشگامان کویر یزد 3
  کاله مازندران 3 - آلومینیوم المهدی صفر
  باریج اسانس کاشان یک - مناطق نفت خیز جنوب 3

  رده بندي تيم ها تا پايان هفته دوازدهم به شرح زير است :

   

  رده

  تيم

  امتياز

  معدل ست

  1

  سايپا البرز

  3.66

  1.10

  2

  پيكان

  2.07

  1.09

  3

  شهرداري اروميه

  2.23

  1.10

  4

  كاله مازندران

  2.07

  1.03

  5

  گيتي پسند

  1.64

  1.18

  6

  هاوش گنبد

  1.25

  1.04

  7

  پيشگامان كوير

  1.10

  0.98

  8

  شهرداري تبريز

  0.90

  1.01

  9

  ميزان خراسان

  0.68

  0.93

  10

  نوين كشاورز

  0.64

  0.94

  11

  باريج اسانس

  0.66

  0.95

  12

  آلومينيوم المهدي

  0.44

  0.90

  13

  مناطق نفت خيز

  0.35

  0.87

  14

  كرمان

  0.25

  0.83


 • كرمان - پيشگامان كوير يزد
 • گيتي پسند اصفهان - ميزان خراسان رضوي
 • عکس بازی کاله

  bye


  [ چهارشنبه هفتم دی 1390 ] [ 20:26 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!


  سايپا در پايان هفته نهم همچنان صدر نشين ماند

   هفته نهم ليگ برتر دقايقي پيش با پيروزي هاوش درگنبدبه پايان رسيد.

  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال اين هفته از رقابت ها با پيروزي سه بر صفرسايپا آغاز شد تا نماينده استان البرز با كسب سه امتياز ديگرهمچنان صدرنشين ليگ برتر واليبال مردان بماند. ميزان خراسان هم در مشهد نوين كشاورز را سه بر صفر شكست داد و كاله مازندران با همين نتيجه مهمان خود كرمان را از پيشرو برداشت تا با 21 امتياز در سايه سايپاي صدرنشين 23 امتيازي در رده دوم جدول رده بندي قرار گيرد.  در ديگر بازي اين هفته گيتي پسند اصفهان مقابل مهمان خود شهرداري تبريز 3 بر يك مغلوب شد و پيكان تهران علي رغم واگذار كردن ست اول به ميزبان خود پيشگامان كوير يزد، 3 بر يك پيروز ميدان شد. در اهواز نيز اروميه 3 بر يك ميزبان خود مناطق نفت خيز جنوب را شكست داد و در آخرين ديدار اين هفته در گنبد،هاوش اين شهر مقابل باريج اسانس كاشان سه بر يك پيروز شد.

  با اين حساب در پايان اين هفته از رقابت ها تيم هاي سايپا، كاله و پيكان در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.


  در پايان هفته نهم ليگ برتر واليبال مردان باشگاه هاي كشور رده بندي تيم ها به قرار زير است:

  رده

  تيم ها

  امتياز

  معدل ست

  معدل پوئن

  1

  سايپا البرز

  23

  4.80

  1.14

  2

  كاله مازندران

  21

  3.00

  1.12

  3

  پيكان

  21

  2.30

  1.11

  4

  شهرداري اروميه

  20

  2.75

  1.11

  5

  شهرداري تبريز

  15

  1.30

  1.05

  6

  گيتي پسند

  14

  1.35

  1.11

  7

  هاوش گنبد

  14

  1.28

  1.03

  8

  پيشگامان كوير

  11

  1.00

  0.93

  9

  باريج اسانس

  8

  0.68

  0.95

  10

  نوين كشاورز

  8

  0.57

  0.93

  11

  ميزان خراسان

  5

  0.50

  0.92

  12

  آلومينيوم المهدي

  5

  0.45

  0.93

  13

  مناطق نفت خيز

  2

  0.25

  0.85

  14

  كرمان

  1

  0.12

  0.78


  سرمربي تيم واليبال كاله گفت: مربي تيم ملي بايد همه بازي‌هاي ليگ برتر را از نزديك مشاهده كند، البته اين نظر شخصي من است و بايد ديد توافق فدراسيون چگونه با ولاسكو توافق كرده است.

  بهروز عطايي پس از پيروزي تيم كاله مقابل نوين كشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) گفت: ما حدود 35 روز بازيكنان ملي‌پوش خود را در اختيار نداشتيم. سه ملي‌پوش كاله بازي‌هاي سنگيني را در رقابت‌هاي جام جهاني پشت سر گذاشتند و در بازي‌هاي ليگ بسيار خسته بودند. با اين وجود به دليل تعلق خاطري كه به باشگاه كاله داشتند به گونه‌اي كار كردند كه تيم نتيجه گرفت. البته كيفيت بازي ما در برابر حريف خيلي خوب نبود اما كاله تيم پرقدرتي است و بار ما روي شانه‌هاي حريف سنگيني ‌كرد و توانستيم نوين كشاورز را شكست دهيم. كار گروهي تيم ما خيلي خوب بود و نياز به فرد نداشتيم. بازيكناني چون نادي، زريني و نظري افشار خوب بودند اما در ادامه مي‌توانند بهتر از اين هم كار كنند.

  وي تعطيلي هفته هفتم ليگ را به نفع ملي‌پوشان ارزيابي كرد و خاطرنشان كرد: من از مسئولان فدراسيون به دليل اين كه فرصت ريكاوري را در اختيار ملي پوشان قرار دادند سپاسگزاري مي‌كنم. به دليل اينكه بازيكنان عصر روز 17 آذر وارد تهران شدند و اين در حالي بود كه از روز 20 آذر بايد بازي‌هاي ليگ برتر برگزارمي‌شد. اين موضوع موجب مي‌شد تا آسيب ديدگي‌ها زياد شود و كار براي همه سخت‌تر شود. به هر حال يك‌هفته تعطيلي بيشتر به نفع همه ملي‌پوشان تمام شد.

  سرمربي تيم واليبال كاله در پاسخ به سوالي درباره لزوم مشاهده بازي‌هاي ليگ برتر توسط كادر فني تيم ملي خاطر نشان كرد: درست است كه تيم ما سه بازيكن ملي‌پوش دارد اما مي‌تواند پنج ملي‌پوش داشته باشد. من فكر مي‌كنم كه مربي تيم ملي بايد همه بازي‌هاي ليگ برتر را از نزديك مشاهده كند. به هر حال اين نظر شخصي من است و بايد ديد توافق فدراسيون و ولاسكو چگونه است. من دوست ندارم در مورد اين موضوع زياد اظهار نظر كنم. ولي به هر حال مربي تيم ملي اگر از داخل ليگ بازيكنان را انتخاب كند بهتر است.

  وي افزود: من باور دارم كه تيم ملي در جام جهاني بهتر از مسابقات قهرماني مردان آسيا در تهران بازي كرد. بازيكنان تيم ملي در باشگاه خوب تمرين داشتند. در ده روز اردوي تيم ملي قبل از جام جهاني، بازيكن نمي‌تواند خيلي تغيير كند. ولاسكو بايد نسبت تيم‌هاي ايراني و مربيان ايراني اعتقاد بيشتري داشته باشد و فكر مي‌كنم در اين صورت تيم ملي بهتر نتيجه خواهد گرفت.

  عطايي با اشاره به گفته‌هاي ولاسكو درباره حضور نداشتن مربي‌هاي ايراني در كنار تمرين‌ها و مسابقه‌هاي تيم ملي گفت: من بازي‌هاي قهرماني آسيا را از تلويزيون ديدم و بازي‌هاي نيمه نهايي و فينال مسابقات قهرماني مردان آسيا را هم از نزديك ديدم. اين توجيه درستي نيست كه اگر مربي تيم باشگاهي سر تمرين تيم ملي نرود من هم بازي‌هاي ليگ را نمي‌بينم. چرا كه مربي تيم ملي بايد از تيم باشگاهي بازيكن بگيرد. از طرفي زماني كه من هدايت تيم ملي نوجوانان را برعهده داشتم معمولا از نزديك شاهد تمرين‌هاي تيم ملي بودم. • سايپا البرز - آلومينيوم المهدي بندرعباس
 • پيشگامان كوير يزد - پيكان
 • کاله-کرمان

  .


  ------

  .


  ----------


  ----


  ----------

  .


  -----------


  ---

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .


  برنامه دهمين هفته ليگ برتر واليبال مردان


  هفته دهم مسابقات ليگ برتر واليبال مردان چهارشنبه 30 آذر با برگزاري هفت ديدار در شش شهر برگزار مي شود.


  به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال در اين هفته از رقابت ها كه تا كنون هشت هفته آن برگزار و يك هفته آن (هفته هشتم) به تعويق افتاده به جز ديدار هاي تهران بقيه ديدار ها از ساعت 17 آغاز مي شود. برنامه مسابقات به شرح زير است:

  تهران – ساعت16:
  گسترش فناوري نوين كشاورز – مناطق نفت خيز جنوب

  تهران – ساعت18:
  پيكان – سايپا

  اروميه – ساعت17:
  شهرداري اروميه – پيشگامان كوير يزد

  بندرعباس – شاعت17:
  آلومينيوم المهدي بندرعباس – شهرداري تبريز

  گنبد – ساعت17:
  هاوش گنبد – گيتي پسند

  كرمان – ساعت17:
  كرمان – ميزان خراسان رضوي

  كاشان – ساعت 17:
  باريج اسانس – كاله مازندران


  عکس :

  تمرین تیم کاله!

  عرشیا

  تیم ملی:

  دیگران:

  هههه  بای بای

  [ یکشنبه بیست و هفتم آذر 1390 ] [ 20:20 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!خوبین؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب دیروز من به همراه مامان و بابام تهران برای بازی کاله و گسترش نوین رفتیم!!!!!!

  بازی خوبی بود و خیلی خوش گذشت!و منم دوستای گلمو دیدم!!!!!!!!!و عالی بوددددددددددددددد!!!!!!!!!!مخصوصا بعد از بازی!!!!!!!!!!دیگه از تعریف بازی میگذرم!


  بازی تیم های کاله آمل و گسترش نوین کشاورزی که غروب چهارشنبه 23 آذرماه در خانه والیبال تهران برگزار شد، با برتری 3 بر صفر نماینده شایسته مازندران همراه بود. گزارش تصویری این دیدار را در زیر مشاهده می کنید:

   


  http://myup.ir/images/72703379719434492801.jpg  http://myup.ir/images/24382486811185847021.jpg  http://myup.ir/images/80457586921308913959.jpg  http://myup.ir/images/92394747575440333094.jpg
  http://myup.ir/images/66712229688284365349.jpg
  http://myup.ir/images/12964870664891043162.jpg
  http://myup.ir/images/50341126372593692818.jpg  http://myup.ir/images/68708400832716713366.jpg  http://myup.ir/images/41942502593780406157.jpg
  http://myup.ir/images/40927227689548313035.jpg
  http://myup.ir/images/23151712196362027614.jpg
  http://myup.ir/images/59147962454767112415.jpg
  http://myup.ir/images/78949940532638090901.jpg
  http://myup.ir/images/65591580340394774174.jpg
  http://myup.ir/images/10080520410389116189.jpg  http://myup.ir/images/07298078235550047558.jpg

  آخی

  برای دیدن یک سری عکس دیگه از بازی برید به لینک زیر و بعدش روی لیگ برتر والیبال کلیک کنید بعدش بازی رو که میخواید رو انتخاب کنید!

  لینک

  اینم عکسایی که خودم و دوسته عزیزم هانیه گرفتیم!باتشکر از هانیه!

  بعد از بازی

  آقای معروف!!!

  آقای نظری افشار

  بقیه عکس ها رو بعدا میذارم!

  عبور خودروسازان از کهکشان اصفهان/ سایپا و کاله همچنان بدون شکست

  خبرگزاری فارس: هفته هشتم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر امروز با برگزاری 7 مسابقه و برتری سایپا برابر گیتی پسند خاتمه پیدا کرد.

  خبرگزاری فارس: عبور خودروسازان از کهکشان اصفهان/ سایپا و کاله همچنان بدون شکست

  به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هشتمین هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر امروز با برگزاری 7 مسابقه در تهران و شهرستان ها خاتمه پیدا کرد.

  در تهران تیم های پیکان و آلومینیوم بندرعباس برابر هم قرار گرفتند که در این مسابقه شاگردان پیمان اکبری موفق شدند حریف خود را شکست دهند و با کسب 3 امتیاز این مسابقه همچنان در جمع مدعیان قرار بگیرند.

  در ادامه مسابقات این هفته و در اصفهان تیم های مدعی سایپا و گیتی پسند به مصاف هم رفتند که در این مسابقه شاگردان فرهاد نفرزاده موفق شدند دست به کار بزرگی بزنند و تیم پرستاره گیتی پسند را مقابل چشم هوادارانش شکست دهد تا ثابت کنند که این فصل به صورت جدی دنبال قهرمانی هستند. سایپایی ها با این پیروزی و کسب 3 امتیاز همچنان صدرنشین لیگ برتر هستند.

  آملی ها هم که به تهران آمده بودند دست پر تهران را ترک کردند و موفق شدند تیم شاگردان مسعود آرمات یعنی نوین کشاورز را مغلوب کنند تا در کنار سایپا تنها تیم های بدون شکست این فصل لقب بگیرند. عطایی در تیم کاله به همراه شاگردانش هر هفته منتظر لغزش نارنجی پوشان سایپا است تا بتواند به صدرجدول برسند.

  شکست تیم کرمان در خانه برابر هاوش گنبد و باریج اسانس مقابل شهرداری تبریز هم از نتایج جالب توجه این هفته از مسابقات بود.

  * نتایج بازی های هفته هشتم به این شرح است:
  گیتی پسند یک - سایپا البرز 3
  25 - 13
  22 - 25
  24 - 26
  23 - 25

  پیشگامان کویر 3 - مناطق نفت خیز صفر
  25 - 18
  25 - 19
  29 - 27

  نوین کشاورز صفر - کاله مازندران 3
  23 - 25
  18 - 25
  14 - 25

  پیکان 3 - آلومینیوم المهدی یک
  25 - 21
  25 - 19
  23 - 25
  25 - 18

  شهرداری ارومیه 3 - میزان خراسان صفر
  25 - 17
  25 - 20
  26 - 24

  باریج اسانس صفر - شهرداری تبریز 3
  25 - 27
  17 - 25
  24 - 26

  کرمان صفر - هاوش گنبد 3
  19 - 25
  15 - 25
  21 - 25

  * جدول رده‌بندی تا پایان هفته هشتم:
  1- سایپا البرز 20 امتیاز
  2- کاله مازندران 18 امتیاز
  3- پیکان 18 امتیاز
  4- شهرداری ارومیه 17 امتیاز
  5- گیتی‌پسند 14 امتیاز
  6- شهرداری تبریز 12 امتیاز
  7- پیشگامان کویر 11 امتیاز
  8- هاوش گنبد 11 امتیاز
  9- باریج اسانس 8 امتیاز
  10- نوین کشاورز 8 امتیاز
  11- آلومینیوم المهدی 5 امتیاز
  12- میزان خراسان 2 امتیاز
  13- مناطق نفت‌خیز 2 امتیاز
  14- کرمان یک امتیاز


  گيتي پسند اصفهان - سايپاي البرز

  پيكان تهران - آلومينيوم المهدي بندرعباس     


  بای بای


  [ پنجشنبه بیست و چهارم آذر 1390 ] [ 21:51 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!امروز تولد والیبالیست عزیز و محبوبمون  که من دوستدار و طرفدار همیشگیشون هستم  یعنی ((آقای معروف  )) هستش!!!!!!!!

  میدونم خیلی تاریخ تولد ایشون دارن اما من  با توجه به گفته خودشون بهم امروز روز تولدشون هست!!!!!!(فدراسیون هم همینو زده)

  اینو خودم براشون درست کردم!


  !

  !!

  !!!!

                              !!!!!!!!                            

  !!!!!!!!!!!

  |^^^^^|
  |^^^^^^^^^|
  [***********]

  سبزترین خاطرات از آن کسی است که در ذهنمان صمیمانه دوستش داریم

  تولد تکرار امیدواری خداوندی است ،

  یاداوری این تکرار بر شما گرامی باد

  تولدتون  مبارک

  پرواز در آسمان  آرزوها و فرود در فرودگاه موفقیت را برایتان آرزومندم !

  با بهترین آرزو

  دوستدار  [ پنجشنبه بیست و هشتم مهر 1390 ] [ 0:40 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  دلم براتون تنگ شده بود!!!!!!!!!!

  خب لیگ 90 هم شروع شد!!!!!!!!!!!!!!!

  قبل از شروع اخبار اولین هفته لیگ 90 لیست بازیکنان تیم ها:

  تيم هاي شركت كننده

   

  آلومینیوم المهدی بندرعباس

  باریج اسانس کاشان

  پیشگامان کویریزد

  پیکان

  سایپا البرز

  شرکت گسترش فناوری نوین کشاورز

  شهرداری ارومیه

  شهرداری تبریز

  کاله مازندران

  کرمان

  گیتی پسند اصفهان

  مناطق نفت خیزجنوب

  میزان خراسان رضوی

  هاوش گنبد


  اخبار امروز لیگ 

  رده بندي | مرحله رفت
  پوئن
  معدل باخته برده
  ست
  معدل باخته برده
  جزئيات نتايج
  0
  -
  3
  1
  -
  3
  2
  -
  3
  3
  -
  2
  3
  -
  1
  3
  -
  0
  مسابقات
  باخته برده بازي
  امتياز تيم رده
  1 گيتي پسند31101     30 Max 7542 1.78
  2 سايپا البرز31101     30 Max 7558 1.29
  3 شهرداري اروميه31101     30 Max 7561 1.22
  4 گسترش نوين31101     30 Max 7765 1.18
  5 پيكان3110 1    31 3.00 9880 1.22
  6 كاله مازندران2110  1   32 1.50 102105 0.97
  7 شهرداري تبريز1101   1  23 0.66 105102 1.02
  8 آلومينيوم المهدي0000      00 Max 00 0
  9 مناطق نفت خيز0000      00 Max 00 0
  10 هاوش گنبد0101    1 13 0.33 8098 0.81
  11 كرمان0101     103 0 6577 0.84
  12 باريج اسانس0101     103 0 6175 0.81
  13 ميزان خراسان0101     103 0 5875 0.77
  14 پيشگامان كوير0101     103 0 4275 0.56
  نتايج
  تماشاگران مجموع پوئن
  مجموع نتايج
  5 4 3 2 1
  نتيجه تيم ها تاريخ شماره
  1
  1390/07/27
  پيكان - هاوش گنبد
  3  - 1 25  - 22 25  - 15 23  - 25 25  - 18 0  - 0 98  - 80 700
  2
  1390/07/27
  كرمان - گسترش نوين
  0  - 3 21  - 25 19  - 25 25  - 27 0  - 0 0  - 0 65  - 77 1000
  3
  1390/07/27
  شهرداري تبريز - كاله مازندران
  2  - 3 21  - 25 25  - 13 20  - 25 26  - 24 13  - 15 105  - 102 2000
  4
  1390/07/27
  شهرداري اروميه - باريج اسانس
  3  - 0 25  - 22 25  - 23 25  - 16 0  - 0 0  - 0 75  - 61 3000
  5
  1390/07/27
  سايپا البرز - ميزان خراسان
  3  - 0 25  - 20 25  - 15 25  - 23 0  - 0 0  - 0 75  - 58 400
  6
  1390/07/27
  گيتي پسند - پيشگامان كوير
  3  - 0 25  - 19 25  - 15 25  - 8 0  - 0 0  - 0 75  - 42 1000


  واما گزارشگر این دیدار تا حدود زیادی توانست روی اعصاب ببیندگان تلویزیون راه برود. این گزارشگر که ظاهرا در این بازی حس تبریز دوستی اش گرده بود چندین بار بیخیال گزارش این دیدار شد و با عنوان اینکه تبریز مهد والیبال ایران است(واقعا)

  ___________


  مازندلیگ: تیم کاله مازندران اولین دیدار خود در لیگ برتر والیبال کشور را با برد آغاز کرد.
  به گزارش مازندلیگ ،تيم واليبال كاله آمل در هفته نخست رقابت هاي ليگ برتر واليبال باشگاههاي كشور موفق شد در يك بازي سنگين و حساس شهرداری تبریز را با نتیجه سه بر دو شکست دهد.
  در اين بازي كه عصر روز چهارشنبه درحضور حدود سه هزار نفر درسالن شهيد اقدمي تبريز برگزار شد، تيم كاله مازندران در گيم هاي اول، سوم و پنجم به ترتيب با نتايج 25 بر 22، 25 بر 20 و 15 بر 13 به برتري رسيد و شهرداري نيز در گيم هاي دوم و چهارم با نتايج 25 بر 13 و 26 بر 24 صاحب برتري شد.
  قضاوت اين بازي بر عهده مسعود يزدان پناه و نادر انصاري بود.
  براساس قوانين جديد فدراسيون بين المللي واليبال، تيم شهرداري توانست يك امتياز از اين ديدار كسب كند و كاله نيز با دو امتياز از تبريز به خانه برگشت.

  حواشی این دیدار:

  این بازی بدون حضور مأموران نیروی انتظامی برگزار شد

  این دیدار به علت مشکلاتی که از سوی سه هزار هوادار شهرداری تبریز ایجاد شد چندین بار توسط داور و مسئولان برگزار کننده متوقف شد.

  واما گزارشگر این دیدار تا حدود زیادی توانست روی اعصاب ببیندگان تلویزیون راه برود. این گزارشگر که ظاهرا در این بازی حس تبریز دوستی اش گرده بود چندین بار بیخیال گزارش این دیدار شد و با عنوان اینکه تبریز مهد والیبال ایران است و به کار بردن جملات احساسی و متعصبانه، آماتور بودن خود را ثابت کرد تا هواداران مازندرانی کاله در شهرهای آمل ، قائمشهر ، ساری و ... صدای گیرنده تلویزیونی خود را ببندند و بدون دریافت صدا این دیدار را دنبال کنند.

  من بازی کاله  و شهرداری تبریزو دیدم!!!!!!!انقدر خندم گرفته بود!!!!!!!!!وای!ماشالا چه فیلم برداری داشتن!!!!!!!مشکلات فیلم برداریشون خیلی بود!(ببخشید نظرم بود)اما باز ممنونم از این که نشون دادن!!!!!دستشون درد نکنه!!!!!!!

  عکس های بازی هارو اگه جایی دیدم میذارم

  گزارش تصويري: شهرداري تبريز - كاله مازندران

  گزارش تصويري: پيكان تهران - هاوش گنبد (2)گزارش تصويري: پيكان - هاوش گنبد (1)  عکس های از تیم کاله


  خب این اخبار مربوط به روز 26 مهر(دیروز میشه) که مراسمی برای تجلیل از بازیکنان چندتا رشته ی ورزشی بود!

  دكتر احمدي نژاد در مراسم تقدير از قهرمانان ورزشي:

  دكتر عباسي: ورزشكاران نماد عزت كشور هستند

  خوش خبر: رئيس جمهور حمايت خود از ملي پوشان را به طور كامل اعلام كرد.

  رئيس جمهور به حمزه زريني چه گفت؟

  ديدار رئيس جمهور با قهرمانان ورزش ايران (1)

  ديدار رئيس جمهور با قهرمانان ورزش ايران (2)

  ديدار رئيس جمهور با قهرمانان ورزش ايران (3)

  توجه:حتما فردا  (28 مهر ماه)هم یک سر به وبلاگم بزنید!!!!!!!!!!!!!!!!

  فعلا!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  [ چهارشنبه بیست و هفتم مهر 1390 ] [ 20:10 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام به دوستای گلم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  سایه دیوونه شد!!!!!!!بچه ها یک سوال :کسی میدونه چرا کد تاپید  برای من نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟مشکلش چیه؟؟؟؟؟من فکر میکردم مرورگره مشکل داره اما انگار از اونم نیست!!!!!!!!!!!

  قبل از این که آپ شروع کنم بگم آخر این آپ خیلی جالبه!!!!!!!!!!!تقدیم به طرفداران.....

  خب امروز هم ک با ژاپن مسابقه داشتیم بردیم دست دست!!!!!!!!بازی به این مهمی بانوان نشد برن! ( من نصفه دیدیم بازیو کلاس بودم)


  خب اخبار:

  مجبور شدم لینکشونو بذارم !!!!!(باید زود برم!)ببخشید دیگه!

  شکست قهرمان آسیا توسط ایران!  علیرضا نادی: ژاپن را با فکر شکست دادیم نه احساس
  کاپیتان تیم ملی والیبال ایران آنالیز خوب ژاپن را دلیل اصلی موفقیت برابر این تیم خواند و گفت: در این بازی و در تمام دقایق فکر و ذهن خود را به کار گرفتیم و به دور از احساس بازی کردیم.

  به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نادی در نشست خبری دیدار امشب تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن اظهار داشت: در بزرگی ژاپن شکی نیست این تیم علاوه بر چند عنوان قهرمانی آسیایی حضور مرتب در لیگ جهانی و مسابقات قهرمانی جهان را تجربه کرده است اما ما امشب به لطف آنالیز خوبی که روی این تیم انجام شده بود موفق به پیروزی شدیم.

  وی تاکید کرد: امشب در تمام دقایق برای ناکام کردن ژاپن از فکر و ذهن خود استفاده کردیم و هرگز وارد مسائل احساسی نشدیم. این اولین بار بود که به این راحتی برابر ژاپن بازی کردیم. ژاپن همیشه و در هر شرایطی از تیم های خوب و مدعی قهرمانی بوده است.

  نادی تاکید کرد: پیروزی امشب فقط به خاطر قدرت تیم خودمان بود. ما در حمله خیلی خوب کار کردیم و در دفاع اسپک و سرویس هم برنامه داشتیم. خوب بازی کردیم تا پیروز شویم چون هدفمان قهرمانی است.  کاپیتان ژاپن: غیبت"شیموزو" در شکست‌مان برابر ایران بی‌تاثیر نبود
  کاپیتان تیم ملی والیبال ژاپن پس از شکست برابر ایران گفت: خیلی تلاش کردیم این بازی را ببریم اما به هر حال غیبت "شیموزو" تاثیر خود را گذاشت.

  به گزارش خبرنگار مهر، "اوسامی" پس از دیدار امشب تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن ضمن تبریک به خاطر پیروزی والیبالیست های ایران اظهار داشت: ایران نمایش خوبی از خود نشان داد. هرچند که ما برای پیروزی تلاش کردیم اما به نتیجه نرسیدیم.

  وی تصریح کرد: بنا به تصمیمات سرمربی تغییرات زیادی در ترکیب تیم انجام شد تا بتوانیم بازی را به دست بگیریم. چندین بار شیوه کارمان را تغییر دادیم اما در نهایت موفق نشدیم.

  کاپیتان تیم ژاپن در پایان به غیبت شیموزو - بازیکن قدرتمند والیبال ژاپن - اشاره کرد و گفت: شیموزو بازیکن خوبی است. ما سعی کردیم در غیاب او نتیجه بگیریم اما به هر حال نبود این بازیکن تاثیر خود را گذاشت.

  دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن در رقابتهای قهرمانی آسیا دوشنبه شب در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی با پیروزی 3 بر صفر تیم کشورمان به پایان رسید.


  سرمربی ژاپن: ایران قوی‌تر شده است/ شب تلخی را تجربه کردیم
  سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن دیدار برابر ایران را تجربه ای تلخ برای خود و تیمش خواند و گفت: هرگز این شب و این شکست را فراموش نمی کنم.

  به گزارش خبرنگار مهر، "اتوتا تسویا" در نشست خبری دیدار دوشنبه شب تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن اظهار داشت: خیلی سعی کردم با جابجایی های مکرر جریان بازی را به دست بگیریم و حدس بزنیم که ایران در هر موقعیت چه عملکردی خواهد داشت. چند بار پشت خط زن ها را جابجا کردم اما هیچ یک از آنها نتیجه نداد و در نهایت تجربه تلخی را کسب کردیم.

  سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن که از 7 سال پیش هدایت این تیم را بر عهده دارد در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر که تیم ایران نسبت به گذشته و به خصوص فینال مسابقات 2009 فیلیپین و بازی های آسیایی گوانگجو چه تغییری کرده است، تاکید کرد: ایران نسبت به گذشته خیلی قوی تر شده است. البته طی این دو سال اخیر خود را در یک سطح نگه داشته است.

  اتوتاتسویا با تاکید بر عملکرد قبلی ایران در خط دفاع گفت: در این شرایط باید از 3 بازیکن بیرون خط زن خوب بهره می بردیم اما فقط دو نفر آنها خوب کار می کردند و آن یکی خیلی خوب نبود به همین دلیل نتوانستیم مقابل ایران مقاومت کنیم.

  وی با تمجید از عملکرد کلی تیم ملی والیبال ایران ابراز امیدواری کرد که روزی با این تیم در لیگ جهانی روبرو شود.

  سرمربی ژاپن که تیمش پیش از دیدار با ایران مقابل هند هم شکست خورده بود، در پایان صحبت هایش گفت: ما 12 بازیکن داریم. سعی می کنیم در بازیهای آینده با اعمال تغییرات تاکتیکی لازم شرایط را برای نتایج بهتر مهیا کنیم.


  خب خانما و آقایان!!!!!!!!دیروز برای بازی ایران و پاکستان آقایان سعید معروف و محمد کاظم رفته بودن!!!!!!!اینم  چندتا از عکساش!!!!!!!!!!تشکر از دوست عزیز و گلم!(که هم عکسارو داد و کل ماجرارو برام تعریف کرد)

  bye  [ دوشنبه چهارم مهر 1390 ] [ 22:50 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!خب دومین روز بازی ها هم ب پایان رسید!
  تیم ملی والیبال ایران با 6 امتیاز صدرنشین شد

  تیم ملی والیبال کشورمان با پیروزی در دومین بازی خود در دور مقدماتی شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و کسب شش امتیاز، در گروه نخست این رقابت ها صدرنشین شد.تیم ملی والیبال کشورمان در دیدار امروز برابر چین تایپه با ترکیب علیرضا نادی، امیر حسینی، فرهاد نظری افشار، آرش کمالوندی، مهدی بازارگرد، سید محمد موسوی و فرهاد ظریف (لیبرو) بازی را آغاز کرد.ملی پوشان والیبال ایران در ست نخست با دفاع مناسب بر روی آبشارهای بازیکنان چین تایپه با امتیاز 25 بر 15 به پیروزی رسیدند.تیم ملی والیبال کشورمان که در دیدار امروز نیز از بازیکنان غیر اصلی به مراتب استفاده کرد و در ست دوم نیز با پاس های بی نظیر امیر حسینی که شیوه پاس های او در آسیا همتا ندارد، با امتیاز 26 بر24 به پیروزی رسید. تلاش های مهدی بازارگرد و امیر غفور جای خالی محمد محمد کاظم بازیکن مصدوم ایران را برای تیم ملی والیبال پر کرد و بازیکنان ایران در ست سوم نیز با امتیاز 25 بر 17 پیروز میدان شدند تا در نهایت 3 امتیاز این بازی را با نتیجه سه بر صفر از آن خود کنند.چین تایپه جوان ترین تیم شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا است که با میانگین سنی 22 سال و 4 ماه در این رقابت ها حاضر است. در این تیم جوان ترین بازیکن با 20 سال و 7 ماه سن حضور دارد و مسن ترین بازیکن نیز 25 ساله است.   "حمید سجادی" معاون وزیر ورزش و جوانان نیز از تماشاگران ویژه دیدار امروز تیم ملی والیبال ایران در برابر چین تایپه بود.امروز نسبت به روز گذشته هواداران بیشتری برای تماشای  بازی تیم ملی والیبال کشورمان در برابر چین تایپه به سالن مسابقات آمده بودند. حدود پنج هزار نفر این بازی را از نزدیک تماشا کردند.تیم ملی والیبال کشورمان فردا جمعه در سومین بازی خود به مصاف هندوستان خواهد رفت که این بازی نیز از ساعت 18 و 30 دقیقه در سالن 12 هزارنفری آزادی برگزار می شود.

  تیم ملی والیبال ایران با 6 امتیاز صدرنشین شد 1


  سرویس عکس:


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   1


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   2


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   3


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   4


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   5


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   6


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   7


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   8


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   9


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   10


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   11


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   12


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   13


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   14


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   15


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   16


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   17


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   18


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   19


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   20


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   21


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   22


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   23


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   24


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   25


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   26


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   27


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   28


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   29


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   30


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   31


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   32


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   33


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   34


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   35


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   36


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   37


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   38


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   39


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   40


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   41


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   42


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   43


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   44


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   45


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   46


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   47


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   48


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   49


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   50


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   51


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   52


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   53


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   54


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   55


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   56


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   57


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   58


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   59


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   60


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   61


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   62


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   63


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   64


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   65


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   66


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   67


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   68


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   69


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   70


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   71


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   72


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   73


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   74


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   75


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   76


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   77


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   78


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   79


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   80


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   81


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   82


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   83


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   84


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   85


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   86


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   87


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   88


  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   89

  ولاسکو: بازی با چین تایپه خاص بود

  سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: همانگونه که قبلا تاکید کردم بازی با چین تایپه به دلیل شرایط این تیم، دیداری خاص بود که با موفقیت به پایان رسید."خولیو ولاسکو" در نشست خبری بعد از بازی ایران وچین تایپه افزود: این تیم از تاکتیک های ترکیبی و دوبل استفاده می کند و آنالیز ما جواب داد که توانسیتم بر آنان غلبه کنیم.وی با اشاره به اینکه تیم ایران در دفاع و توپ گیری امروز خوب کار کرد، خاطر نشان کرد: سرویس های بازیکنان ما در ست نخست نیز تیم چین تایپه را فلج کرد.سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تاکید کرد: در بازی امروز برابر چین تایپه اشتباهات بسیار کمی داشتیم و توانستیم فشار زیادی بر روی دریافت کننده های حریف وارد کنیم.وی دلیل اصلی اختلاف امتیاز ایران و تایپه در ست نخست را اشتباهات بازیکنان تایپه دانست و گفت: در ست دوم آنان کاری کردند که بازیکنان ما دچار برخی اشتباهات شدند اما در نهایت با قدرت تلاش کردیم تا این ست ببریم.ولاسکو درخصوص تفاوت قد بازیکنان ایران و چین تایپه و دلیل ناکامی مدافعان بر روی برخی حمله های آنان گفت: بلندی قد تاثیر زیادی در کار دفاعی ندارد. تیم والیبال برزیل بازیکنان بلند قد نسبت به دیگر کشورها ندارد، اما 10 سال است که عنوان بهترین دفاع دنیا را در اختیار دارد. وی در خصوص بازی فردای ایران در برابر هندوستان گفت: هندوستان تیمی کاملا جدا از تایپه است . امشب کادر فنی تیم ایران تاکتیک های بازی فردا را مشخص خواهند کرد.سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: تیم ایران در هر بازی نسبت به بازی های قبلی بهتر خواهد شد. بنابر این در برابر هندوستان نیز بازی بهتری نسبت به چین تایپه به نمایش خواهیم گذاشت.تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در دور مقدماتی قهرمانی آسیا امشب موفق به شکست سه بر صفر چین تایپه شد تا با 6 امتیاز در صدر گروه نخست این رقابت ها قرار گیرد.


  سجادی در سالن 12 هزار نفری

  معاون وزیر ورزش و جوانان کشورمان امروز برای تماشای بازی تیم ملی والیبال ایران در برابر چین تایپه در سالن 12 هزارنفری آزادی حضور یافت."حمید سجادی" را تعدادی از مسئولین فدراسیون والیبال در این دیدار همراهی کردند.بازی تیم ملی والیبال کشورمان دومین بازی این تیم در چارچوب دور مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا است که از ساعت 18 و 40 دقیقه آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد. تیم ملی والیبال ایران ست نخست این بازی را با امتیاز 25 بر 15 به سود خود خاتمه داد.

  سجادی در سالن 12 هزار نفری 1

  سجادی در سالن 12 هزار نفری 2

  در ساير ديدارهاي امروز نتايج زير به دست آمد:
  استراليا 3 قطر صفر
  چين 3 اندونزي صفر
  كره جنوبي 3 تركمنستان صفر
  سريلانكا 3 ازبكستان صفر
  هند 3 افغانستان صفر


  عذرخواهی کاپیتان تیم ملی از مردم؛
  نادي:واليباليست‌ها از اقدام خود نادمند/ درخواست سرداور سريلانكايي عامل اشتباه بازيكنان

  خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران درباره اقدام برخی بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان در دست دادن با داور زن قزاقستانی، گفت: والیبالیست‌ها از اقدام خود نادم و پشیمان هستند

  علیرضا نادی کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره اقدام برخی بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان در دست دادن با داور قزاقستانی، از ندامت و پشیمانی بازیکنان از این اقدام خود خبر داد.

  وی اصرار سرداور سریلانکایی برای دست دادن با داور زن را علت اصلی این اقدام بازیکنان عنوان کرد و در عین حال گفت که برخی بازیکنان تیم ما تجربه حضور در مسابقات بین‌المللی را نداشته و تحت تاثیر سخن داور که براساس مقررات فدراسیون جهانی والیبال مطرح شد، این اقدام را انجام دادند اما تمامی این مطالب دلیل قانع کننده برای خطای بازیکنان نیست و بازیکنان از اقدام خود نادم هستند.

  کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان با تاکید بر اینکه بازیکنان بعد از این اشتباه خود برای قهرمانی هم قسم شدند، تصریح کرد: فرزندان ایران اسلامی برای جبران خطای خود تمام تلاششان را برای قهرمانی و برافراشته شدن پرچم 3 رنگ ایران اسلامی در آسیا به کار خواهند گرفت.
  ایران در کنفدراسیون والیبال آسیا صاحب چهار کرسی شد
  انتخابات کنفدراسیون والیبال آسیا در حالی برگزار شد که نمایندگان کشورمان صاحب چهار کرسی آسیایی شدند.

  به گزارش خبرنگار مهر، مراسم انتخاباتی کنفدراسیون والیبال آسیا امروز پنجشنبه در حالی به میزبانی چین‎تایپه برگزار شد که کاندیداهای ایرانی توانستند با کسب اکثریت آرا در هیئت رئیسه و کمیته‎های کنفدراسیون والیبال آسیا صاحب کرسی شوند.

  در جریان این انتخابات محمدرضا داورزنی با کسب بالاترین آرا موافق برای چهار سال دیگر به عنوان عضو هیئت رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا ابقا شد. سعید درخشنده، دبیر فدراسیون والیبال ایران نیز همچون گذشته به عنوان عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا ابقا شد.

  احمد خجسته رئیس کمیته والیبال ساحلی ایران نه تنها به عنوان دبیر کمیته والیبال ساحلی کنفدراسیون آسیا باقی ماند بلکه عضویت این کمیته را هم برعهده گرفت. ضمن اینکه رامین طباطبایی نیز با اخذ اکثریت آرا موافق به عنوان عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون والیبال آسیا انتخاب شد. بدین ترتیب سهمیه کرسی‎های آسیایی ایران در AVC نسبت به گذشته دو برابر شد.

  اجلاس انتخابات کنفدراسیون والیبال آسیا در جریان رقابت‏های قهرمانی بانوان آسیا برگزار شد. 


  خب امروز مامانم  همین از خواب پاشدم گفت سایه مصاحبه ی آقای معروفو خوندی؟؟منم گفتم کجا؟؟؟؟؟؟گفت توی جام جم!برفت سریع  یک صفحه از روزنامه ی جام جم رو آورد ک مربوط به روز 27 شهریور 90 میشه ک مصاحبه جام جم با آقای معروف هست!منم گفتم براتون بذارمش شاید نخونده باشین:


  معروف:والیبال ما دست نیافتنی تر می شود‏!‏

  بازیکنان ملی پوش ما اکنون در اوج قبراقی و سرحال بودن به سر می برند‏;‏طوری که شانس بسیار بالایی برای قهرمانی جام ملت های آسیا با استفاده از امتیاز ارزشمند میزبانی دارند.میر سعید معروف,پاسور کتاره گیری کرده از تیم ملی والیبال کشورمان,بابیان این مساله افرود:درسال های اخیر همیشه تیم های ژاپن,ایران,کره و چین قدرت های برتر والیبال آسیا بوده اند و امسال ما میتوانیم با شرایط میزبانی,حرف های زیادی بزنیم و برتری خودرا نسبت به رقیبان همیشگی خود به نمایش بگذاریم,چون اکنون ملی پوشان ما در اوج آمادگی انگیزه و قبراق بودن قرار دارد.

  برترین پاسور پیشین آسیا در مورد نقش خولیو ولاسکو سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال گفت: ولاسکو اسم بزرگی در والیبال دنیا دارد و این اسم میتواند ب مثابه وزنه ایسنگین روی دوش حریفان سنگینی کند!

  شرایط میزبانی درکنار تمام امتیاز هاو نقاط قوتی ک بر ایمان به ارمغان می اورد بار استرس زیادی را نیر بر بازیکنان وارد میکند.

  مسلما ولاسکو این قدرت و تجربه را در اختیار دارد که این  استرس هارا از دوش بازیکنان ما بردارد.معروف افزود:این قهرمانی میتواند فاصله ما از ژاپن وو کره و پین را زیاد کند و به عبارتی ما از والیبال آسیا جدا و به قافله برتر جهانی نزدیک تر سازد.چنین اتفاقی در عین حال امتیاز فنی-روانی بالایی در رقابت های پیش روی راه یابی به المیپیک لندن رادارد که اتفاقا در آین مسایقه ها هم همین حریفان رقبای اصلی ما محسوب خواهند شد و ما در آن شرایط کارمان به مراتب آسان تر پیش می رود.

  معروف موضوع کناره گیری اش از تیم ملی را کاملا کهنه شده خواند و خاضر به توضیح بیشتر در مورد این تصمیم گیری نشد.

  وی که به تازگی پیراهن تیم ماله آمل را برای پوشیدن در رقابت های فصل آتی لیگ برتر برگزیده است درباره  مدعیان اصلی قهرمانی امسال لیگ گفت:باید ببینیم موضوع انحلال پیکان به کجا می انجامد و آیا این تیم به لیگ برتر برمی ردد یا خیر؟

  به نظر من چه در صورت برگشت پیکان و چه انصرفا و غیبت این تیم کاله با اضافه کردن بازیکنان خیلی خوب به ترکیب امسال خود دارای قدرت بیشتری نسبت به سایر حریفان شده و مدعی برزگ فتح لیگ امسال محسوب می شود!


  lراستی من امروز به وبلاگ خیلیاتون سر زدم اومدم نظر بدم دیدم باز این کامپیوتر قاطی کرده و رمز تایید هرکاری کردم نیومد!!!سعیمو میکنم بیام باز!!!!!!!!!ببخشید دیگه!

  خب فعلا

  ايران - چين تايپه  IRI - TPE   12

  [ پنجشنبه سی و یکم شهریور 1390 ] [ 21:26 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  پاسور سابق تیم ملی والیبال پس از جدایی از تیم گیتی‎پسند و ثبت قرارداد با تیم کاله گفت: به مسئولان باشگاه گیتی پسند گفتم زرنگی کردید نوش جانتان.

  سعید معروف در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران اظهار داشت: من با مسئولان باشگاه گیتی پسند مشکلی بابت 2 ساله بودن قراردادم نداشتم، بعد از مشکلی که برای قراردادم پیش آمد سرپرست تیم را دیدم و به ایشان تذکر دادم که این صحبت هایی که در مطبوعات در مورد زمان ثبت قراردادم بوده درست نیست بلکه بحث سر کم کردن مبلغ قراردادم بود.

  وی در مورد صحبت های اخیر مسئولان باشگاه بیان داشت: من نه به مربی تیم و نه با کس دیگری تماس نگرفتم که بخواهم به آنها بی احترامی کنم ولی در عوض مسئولان تیم مصاحبه هایی در مطبوعات کردند که به هیچ عنوان صحت ندارد و من دلیل این حرفهایشان را در مطبوعات نمی دانم. من باید شاکی باشم نه شخص دیگری.

  معروف افزود: اگر برگه قراردادم را از باشگاه می گرفتم این جوری نمی شد، روزی که از باشگاه جدا شدم به کریمیان گفتم اگر مبلغ قراردادم را سه برابر هم کنید دیگر در این تیم بازی نخواهم کرد.

  وی در مورد احتمال تکرار این برخورد با بازیکنان دیگر تیم گفت: اگر تیم والیبال پیکان منحل شود احتمالش هست که مسئولان باشگاه با بازیکنان دیگر هم این برخورد را بکنند و با این شیوه بازیکنان خود را که با آنها قراردادشان را ثبت کرده اند را به این گونه تخریب کنند.

  معروف بیان داشت: به هر حال این قضیه با ثبت قراردادم با تیم کاله به پایان رسید ولی من باعث و بانی این قضیه را به خدا واگذار می کنم.

  وی در مورد قرارداد خود با باشگاه کاله گفت: با باشگاه کاله دو ساله بستم و از مبلغ قراردادم هم رضایت دارم. من آدم مادی گرایی نیستم و مادیات برایم مهم نیست.

  معروف تصریح کرد: من در دقیقه 90 توانستم تیم دیگری برای خودم انتخاب کنم که اگر این قضیه اتفاق نمی افتاد یکسال خانه نشین می شدم و این بر روی آینده والیبال من چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ آمادگی بدنی بسیار مضر بود.

  وی افزود: تا یک هفته دیگر بازیهای لیگ شروع خواهد شد و از این به بعد قصد دارم تمام مشکلاتی که در گیتی پسند داشتم را فراموش کنم و تمام تمرکز خود را برروی بازی های لیگ و تیم جدیدم کاله خواهم گذاشت.

  معروف در پایان در مورد وضعیت حضور خود در تیم ملی گفت: دیگر در تیم ملی حضور نخواهم داشت و از این به بعد دورادور برای موفقیت تیم ملی دعا خواهم کرد.

  [ دوشنبه بیست و یکم شهریور 1390 ] [ 14:42 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام به همه ی دوستای گلم!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟ ببخشید بچه من نبودم!ا مسافرت بودم و خیلی خوش گذشت! همین الان برگشتیم و من اومدم نتو و وبلاگمو چک کردم!مرسی بابت نظرات!

  اینم از اخبار(ادامه ی اخبار بدون شرح):

  ميرسعيد معروف پاسور ملي پوش واليبال با عقد قراداد يك ساله رسما به جمع ياران كاله مازندران پيوست.
  حسن منصوري در گفتگو با خبرنگار مازندليگ در آمل ضمن تائيد اين خبر گفت : عصر روز شنبه  19 شهريور با عقد قرارداي يك ساله رسما به تيم كاله پيوست.
  منصوري ادامه داد : ما با اين بازيكن در اوايل فصل مذاكراتي داشتيم ولي بنا به دلايلي به نتيجه نرسيديم.


  وي گفت : پس از مشكلات بوجود آمده مابين باشگاه گيتي پسند و اين بازيكن دوباره وارد مذاكرات با اين بازيكن شديم كه سرانجان موفق به جذب اين بازيكن شديم.

  سرپرست تيم كاله گفت : در حال حاضر هيچ مشكلي در اين نقل و انتقال وجود ندارد و معروف بت كسب رضايت نامه رسمي از باشگاه گيتي پسند با تيم كاله قرارداد بست.


  منصوري ادامه داد : تنها مشكل پيش روي پاسور بلغاري تيم ميباشد كه با اين بازيكن قراداد ثبت كرديم و اين درحاليست كه با جذب معروف براي او در تيم جايي نخواهيم داشت.


  به گزارش مازندليگ  سعيد معروف 26 سال سن ، 80 كيلوگرم وزن و 189 سانتي متر قد دارد و اهل شهرستان اروميه ، از سال 1380 وارد تيم ملي نوجوانان و در سال 84-85 رسما وارد تيم ملي بزرگسالان واليبال كشور شد.


  به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند، علی طاهری، اظهار داشت: خبری که این روزها مبنی بر مذاکره باشگاه با امير حسيني گفته می شود به هیچ عنوان صحت ندارد و قصد داريم جاي خالي سعيد معروف را با جذب يک پاسور سطح بالاي خارجي پر کنيم.

  وي در خصوص جدا شدن سعيد معروف از تيم واليبال گيتي پسند افزود: قرارداد معروف با گيتي پسند يک ساله بود که بر طبق قانون فدراسيون بازيکنان زير 28 سال بايد قرارداد 2 ساله با تيم‌ها منعقد کنند که ما هم در اين خصوص با معروف مذاکره کرديم اما در رابطه با مبلغ قرارداد سال دوم به توافق نرسيديم.

  با آرزوی موفقیت برای آقای معروف!

  و
  اسامی بازیکنان تیم گیتی‌پسند به این شرح است:
  سروش معصومی، موعود آقا پور، قدیر آهنگ، قاسم کارخانه، مرنوآستو فورتادو، فرهاد ظریف، علی سجادی، مجتبی شبان، حامد رضایی، سید محمد موسوی عراقی
  در این نام رحمان داودی هم به چشم نمی‌خورد و ممکن است مسئولان گیتی‌پسند در روزهای آینده نام وی را به جمع سایر بازیکنان اضافه کنند.
  بای بای!!!!!!!!!!

  [ یکشنبه بیستم شهریور 1390 ] [ 23:56 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]


  در گفتگو با مهر عنوان شد: انتقاد معروف از مسئولان گیتی‌پسند/ قراردادم را کم کردند و برایم شرط گذاشتند! پاسور تیم ملی والیبال با بیان اینکه در حال بررسی ماندن یا نماندن در تیم گیتیپسند است، گفت: قرارداد من رسمی و ثبت شده است اما مسئولان تیم در مورد مبلغ توافق شده زیر حرفشان زدند و در همین زمینه برایم شرط گذاشتهاند.

  سعید معروف که برای حضور در فصل جدید مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاههای کشور با انعقاد قراردادی یک ساله به تیم  گیتیپسند اصفهان پیوست  در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد مشکلات پیش آمده برای ماندن در این تیم توضیح داد و البته تاکید کرد که هنوز برای جدایی هم به نتیجه و تصمیم قطعی نرسیده است.

  وی اظهار داشت: قرارداد من با تیم گیتیپسند یک ساله و با مبلغی مشخص بسته شد که البته پس از تصویب آئیننامه سازمان لیگ مبنی بر لزوم عقد قرارداد دو ساله با بازیکنان زیر 28 سال، قرار شد قراردادم در اصفهان دو ساله شود اما پیش از اینکه این کار شود مبلغ قراردادم را دستکاری کردند!

  بازیکن ملیپوش والیبال ایران که البته از همراهی تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا امتناع کرد، ادامه داد: مسئولان گیتی‌پسند با وجود انعقاد قرارداد رسمی با من زیر حرف‌شان زدند. چند شب پیش بعد از اینکه تمرینات ساعت 18 تا 20 را انجام دادیم به هنگام بازگشت به خوابگاه از طرف سرپرست تیم (آقای کریمیان) به من اعلام شد که مبلغ قراردادم کم شده است و با این شرایط باید تصمیم بگیرم که می‌مانم یا می‌روم!

  معروف از اشاره به رقم قراردادش با گیتی پسند و مبلغی که از سوی مسئولان این تیم کسر شده است خودداری کرد اما گفت: دلیل این کار را نمی‌دانم چون به جز اطلاع دادن از کم شدن قراردادم و تصمیم‌گیری برای ماندن یا رفتن، هیچ صحبتی دیگری با من نشد. سرپرست تیم در مورد اینکه چرا و به چه دلیل این کار انجام شده است هیچ صحبتی با من نکرد.سوالاتی که در ذهن شماست در ذهن خودم هم است.

  بازیکن فصل گذشته داماش که با این تیم به عنوان پنجم رقابتهای لیگ برتر دست یافت، یادآور شد: در هر حال وضعیت جدیدم در تیم گیتی پسند را بررسی میکنم. من بر اساس یک قرارداد رسمی با این تیم وارد همکاری شدم و حالا قرارداد دیگری پیش رویم گذاشته شده است. واقعا نمیدانم با این شرایط باید کارم را در اصفهان ادامه بدهم یا نه؛ طی همین یکی دو روز در این زمینه تصمیم میگیرم  من شاید تا دوشنبه هفته دیگه یا بیشتر نتونم آپ کنم!چون تعطیلات تابستونی آغاز میشه!و میرم جایی!واسه همین اگه اخبار دیر شد ببخشید و عکسارو حتما وقتی برگشتم میذارم!!!!!!

  [ چهارشنبه شانزدهم شهریور 1390 ] [ 13:19 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟  بدون شرح!


  سرمربي تيم واليبال کاله آمل؛ جذب" سعيد معروف "نياز به بررسي دارد/"معروف" گزينه اي استثنايي است "سعيد معروف" پاسور فصل گذشته تيم داماش گيلان قراردادش را با گيتي سپندي ها براي حضور در ليگ برتر امسال فسخ کرد و با تيم کاله آمل وارد مذاکره شد.

  بهروز عطايي سرمربي تيم واليبال کاله آمل در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: در مورد مذاکره با سعيد معروف هنوز هيچ اتفاق قطعي صورت نگرفته و تيم کاله با 2 بازيکن ايراني و بلغاري براي همکاري در ليگ برتر امسال قرارداد رسمي بسته است.

  وي گفت: در صورت قطعي شدن همکاري نکردن معروف با تيم گيتي سپند اصفهان و اخذ رضايت نامه از سوي آن ها ما به عنوان يک گزينه استثنايي و حرفه اي نسبت به مذاکره با اين پاسور هوشمند اقدام خواهيم کرد و در مورد 2 پاسور ديگر تيم تصميم گيري مي کنيم.

  عطايي يادآور شد: پس از پايان ليگ برتر فصل گذشته ما با سعيد معروف مذاکره کرديم اما از نظر برخي موارد به توافق نرسيديم و احتمال تجديد مذاکره با وي وجود دارد

   

   

  سعيد معروف با آملي ها وارد مذاكره شد به دنبال تقويت احتمال فسخ قرارداد سعيد معروف با تيم واليبال گيتي پسند اصفهان پاسور تيم ملي كشورمان با كاله آمل وارد مذاكره شده است.

  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، سعيد معروف پاسور فصل گذشته تيم داماش گيلان قرار بود در ليگ برتر امسال در تركيب تيم گيتي پسند اصفهان شركت كند اما بنا به دلايلي قراردادش با اين باشگاه در آستانه فسخ شدن است.

  براساس اين گزارش، مسئولان باشگاه كاله آمل پس از مطلع شدن از خبر احتمال فسخ قرارداد معروف با تيم گيتي پسند با وي وارد مذاكره شده اند اما اين امر در حالي است كه آملي ها با وحيد سيد عباسي و يك بازيكن بلغاري در پست پاسور قرارداد همكاري بسته اند.

   

  مصطفی کارخانه به ایتالیا رفت مصطفی کارخانه سرمربی پیشین تیم ملی والیبال جوانان کشورمان بامداد امروز تهران را به مقصد شهر رم ترک کرد.

  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال گیتی پسند اصفهان برای ارتقا سطح دانش و اطلاعات خود به کشور ایتالیا که هم اکنون در والیبال حرف اول را می زند سفر کرده است.

  براساس این گزارش، هزینه اعزام مصطفی کارخانه از سوی باشگاه گیتی پسند اصفهان پرداخت و سعی دارد با حضور در کنار تیم های بزرگ در مدت 2 هفته حضورش در ایتالیا از نحوه تمرینات مدرن آن ها مطلع شود.

   ویرایش:

  سرپرست تيم واليبال گيتي پسند اصفهان: در اجراي قانون تعارف نداريم حتي با سعيد معروف امين كريميان سرپرست تيم واليبال گيتي پسند اصفهان گفت: ما ملزم به رعايت قوانين و مقررات آئين نامه سازمان ليگ در تمامي موارد به خصوص قرارداد با بازيكنان هستيم.

  امين كريميان سرپرست تيم واليبال گيتي پسند اصفهان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: طبق قانون سازمان ليگ بايد مدت عقد قراردادهاي همكاري با بازيكنان داراي سن زير 28 سال 2 ساله و براي سال دوم مبلغ قرارداد بايد حداقل 25 درصد افزايش داشته باشد در صورتي كه بايد اين افرايش حداكثري 25 درصد باشد.

  وي گفت: وقتي خواستيم با سعيد معروف پاسور تيم در مورد عقد قرارداد سال دوم مذاكره كنيم وي درصد افزايش دستمزد خود را بسيار بالا اعلام كرد اين امر طبق قانون با مبلغ سقف قرارداد تفاوت قابل ملاحظه داشت و بنا به آنكه افزايش بي رويه مبالغ قراردادها به واليبال در نگاه كلان لطمه وارد مي كند با سعيد معروف به تفاهم نرسيديم.

  كريميان تصريح كرد: سعيد معروف براي ماندن در تيم گيتي پسند بايد با شرايط جديد موافقت كند در غير اين صورت قراردادش فسخ خواهد شد و ما هم اكنون 2 گزينه خارجي و 2 پاسور داخلي مورد نظرمان است.


  درپي انحلال واليبال پيکان؛ داورزني:حاشيه ها ربطي به فدراسيون ندارد/منافع ايران خودرو،ملي است نه خصوصي کمتر از 12 ساعت است که خبر انحلال تيم واليبال پيکان از حضور در ليگ برتر اعلام شده؛اما در طول اين مدت زمان بسيار کوتاه بيش از هزاران کارشناس نسبت به اين تصميم گيري نظر دادند.

  محمدرضا داورزني،رئيس فدراسيون واليبال درگفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: متاسفانه برخي از پايگاههاي اطلاع رساني،سعي دارند درکنار اعلام خبر انحلال تيم پيکان بگويند که علت اصلي آن اختلاف اين مجموعه با فدراسيون بوده است،در صورتي که اين امر يک دروغ بزرگ است و من طي صحبتي که با شيعي داشتم،وي با صراحت اين امر را تکذيب کرد.

  وي يادآور شد:اعضاي هيئت مديره باشگاه تصميم گرفته اند به دليل مشکل مالي نسبت به عدم تيمداري در ليگ برتر واليبال اقدام کنند و اين مقوله ارتباطي به فدراسيون ندارد.در حال حاضر باشگاه جايگزين پيکان وجود دارد،اما همگان بدانند که اين مجموعه يک سرمايه ملي با سابقه 40 ساله است؛نه يک باشگاه صنفي در واليبال ملي ايران.پيکان داراي يک هويت است و نبايد به راحتي درخصوص انحلال آن صحبت کرد.داورزني گفت:پيکاني ها با استناد به اينکه نرخ بازيکن بالا رفته،مي خواهند از ليگ کناره گيري کنند.اين باشگاه متعلق به نجم الدين نيست بلکه متعلق به کل کشور است.عواقب اين تصميم اشتباه به همگان ضرر مي رساند.
  وي گفت:هم اکنون تيمي نداريم که بتواند به عنوان يک جايگزين قدرتمند به جاي پيکان در جام باشگاههاي جهان شرکت کند.مسئولان اين تيم و باشگاه بايد حداقل از چهارماه قبل درخصوص انحلال و کناره گيري از ليگ برتر،فدراسيون را در جريان قرار مي دادند.معتقدم با توجه به سابقه تيم واليبال پيکان،تصميم گيري درخصوص فعاليت يا عدم فعاليت آن را يک نفر نبايد بگيرد و اين روش تصميم گيري مشکل دارد.
  رييس فدراسيون واليبال ياد‌آور شد:رسالت يک باشگاه در وهله اول ترتيب بازيکنان است،نبايد آنها دغدغه گران شدن نرخ مبلغ قراردا ها را داشته باشند.در گذشته پيکان جزو باشگاه هايي بود که بازيکن به ديگر تيم ها مي فروخت،حال دليل اتخاذ اين تصميم درچنين شرايطي امري غير منطقي است.
  وييادآور شد؛سعي کرديم اين موضوع را از طريق عباسي وزير ورزش پيگيري کنيم،که اميد دارم موفق شويم


   

  رئيس كميته داوران فدراسيون واليبال: 55 داور درگير مسابقات قهرماني مردان آسيا مي شوند مسابقات قهرماني مردان آسيا،اواخر شهريور سال جاري در تهران با حضور 16 تيم برگزار مي شود.

  اميدوار حاتمي،رئيس كميته داوران فدراسيون واليبال درگفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود:باتوجه به آن كه اين مسابقات در تهران برگزار مي شود،سعي داريم با قضاوت هاي صحيح ميزباني حرفه اي و بدون مشكل را داشته باشيم.

  وي گفت:براساس تعداد تيم هاي شركت كننده در اين دوره از مسابقات،حدود 55 داور با درجات بين المللي،ملي و يك درگير قضاوت بازي ها به عنوان داور اول،داور دوم،داور خط،منشي خواهند بود.

  حاتمي گفت:با توجه به آن كه مسابقات در سالن 12 هزار نفري آزادي و سالن واليبال فدراسيون برگزار مي شود،بايد نسبت به تقسيم بندي داوران اقدامات لازم را انجام دهيم  فعلا

  [ دوشنبه چهاردهم شهریور 1390 ] [ 22:35 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!

  خب این آپ فقط عکس هست!

  عکسایی ک مربوط ب تولد اقای نادی میشه!

  تولدشون هم مبارک باشه!

  اینم بقیه عکس ها!!!!!!!(جدید)

  چندتا دیگه هم هست بعدا میذارم!


  قدیمی!  فعلا!

  بای بای
  [ یکشنبه سیزدهم شهریور 1390 ] [ 14:10 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟


  رده بندی نهایی مسابقات والیبال قهرماني نوجوانان جهان


  1.صربستان
  2. اسپانیا
  3. کوبا
  4. فرانسه
  5. آرژانتین
  6 بلغارستان
  7.یونان
  8. چین
  9 برزیل
  10. ایران
  11. امریکا
  12. مصر
  13. روسیه
  14. کره جنوبی
  15. پورتوریکو
  16. تونس


  ايران با پيروزي برابر ميزبان، قهرمان تورنمنت بين المللي اسلوني شد


  تيم ملي واليبال كشورمان در آخرين ديدار خود در رقابت هاي واليبال تورنمنت بين المللي اسلوني به مصاف ميزبان رفت.
  ملي پوشان كشورمان كه اين ديدار را با تركيب اميرحسيني، آرش كمالوند، محمد موسوي، عليرضا نادي، فرهاد نظري افشار، فرهاد ظريف و مهدي بازار گرد آغاز كردند، موفق شدند در سه ست پياپي با امتيازات 25بر19، 25 بر23 و 25بر 20  تيم ملي اسلوني، ميزبان اين رقابت ها را كه مقابل تيم هاي اسلواكي و فنلاند به پيروزي رسيده بود را شكست دهند و با توجه به باخت 3 بر 2 فنلاند مقابل اسلوني، اين تيم ملي واليبال بزرگسالان ايران بود كه به مقام قهرماني اين تورنمنت دست پيدا كرد. با اين نتيجه تيم ملي واليبال اسلوني كه در آستانه قهرماني اين رقابت ها قرار داشت جايگاه خود را به فنلاند داد و در رده سوم قرار گرفت.
   بدين ترتيب رده بندي نهايي تيم ها به شرح زير است:
  1- ايران
  2- فنلاند
  3- اسلوني
  4- اسلواكي
  گفتني است كاروان واليبال ايران صبح چهارشنبه براي برگزاري سه ديدار تداركاتي با تيم ملي اسلواكي، اسلوني را به مقصد اسلواكي ترك خواهند كرد.

  نظري افشار و امير حسيني در جمع بهترين هاي تورنمنت اسلوني

  در پايان رقابت هاي واليبال تورنمنت بين المللي اسلوني، علاوه بر  اهداي جوايز به تيم هاي برتر، از  بهترين  بازيكنان حاضر در اين تورنمنت تقدير به عمل آمد.

   از تيم ملي ايران فرهادنظري افشار به عنوان بهترين  اسپكر و اميرحسيني به عنوان بهترين پاسور اين رقابت ها شناخته شدند.

  نظري افشار و امير حسيني در جمع بهترين هاي تورنمنت اسلوني 1

  چند عکس:  پايان رقابت هاي جام رياست جمهوري قزاقستان

  هیجدهمین دوره رقابت هاي واليبال جام ریاست جمهوری قزاقستان با شركت هشت تيم اميد ايران، قراقستان الف، قزاقستان ب، بلاروس، چين، هندوستان و گاز روسيه از 31 مرداد لغايت 5 شهريور در آلماتی قزاقستان برگزار شد كه در آخرين روز اين رقابت ها تيم ايران ب با پيروزي 3 بر 1 مقابل قزاقستان ب به مقام هفتمي اين رقابت ها دست يافت.

  رده بندي نهايي تيم ها در پايان اين دوره از مسابقات به شرح زير مي باشد:

  1- هند

  2- تونس

  3-روسيه

  4- قزاقستان الف

  5- بلاروس

  6- چين

  7- ايران ب

  8- قزاقستان ب

  گفتني است هند با قهرماني در اين رقابت ها سي هزار دلار ،تونس بيست و پنج هزار دلار، روسيه بيست هزار دلار، قزاقستان الف پانزده هزار دلار، بلاروس ده هزار دلار، چين هشت هزار دلار، ايران ب شش هزار دلار و قزاقستان ب چهار هزار دلار جايزه نقدي دريافت كردند.


  پايان رقابت هاي جام رياست جمهوري قزاقستان 1
  اینم3i عکس:
  این هم عکس از آقای معروف!(بازم میذارم)این عکسشون در ارومیه گرفته شده!!

  پیشاپیش عید فطر رو هم بهتون تبریک میگم!


  فعلا بای بای!  [ سه شنبه هشتم شهریور 1390 ] [ 12:45 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  hi

  معروف: برابر تیم والیبال عمان بی انگیزه بودیم
  کایتیان تیم والیبال دانشجویان بی انگیزگی و خستگی را عامل از دست دادن یک گیم مقابل تیم عمان عنوان کرد.

  سعید معروف در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به چین گفت: ما خیلی دیر به محل مسابقات آمدیم و بدنهایمان هنوز خسته است، روز گذشته هم به دلیل مراسم افتتاحیه خوب تمرین نکردیم و امروز برای اولین بار دستمان به توپ خورد.

  وی اضافه کرد: البته اینها دلیل نمی شود مقابل عمان یک ست از دست بدهیم ولی در مجموع چون عمان حریف خطرناکی برای ما نبود بازیکنان تیم تا حدودی بی انگیزه بودند.

  کاپیتان تیم والیبال دانشجویان با بیان اینکه این نتیجه برای روز نخست خوب بود ادامه داد: ما گیم نخست دیدار ژاپن برابر روسیه را دیدیم  آنها توپ گیرهای خوبی هستند ولی با توجه به اینکه میانگین قدشان از ما پایین تر است می توانیم مقابل آنها نتیجه خوبی را کسب کنیم.

  معروف  با بیان اینکه اگر مشکل خاصی پیش نیاید در بازی فردا ژاپن را شکست خواهیم داد اضافه کرد:  روسیه و اوکراین حریفان اصلی ما در این گروه هستند. ما بازی روسیه را دیده ایم اما هنوز اطلاعات کاملی از تیم اوکراین نداریم.

  وی در خصوص تیم روسیه هم اظهار داشت: روسیه تیم خوبی دارد و دو بازیکن مطرح این تیم که من آنها را می شناسم در بازی با ژاپن ذخیره بودند که این نشان می دهد آنها با تمام توان در این مسابقه شرکت کردند.

  کاپیتان والیبال کشورمان در پایان گفت: گرچه روسیه شانس اول صعود از گروه است اما ما مقابل آنها از پیش باخته نیستیم و قطعا همانند همیشه که تیم های ایرانی مقابل تیم های قدرتمند خوب بازی می کنند و این مسئله را در جام جهانی برابر تیم قدرتمند ایتالیا ثابت کردند در این مسابقات هم با تمام توان به میدان می روند.

  تیم والیبال دانشجویان ایران در اولین دیدار خود در یونیورسیاد دانشجویان جهان مقابل تیم عمان به برتری 3 بر 1 رسید.

  bye


  [ شنبه بیست و دوم مرداد 1390 ] [ 21:10 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام به همه ی دوستای خوبم!خوبین؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  اخبار:

  گزارش فدراسيون جهاني واليبال ازقهرماني تيم ايران درتورنمنت چين


  فدراسيون جهاني واليبال در گزارشي از تورنمنت بين المللي چين كه با شركت چهار تيم ايران، چين، استراليا و قزاقستان برگزار شد از تيم ايران به عنوان تيم قهرمان اين تورنمنت ياد كرد.
  در اين گزارش آمده : تيم ملي بزرگسالان ايران مقام اول رقابتهای والیبال قهرمانی تورنمنت بین المللی چین را در حالی بدست آورد که تیمهای چین، استرالیا و قزاقستان به ترتيب در رده هاي بعدي قرار گرفتند.
  در مرحله دوم و در دیدار پایانی که روز سه شنبه در شهر ژنگ جیان در استان ژیانگسو واقع در جنوب  چین انجام گرفت، تیم والیبال چین موفق گردید با نتیجه 3 بر 2 در مقابل ایران به پیروزی برسد.
  تیم ایران در حالی بازی پایانی را واگذار کرد که موفق شده بود مقتدرانه بر تيم ملي استراليا غلبه كند.
  با توجه به نتابج حاصله هر دو تیم ایران و چین در دور دوم صاحب 2 پیروزی و یک شکست شدند که  تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران با مجموع پوئن بهتر موفق گردید بر سکوی نخست تکیه زند.
  در دیگر دیدار مرحله دوم تیم والیبال قزاقستان نیز موفق گردید تیم والیبال استرالیا را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد.
  نتايج حاصل شده در اين مسابقات به شرح زير است:
  ايران 3 – قزاقستان2
  چين1 – استراليا3
  ايران3 – استراليا0
  چين 3- قزاقستان1
  ايران2 – چين3
  استراليا2 – قزاقستان3

  گفتني است تمامي تيم هاي شركت كننده در اين تورنمنت در مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا كه از 30 شهريور ماه در كشورمان آغاز مي شود شركت خواهند كرد.


  كلاس مربيگري سطح سه بين المللي با حضور سه مربي ايراني

  كلاس مربيگري سطح سه بين المللي  واليبال  تيرماه سال جاري در شهر بانكوك تايلند (مركز توسعه واليبال تايلند منطقه پاتومپاني) برگزار گرديد.
  در اين كلاس كه از بالاترين مقاطع دوره هاي مربگيري دنياي واليبال به حساب مي آيد، مدرس و مدير آن ميلوسلاو ايم از جمهوري چك و ژيفكو جت چف از بلغارستان از مدرسان فدراسيون جهاني واليبال و مدرس قوانين داوري آقاي سونگ ساك(مدرس fivb) از تايلند و مدرس مسائل پزشكي آقاي روانگ سونگ (مدرس AVC)  از تايلندبودند.
  در اين دوره مربيگري كه با شركت 26 نفر از كشور هاي مختلف (فرانسه، اسلووني، ايران، تركيه و...) برگزار شد حسين معدني، علي پور عروجي و رضا احمدي از ايران از جمله شركت كنندگان موفق اين دوره بودند كه علمكرد خوبي داشتند.
  از جمله مباحثي كه در اين كلاس مطرح شد مي توان به دوره هاي تئوري و عملي زير اشاره كرد :
  - مختصري بر تاريخچه واليبال
  - نقش تلويزيون ورسانه در واليبال
  - برنامه و چشم انداز فدراسيون جهاني واليبال در سال 2012
  - روانشناسي واليبال و جنبه هاي مختلف ذهني
  - حرفه اي گري در روابط واليبال باشگاهي و تيم هاي ملي
  - مسابقات و تمرينات هماهنگي
  - تكنيك در آخرين مسابقات جهاني
  - تكنولوژي هاي جديد كامپيوتر هاي شخصي، ويدئو و VIS
  - تمرينات پيشرفته
  - مدل تيم هاي پيشرفته و توزيع وظايف كادر فني
  - اخلاق مربيان و بازيكنان
  - قوانين جديد و كاربرد عملي آن
  - مربيگري و نقش آن در حين مسابقه
  - روابط مربي با رسانه ها
  - برنامه ريزي پيشرفته در تيم هاي مختلف
  - نمايش عملي تمرينات پيشرفته
  - جنبه هاي مختلف پزشكي
  - تست هاي آمادگي جسماني
  - پكيج تصويري كلاس


  گفتني است در حين برگزاري و پايان دوره از سوي اساتيد كلاس ارزيابي هاي سختگيرانه مختلفي انجام شد تا تعداد محدودي از اين 26 نفر را براي كسب مدرك مربيگري سطح سه بين المللي گزينش شوند.


  گفتگو با نفرزاده  ساعتي پيش از آخرين بازي ايران در دور مقدماتي


  تيم ملي واليبال نيروهاي مسلح  كشورمان كه هم اكنون جهت شركت در مسابقات واليبال ارتش هاي جهان در برزيل به سر مي برد، از ساعاتي  بعد (22 امشب) در آخرين بازي دور مقدماتي جهت حضور در مرحله بعد ( حضور در جمع چهار تيم برتر) به مصاف تيم كانادا خواهد رفت.
  نماينده كشورمان با تركيب اوليه نريمان نژاد، جلالي، سليماني، حيدري، فائزي، تشكري، كمالوند، شعبان و عزيزي در چهار بازي گذشته خود به سه پيروزي مقابل فنلاند، هند و آلمان دست يافت وتنها مقابل چين بازي را واگذار كرد.
  در اين خصوص فرهاد نفرزاده سرمربي اين تيم در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون واليبال از سطح بالاي اين باز ها خبر داد و اظهار كرد:
  به عقيده اكثر كارشناسان و مربيان سطح مسابقات واليبال در اين دوره بسيار بالاست و كاملا همگان را متحير كرده. به عنوان مثال تيم چين با 5 ملي پوش ، تيم آلمان با3 ملي پوش در اين مسابقات حاضر شده اند ، تيم قطر از سرمربي جيدي ايتاليايي تيم ملي اش بهره مي برد و هندي ها هم با تمام قدرت خود در اين مسابقات حضور پيدا كرده اند.
  عملكرد ما در بازيهاي اول خوب رضايت بخش نبود و به تدريج بچه ها شرايط ايده آل خود را پيدا كردند و در بازي با آلمان نمايش خيره كننده اي از خود به جاي گذاشتند. در بازي مقابل چين در دفاع روي تور ضعف داشتيم ولي در بقيه نقاط خوب كار كرديم.
  مدت زمان طولاني سفر، محدود بودن تعداد بازيكنان و اشتراك آنها با تيم هاي مختلف از عوامل آماده نبودن تيم ما در بازي هاي اول بود و همچينين از اين نبايد غافل شويم كه تيم هايي كه در مقابل ما ظاهر مي شوند از انگيزه بالايي برخوردار هستند، چراكه در مقابل مدافع عنوان قهرماني بازي مي كنند و چيزي براي از دست دادن ندارند.
  در حال حاضر هم در ساعاتي بعد در آخرين بازي دور مقدماتي به مصاف تيم كانادا مي رويم كه در صورت پيروزي براي راهيابي به فينال در مرحله بعد مقابل ميزبان بازي ها يعني تيم برزيل قرار خواهيم گرفت.
  نفرزاده در پايان از شرايط خوب تيم خبر داد و پيروزي مقابل كانادا را پيش بيني كرد ، اما شانس پيروزي  ايران مقابل برزيل را 50 درصد دانست.


  اعزام تيم دانشجويان به چين،به سرمربيگري پيمان اكبري


  تيم منتخب دانشجويان كشورمان كه خود را براي شركت در مسابقات واليبال المپيك دانشجويان جهان كه 21 تا 30 مرداد ماه سال جاري در كشور چين برگزار مي شود، آماده مي كند، پنجمين مرحله اردوي آمادگي خود را از روزشنبه لغايت دوشنبه هفته جاري با 12 بازيكن به نام هاي سوسن آبادي، سيدعباسي، شريفات، نجفي، ذوالفقاري، شعيب ريحاني، بنيادي، يگانه، والي، ياشار شاهيني، بخشعلي پور و بهرامي برگزار مي كند.
  در اين مرحله از اردو با توجه به اينكه پيمان اكبري سرمربي اين تيم، هم اكنون به منظور شركت در مسابقات باشگاههاي مردان آسيا با تيم پيكان در اندونزي به سر مي برد، بازيكنان تمرينات خود را در دو نوبت صبح و عصر در خانه واليبال و سالن واليبال دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي زير نظر نادر شوندي مربي و سرپرست اين تيم انجام خواهند داد و در صورت توافق مهرداد مهرانپور به عنوان آناليزور به كادر فني اين تيم اضافه خواهد شد.
  گفتني است صفائي، بخششي، صادقياني و دانشفر پس از باشگاهاي آسيا به اين تيم اضافه خواهند شد و سعيد معروف و عليرضا مباشري نيز در روز هاي آينده به جمع اردونشينان اضافه مي شوند.
  نادر شوندي مربي اين تيم در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون واليبال از تاريخ اعزام تيم و برگزاري چند ديدار تداركاتي با تيم ملي نوجوانان خبر داد :
  كاروان واليبال دانشجويان ايران صبح روز نوزدهم مرداد متشكل از 12 بازيكن و 2 يا 3 همراه (كادر فني) به اين مسابقات اعزام خواهد شد. طبق صحبت هايي كه با فدراسيون واليبال داشتيم 2 يا 3 بازي دوستانه هم با تيم ملي نوجوانان كشورمان برگزار مي كنيم تا بچه ها به هماهنگي و آمادگي لازم و شرايط ايده آل مسابقه برسند. چراكه معمولا سطح اين مسابقات خيلي بالاست و تيمهاي ديگر همانند تيم ما با چند ملي پوش خود در اين مسابقات  حاضر مي شوند. هم اكنون ما در تر كيب تيم 4 يا 5 بازيكن غيرحرفه اي داريم كه فكر مي كنم دو تاي آنها در ليست 12 نفره و نهايي ما بمانند و به مسابقات اعزام شوند. تيم دانشجويان كشورمان در آخرين دوره حضورش در اين مسابقات در سال 2005 با تمامي نفرات تيم ملي، حتي كادر فني تيم ملي (به سرمربيگري پارك كي ون و پائولو به عنوان آناليزور) به اين مسابقات اعزام شد و به مقام ششم رسيد. در اين دوره هم كه 22 تيم شركت خواهند كرد، ما با تيم روسيه، ژاپن، اوكراين، افريقا و عمان هم گروه هستيم و سعي خواهيم كرد كه در جمع هشت تيم برتر حضور پيدا كنيم و بتوانيم حتي المقدور از عنوان ششمي خود در سال 2005 دفاع كنيم.
  دبیر سازمان لیگ فدراسیون والیبال: شرط شهرها در سقوط لیگ برتری های والیبال به دسته یک حذف شود یگانه مجد گفت: قرار است از سالجاری در پایان مسابقات لیگ برتر 2 تیم انتهایی جدول رده بندی به لیگ دسته یک سقوط کنند.

  خلیل یگانه مجد دبیر سازمان لیگ برتر فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: در سال های گذشته براساس آئین نامه از تیم های لیگ برتری یک تیم شهرستانی و یک تیم تهرانی انتهای جدول رده بندی به دسته یک سقوط می کردند اما از سال جاری سقوط تیم ها به دسته های پائین تر هیچگونه ارتباطی به شهرهای آنها ندارد.

  وی گفت: از سال جاری براساس آئین نامه تصویب شده فقط 2 تیم انتهای جدول لیگ برتری به نمایندگی از هر استان و یا هر شهری که باشد به دسته یک سقوط می کند


  Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

  مشکل خروجی موتور تیم ملی واليبال جوانان حل نشد تیم ملی والیبال جوانان کشورمان قرار است روز دوشنبه سوم مردادماه امسال به منظور حضور در مسابقات جهانی عازم برزیل شود.

  طاهر علی امین پور، سرپرست تیم ملی والیبال جوانان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: با توجه به شرایط سنی خاص ملی پوشان برخی از آنها به دلیل مشمولیت نظام وظیفه مشکل خروجی دارند.

  وی خاطرنشان کرد: فرهاد سال افزون، پاسور اول تیم ملی والیبال جوانان تنها ملی پوشی است که برای حضور در مسابقات جهانی مشکل خروجی دارد، تاکنون با وجود پیگیری های فراوان نتوانستیم این مشکل را رفع کنیم.


  سعید درخشنده دبیر فدراسیون والیبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به آنکه قرار است مسابقات قهرمانی والیبال مردان آسیا در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شود، این سالن نیاز به برخی اصلاحات دارد که طی بازدیدهای اخیر تمامی آن را به مسئولان مجموعه گوشزد کرده ام.

  وی افزود: در بازدیدهای گذشته اعلام کردم که به دلیل وجود پنجره های بزرگ در دو رتا دور سالن با مشکل نور مواجه هستیم که خوشبختانه مسئولان با قراردادن پوشش استاندارد این مشکل را رفع کردند و هم اکنون در حال برطرف کردن دیگر مسائل مربوط به نور سالن با خرید لامپ های مخصوص هستند.

  درخشنده گفت: درخواست کردیم که چهار رخت کن این سالن باید به مدرنترین امکانات مجهز شوند که خوشبختانه 70 درصد ترمیم و اصلاحات آن نیز تا کنون انجام شده است.


  اسامی داوران

  اميدوار حاتمي در گفتگو با خبرگار باشگاه خبرنگاران افزود: با توجه به آنكه بايد اسامي داوران منتخب فدراسيون ها براي كنفدراسيون واليبال آسيا AVC ارسال و آنها نيز پس از بررسي نهايي درخصوص تاييد آنها به صورت رسمي براي ما اطلاعيه صادر كنند.

  وي گفت: در حال حاضر اسامي مرتضي اكرمي را به عنوان داور بين‌المللي و عليرضا قريب و محمد عشق دوست را نيز به عنوان كانديداي بين‌المللي داوري براي كنفدراسيون واليبال آسيا ارسال كرده‌ايم.

  حاتمي تصريح كرد: همه داوران كنار را از ايران و از ميان داوران ملي و درجه يك انتخاب كرده‌ايم  خب اینم چندتا عکس!  خب دوستای عزیزم یک مشکلی برای آرشیو وبلاگ پیش اومده دارم درستش میکنم امیدوارم زود تر درست شه!!!ببخشید نشد بیام وبلاگاتون

  بای بای

  [ جمعه سی و یکم تیر 1390 ] [ 13:20 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام بچه ها خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب قرار بود من تا 7 ام نیام نت!اما بهار و یازمین هردوشون جایی رفتن!!!!!!منم گفتم بیام اخبارو  بذارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان پسر و تيم واليبال پيكان

  پنجشنبه 23 تيرماه 1390

  تهران - سالن واليبال مجموعه ورزشي آزادي

  عصر امروز(پنجشنبه) سالن واليبال مجموعه ورزشي از ساعت 17:30 ميزبان ديدار دوستانه دو تيم پيكان تهران و تيم ملي جوانان پسر بود. در اين مسابقه كه در شش ست برگزار شد ،شاگردان پيمان اكبري كه فردا شب جهت شركت در مسابقات قهرماني باشگاههاي آسيا عازم اندونزي مي باشند موفق شدند ست هاي اول، دوم، چهارم و ششم را با حساب 25 بر 16، 25 بر 15، 25 بر 19 و 15 بر 13 از آن خود كنند وشاگردان ست كوويچ در ست هاي دوم و پنجم با حساب 25 بر 22، 25 بر 22 پيروز شدند.

  در اين ديدار كه در نهايت با برتري 4 بر 2 تيم پيكان به پايان رسيد، مهندس محمود شيعي مدير عامل پيكان از تماشاگران ويژه آن بود و رضا صفايي و حامد باقر پور بهترين بازيكنان پيكان و تيم ملي جوانان بودند و عليرضا بهبودي پاسور تيم پيكان نيز روز خوبي را پشت سر گذاشت.

  اینم عکساش:


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 1

  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 2


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 3


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 4


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 5


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 6


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 7


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 8


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 9


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 10


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 11


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 12


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 13


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 14


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 15

  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 17

  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 18


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 19


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 20


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 21


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 22


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 23


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 24


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 25


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 26


  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 27

  ديدار دوستانه تيم ملي جوانان - پيكان 16


  گزارش تصويري از مسابقه ايران - قزاقستان در چهار چوب تورنمنت بين المللي چين

  ايران3 -  قزاقستان1
  سرویس عکس:


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 1


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 2


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 3


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 4


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 5


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 6


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 7


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 8


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 9


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 10


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 11


  تورنمنت چهار جانبه چين ايران-قزاقستان 12


  فرهاد نظري افشار بازيكن پشت خط زن تيم ملي واليبال كشورمان كه چندي است از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت شده، پس از انجام عمل جراحي و پشت سر گذاشتن نقاهت، جلسات فيزيوتراپي و تمرينات تخصصي خود، از پنج روز پيش تمرينات پرش خود را آغاز نمود. نظري افشار جاي خاليش در تركيب تيم ملي دربازيهاي اخير تيم ملي مقابل ايتاليا و چين احساس مي شد، گرچه نتوانست اين تيم ملي را در مسابقات چين همراهي كند ولي به همراه تيم پيكان براي شركت در مسابقات واليبال قهرماني باشگاههاي مردان آسيا در اندونزي شركت خواهد كرد و در شرايط مسابقه قرار خواهد گرفت.
  با آروزي بهبودي كامل و آمادگي صد در صد اين بازيكن خوب واليبال كشورمان.  پيمان اكبري : نگرانم !!!

   

  پيمان اكبري سرمربي تيم واليبال پيكان كه  همراه اين تيم جهت شركت در مسابقات واليبال قهرماني باشگاههاي مردان آسيا فردا شب عازم اندونزي خواهد بود، در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون واليبال ايران در اين خصوص اظهار داشت:
  وضعيت تيم ما خيلي نگران كننده است. در حالي كه قرار است فردا شب به اندونزي پرواز كنيم، هنوز وضعيت چند بازيكنان مان معلوم نيست.
  با توجه به نياز مبرم تيم ملي و طبق صحبت هايي كه با ولاسكو و فدراسيون واليبال داشتيم بازيكنان اصلي مان را در اختيار تيم ملي قرار داديم و سعي كرديم نهايت همكاري را با اين تيم  داشته باشيم و در عوض از بازيكنان باشگاههاي  ديگر به عنوان يار كمكي در اين مسابقات استفاده كنيم. از بين 12 بازيكني كه با خود مي بريم فقط حدود سه نفر آنها (بخشش،نورمحمدي و اپي چديد) از نفرات اصلي پيكان هستند و مابقي را به عنوان بازيكن قرضي در اختيار خواهيم داشت.
  با وجود اينكه همكاري با تيم ملي و قدم برداشتن در راه منافع ملي وظيفه ما است و ما(مجموعه باشگاه پيكان) تمام سعي خود را جهت انجام اين وظيفه انجام داديم و تيم پيكان هم به عنوان نماينده جمهوري اسلامي ايران در اين مسابقات شركت مي كند ولي برخي از باشگاهها از در اختيار گذاشتن بازيكنانشان امتناع كردند كه اين موضوع براي من جاي سوال دارد كه در اين برهه زماني چرا بايد شاهد چنين رفتار هايي باشيم. به همين دليل هنوز اعزام ما به اين مسابقات قطعي نشده است و با وجود پيگيري ها و فشارهاي فدراسيون واليبال در خصوص در اختيار قرار دادن  بازيكنان، هنوز اعزام ما در هاله اي از ابهام قرار دارد.
  علاوه بر اين ها در حال حاضر يكي از مهمترين مشكلاتي كه داريم عدم هماهنگي لازم بچه ها با يكديگر است كه اميد وارم در صورتي كه بتوانيم تمامي 12 نفر اعلام شده را با خود به اين مسابقات ببريم با انجام تمرينات بيشتر از لحاظ آمادگي بتوانيم به شرايط ايده آل برسيم و بتوانيم با تمام وجود از حيثيت واليبال ايران و عنوان قهرماني سال گذشته خود دفاع كنيم.
  در آخر از اين مربي خوش آتيه كشورمان در خصوص دستيار صربستاني اش پرسيديم و او اين گونه جواب داد: پراجاچيچ يك تمرين دهنده خوب است كه سال گذشته براي ما خيلي خوب كار كرد و من از كار او راضي بودم و امسال هم از او خواستيم كه با برنامه هاي تمريني جديد تري در خدمت تيم پيكان باشد.

   
  سرویس عکس:


  پيمان اكبري  نگرانم !!! 1


  پيمان اكبري  نگرانم !!! 2


  پيمان اكبري  نگرانم !!! 3
  خب فعلا بای

  [ پنجشنبه بیست و سوم تیر 1390 ] [ 22:53 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!خوبین؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟خب درسته گفته بودم رفتم تا 7 مرداد بیام باز اما یک کار مهمی برام پیش اومد مجبور شدم بیام نت!!!!!!!!و گفتم یک سری هم به وبلاگ بزنم!

  خب دوستای گلم اخبار جدید هر روز در مورد بودن یا نبودن آقای معروف در ترکیب تیم ملی یا در تیم پیکان گفته میشه!که جدید ترینش این هست که برگشت ایشون رو در تیم ملی تکذیب میکنه از خبرگذاری فارس هست که میذارم براتون!

  ......................

  خوش‌خبر: خبر بازگشت معروف به تيم ملي صحت ندارد

  خبرگزاري فارس: سرپرست تيم ملي واليبال گفت: خبر بازگشت سعيد معروف به تيم ملي صحت ندارد و در جريان اين موضوع نيستم.

  امير خوش‌خبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، در خصوص شرايط تيم ملي واليبال ايران پس از شكست برابر چين و عدم صعود به ليگ جهاني اظهار داشت: بايد از فردا در تورنمنت چين حضور پيدا كنيم. پيش از اين چيني‌ها خواسته بوديم تا تنها در دور نخست اين تورنمنت شركت كنيم، اما اين موضوع مورد توافق مسئولان چين قرار نگرفت.

  وي درخصوص شرايط تيم پيكان و تداخل مسابقاتش با تيم ملي خاطرنشان كرد: براي موفقيت پيكان دو راه بيشتر وجود ندارد؛ يا اينكه پيكاني‌ها با دارايي خود به مسابقات اعزام شوند يا اينكه 3 بازيكن به نام‌هاي امير حسيني، بازارگرد و نادي پس از تورنمنت چين به اندونزي سفر كنند.
  سرپرست تيم ملي واليبال ايران عنوان كرد: تيم‌هاي استراليا، قزاقستان، چين و ايران در تورنمنت چين حاضر خواهند بود و ملي‌پوشان ايران در نخستين بازي بايد به مصاف استراليا بروند.
  خوش‌خبر درخصوص بازگشت سعيد معروف به تيم ملي تصريح كرد: اين موضوع صحت ندارد و هيچ صحبتي در اين خصوص نشده است. نمي‌دانم اين اخبار از كجا منتشر مي‌شود.
  وي افزود: در اين رابطه با ولاسكو جلسه‌اي برگزار خواهيم كرد تا تمام شرايط را مورد بررسي قرار دهيم. در اين جلسه درخصوص شرايط تيم پيكان هم صحبت مي‌كند تا بهترين تصميم گرفته شود.

  به هر حال امیدوارم ایشون هر چه زودتر برگردن به تیم ملی!

  .....................

  معروف به تركيب خودروسازان بازگشت

  خبرگزاري فارس: تيم واليبال پيكان براي حضور در مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا روز جمعه عازم اندونزي خواهد شد.

  به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، تيم واليبال پيكان جهت دفاع از 6 عنوان قهرماني متوالي خود در مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا جمعه عازم شهر پالم بانگ اندونزي خواهد شد. اين در حالي است كه پيش از اين اعلام شده بود پيكاني‌ها 27 تيرماه تهران را ترك خواهند كرد.

  فهرست اسامي 18 نفره ارسالي به كنفدراسيون واليبال آسيا جهت حضور در اين دوره از مسابقات به اين شرح است:
  ميرسعيد معروف، عليرضا بهبودي، وحيد سيدعباسي (پاسور) رضا صفايي، وحيد والي (پشت خط) سيدمحمد موسوي عراقي، حسام بخششي، عادل غلامي، ولي نورمحمدي، مسعود غلامي (سرعتي) فرهاد نظري افشار، آرش كشاورزي، جان ابي شديد، آرش صادقياني، رحمان داودي، ادريس دانشفر (دريافت) فرهاد ظريف، ياشار شاهيني(ليبرو)
  در اين بين سعيد معروف كه از حضور در پيكان انصراف داده بود پس از مذاكره با پيمان اكبري و مسئولان فدراسيون واليبال بارديگر به تركيب اين تيم بازگشت و خودروسازان را در مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا همراهي خواهد كرد.

  مسابقات واليبال قهرماني باشگاه‌هاي آسيا با شركت 12 باشگاه از سراسر قاره آسيا از اول تا نهم مردادماه سال‌جاري در اندونزي برگزار خواهد شد كه تيم واليبال پيكان، قهرمان باشگاه‌هاي ايران به نمايندگي از ايران در اين مسابقات شركت خواهد كرد.

  *گروه بندي تيم‌ها به اين شرح است:

  گروه اول: اندونزي، ژاپن، چين، افغانستان، ازبكستان، ويتنام
  گروه دوم: ايران، قطر، قزاقستان، تركمنستان، تايلند، ميانمار


  خب من دیگه میرم!!!!!!!فکر نکنم دیکه واقعا بشه بیام!!!!!!!تا 7 مرداد!آخه یک امتحان خیلی مهم داریم اون روز!!!!!واسم دعا کنید!!!!بای بای!

  [ چهارشنبه بیست و دوم تیر 1390 ] [ 21:22 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام به همه ی دوستای گلم!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟من هر کاری کنم نمیتونم دل از این وبلاگ بکنم!!!!!!از اون هفته موندم چی کنم؟؟؟؟اما به خاطر خودم که شده باید دیگه نیام!!!!!!!!واسه همین اومدم عکسای آقای محمد کاظم رو بذارم!!!اما مثل همیشه قبلش چند تا خبر:

  خوش خبر و موسوی در فورلی

  امير خوش سرپرست تيم ملي واليبال كشورمان كه با اين تيم  در پروجيا ايتاليا به سر مي برد، عصر امروز به همراه  محمد موسوي عراقي بازيكن سرعتي ملي پوش كشورمان را كه چندي است از ناحيه شانه دچار مصدوميت شده و به معالجه پرداخته ، جهت انجام معاينات لازم توسط يك پزشك متخصص به شهر فورلي  ايتاليا مي روند.

  گفتني است اين وقت معاينه توسط خوليو ولاسكو هماهنگ شده تا ضمن انجام بررسي ها و معاينات  لازم،  زمان قطعي بهبودي  و برگشت اين بازيكن به ميادين مسابقه معلوم شود.

  برنامه بازی های آسیایی:

  برنامه مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا كه از 30 شهريور لغايت 7 مهر ماه سال جاري با شركت شانزده تيم از سراسر قاره آسيا در تهران برگزار خواهد شد، توسط فدراسيون واليبال ايران به كنفدراسيون واليبال اعلام  شد كه  پس از بررسي هاي لازم  AVC موافقت خود را با برنامه پيشنهادي اعلام كرد.
  بدين ترنيب شانزدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 30 شهريور با يك بازي  در سالن شماره يك( سالن12000 نفري مجموعه ورزشي آزادي) و يك بازي در سالن شماره دو (سالن واليبال مجموعه ورزشي آزادي) آغاز خواهد شد كه بر نامه آن به شرح زير مي باشد:
  دور مقدماتي :
  چهارشنبه 30 شهريور :
  1- ساعت10 – گروه A – سالن شماره يك :
  هندوستان -  چين تايپه
  2- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
  پاکستان – قزاقستان

  3- ساعت 16 – گروه C – سالن شماره یک :
  ژاپن – تایلند

  4- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
  افغانستان – ایران

  5- ساعت 10 – گروه D – سالن شماره دو :
  قطر – ترکمنستان

  6- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
  چین – سریلانکا

  7- ساعت 16 – گروهD  - سالن شماره دو :
  استرلیا – کره

  8- ساعت 18 – گروه B -  سالن شماره دو :
  اندونزی – ازبکستان

  پنجشنبه 31 شهریور :
  9- ساعت 10 – گروه A – سالن شماره یک :
  قزاقستان – تایلند

  10- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
  هند – افغانستان

  11- ساعت 16 – گروه C -  سالن شماره یک :
  پاکستان – ژاپن

  12- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
  چین تایپه – ایران

  13- ساعت 10 – گروه D – سالن شماره دو :
  کره – ترکمنستان

  14- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
  ازبکستان – سریلانکا

  15- ساعت 16 – گروه B – سالن شماره دو :
  اندونزی – چین

  16- ساعت 18 – گروه D – سالن شماره دو :
  استرالیا – قطر
  جمعه 1 مهر :
  17- ساعت 10 – گروه A – سالن شماره یک :
  افغانستان – چین تایپه

  18- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
  ژاپن – قزاقستان

  19- ساعت 16 – گروه C – سالن شماره یک :
  تایلند – پاکستان

  20- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
  ایران – هند

  21- ساعت 10 – گروه B – سالن شماره دو :
  چین – ازبکستان

  22- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
  سريلانكا – اندونزي

  23- ساعت 16 – گروه D – سالن شماره دو :
  ترکمنستان – استرالیا

  24- ساعت 18 – گروه D – سالن شماره دو :
  قطر – کره

  وای نمیدونید چه قدر من خوش حالم سه تا از بازی ها هفته آخر تابستونه!!!ایشالا میرم!!!!!!!!(حالا مارو هفته ی آخر تعطیل کنن.هنوز هیچی در مورد تعطیلی نگفتن!!!!دعا کنید بشه منم برم)

  راستی میدونم خیلی مونده تا اون موقع!اما بگین کیا ممکنه بیان!شاید همدیگرو دیدیم!

  علیرضا طلوع کیان و ابراهیم ادربان راد که براي شركا در كلينيك آناليز واليبال به ايتاليا سفر كرده بودند، پس از پایان کلینیک آنالیز در والیبال به شهر پادوا سفر کردند و مهمان ویژه شرکت نرم افزارهای آنالیز جهان(دیتا پروجکت ) بودند.
  این دو آنالیزور از نزدیک دیدار کره جنوبی و ایتالیا كه با حساب سه بر صفر به نفع ميزبان به پايان رسيد را  از جایگاه ویژه تماشا و آنالیز كردند.
  از نكات قابل توجه اينكه حضور پارك كي ون به عنوان سرمربي تيم ملي كره جنوبي بود كه شهريور ماه سال جاري جهت شركت در مسابقات قهرماني مردان آسيا مي باشد كه با ديدن اين دو آناليزور كشورمان در اين مسابقه سوالاتي برايش پيش آمد.

  راستی امروز یعنی سه شنبه تیم ملیمون با تیم ب ایتالیا باز بازی دارن!البته من نمیدونم نشون میدن این بازی رو یا نه!نتیجه ی بازیرو تو همین پست میذارم.


  خب اینم از عکس های آقای محمد کاظم!!!با تشکر از دوستام و دوربینم که ماشالا عکساشون تار شده!(البته تقصیر خودم بوده)!

   

  یاد اون روز میوفتم خیلی ناراحت میشم!انقدر من از دستاین بازیکنا خندیدم!که نمیدونید!

  خب اینم عکسایی که سمیرا جون درست کرده و فرستاد!!!!!!!خودش نوشته این نوشته هارو !!!!تقصیر من نندازین!!!!!!

  بدون شرح:

  سمیرا گفته!

  خب راستی یادتونه میگفتم یکی از عکسای آقای معروف که میخوام بذارم براتون نیست!!!!بالاخره پیداش  کردم!!!!!!اون عکس با یکی دیگه!!!


  این عکسو الان یکی از دوستام فرستاد گفتم بذارم  مربوط به مصاحبه هست تقدیم به طرفداران آقای زرینی :


  یک سوال!وبلاگ من واسه همه درست باز میشه یا مشکل داره؟؟؟؟فکر کنم باید قالبش عوض شه!

  خب فعلا عزیزان بای بای!!!!!!!!!

   

   

   

  [ سه شنبه هفتم تیر 1390 ] [ 0:23 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی خوبین؟؟؟؟؟چه خبرا!؟؟؟؟؟؟

  خب دوستان عزیزم اومدم تو این آپ براتون عکسای آقای آرش کشاورزی رو بذارم!!!!که خیلیاتون گفتید بذارم امیدوارم جدید باشه!!!!!و دوستان من همه ی نظرات رو خودنم یکی از دوستان خواستن از آقای محمد کاظم عکس بذارم میخواستم بگم چشم میذاریم اما احتمالا من نمیتونم بذارم بهار سرش خلوت شه میذاره!حدودا دو هتفه دیگه!!!!!چون من از فردا باید بشینم دیگه واسه کنکور درس بخونم!!!!برام دعا کنید رشته ی مورد علاقم و جایی که میخوام قبول شم!واسه همین شاید دیگه نیام نت!البته میام تا زمانی که تیم ملی ایتالیا هستن اما کوتاه میام میرم  و ونظراتون ففقط چک میکنم و دیگه نمیتونم آپ کنم بچه ها!شرمنده!!!!!اصلا دلم نمیخواد به وبلاگ و دوستان گلم و والیبال بگم بای اما خب امسال سال سرنوشت هست!!!!نمیدونید من چه قدر این وبلاگمو دوست دارم!واسه همین از همتون ممنونم که تا این جا با من بودید!!!!!اگه بتونم این هفته تا قبل از مدرسه باز آپ میکنم!!

  راستی ویدیو ها و عکسای پست های پیش دوباره قرار گرفتن به جز آخرین پست سال ۸۹!


  قبلش چندتا خبر:

   

  ایران و چین 20 تیرماه برای حضور در لیگ جهانی با هم روبه‌رو می‌شوند

  AVC اعلام کرد:

   

  ایران و چین 20 تیرماه برای حضور در لیگ جهانی با هم روبه‌رو می‌شوند

   

  کنفدراسیون والیبال آسیا با وجود پیگیری ایرانی‌ها برای انجام دوبازی برای مشخص شدن سرنوشت نماینده آسیا در لیگ جهانی والیبال تنها با انجام یک دیدار و اعلام زمان برگزاری آن در 20 تیرماه موافقت کرد.

  به گزارش خبرنگار مهر، با وجود رایزنی و نامه نگاری‌های فدراسیون والیبال کشورمان با کنفدراسیون والیبال آسیا برای برگزاری دو بازی به صورت رفت و برگشت برای تعیین تیم صعودکننده به مسابقات مقدماتی لیگ جهانی این رشته، AVC  ضمن مخالفت با انجام دو بازی زمان این دیدار را اعلام کرد.

  براین اساس کنفدراسیون والیبال آسیا به دلیل محدودیت زمان و فشردگی مسابقات مختلف مسابقه ایران و چین برای تعیین تیم صعود کننده به مسابقات لیگ جهانی، به صورت تک بازی در تاریخ 20 تیرماه در شهر پکن برگزار خواهد شد.

  تیم والیبال ایران به همین منظور پنجشنبه شب برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی ایتالیا راهی این کشور شد و پس از بازگشت از این سفر، نیمه تیرماه تهران را به مقصد پکن ترک خواهد کرد. والیبالیست‌های کشورمان پس از انجام این مسابقه انتخابی در 20 تیرماه، در یک تورنمنت دو روزه بین المللی چین شرکت می کند.


  در گفت‌وگو با فارس
  نادي: بهتر است ايران در ليگ جهاني واليبال شركت نكند

  خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم ملي واليبال گفت: با توجه به شرايطي كه پيش آمده، پيشنهاد مي‌كنم ايران در ليگ جهاني حضور پيدا نكند.


  عليرضا نادي كه در تمرينات تيم ملي واليبال دچار آسيب‌ديدگي شده است در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درخصوص شرايطش اظهار داشت: در تمرينات تيم ملي از ناحيه مچ پا دچار آسيب‌ديدگي شدم و با توجه به اين شرايط حضورم در سفر ايتاليا منتفي است.
  وي ادامه داد: بازيكنان مصدوم پيش از حضور در تمرينات تيم ملي دچار مصدوميت شده بودند و مهم‌ترين علتش هم فشردگي مسابقات و تمرينات است. تنها من بودم كه در تمرينات تيم ملي مصدوم شدم.
  كاپيتان تيم ملي واليبال ايران با اشاره به تصميم فدراسيون جهاني واليبال براي برگزاري تنها يك مسابقه در چين براي راهيابي ايران به ليگ جهاني خاطرنشان ساخت: اين لطف فدراسيون جهاني است و معتقدم با اين شرايط بهتر است در ليگ جهاني حضور پيدا نكرده و انصراف دهيم. سال گذشته هم در مصر 2 بازي انجام داديم در حالي كه اين موضوع اصلاً منطقي نيست و حداقل بايد يك بازي هم در ايران برگزار مي‌كرديم.
  وي با بيان اينكه اين حركات ظلم به واليبال ايران است، عنوان كرد: اگر مسئولان جهاني واليبال نمي‌خواهند ايران در ليگ جهاني حاضر باشد بهتر است اين موضوع را صادقانه بگويند و ما را خسته نكنند.
  نادي به عقد قراردادش با تيم پيكان اشاره كرد و افزود: بنا به دلايلي بايد در تهران بازي مي‌كردم و به همين دليل پيكان را انتخاب كردم. در گذشته هم در پيكان بازي كرده بودم و اين تيم را دوست دارم.
  بازيكن فصل گذشته داماش گيلان درخصوص رعايت سقف قرارداد تصريح كرد: اين موضوع يك قانون كمونيستي است كه خوشبختانه در واليبال وجود ندارد. با اين موضوع كاملاً مخالفم و معتقدم به سود واليبال نيست. تعيين سقف قرارداد باعث مي‌شود كه نتوانيم بازيكن خارجي خوب جذب كنيم و بازيكنان ايراني هم به راحتي جذب تيم‌هاي خارجي بي‌كيفيت شوند.


  به رقابت با امير حسيني فكر نمي‌كنم
  معروف: بازيكنان خوبي داريم كه مي‌توانند جايگزين مصدومان شوند

  خبرگزاري فارس: پاسور تيم ملي واليبال ايران گفت: بازيكنان خوبي در ليگ سال گذشته حاضر بودند كه مي‌توانند جايگزين بازيكنان مصدوم شوند.


  ميرسعيد معروف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درخصوص شرايط تيم ملي واليبال ايران اظهار داشت: شرايط اردو بسيار خوب است و تمرينات خوبي را پشت‌سر گذاشته‌ايم. به غير از مصدوماني كه در تركيب تيم داريم ساير موارد روند عادي خود را در پيش گرفته‌اند و ساير بازيكنان آمادگي خوبي دارند.
  وي ادامه داد: بازيكناني كه مصدوم شده‌اند از مهره‌هاي كليدي تيم ملي در چند سال گذشته بوده‌اند و غيبت آنها موجب لطمه خوردن به تيم ملي مي‌شود. بازيكنان واليبال پيشرفت بسيار خوبي داشته‌اند و به راحتي مي‌توان جايگزين خوب براي مصدومان تيم ملي پيدا كرد.
  پاسور تيم ملي واليبال ايران خاطرنشان كرد: قرار گرفتن بازيكنان جديد و جايگزين در تركيب اصلي تيم ملي كمي دشوار است و براي هماهنگي بهتر به زمان بيشتر نياز است، اما در مجموع بازيكنان خوبي در ليگ سال گذشته داشتيم كه شايسته حضور در تيم ملي هستند.
  معروف در خصوص رقابت با امير حسيني، پاسور تيم ملي واليبال ايران براي قرار گرفتن در تركيب اصلي عنوان كرد: اصلاً به اين موضوع فكر نمي‌كنم و فقط به فكر خدمت به تيم ملي هستم.

   


  خب اینم عکس ها دیگه لازم به توضیح نیستفقط این که توی بعضی از این عکس ها بقیه بازیکنایی هستن که قبلا ازشون عکس گذاشتم!!!بفرمایید:


  دلم واسه همتون تنگ میشه!اگه با من کار داشتین میتونید توی وبلاگ نظر بذارید و بهار بهم میگه!!!!!

  و بازم میگم برام دعا کنید!!!!!!!!!

  بای

  دوستون دارم دوستای گلم!

   

  [ جمعه سوم تیر 1390 ] [ 20:48 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام!خوبین؟؟؟خب من این اخبارو همین الان خوندم گفتم ک بذارم!!!!مربوط به گیتی پسندهست!!!

  رییس هیئت والیبال استان اصفهان و هیئت همراه امروز سه شنبه از گروه صنایع گیتی پسند بازدید به عمل آوردند.

  به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند، در این بازدید که مهندس هوشنگ عشایری رئیس هیئت والیبال و اعضای این هیئت و همچنین مصطفی کارخانه و میر سعید معروف سرمربی و بازیکن تیم گیتی پسند حضور داشتند، مدیران گروه صنایع گیتی پسند به تشریح دستاوردهای این گروه صنعتی پرداختند.

  مصطفی وعیدی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند، ناصر جنتی عضو هیئت مدیره گروه صنایع گیتی پسند،علی رضا جنتی رئیس هیئت مدیره باشگاه و علی طاهری مدیر عامل باشگاه در این دیدار به بیان توانمندی های گروه صنایع گیتی پسند پرداختند.

  رییس هیئت والیبال استان در این بازدید اظهار داشت: از اینکه بخش خصوصی و توانمندی همچون گروه صنایع گیتی پسند این اراده را در نزد خود فراهم آورده و در رشته پرطرفداری همچون والیبال سرمایه گذاری کرده است باید خدا را شاکر باشیم.

  عشایری ادامه داد: امیدواریم ورود گیتی پسند به لیگ برتر والیبال منشا خیر باشد و گام محکمی برای توسعه این ورزش پرطرفدار برداشته شود، والیبال اصفهان با حضور گیتی پسند به اقتدار خودش می رسد وما نیز حمایت های کامل خود را از این تیم به عمل خواهیم آورد.

  وی با بیان اینکه گروه صنایع گیتی پسند خدمت بزرگی به صنعت استان نموده است افزود: اشتغال بیش از 4 هزار نفر در حوزه صنعت اتفاق بزرگی است که باید همه مسئولان استان آن را پاس بدارند، گیتی پسند چه در حوزه صنعت و چه در حوزه ورزش مقتدر عمل کرده است و ما نیز به داشتن چنین مجموعه هایی به خود می بالیم.


  پاسور تیم ملی والیبال کشورمان با اشاره به قراردادی که برای حضور در تیم گیتی‌پسند منعقد کرده است، گفت: مبلغ قراردادی که بستم نه نجومی است و نه خارج از عرف.

  سعید معروف که چندین بار به عنوان پاسور برتر آسیا انتخاب شده است در مورد ملاک  های خود برای انتخاب تیم تازه لیگ برتری شده گیتی  پسند اظهارداشت: ملاک خاصی نداشتم. وقتی با داماش برای ادامه همکاری به توافق نرسیدم، سرمربی گیتی  پسند (کارخانه) با من تماس گرفت. این تماس تا انعقاد قرارداد در یک روز اتفاق افتاد.

  وی تصریح کرد: درست است که تیم والیبال گیتی‌پسند سابقه  ای از حضور در لیگ برتر ندارد اما باشگاه از مدیریت با تجربهای برخوردار است. بالاخره هر تیمی باید از یک جا استارت بزند تا بتواند خود را مطرح کند. باشگاه‌های خصوصی خوب کار میکنند. همه باید به این تیم‌ها کمک کنیم تا لیگ ایران از حالت دو قطبی خارج شود.

  معروف در مورد پیشبینی خود از عملکرد تیم باشگاهیاش در فصل آتی رقابتهای لیگ برتر گفت: به هر حال در حضور تیم‌های ریشهداری که در لیگ حضور دارند، سبقت گرفتن گیتیپسند سخت است. با حضور تیمهایی که همیشه و در هر فصلی حرفهای زیادی برای گفتن داشتند، پیشبینی کردن در مورد عملکرد گیتی‌پسند سخت است اما قطعا تلاشمان این است که جزو ردههای پایینی جدول نباشیم.

  این بازیکن که سابقه قهرمانی در لیگ برتر ایران با تیم پیکان را دارد در پاسخ به این سوال که "بهتر نبود بازیکنی مانند سعید معروف تیمی بزرگتر از گیتیپسند را انتخاب کند؟"، اظهارداشت: من برای انتخاب تیم به نام بزرگ توجه نمیکنم. البته شاید گیتیپسند در والیبال تازه وارد باشد اما این دلیلی بر کوچک بودن نامش نیست. به هر حال گیتیپسند شرایطی داشته که برای حضور در لیگ برتر اعلام آمادگی کرده است.

  پاسور والیبال کشورمان مبلغ قراردادش را عنوان نکرد اما گفت: من فکر می کنم گیتیپسند کمترین هزینه را برای حضور مسابقات کرده است. قرارداد من خارج از عرف نیست. این باشگاه نه با من و نه با هیچ بازیکن دیگر قرارداد نجومی نبسته است.

  وی ادامه داد: از طرفی کارخانه هم سرمربی این تیم است. او مربی شناخته شده ای برای والیبال کشور است. من با کارخانه و در تیم صنام قهرمان لیگ 83 شدم. امیدوارم این بار هم با این مربی نتایج خوبی به دست بیاورم.


  خب دوستان عزیز من ار فدا نیستم!شاید فردا شب برگردم اما احتمالش 20 درصد هم نیست!!یعدش هم امتحان  جمعه دارم!

  راستی ویدیو هایی ک قبلا تو وبلاگ بود و حذف شد آپلود شده و به زودی میذارمشون!

  واسه همین باز میگم روز پدر مبارک!!!!


  [ چهارشنبه بیست و پنجم خرداد 1390 ] [ 1:57 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  کد حرکت متن دنبال موس